mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 12:30 
Cytuj  
Cześć.
Nigdy wczesniej mnie ta gra nie interesowała i nie czytałem żadnych newsów o niej, lecz od jakiegoś tygodnia codziennie mi sie przypomina.
Mam kilka pytań:

1. http://allegro.pl/final-fantasy-xiv-14- ... 86771.html to jest ta nowa wersja 2.0, czy stara, juz nieaktualna?? pytam ponieważ za jakis tydzień będe w stanie ją nabyć a nie chce popełnić błędu i stracic kilkadziesiąt złotych

2. Jak wygląda sprawa z Klasami w grze, Interesuje mnie postac która bije z kastetów i ma fajne animacje, Kopnięcia, uderzenia pięściami, różne wariacje. Jest taka klasa jak Pugilist, ale co trzeba zrobić aby awansować na Monk??

2.5 ile czasu zajmuję osiągnięcie max lvla?

3. Czy coś wiadomo o PvP w przyszłości??

4. Gra głównie nastawiona jest na party?? czy solo spokojnie dam rade?

4.5 Jak z craftingiem w tej grze, czy sa jakies mini gierki?

5. poprosze jakieś plusy motywacyjne od was (jeśli takie w ogóle są)

w razie nowych pytań, bede dopisywał tutaj

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 13:02 
Cytuj  
ad1 - link nie dziala, gra wychodzi 27 sierpnia, z tego co widze na allegro wiekszosc sprzedawcow pisze ze to pre-ordery, znalazlam jednak kilka pozycji ktore maja w sprzedazy final fantasy XIV bez zadnego infa wiec tutaj zalecam ostroznosc


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 14:29 
Cytuj  
Gra jest spoko, crafting spoko, ni mi nie wiadomo o kini gierkach. Nie wiem jak pvp. Zakladam, ze bedzie lipa ale to tylko moja opinia. Ja gram dla pve ale jak pvp bedzie znosne to chetnie sprobuje. Solo zajdziesz pewnie do lvlu okolo 20, ogolnie gra jest nastawiona na gre w grupach. Nie wiem ile czasu do max lvla. Stawiam okolo 4-6 miesiecy przy normalnym trybie gry. Polecam zamowic preorde normalnie w sklepie a nie przez aledrogo.

Co z plusow to klimat ff, fabula, czarowanie, grafika minsie podoba, bahamut, chocobosy, przyzwoite wyzwania za sowite nagrody.

Chodz grac, jak sie nie spodoba to sprzedasz konto poki gra jeszcze swieza. Tyle ode mnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 14:47 
Cytuj  
wenth1 napisał(a):
Cześć.
Nigdy wczesniej mnie ta gra nie interesowała i nie czytałem żadnych newsów o niej, lecz od jakiegoś tygodnia codziennie mi sie przypomina.
Mam kilka pytań:

1. http://allegro.pl/final-fantasy-xiv-14- ... 86771.html to jest ta nowa wersja 2.0, czy stara, juz nieaktualna?? pytam ponieważ za jakis tydzień będe w stanie ją nabyć a nie chce popełnić błędu i stracic kilkadziesiąt złotych

2. Jak wygląda sprawa z Klasami w grze, Interesuje mnie postac która bije z kastetów i ma fajne animacje, Kopnięcia, uderzenia pięściami, różne wariacje. Jest taka klasa jak Pugilist, ale co trzeba zrobić aby awansować na Monk??

2.5 ile czasu zajmuję osiągnięcie max lvla?

3. Czy coś wiadomo o PvP w przyszłości??

4. Gra głównie nastawiona jest na party?? czy solo spokojnie dam rade?

4.5 Jak z craftingiem w tej grze, czy sa jakies mini gierki?

5. poprosze jakieś plusy motywacyjne od was (jeśli takie w ogóle są)

w razie nowych pytań, bede dopisywał tutaj


Do pytan poczatkujacych jest specjalny watek, ale odpowiem. Moze Rha to potem przeniesie.

1. Jeszcze niedawno wystarczylo kupic wersje 1.0 zeby miec dostep do 2.0. Nie wiem czy ciagle to dziala.

2. Pugilist to klasa melee, a monk to job, czyli taka specjalizacja ktora da odstep do dodatkowych umiejetnosci. Odblokowuja to questy.

2.5 Nie wiadomo, ale sadzac po tym jak szybko mozna osiagnac lvl 20 to raczej nie wiele czasu zajmie osiagniecie max lvla.

3. Wiadomo ze bedzie :)

4. Gra jest raczej nastawiona na solo, ale w party tez oczywiscie mozna sobie pograc.

4.5 Crafting jest super. W pewnym sensie polega on na mini gierkach. Nie jest tak, ze automatycznie wszystko robisz.

5. Plusy to ladna grafika i klimat FF. No i gra jest niezle dopracowana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 16:12 
Cytuj  
czy tworzac postac archera badz maraudera nalezy bardzo skupiac sie na rasie itd. czy mozna zrobic to w dowolny sposob?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 16:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czy tworzac postac archera badz maraudera nalezy bardzo skupiac sie na rasie itd. czy mozna zrobic to w dowolny sposob?


Nah, co prawda staty sie roznia miedzy rasami, ale bardzo nieznacznie, a przy lv cap juz w ogole nie maja znaczenie. Bierz rase wedlug upodobania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 16:43 
Cytuj  
A data urodzenia, wybór wyznania?


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 16:47 
Cytuj  
Data urodzenia nic, wyznanie zmienia elemental resistance, ale tez dosc nieznacznie.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 3.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 19:27 
Cytuj  
Arcanist był już dostępny na becie? Bo nie znalazłem zbyt wiele info o tej klasie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 19:51 
Cytuj  
dzieki za info :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 20:36 
Cytuj  
Shen napisał(a):
Arcanist był już dostępny na becie? Bo nie znalazłem zbyt wiele info o tej klasie.


Jest dostępny od phase 4, czyli od wczoraj.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.