mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 10:02 
Cytuj  
dariuszd1 napisał(a):
Do prawdy widzę, że niektórzy są z Was są chyba złośliwi lub źle nastawieni do innych. Jeżeli tak jest, to szkoda..
Ale wiecie co - nie dziwi mnie to w sumie. Wystarczy na co dzień rozejrzeć się wokół.

Kiedyś za czasów FF 11 nie było takiej rywalizacji i ludzie mieli czas na wszystko w tym na zabawę i pomoc innym w grze. Ale wiem to, że oprócz tych bardziej złośliwych, są tutaj ludzie pozytywnie nastawieni do innych i tego, co piszą. Czy ten Moogle tak na Was działa? Chyba nie, bo i tam jest wielu znanych mi i sympatycznych bardzo ludzików.

W każdym razie zapraszam Wszystkich nowych i starych jak tylko będzie okazja na Sargantanas. Budujmy team oparty na zdrowym, przyjacielskim podejściu z założeniem dobrej zabawy i traktowania innych graczy tak, jak sami oczekujemy i byśmy być chcieli.

:)

Sratatata. Skąd Ty się urwałeś? Spod sutanny proboszcza?
Mamy jak najbardziej przyjazne relacje w grze - to, że czasami sobie lubimy pocisnąć na forum... Ojej.
Co Ty chcesz na tym sarga robić? Sektę teletubisiów?
Kilku z nas lubi się wykazać i być w czymś w danym mmo najlepszymi.
Na moogle jest jak najbardziej ok, a na sarga macie Zjawcię :P (hyhyhy ;) )


BTW - Rhaegal już mało rhaegalowy jest :( Jakiś taki miły, uprzejmy i pomocny dla wszystkich :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 10:22 
Cytuj  
Jest po staremu Kamilus :) Jest czas na pomoc gdzie można bez presji czasowej robić pierdoły i prawić banały a jest też czas eventowy gdzie trzeba się spinać i nie robić debilnych rzeczy. A jak ktoś robi kolosalne fuck upy to trzeba o tym powiedzieć, to nie jest bezstresowe, amerykańskie wychowywanie gówniarzy...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 10:39 
Cytuj  
Święte słowa :-D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 10:42 
Cytuj  
dariuszd1 napisał(a):
Do prawdy widzę, że niektórzy są z Was są chyba złośliwi lub źle nastawieni do innych. Jeżeli tak jest, to szkoda..
Ale wiecie co - nie dziwi mnie to w sumie. Wystarczy na co dzień rozejrzeć się wokół.

Kiedyś za czasów FF 11 nie było takiej rywalizacji i ludzie mieli czas na wszystko w tym na zabawę i pomoc innym w grze. Ale wiem to, że oprócz tych bardziej złośliwych, są tutaj ludzie pozytywnie nastawieni do innych i tego, co piszą. Czy ten Moogle tak na Was działa? Chyba nie, bo i tam jest wielu znanych mi i sympatycznych bardzo ludzików.

W każdym razie zapraszam Wszystkich nowych i starych jak tylko będzie okazja na Sargantanas. Budujmy team oparty na zdrowym, przyjacielskim podejściu z założeniem dobrej zabawy i traktowania innych graczy tak, jak sami oczekujemy i byśmy być chcieli.

:)


Nie przejmuj sie Tczewiakiem, taki juz jest. Lubi jak nikt go nie lubi na forum.

Jesli chdzi o rywalizacje to byla w XI, jest w XIV i bedzie we wszystkich mmo, bo ludzie to poprostu lubia. Ja tez.
Jak nie pasuje ci wyscig szczurow to sie do niego nie wlaczaj, ale nie miej pretensji do innych, ze ich to jara.

Rywalizaja nie wyklucza zabawy i pomagania inny.

