mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 23:20 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
W FF11 jest coś takiego z możliwością wyłączenia lol.
Jestem 90% pewien, że jeśli coś takiego dodadzą to właśnie w takiej formie.


Aha, czyli cos co byloby totalnie przeciwne temu, co ludzie chca, czyli przymusowe wywalanie ludzi z afk :p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 06:51 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Gli2duS napisał(a):
W FF11 jest coś takiego z możliwością wyłączenia lol.
Jestem 90% pewien, że jeśli coś takiego dodadzą to właśnie w takiej formie.


Aha, czyli cos co byloby totalnie przeciwne temu, co ludzie chca, czyli przymusowe wywalanie ludzi z afk :p


Goku - osobiscie uwazam, ze automatyczne disco powinno byc w tej chwili, takie tyczasowe. Tak naprawde nie wiem czy tego wlasnie ludzie chca, ale jest mnostwo ludzi, ktorzy by chcieli grac a afkerzy nazwyczajniej w swiecie im to nie umozliwiaja :P A z drugiej strony nie ma co sie dziwic takiej sytuacji, skoro jest takie beznadziejne logowanie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 07:32 
Cytuj  
Co daje taki afker in game? Nic. Tylko blokuje slota. Zwiększa frustrację w innych, a teraz wyobraźmy sobie, że ten jeden afker się wyloguje, inna osoba się zaloguje, pogra i wyloguje, potem kolejny raz tak... więcej osób będzie miało możliwość 'nasycenia się' grą aż do naprawy błędu.

A tak to egoiści, logują się, afkują przez 8 godzin, wracają do domu i grają... fakt, fair jak uj...

Sam zalogowałem się o godzinie przed 8, afkerów od groma, na każdym kroku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 08:37 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Co daje taki afker in game? Nic. Tylko blokuje slota. Zwiększa frustrację w innych, a teraz wyobraźmy sobie, że ten jeden afker się wyloguje, inna osoba się zaloguje, pogra i wyloguje, potem kolejny raz tak... więcej osób będzie miało możliwość 'nasycenia się' grą aż do naprawy błędu.

A tak to egoiści, logują się, afkują przez 8 godzin, wracają do domu i grają... fakt, fair jak uj...

Sam zalogowałem się o godzinie przed 8, afkerów od groma, na każdym kroku.

Obrazek

:D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 08:42 
Cytuj  
@up

A na dziąsła działa? :D Bo mam zapalenie...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 08:46 
Cytuj  
Nie wiem, spróbuj. :D
Ja tam przezornie zalogowałem się o 7:30 i poszedłem afk :D
Boty spamujące - to wkurwia najbardziej. Brakuje mi sensownego systemu blacklistowania (ppm i "report spam + blacklist"... przy 25 raportach konto powinno dostawać suspenda na /tell i /sh do czasu aż ktoś z SE zweryfikuje).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 10:54 
Cytuj  
afk w 11 to byla (jest) norma . Moze jak przejdzie 1sza fala , free days sie skoncza i ludzie sie "rozejda" to tu bedzie tak samo.

Wkurwia siedzenie do 3 rano i granie ,bo " nie wiem czy pozniej mnie ta kur...a zaloguje" ....

czekam na ten main jak na zbawienie - nawet jesli mialby sie przedluzyc.


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 10:57 
Cytuj  
W XI to mialo sens ze wzgledu na bazary. W XIV nie widze najmniejszego sensu w trzymaniu ludzi afk.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 11:01 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W XI to mialo sens ze wzgledu na bazary. W XIV nie widze najmniejszego sensu w trzymaniu ludzi afk.



no niby tak Opi , przy zalozeniu ,ze w kazdej chwili mozesz sie NORMALNIE zalogowac :)

inaczej ludzie beda afk'owac caly czas.


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 11:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W XI to mialo sens ze wzgledu na bazary. W XIV nie widze najmniejszego sensu w trzymaniu ludzi afk.

Dla zapisywania czata :D
Dla czekania na party.
Bo tak.

