mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 09:55 
Cytuj  
hej Ama :)
nikt nic nie pisze bo ludzie sie wkur**** na cene hausingu, generalnie to na co wszysxy sie najgardziej cieszyli zostalo na maksa zj***, nie wiem kto ma az tyle kasy zey kupic dzialke za 300 mil... RMT? w tej sytuacji naprawde tesknie za MogHouse z ff11...

pomijajac to, dla mnie najfajniejsze co dali to beastman tribes z dziennymi questami i reputacja :D i treasure hunt, co prawda nici z planow farmowania map na sell skoro mozna dostac tylko 1 mapke na 18 godzin... ale za to mozna zebrac 4 gathererow, sfarmic 4 mapki t5 i machnac sobie 4 walki :D

PVP - nie dla mnie, ale przyznam ze te nowe pvp sety fajnie wygladaja i maja fajne nazwy, nie liczac title za ranki :D PUPPY !!!

fryzjer - wlezc, sprawdzic nowe fryzury i wyjsc ze swoja startowa? :P

FC - nowe ranki i tier2 FC action, wreszcie mozna bedzie poexpic kuraki majac 10% exp boosta :D

Crystal Tower - mnie ciekawi co bedzie jak ktores party nie zabije swojego bossa


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 16 gru 2013, 09:58 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 09:57 
Cytuj  
Oby Crystal Tower był fajny :P bo jak nie do 90% patcha nie dla nas :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:03 
Cytuj  
Z jednej strony szkoda że nie można od razu kupić domku, z drugiej wydaje mi się że specjalnie takie ceny żeby ludzie mieli jakiś długoterminowy cel, a nie pierwszego dnia wszyscy już mają dom

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:17 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Z jednej strony szkoda że nie można od razu kupić domku, z drugiej wydaje mi się że specjalnie takie ceny żeby ludzie mieli jakiś długoterminowy cel, a nie pierwszego dnia wszyscy już mają dom


jezeli to jest sposob SE zeby zatrzymac ludzi w grze... farmowanie przez kilka miesiecy zeby kupic house? i dont think so...

tbh - juz widze te shouty po patchu - "FC szuka membersow - skladka na housing XXX gil" :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:28 
Cytuj  
Nie tyle sposób na zatrzymanie przy grze, tylko tak jak pisałem cel długoterminowy a nie instant gratification.
Trochę jak kiedyś relik w XI. W zasadzie kto powiedział, że housing ma być od razu dla każdego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:30 
Cytuj  
Tyle halasu o te domki, a wlasciwie niewiadomo na razie co one daja ;)

Przejrzalem sobie nowe itemki. Generalnie wydaje mi sie ze dla WARka niewiele sie zmienia, byc moze Dual Haken moglby zastapic Bravure Zenith, ale razem z tym musialbym przebudowywac caly build. Byc moze czesc Allagan/Hero's moznaby zastapic itemkami z Extreme Primali, ale dobrze wymeldowane iLVL 70 wciaz beda lepsze imo.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Ostatnio edytowano 16 gru 2013, 10:32 przez Vejitta, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:32 
Cytuj  
Widzę, że nie tylko nas z lekka zirytowały ceny ziemi... ledwo będzie na średnią parcelę kiedy zbierzemy kasę od całej ekipy :/ Trochę się to mija z prawdą o tym co kiedyś Yoshi P. mówił, że najmniejszy domek będzie sobie mógł kupić każdy gracz a cena będzie mniej więcej odpowiadała trzykrotnemu przejściu całego scenariusza (1,5m na oko). No cóż, w sumie nie ma na co kasy wydawać w tej grze i tak więc ja dokładam wszystko do gildiowej chałupy bez żalu.

Najbardziej jesteśmy nakręceni na Primale, już był wstępny theorycrafting jak ogarnąć nowe ataki tytana, wszystko i tak wyjdzie w praniu :D
W dalszej kolejności Ultima i Crystal Tower a potem się zobaczy.

PvP chętnie sprawdzę miałem tylko nadzieję że pvp sety nie będą przekolorowanym darksteelem ale wzorowane na tych bajeranckich motywach zwierzęcych, które Yoshi P. pokazywał na concept artach:/ Ciekawe czy bard będzie dominował bo bardzo chciałem tam iść dragoonem.