Nie ma tez zadnej wrogosci miedzy ludzmi z Sarga i Moogle. Czasem lubimy sobie podokuczac, ale to nie jest do konca na serio. SE po to stworzylo dwa rodzaje serwerow, zeby ludzie mieli wybor.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:12 
Cytuj  
Ja się w sumie zastanawiam, koledzy z Moogla piszą ze chcieli od zera, koledzy z Sarga że chcieli mieć to co mieli ...
hmm, a co szkodziło kolegom z mogla skasować postać na sarga i tu zacząć od zera?
Dziwni się jacyś tacy zrobiliście. Wyścig szczurów w mmorpg też coś. Ciekwe kto przed kim chce błyszczeć i czym i jaki laur pierwszego w wyścigu nosić.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:15 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ja się w sumie zastanawiam, koledzy z Moogla piszą ze chcieli od zera, koledzy z Sarga że chcieli mieć to co mieli ...
hmm, a co szkodziło kolegom z mogla skasować postać na sarga i tu zacząć od zera?
Dziwni się jacyś tacy zrobiliście. Wyścig szczurów w mmorpg też coś. Ciekwe kto przed kim chce błyszczeć i czym i jaki laur pierwszego w wyścigu nosić.

Od zera kreować sytuację na serwerze. Co tu ciężkiego do zrozumienia?
Mi akurat jakoś super nie zależało, ale o moogle decyzja zapadła przez to kto tam poszedł grać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:23 
Cytuj  
Z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że podjąłem bardzo dobrą decyzję idąc na Moogla.

Już nie raz pisałem, że ARR to dla mnie nowa gra, a nowa gra to nowy, świeży start. Nie wiem po co ciągnąć tą jałową dyskusję.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:25 
Cytuj  
Shinji napisał(a):
Już nie raz pisałem, że ARR to dla mnie nowa gra, a nowa gra to nowy, świeży start. Nie wiem po co ciągnąć tą jałową dyskusję.

Przeciez to bez znaczenia czy gra sie na Sarga czy na Moogle. Dla nowego gracza i tu i tu swiat jest nowy.

Naprawde jest o czym dyskutowac?
Kazdy gra tam gdzie chcial grac i jest zadowolony. A jak nie jest to niedlugo bedzie mozliwosc migracji i bedzie sie mogl sie przeniesc :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:42 
Cytuj  
Dokładnie, niektórzy mają niezłą fiksację na tym punkcie już

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:50 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ja się w sumie zastanawiam, koledzy z Moogla piszą ze chcieli od zera, koledzy z Sarga że chcieli mieć to co mieli ...
hmm, a co szkodziło kolegom z mogla skasować postać na sarga i tu zacząć od zera?


ale po co?? Mi by bylo na 100% szkoda wykoksanej postaci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:53 
Cytuj  
Chyba fiksację mają tylko osoby spoza układu CC :P
I glizdek :P
IMO dobrze wybrałem, bo atmosfera na DP jest przednia.

No i mamy ładniejsze dziewczyny na mooglu! o! :P
Amateru kiedy wracasz na mugla od tych japsów, co by potwierdzić moją teorię? :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:25 
Cytuj  
Nie widzę nic złego w rywalizacji ale FF ta gra, polega głównie na kooperacji i współpracy-z tego w niej czerpie się głównie korzyści i radość z rozgrywki. Jeżeli ktoś chce, to zawsze może porostu grać w jakieś single player, gdzie trzeba rozwalić jak najwięcej na czas czy zrobić coś innego. Mnie po prostu imponują ludzie interaktywni, a nie ci biegający z przywieszoną tabliczką ze swoimi wymaxowanymi statystykami.

Polacy jednak (do których sam w końcu się zaliczam) często nie potrafią współpracować, natomiast w genach mają wpisane: zazdrość, konieczność bycia lepszym od innych, jeżeli nie ja, a ktoś jest lepszy, to jest zły, niedobry, podejrzany. Minie jeszcze sporo czasu nim ludzie nauczą się, że w grupie i współpracy siła, a wyścig szczurów tylko pozornie daje korzyści. Pozatym jak Cię widzą, tak Cię piszą..