A jeśli wprowadzą autokicka to zawsze pozostaje jeszcze metoda na śrubkę... Tyle, że to wyklucza jednoczesne korzystanie z komputera :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 00:20 
Cytuj  
Cześć, tu Darco Dada

Ja bardzo bym chciał pograć z ludźmi wieloma, którzy są na Mooglu, Opiekun, Coldee, Mrynar, Krzysiek, Gokulo itp.. chyba. Na prawdę, zróbcie wszystko aby w przyszłości się zjednoczyć. Nie dzielcie się i nie skłócajcie m. sobą, bo tutaj chodzi o radość w grania.
Ja jestem na serwerze Sarangantos bo tam byłem i się przeniosłem w swoim czasie jak i ludzie ustalili na CC.
Przecież nie każdy z każdym grywać w party musi. A ja osobiście i nowym ludziom pomogę i z 50tkami zagram z przyjemnością.
mam nadzieję że w końcu kiedyś SEnix zrobi tak, że będziemy wybierać się narodowością a nie serwerami a oni będą już się tym zajmować jak te narodowości porozkładać, żeby były razem w jednej kupie.

Wyobrażacie sobie taki świat, gdzie mija cię z każdej strony polak? Do każdego się możesz odezwać, każdy się cieszy że Ciebie widzi?? Brak jakichkolwiek barier w tym językowych.

Co prawda mam sporo do zrobienia, bo jak się okazuje niby lvl mam 50ty ale wszystkie questy zaczynam od zera. więc mam co robić.

I pamiętajcie-leczę potrzebujących (WHM) i zabijam wrogów moich przyjaciół (BLM) :P

Z chęcią pomogę nowemu jak i staremu graczowi. Nie bójcie się mnie zaczepiać w grze, bo w prawdzie mam sporą moc i potęgę ale całkowicie nad nią panuję :lol:

Tak na marginesie jak dziś wszedłem pierwszy raz do gry, to już w pierwszych jej minutach doznałem straszliwego wstydu i traumy, z której będę wychodził miesiącami. Mianowicie, próbowałem zmienić klasę postaci i nagle na środku placu tętniącego życiem, obnażyłem się i ukazałem wszystkim w samych slipkach!!! Ja wielki i potężny Mag! Na domiar złego trwało to kilka minut nim zakryłem swoją nagość, bo ubrania mi nie wchodziły żadne, gdyż w euip miałem pierdolnik i nie umiałem nic na szybko znaleźć i zarzucić, a obok mnie w tym czasie zgromadziła się już pikietująca grupa z hasłami: precz z golizną, czy: rynek dla ludzi-magiel dla magów!
Czułem się podle, nawet Protect rzucony na szybko zbyt wiele nie przysłonił..
:oops:

Zatem bawmy się i radujmy nowym FF 14 RR:))! :D


Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, 00:30 przez dariuszd1, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 00:25 
Cytuj  
dariuszd1 napisał(a):
Ja bardzo bym chciał pograć z ludźmi wieloma, którzy są na Mooglu, Opiekun, Coldee, Mrynar, Krzysiek, Gokulo itp.. chyba. Na prawdę, zróbcie wszystko aby w przyszłości się zjednoczyć. Nie dzielcie się i nie skłócajcie m. sobą, bo tutaj chodzi o radość w grania.

Nikt się nie kłócił. Opiekun i mrynar to jedna osoba i nie gra. Reszta z tej listy to sarga.

Cytuj:
A ja osobiście i nowym ludziom pomogę i z 50tkami zagram z przyjemnością.

Ale my na moogle już mamy po kilka 50 na chara :D

Cytuj:
mam nadzieję że w końcu kiedyś SEnix zrobi tak, że będziemy wybierać się narodowością a nie serwerami a oni będą już się tym zajmować jak te narodowości porozkładać, żeby były razem w jednej kupie

Beznadziejny pomysł. MMO to właśnie kompletne multinarodowe granie. Takie dzielenie na narodowości było w AoC - fatalny pomysł. Debile + Ruskie...

Cytuj:
Wyobrażacie sobie taki świat, gdzie mija cię z każdej strony polak? Do każdego się możesz odezwać, każdy się cieszy że Ciebie widzi?? Brak jakichkolwiek barier w tym językowych.

Horror.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 00:32 
Cytuj  
No ale przecież nie tylko że masz samych Polaków na serwerze ale jest dla nich jeden a nie kilka plus inne narodowości.
Powinni mieć po prostu pojemniejsze te całe serwery albo jakieś macierzowe żeby był taki jeden wspólny potężny, gdzie są wszyscy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 00:36 
Cytuj  
:wtf: :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 07:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A ja osobiście i nowym ludziom pomogę i z 50tkami zagram z przyjemnością...Ale my na moogle już mamy po kilka 50 na chara :D


lol! Chodźcie na moogle, zaczniemy od początku!
Tyle było płakania, że zaczniecie z wykoksanymi Legacy ;P
Ja odkąd wyszła 2.0 nie potrafię dobić do 30 mojego GLA xD
Miesiąc po premierze, a ty już mówisz o KILKU 50 na char...
Jak ekonomia na Moogle?
Pewnie już macie tam milionerów tak jak my od początku ;P

Może jakiś poradnik do exp dla leniwych? xD
Ja po trzech FATE wymiękam...
A na GLA to już w ogóle koszmar.
Zanim dobiegnę do moba, ten już nie żyje.
Więc na końcu FATE brązowy medal xD


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 07:54 
Cytuj  
Widze jednak,ze jakas forma rywalizacji wystepuje pomiedzy serwerami..

