mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 17:04 
Cytuj  
Ozi napisał(a):
A, i jeszcze jedno na koniec - gram na padzie. ;]
Więc na pewno wolniej Ci wszystko idzie :har: Pad się doskonale sprawdzał w FF11 bo wszystko się działo znacznie wolniej. Myszka i klawiatura nieporównywalnie lepiej się sprawdza w ff14 jak i w każdym innym mmo. Sam fakt, że możesz sobie podpiąć pod myszkę macro na rzucenie taunta na mobka na którego tylko najedziesz kursorem jest już mega ułatwieniem. Takiej G600 czy Nagi się w ff14 raczej nie wykorzysta, ale już mycha z przynajmniej dwoma dodatkowymi klawiszami to już mega przewaga nad padem. Dodatkowo możesz sobie na klawie i/lub myszce zmacrować skile z niewidocznych barów. Grałem bardem na zwykłej myszce (razera wykończyłem w swtor ;) ) + Lycosie i tak szybko można było używać skilli, że się animacje nakładały :] Nie chcę być źle zrozumiany bo pewnie sporo osób gra lepiej na padzie niż niektóre osoby na G600+G19, ale fakt jest niestety taki, że osoby grające na padzie chcąc - nie chcąc robią wszystko wolniej... No chyba, że są jeszcze ludzie używający skili wyłącznie najeżdżaniem na sloty bara kursorem myszki ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 17:32 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):

W FFXI mogłeś samemu farmować materiały, lub kupić na AH. W FFXIV możesz samemu farmować materiały, lub kupic na AH.
W FFXI mogłeś się ubrać w sprzęt do craftowania i poza przeskakiwaniem z tier do tier nie dawało to absolutnie nic. W FFXIV możesz ubrać się w sprzęt do crafowania i różnice są zauważalne gołym okiem na pasku progress/quality a niektóre rzeczy w endgame wymagają konkretnej ilości control lub craftsmanship aby w ogóle można było zacząć je craftować.
W FFXI gromadziło się materiały, odpalało syntezę i na tym był koniec. Wynik zależał tylko od tego czy przekroczyliśmy dany tier 1% szansy na HQ, 10%, 25% itd. W też gromadzimy materiały ale tutaj od początku istnieje podział na NQ i HQ co owocuje zerową lub dość wysoką szansą na docelową wersję HQ przedmiotu, który próbujemy zrobić. W FFXIV na syntezę na pierwszych levelach faktycznie nie mamy zbytniego wpływu ale już na 5 poziomie dostajemy skilla poprawiającego quality. Wbicie tego 5 levelu to kwestia 15-20 syntez z książki. Potem dostajemy skille na kolejnych poziomach zaawansowania, na 15 i 50 są umiejętności, których możemy użyć na innych crafterskich profesjach co motywuje do levelowania kolejnych craftów.
Nie wiem co rozumiesz poprzez "click, click, click" bo generalnie zawsze się wszystko sprowadza do klikania. Ale jeżeli to ma być odpowiednik "nawalania w jeden klawisz i przedmiot robi się sam" to jeśli chcesz NQ za minimalną ilość expa- być może tak jest. Jeżeli natomiast chcesz wycisnąć z syntezy ostatnie soki, napierasz na HQ to naklikasz się dla jednej syntezy w różne skille (5-6 różnych) cholernie dużo. :)
Dla mnie zawsze craft w FXI był jak granie na jednorękim bandycie, w FXIV to bardziej blackjack lub poker.


Rha chyba nie do konca sie rozumiemy. Ja nie porownuje dwoch systemow pod katem skomplikowania /randomowosci / wplywu gracza na synteze, tylko pod katem tego jaka przyjemnosc mi to daje (gram dla przyjemnosci jak chyba wiekszosc). Craft w XI dawal mi duzo przyjemnosci. Kazdy gain to byla przyjemnosc, nie wspominajac o rzadkich HQ. No i craft byl zrodlem kasy, a jak wiadomo o kase w XI nie bylo latwo.
Wiele craftow bylo tez niezbednych: woodworking, alchemy, cooking.