Ja mam postać starą wymaxowaną w 2 jobach ale inne mam nieruszone i nimi też mogę zaczynać od początku-nie mając jednocześnie konieczności kasowania postaci. Przekrzykiwanie się, który serwer jest lepszy i udowadnianie, że potrzebne są dwa jest dla mnie co najmniej dziwne, ponieważ ani to Wasze serwery ani nie mają dla Was żadnej wartości, itp. Kompletnie nie ma to znaczenia, czy bylibyśmy wszyscy na jednym w kupie czy po 10 osób byłoby na oddzielnych, fakt jedynie i morał z tego taki, że w grze się panowie i panie z Sar i Moo nie spotkamy, a chyba o to by poniekąd chodziło prawda..?
Logiczne też jest, że lepiej mieć większą możliwość wyboru w LS, niż czekać aż ktoś się pojawi i zechce lub nie porobić coś w party wspólnie. Cały czas zaznaczam, że piszę głównie do ludzi lubiących interreakcję, a nie tych siedzących całymi dniami w gdzieś w kąciku i craftujących godzinami, żeby nabić kolejny lvl, niereagujących na cokolwiek dziejącego się wokół.

A generalnie to znam Was w większości i tą większość bardzo miło wspominam z gry. Ciekawe jednak, czy niektórzy z Was tak jak piszecie na forum, potrafilibyście się zachowywać i odnosić do innych ludzi w realnym świecie i co by o Was wtedy pomyślano. Nad tym się zastanówcie i miejcie po prostu odrobinę szacunu do innych. :) Tczewiak, Tobie proponuję to jako pierwszemu. Zaimałeś Kononowiczowi sweter i wielce teraz gwiazdorzysz :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:39 
Cytuj  
Tak się składa, że strzelasz kulą w płot. Pierdolisz jakieś bzdury o polskich serwerach, nie potrafisz zrozumieć najprostszych powodów, z których ludzie poszli na nonlegacy i nonszalancko odnosisz się do hardcorowców. Nie siedzimy w kącie, po prostu gramy efektywnie =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 14:03 
Cytuj  
dariuszd1 napisał(a):
Nie widzę nic złego w rywalizacji ale FF ta gra, polega głównie na kooperacji i współpracy-z tego w niej czerpie się głównie korzyści i radość z rozgrywki. Jeżeli ktoś chce, to zawsze może porostu grać w jakieś single player, gdzie trzeba rozwalić jak najwięcej na czas czy zrobić coś innego. Mnie po prostu imponują ludzie interaktywni, a nie ci biegający z przywieszoną tabliczką ze swoimi wymaxowanymi statystykami.


Podzielam Twoje zdanie.

tczewiak napisał(a):
Chyba fiksację mają tylko osoby spoza układu CC :P
I glizdek :P
IMO dobrze wybrałem, bo atmosfera na DP jest przednia.


Coś się złego stało z polskim comunity z finala, chyba całkiem was ludzie nie rozumiem.
Po prostu nie rozumiem skąd ta potrzeba dokonywani wyborów, pierwotnie i naiwnie sądziłem że „wszyscy” z pl community będziemy na jednym serwie. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam w mmorpg w które gram, jeśli idzie o wybory nie mające swego podłoża w PvE / PvP. Naprawdę nie rozumiem tego rozdźwięku na Moogle, i Sarga. Poczatkowo, naiwnie sądziłem, że jeśli włączą opcję migracji to się znowu spotkamy większą paczka, bo to i helping hand łatwiej i kumpla do questa, itd. No ale widzę, że wybór jest tylko taki – albo tu albo tu.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 14:09 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Po prostu nie rozumiem skąd ta potrzeba dokonywani wyborów, pierwotnie i naiwnie sądziłem że „wszyscy” z pl community będziemy na jednym serwie. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam w mmorpg w które gram, jeśli idzie o wybory nie mające swego podłoża w PvE / PvP. Naprawdę nie rozumiem tego rozdźwięku na Moogle, i Sarga. Poczatkowo, naiwnie sądziłem, że jeśli włączą opcję migracji to się znowu spotkamy większą paczka, bo to i helping hand łatwiej i kumpla do questa, itd. No ale widzę, że wybór jest tylko taki – albo tu albo tu.