Ja mam wiele jobow jeszcze nawet niepozaczynanych i moge grac zarowno tymi jak i wyexpowanymi na maxa.
Generalnie nie nastawiam sie na zadna niezdrowa forme rywalizacji czy wyscig szczurow-tacy prosze z daleka odemnie,bo wyczuje i rzuce mocnego czara.

Coz,niektorzy z graczy zwyczaje z zycia codziennego przenosza do gry,ja w grze z kolei chce zapomniec o tym co panuje w realnym swiecie i dobrze sie bawic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 08:09 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
tczewiak napisał(a):
A ja osobiście i nowym ludziom pomogę i z 50tkami zagram z przyjemnością...Ale my na moogle już mamy po kilka 50 na chara :D


lol! Chodźcie na moogle, zaczniemy od początku!
Tyle było płakania, że zaczniecie z wykoksanymi Legacy ;P
Ja odkąd wyszła 2.0 nie potrafię dobić do 30 mojego GLA xD
Miesiąc po premierze, a ty już mówisz o KILKU 50 na char...
Jak ekonomia na Moogle?
Pewnie już macie tam milionerów tak jak my od początku ;P



ale to przeciez o to chodzilo, zeby byc w czyms pierwszym. Nikt chyba nie liczyl, ze osoby co graja godzine dziennie bede na tym samym poziomie co gracze ktorzy maja duzo wolnego czasu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 08:53 
Cytuj  
dariuszd1 napisał(a):
Wyobrażacie sobie taki świat, gdzie mija cię z każdej strony polak? Do każdego się możesz odezwać, każdy się cieszy że Ciebie widzi?? Brak jakichkolwiek barier w tym językowych.

No to mnie rozbawilo niepomiernie... Az sobie chyba do siga wrzuce. Mamy Johna Lennona na Sarga :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 09:00 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
lol! Chodźcie na moogle, zaczniemy od początku!
Tyle było płakania, że zaczniecie z wykoksanymi Legacy ;P

Kto? Ja?

Cytuj:
Ja odkąd wyszła 2.0 nie potrafię dobić do 30 mojego GLA xD
Miesiąc po premierze, a ty już mówisz o KILKU 50 na char...

Są hardcorowcy i nie hardcorowcy :P

Cytuj:
Jak ekonomia na Moogle?

Po ile macie red coral?

Cytuj:
Pewnie już macie tam milionerów tak jak my od początku ;P

Nie rozumiesz chyba tego, że ekonomią sterują tutaj teraz grający od zera, a nie legacy.

Cytuj:
Może jakiś poradnik do exp dla leniwych? xD

OK.
Z A P I E R D A L A J

:P

Cytuj:
Ja po trzech FATE wymiękam...
A na GLA to już w ogóle koszmar.
Zanim dobiegnę do moba, ten już nie żyje.

FATE party.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 09:45 
Cytuj  
Do prawdy widzę, że niektórzy są z Was są chyba złośliwi lub źle nastawieni do innych. Jeżeli tak jest, to szkoda..
Ale wiecie co - nie dziwi mnie to w sumie. Wystarczy na co dzień rozejrzeć się wokół.

Kiedyś za czasów FF 11 nie było takiej rywalizacji i ludzie mieli czas na wszystko w tym na zabawę i pomoc innym w grze. Ale wiem to, że oprócz tych bardziej złośliwych, są tutaj ludzie pozytywnie nastawieni do innych i tego, co piszą. Czy ten Moogle tak na Was działa? Chyba nie, bo i tam jest wielu znanych mi i sympatycznych bardzo ludzików.

W każdym razie zapraszam Wszystkich nowych i starych jak tylko będzie okazja na Sargantanas. Budujmy team oparty na zdrowym, przyjacielskim podejściu z założeniem dobrej zabawy i traktowania innych graczy tak, jak sami oczekujemy i byśmy być chcieli.

:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.