W XIV craft na niskich levelach nie dal mi zadnej satysfakcji. Nie watpie ze wysokich levelach robi sie trudniej i ciekawiej, ale nie mam ani czasu ani ochoty meczyc sie zeby to sprawdzic. W grze sprzet dostaje z questow, potiony tez, nie ma takich rzeczy jak prism powder/silent oil, nie musze kupowac strzal dla swojego rangera. Generalnie nie ma potrzeby zagladania na AH, potrzeby zarabiania, craftu. Wszystkiego tego co urozmaicalo levelowanie w XI.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 17:42 
Cytuj  
To wszystko jest, ale dopiero wlasnie po pierwszych levelach, ktorych zrobienie duzo nie zajmuje.
No ale to jak kto lubi. Tutaj satyskacji z przebicia sie po godzinach walenia glowa w scianie nie bedzie :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 19:11 
Cytuj  
imho nie dało sie starego craftu połączyć z nową mechaniką gry.
Tu wszystko dostajesz z questów/dungeonów - Ah jest zbędne, crafting nie jest integralną częścią gry, lecz takim dodatkiem urozmaiceniem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 19:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
imho nie dało sie starego craftu połączyć z nową mechaniką gry.
Tu wszystko dostajesz z questów/dungeonów - Ah jest zbędne, crafting nie jest integralną częścią gry, lecz takim dodatkiem urozmaiceniem.


HQ craftowalny sprzet + materie bije wiekszosc innych itemow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 21:24 
Cytuj  
Fakt faktem jakby nie było opcji kupowania żadnego EQ powyżej 20 lvl od vendorów byłoby dużo ciekawiej. Teraz dużo itemów na AH jest poniżej kosztów produkcji czy sell price u vendora.
Poza tym nie ma sensu kupować mocnego EQ na mid levele skoro PVE content przed 50 jest dość łatwy. Wystarczy 2 razy przejść się na dungeon dostanie się z 2-3 itemy + questy i naprawdę nie ma powodu zaglądać na AH.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 22:10 
Cytuj  
Obrazek

Dziekuje Zjawce, Kyuu i Goku za odpicowanie mi fishera na bogato (czesc rzeczy sie przyda na wyzszym lvl ;D)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 00:06 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Ozi napisał(a):
A, i jeszcze jedno na koniec - gram na padzie. ;]
Więc na pewno wolniej Ci wszystko idzie :har: Pad się doskonale sprawdzał w FF11 bo wszystko się działo znacznie wolniej. Myszka i klawiatura nieporównywalnie lepiej się sprawdza w ff14 jak i w każdym innym mmo. Sam fakt, że możesz sobie podpiąć pod myszkę macro na rzucenie taunta na mobka na którego tylko najedziesz kursorem jest już mega ułatwieniem. Takiej G600 czy Nagi się w ff14 raczej nie wykorzysta, ale już mycha z przynajmniej dwoma dodatkowymi klawiszami to już mega przewaga nad padem. Dodatkowo możesz sobie na klawie i/lub myszce zmacrować skile z niewidocznych barów. Grałem bardem na zwykłej myszce (razera wykończyłem w swtor ;) ) + Lycosie i tak szybko można było używać skilli, że się animacje nakładały :] Nie chcę być źle zrozumiany bo pewnie sporo osób gra lepiej na padzie niż niektóre osoby na G600+G19, ale fakt jest niestety taki, że osoby grające na padzie chcąc - nie chcąc robią wszystko wolniej... No chyba, że są jeszcze ludzie używający skili wyłącznie najeżdżaniem na sloty bara kursorem myszki ;)

Wytlumacz mi prosze Clay jakim cudem Twoje uderzenie w klawisz jest szybsze od mojego uderzenia w przycisk bo pojac nie moge sakd doszedles do wniosku ze na padzie gra sie wolniej niz na klawiaturze. Gra nie ma az tylu skilli zeby tego normalnie nie ogarniac; standardowo na zawolanie mam 16 przyciskow ktorych wybranie to raczej intuicyjna dzialanie kompletnie nie wymagajace spojrzenia na klawiature! Malo? Wystarczajaco duzo.

