mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 10:36 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Na Sarga jest male, ale zgrane grono ludzi z Polski ktorzy grali w XI.


Akurat ilosc ludzi z XI na obu serverach jest raczej porownywalna. U nas tez jest duzo "nowych".

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 10:54 
Cytuj  
Grupa na Sarga jest raczej zamknięta na ludzi z zewnątrz. FC jest też jedynie dla polaków.
Ludzie grupują się w paczki, ciężko się doczepić do którejś :)

Sam polazłem do jakiegoś PUGowatego LSa, żeby mieć więcej możliwości na różne wypady.

Natomiast na Moogle z tego co się orientuję, DP to międzynarodowy FC.
Łatwiej o grupę na początek grania jak i na dalsze etapy.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 11:02 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
hm , nie wiem czy to ma być dowcipne , czy ironiczne , ale polecacie nie te serwery na których gracie, jednym słowem nie chcecie nowych graczy u siebie
ciekawe
zastanawiam się wobec tego czy jest sens zaczynać grac , skoro community takie pomocne :)

:roll:
I na Moogle i na Sarga jest OK. I tu i tu znajdziesz ludzi z ktorymi bedziesz mogl pograc. I tu i tu znajdziesz ludzi z ktorymi nie pograsz. Roznica pomiedzy dwoma serwerami jest taka, ze Sarga jest LEGACY wiec jest duzo osob z 1.0, a na Moogle nie ma. Na Moogle jest taniej, pewnie jest tez latwiej nowym, ale wraz z Duty Roullete i ta roznica zostanie moim zdaniem zatarta.

IMO, generalnie lepiej pojsc tam gdzie znasz wiecej ludzi.

rhae edit: musiałem coś wyrzucić bo się ludzie obrażali.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 11:08 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Grupa na Sarga jest raczej zamknięta na ludzi z zewnątrz. FC jest też jedynie dla polaków.
Ludzie grupują się w paczki, ciężko się doczepić do którejś :)

Sam polazłem do jakiegoś PUGowatego LSa, żeby mieć więcej możliwości na różne wypady.

Natomiast na Moogle z tego co się orientuję, DP to międzynarodowy FC.
Łatwiej o grupę na początek grania jak i na dalsze etapy.


Watpie zeby grupa na Sarga byla zamknieta na ludzi z zewnatrz.

DP to polski LS, raczej dosc martwy. :) Jest tez DP FC, ale nawet nie wiem czy dziala (sam jestem w miedzynarodowym, chyba podbnie jak wiekszosc Polakow).

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 12:05 
Cytuj  
Glizdek jak tak pierdolisz to się nie dziwię, że Cie nie biorą i musisz szukać na obczyźnie. Też bym miał dosyć...

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 12:28 
Cytuj  
Hehe, pewnie coś w tym jest.


_________________
Obrazek

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 13:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Gli2duS napisał(a):
Grupa na Sarga jest raczej zamknięta na ludzi z zewnątrz. FC jest też jedynie dla polaków.
Ludzie grupują się w paczki, ciężko się doczepić do którejś :)

Sam polazłem do jakiegoś PUGowatego LSa, żeby mieć więcej możliwości na różne wypady.

Natomiast na Moogle z tego co się orientuję, DP to międzynarodowy FC.
Łatwiej o grupę na początek grania jak i na dalsze etapy.


Watpie zeby grupa na Sarga byla zamknieta na ludzi z zewnatrz.

DP to polski LS, raczej dosc martwy. :) Jest tez DP FC, ale nawet nie wiem czy dziala (sam jestem w miedzynarodowym, chyba podbnie jak wiekszosc Polakow).


Większość Polaków to siedzi w naszym FC :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 13:14 
Cytuj  
ArtoTournesoul napisał(a):
mrynar napisał(a):
Gli2duS napisał(a):
Grupa na Sarga jest raczej zamknięta na ludzi z zewnątrz. FC jest też jedynie dla polaków.
Ludzie grupują się w paczki, ciężko się doczepić do którejś :)

Sam polazłem do jakiegoś PUGowatego LSa, żeby mieć więcej możliwości na różne wypady.

Natomiast na Moogle z tego co się orientuję, DP to międzynarodowy FC.
Łatwiej o grupę na początek grania jak i na dalsze etapy.


Watpie zeby grupa na Sarga byla zamknieta na ludzi z zewnatrz.

DP to polski LS, raczej dosc martwy. :) Jest tez DP FC, ale nawet nie wiem czy dziala (sam jestem w miedzynarodowym, chyba podbnie jak wiekszosc Polakow).


Większość Polaków to siedzi w naszym FC :)


tzn?

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 14:23 
Cytuj  
SeeD

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 14:24 
Cytuj  
Ja serdecznie zapraszam na Sargatanasa :)


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 17:56 
Cytuj  
ArtoTournesoul napisał(a):
SeeD

Elita siedzi w Seek, nie SeeD. Seek to dawne Pixies z FF11. Ci znani i aktywni to właśnie w Seek siedzą.
Wielu (w tym i ja) siedzi w KWEH - taki luźny FC dla starych pryków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 18:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
ArtoTournesoul napisał(a):
SeeD

Elita siedzi w Seek, nie SeeD. Seek to dawne Pixies z FF11. Ci znani i aktywni to właśnie w Seek siedzą.
Wielu (w tym i ja) siedzi w KWEH - taki luźny FC dla starych pryków.


a tak z ciekawosci kto jest w seek ze starych graczy? nie liczac Polakow

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 18:23 
Cytuj  
Espeon, Dexy i na serwerze widziałem też chyba Mogwaia...