Bylo walkowane ze 100 razy, ale Ci odpowiem Sto, bo Cie lubie.
Czesc ludzi zal bylo tracic chary z 1.0 i wybrali sarga. Czego tu nie rozumiesz?
Czesc chciala zaczynac od zera i byc jedna z pierwszych osob z wymaksowanym craftem, fishingiem, 2-3 jobami czy jedna z pierwszych, ktora zaliczy jakas instancje. To chyba nic dziwnego ze ludzie chca byc w czyms pierwsi?

Cala reszta dokonala wyboru na podstawie tego kogo najbardziej lubi i wybrala jeden z dwoch serwerow. Polakow grajacych w XIV jest na tyle duzo na obu serwerach, ze naprawde nie ma chyba problemow ze znalezieniem kolegow do robienia czegos wspolnie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 14:18 
Cytuj  
Spox, ale wiesz że to tak nie działa w sumie i naprawdę?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 14:23 
Cytuj  
Niektórzy tak piszą jakby w FFXI nie było osób, które nie grały na Ramuhu. Jakoś wtedy to nikomu nie przeszkadzało, nikt się nie burzył że to psuje społeczność i powoduje rozłam. Pisze, Caspian, Getserious, Mikula to tylko kilka przykładów żeby nie wspomnieć o ludziach, którzy opuszczali Ramuha po to aby później na niego wrócić. Czy o Radiu Maryja które powstało tylko dlatego, że taki teraz super tolerancyjny Scorpio/Stokrotka najechał na forum na Oziego i jego kumpli i oni powiedzieli "jak to takie community to my to pierdolimy i zakładamy własny LS". Nagle teraz się zrobiło wielkie halo bo część osób ma własny pomysł na granie i "zdradza" stare towarzystwo (z którym rozmawia raz na ruski rok jeśli wspólnie w coś razem nie grają, z wyjątkami ofc).
Proszę, przestańmy być hipokrytami i zakończmy tą jałową dyskusję.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 14:42 
Cytuj  
Ach te dramaty wprost z ff-ghetto.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 14:50 
Cytuj  
Targayren, jesteś prawdziwym synem smoka, az strach obudzić smoka .... to nie jest komplement

Pierwsze słyszę by RM powstało z mojego powodu, natomiast na pewno miałem żal do panów od RM za to że powstało. Skoro tak piszesz, to pewnie dasz rade wskazać zródło na tym forum.
Caspian przeniósł się na Ramuha z innego serwa, z tego co pamiętam, a nie z Ramuha na inny serw i potem na Ramuh. Zresztą, jak pamiętam to w pewnej chwili spora część tego community miała parcie na tzw progress a takiego odszczepieńca jak ja przestała lubić, a ja nie przepadałem za drama On jaką progessowcy mieli zwyczaj robić :D

Pozdrawiam was bratersko, wszyscy Wy co chcecie być pierwsi i nie idziecie na żaden kompromis w imię własnej supremacji !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 14:57 
Cytuj  
Tak szczerze jak patrzę na te dramy i to kto został na Sarga to brak mi jeno Vejiego, Kalci, Deshtera, Gokulo, Galenrosa, Coldika, a na resztę mam wyjebane jak stąd do zimbabwe :P
Z resztą jakoś specjalnie nigdy nie grałem nawet. Huck z tego co pisał i tak przyjdzie do nas jak zacznie grać :D
Też mi zależało na tym, aby był jeden serwer, ale serio ludziska - są dwa i miesiąc po premierze pultać się o to jest... żałosne. Szczególnie przez ludzi, którzy twierdzą, że w ff11 grali, a nawet nikt ich nie zna :D
Na DP brakuje trochę dram, bo atmosfera jest aż zbyt miła, ale wierzymy, że kiedyś Zjawcia się przeniesie :D

Różnice zaś widać. Na Sargu ludzie mają już relici, bo nie musieli zaczynać od zera. I to byłoby odczuwalne dla tych, którzy koniecznie chcieli zaczynać od czystego serwera.
Jak wspomniałem - ja nie żałuję (wybrałem na podstawie listy graczy). Mamy ładniejsze kobiety, tańsze wino i smaczniejsze ryby :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.