Do kontrolowania walki tankiem bez trudu wystarczy te 16 kombinacji dostepne na jednym barze. Na drugim barze na ktory musze sie okazjonalnie przelaczyc mam albo rzeczy z ktorych korzystam w podbramkowych sytuacjach z racji tego ze duzo daja (niewrazliwosc na ataki na 10 sec, limit) albo rzeczy ktore rzucam poza walka (Raise czy Protect).

Do tego targetowanie mobow podczas walki.... cooldowny na skille sa tak dlugie ze podczas jednego cyklu, w grupie 3 mobow spokojnie zdarze stargetowac kazdego z nich 3 razy.

Powtorze raz jeszcze i po raz ostatni; granie na padzie w zaden sposob nie oznacza ze reaguje sie wolniej niz na klawiaturze. Ktokolwiek bredzi takie herezje nie mial w rekach pada grajac w FFXIV.

A jak Was i to nie przekonuje zapytajcie ludzi ktorzy ze mna graja czy nie ogarniam. I tyle.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 00:38 
Cytuj  
Pff nawet poucza na czacie pisząc na klawiaturze !

A może piszesz na padzie ?


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 03:18 
Cytuj  
Shinji napisał(a):
Pff nawet poucza na czacie pisząc na klawiaturze !

A może piszesz na padzie ?


     ↓

To już czysta złośliwość.
Możemy w końcu przestać "dyskusję" pad vs klawa?
Każdy się bawi jak mu się podoba i nikomu nic do tego.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 05:19 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Fakt faktem jakby nie było opcji kupowania żadnego EQ powyżej 20 lvl od vendorów byłoby dużo ciekawiej. Teraz dużo itemów na AH jest poniżej kosztów produkcji czy sell price u vendora.
Poza tym nie ma sensu kupować mocnego EQ na mid levele skoro PVE content przed 50 jest dość łatwy. Wystarczy 2 razy przejść się na dungeon dostanie się z 2-3 itemy + questy i naprawdę nie ma powodu zaglądać na AH.


zartujesz prawda? hq equip 20+ schodzi z ah jak swieze buleczki, i to nie tylko craftowy ale battle gear takze bo jak moze zauwazyles z questow masz zwykly nq, z crafta hq, nie mowiac o tym ze ludzie kupuja gear 30+ dla materii, jak na razie nie zauwazylam zeby craft byl niepotrzebny wresz przeciwnie, na razie niezle zarabiam i z tego co zdazylam zauwazyc zarobek na wyzszym levelu crafta zapowiada sie jszcze ciekawiej :D glownie dla materii tier 3-4 :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 06:07 
Cytuj  
Wznowili sprzedaz digital. Na GMG znowu dziala kod na -25%: GMG25-4T2A7-4HOQ2 (wazny do 20go)

*
Avatar użytkownika

Posty: 95
Dołączył(a): 24.08.2013
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 06:31 
Cytuj  
To ja jeszcze dorzuce od siebie co nie co ;)
Ogólnie to gra mi się podoba i mechanika tej gry, grafika i craft.
Bardzo bym chciał aby zrobili losowość statów itemach i tycj z craftai tych z instancji i z tych z mobków.
W zasadzie ton sprzęt od vendoró mogli by zupełnie zdjąć. Nic tak bardziej nie nudzi, jak ludzie biegają w tym samym.
To dlatego znudziła mi się gra GW2, właśnie dlatego że tam wszyscy mają to samo, jedna rożnica to ktoś bardzej ogarnia
postać a ktoś mniej. Nuuudaaaa :)


_________________
FFVIX: Wiki Wik - Sargatanas/NA

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 07:02 
Cytuj  
Ozi napisał(a):
blebelble