A i odnośnie dlaczego odsyłam na Sarga - DP jest obecnie full.. 128/128. Już 2 dni temu pytał mnie ktoś o invite to go odesłałem żeby na forum wpisał, aby ktoś go zaprosił jak się miejsce zwolni (oby w 2.1 zwiększyli limit do 256 osób)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 19:26 
Cytuj  
Pisałem gdzie jest najwięcej Polaków a nie jakaś tam "elita" lol

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 19:45 
Cytuj  
Elita... /facepalm

Na Seed z tego co wiem jest sporo ludzi, więcej niż w Seek gdzie siedzą głównie starzy znajomi z FFXI (Naiku, Espeon, Dexy, Yalka i reszta ich ekipy znajomych z rl, Ozi, Shinji/Tadeush i ja) do tego dołączyli Kyash z żoną i Termito plus kilka innych osób.

Co do limitu ludzi na DP... trzeba powywalać nieaktywnych. Najwyżej jeżeli kiedyś wrócą to znów poproszą o zaproszenie, korona od tego z głowy nie spada.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 05:24 
Cytuj  
Przedwczoraj był Letter Live i do dzisiaj taka cisza na forum? Co to się stało, że żadnego odzewu nie ma? Nikt nie oglądał, nie czytał info o patch'u?

Ja najbardziej czekałam na opcje sortowania inventory i na własny kąt w postaci domku. Jednak po Letter Live dowiedziałam się, że o domku to mogę pomarzyć, dopóki nie wygram w Moogle Loterii, której to jeszcze nie ma ^^;. Widzieliście te ceny ziemi? Normalnie drugie Tokio xD! Dodatkowo ta różnica między cenami na nowych serwerach i na Legacy. Sargantanas, jesteście aż tak bogaci, że ceny są 10 krotnie wyższe? Szkoda tych nowych graczy, co to poszli na Legacy...

...ach smutno mi :( , żegnaj domku~! Żegnajcie mebelki~!

No a poza tym cieszę się z nowej story i z możliwości bliższego poznania beast tribe'ow. Minion kotka też przesłodki ;D. Poza tym... hmm... nowe dungeony, to chyba na razie z Hard'ów tylko się cieszę, ale nie wiem czy już mam na nie sprzęt ok. Wczoraj wreszcie dorwałam Full Darklight i jestem dopiero na Ifricie Hard.
Co jeszcze... Hildibrand!!! Nie znam faceta, ale zapowiada się pysznie ^-^. Ten nieziemski uśmiech, aach XD.
Walka z Moogle Kingiem też wygląda uroczo...
Ach, no i oczywiście nowy Party Finder! Będzie można spokojnie z obcymi oglądać CS'y? :-?
PvP, kompletnie niezainteresowana.
Fryzjer, fajny ale nowe fryzury zapewne będą zbyt popularne aby się cieszyć, że się tak uczesało. Hehe.
No i parę innych małych szczególików, które też dają frajdę... ale chyba nadal nie można będzie zaznaczać które questy chce się włożyć do Quest Trackera... Obym się w tym myliła... :-?

Wracając do domków... SE prawdopodobnie nie ma miejsca na serwerach, więc mimo że housing jest osobną zone (a także i dlatego) będzie tylko jedna na każde miasto. Dzięki tym kosmicznym cenom nie szybko się zapełni (jeśli zapełni?) kupionymi domkami, więc nikt nie będzie krzyczał o wygenerowanie kopii... Heeh.


Ostatnio edytowano 16 gru 2013, 05:32 przez Amateru, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 05:31 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Espeon, Dexy i na serwerze widziałem też chyba Mogwaia...

A i odnośnie dlaczego odsyłam na Sarga - DP jest obecnie full.. 128/128. Już 2 dni temu pytał mnie ktoś o invite to go odesłałem żeby na forum wpisał, aby ktoś go zaprosił jak się miejsce zwolni (oby w 2.1 zwiększyli limit do 256 osób)...


Nie ma żadnych planów zwiększania ilości miejsc w LS'ach z tego co mi wiadomo.
Co do DP, tam i tak nikt się nie odzywa zbytnio... Jak wchodzę cisza jak makiem zasiał. (Wchodzę niezmiernie rzadko.)
Lepiej zapraszajcie po prostu do FC, jeśli faktycznie macie tylu aktywnych graczy, w co śmiem niestety wątpić ^^;.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 09:10 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Przedwczoraj był Letter Live i do dzisiaj taka cisza na forum? Co to się stało, że żadnego odzewu nie ma? Nikt nie oglądał, nie czytał info o patch'u?

Dyskusji bylo bardzo wiele. Na zywo, w grze, na forach BG czy SE.
To forum jest glownie do dram :roll:

Zeby jednak nie bylo. Mi najbardziej sie geba cieszy na walke z Ultima. To byla zdecydowania najfajniejsza walka w grze do tej pory. Niestety na dosc niskim levelu - teraz moze byc tylko fajniej.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 09:24 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Dyskusji bylo bardzo wiele. Na zywo, w grze, na forach BG czy SE.
To forum jest glownie do dram :roll:


Acha... :-? Dobrze wiedzieć :oops: .

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 09:34 
Cytuj  
To ja tylko wspomnę, że na lodestone są już niby zaktualizowane itemy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.