Przecież to jest proste, musisz nacisnąć dwa klawisze zamiast jednego, bo pierwszy uruchamia bara a drugi dopiero skilla. Bo global cooldown jest 1sec a reszte skilli na osobnym cooldownie można wrzucić praktycznie bezstratnie (nawet skracając animację) przy dobrym timingu, kiedy Ty na padzie w podbramkowej sytuacji musisz jeszcze bara przełączyć ;) Bo myszką i klawiaturą gra się po prostu szybciej? ;) Poza tym tak z ciekawości - czemu nie używasz raise w walce tylko poza? :o Masę razy widziałem jak PLD wrzucał na siebie cd i podnosił heala nawet na bossach - chyba po to właśnie ma ten skill :D No i kto patrzy w czasie gry na klawiaturę :roll: Ja grając nawet nie patrze na klawe podczas czatowania w mieście, stąd tak paskudnie dużo literówek robię, bo w pisaniu teksu bez-wzrokowo to akurat średni jestem.


Ozi napisał(a):
Powtorze raz jeszcze i po raz ostatni; granie na padzie w zaden sposob nie oznacza ze reaguje sie wolniej niz na klawiaturze. Ktokolwiek bredzi takie herezje nie mial w rekach pada grajac w FFXIV.
Ozi weź wyluzuj, bo do niedawna miałem Cie jeszcze za poważnego człowieka i po prostu mi kopara opada jak zmiana gry może wpłynąć na zmianę człowieka :roll: Rozumiem, że jesteś zachwycony grą, rozumiem, że lepiej gra Ci się padem i w miarę dobrze Ci to idzie, ale na pewne rzeczy trzeba spojrzeć obiektywnie. Gołym okiem w tej grze widać kto gra na padzie, czasem ludzie wręcz przepraszają (głównie healerzy), że robi co może ale szybciej się nie da ;)

Ozi napisał(a):
A jak Was i to nie przekonuje zapytajcie ludzi ktorzy ze mna graja czy nie ogarniam. I tyle.
Nigdzie nie napisałem, że źle grasz ;) Twierdzę jednak, że mógłbyś grać znacznie znacznie lepiej odstawiając pada. Chodziłem na insty z Kae i nigdy nie widziałem żeby mu się jakikolwiek mobek zerwał niezależnie od tego ile ich na sobie miał. Weź pod uwagę, że grasz tankiem to nie masz porównania, z poziomu dpsa to można sobie oceniać tanków/heali i nawet samego siebie w stosunku do drugiego dpsa. Wnioskując z twoich postów masz jakieś problemy ze zrywaniem mobków, więc po prostu w dobrych intencjach podchwyciłem temat naświetlając możliwy problem, bo zawsze miałem wrażenie, że lama z Ciebie nie jest ;) Każdy ma jednak prawdo do własnego zdania choćby było nawet błędne, więc chillout ;)

edit: Aha i grałem na padzie w becie - wytrzymałem do 8-9 lvl bo za wolno było i za mało mogłem robić jednocześnie rzeczy ;) A ja bardzo lubię grać na padzie, tyle, że w mordobicia i fifę ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, 07:11 przez Kassei, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 07:41 
Cytuj  
na padzie sie tylko gorzej targetuje, cala reszta jest imho lepiej zrobiona. No ale targatowanie dla tanka/healera to element krytyczny - dlatego zmienilem na klawiature.
Samo sterowanie postacia i wybieranie skilli - zdecydowanie pad.
Poruszanie sie po menu, zamykanie okienek etc - mysz+klawiatura. No ale to mozesz sobie ustawic na spokojnie i nie dotykac.

Imho w ogole na padzie nie da sie grac na tych fate'ach - poki targetniesz moba to juz schodzi, zreszta targetowanie mysza tez sie srednio sprawdza - najlepiej pizgac aoe (jak sie ma). W dungeonach i tak masz ~3 mobki jednoczesnie wiec zdazysz je padowskim tabem przeleciec i 10 razy zanim skille zejda ci z poteznego fajnalowego cooldowna dla zaspanych anemikow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 08:20 
Cytuj  
Tak dla zmiany tematu..

Wczoraj po pracy złapałem dłuższą drzemkę i na wieczór, ze świeżą głową, zasiadłem do FFXIV.

Ostatnio swoją przygodę skończyłem na etapie Ifrita. Nie ukrywam, że samo poszukiwanie party do duty zajęło mi ~30 minut (Lancer here)... ale gdy już się tam wbiliśmy sama walka okazała się Epic! Dawno już nie miałem takiej radochy z zabijania bossa... po tym niesamowita dawka Lore, czyli poznajemy Grand Companies i ich historie + rodzeństwo elfów opowiada nam o nurtujących ich problemach. Dowiadujemy się skąd i w jaki sposób biorą się primale (!) a od razu po zabiciu Ifrita widzimy rozmowę dwóch tajemniczych postaci.

W między czasie pyknąłem kolejne zadanko klasowe dla Lancera... i co? Kolejny raz dostajemy porządną dawkę lore a cały plot który się toczy w gildii rozwija się bardzo ciekawie.

A do tego nie zasmakowałem jeszcze innych postaci, w ogóle nie craftowałem i nie bawiłem się całkowicie domem aukcyjnym.

Nie ukrywam, że dawno już nie miałem takiej frajdy, historia się rozwija, robi się coraz to bardziej interesująca a walki coraz to bardziej wymagające.

Jeśli ta tendencja będzie się utrzymywać biorę w ciemno trzy miesiące prepaida, FFXIV jest mmorpg na które czekałem od dłuższego czasu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 09:16 
Cytuj  
Ty grasz z nami? :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 09:44 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Shinji napisał(a):
Pff nawet poucza na czacie pisząc na klawiaturze !

A może piszesz na padzie ?


     ↓

To już czysta złośliwość.
Możemy w końcu przestać "dyskusję" pad vs klawa?
Każdy się bawi jak mu się podoba i nikomu nic do tego.


Ja się droczę z Ozim i on o tym dobrze wie ^^


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 10:04 
Cytuj  
Z innej beczki. Korzystając z okazji, że mam dzisiaj trochę czasu, wbiłem się w końcu z czystej ciekawości na support chat. Po 30 minutowej rozmowie i wałkowaniu ciągle tego i samego... dowiedziałem się, że jedyne co mogą zrobić to przenieść mi itemy z CE :lol: Nie mogą ani przenieść postaci, ani nawet pozostałych free days :lol: Nawet nie chodzi o kwestie techniczne, ale po prostu mają takie zasady i koniec rozmowy :lol: Myślałem czy by może nie wrócić za jakiś czas jak się kwestia rajdów wyjaśni, ale teraz to już leje na SE ciepłym moczem ;) Najśmieszniejsze jest, że zaistaniała sytuacja to jest tylko i wyłącznie ich wina. Możliwość stworzenia osobnego service dali dopiero przed release więc wszystkie postacie stworzone w phase 4 i/lub w EA, powędrowały na buddy keye i konta 1.0, czego się nie da odkręcić ;) :wtf:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, 10:06 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 10:05 
Cytuj  
waldik napisał(a):
To ja jeszcze dorzuce od siebie co nie co ;)
Ogólnie to gra mi się podoba i mechanika tej gry, grafika i craft.
Bardzo bym chciał aby zrobili losowość statów itemach i tycj z craftai tych z instancji i z tych z mobków.
W zasadzie ton sprzęt od vendoró mogli by zupełnie zdjąć. Nic tak bardziej nie nudzi, jak ludzie biegają w tym samym.
To dlatego znudziła mi się gra GW2, właśnie dlatego że tam wszyscy mają to samo, jedna rożnica to ktoś bardzej ogarnia
postać a ktoś mniej. Nuuudaaaa :)


jasne, nic tak nie motywuje do grania jak str i dex na gearze dla healera z instancji :D losowe staty na gearze to najgorsze co moze byc w grze

nie zauwazylam zeby wszyscy biegali w tym amym z prostego powodu - w grze masz okolo 30 dyi ktorymi mozesz go przemalowac. osobiscie jest mi totalnie obojetne ze ktos ma taki sam gear jak ja - roznice robi dopiero jak ma lepszy niz ja :P "gadaj skad to masz" :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.