Pharos, HM Hard czy Copperbell hard też powinny być fajne ale nie mogę się pozbyć wrażenia, że to tylko nowe sposoby na robienie tomów.
Treasure Hunt i reszta to przyjemny dodatek na wolna chwilę kiedy nie ma z kim grać w ekipie.

btw, mamy w FC kolesia, który ma fryzurę jakby był bękartem Clouda i chocobo, lubi jeździć na jednorożcu i ostatnio kupił bard af2 body, plan jest aby zrobić mu cały pokój w FC house na różowo :D

edit: mam nadzieję, że część tych pvp setów przynajmniej będzie craftowalna, plssss


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:41 
Cytuj  
A mi sie bardzo podoba, ze ceny domkow sa takie wysokie! Chociaz cos w tej grze bedzie nie dla kazdego :)

Ja tam lubie miec cel na ktory mozna zbierac kase w grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:43 
Cytuj  
Oczywiście jest to tak, że te domki są instancjonowane i każdy może mieć domek czy jest jakiś limit?
Bo jeśli jest limit to fail - farmerzy wykupią ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:58 
Cytuj  
Cena housingu spoko. Jak w RL w Polsce. Większość będzie musiała grać pół żywota gry aby móc kupić hehe.
4M za chatkę to nie jest jakoś megadużo. Gdybym miał na to ciśnienie to bym odłożył i po prostu kupił.
Tylko, że nie daje to żadnych wymiernych korzyści.
Śmiech na sali, że nie połączyli tego z rozwiązaniem z SWG. Można by zapraszać ludzi do własnych domków, FC miały by pokazowe pałace, a do tego powstałby fajny time/cash sink z zarobkiem dla crafterów robiących mebelki.

@Amateru: FC jest martwe. Ludzie siedzą na innych - międzynarodowych. LS to takie fajne miejsce, gdzie można sobie potrololować po Polskiemu. Czasami gadamy, ale większość wchodzi intensywnie pograć i wychodzi. Odkąd nie ma suczki to niestety dość cicho :(

RMT nie wykupią, bo nie da się ich sprzedać i prawdopodobnie trzeba jeszcze opłacać czynsz :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 10:59 
Cytuj  
Wygląda na to, że extreme primale rzucają całkiem fajne akcesoria (ilvl90)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 11:09 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Oczywiście jest to tak, że te domki są instancjonowane i każdy może mieć domek czy jest jakiś limit?
Bo jeśli jest limit to fail - farmerzy wykupią ;)


Jest housing zona i jeżeli się zapełni to dostawiane są kolejne

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 11:32 
Cytuj  
No i powinni nie dostawiać to byłaby namiastka czegoś porządniejszego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 11:37 
Cytuj  
Fail bedzie jak dojda do wniosku, ze maja moce zeby udzwignac wiele domow i drastycznie obniza ceny, bo ludzie placza na forach.

Ogolnie to wyglada na to ze sciagneli housing z najgorszej gry pod tym wzgledem - LOTRO. Jesli mebelki nic nie beda dawac to naprwde fail. W LOTRO nikt nie zaglada do dzielnicy domkow, bo nie ma po co. Ja u siebie trzymam jakies smieci w skrzyniach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 11:55 
Cytuj  
No oczywiście, że fail robić dzielnicę housingową.
Równie dobrze mogliby zrobić dzielnicę z pomnikami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 12:24 
Cytuj  
No wlasnie, kupa kasy na domek tylko po co ? Dla mnie takie ceny zaporowe to jest FAIL na mxa, trzeba byc idiota aby cos takiego wprowadzic. Jesli jeszcze nie bedzie zadnych korzysci, typu: vendor, return (jak w v.1.o do Inn), mozliwosci craftu, dodatkowych bonusow posiadanych mebli to w ogole na chusteczcke ten domek kupowac ?

Opik - w LOTRO ten domek kosztowal grosze w porownaniu do FF14, co nie zmienia faktu, ze tylko cosmetic needs ewentualnie dodatkowy store :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 12:30 
Cytuj  
Bodziu:

* From patch 2.2 onward, players will be able to hire a retainer to serve on the free company estate.


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 12:40 
Cytuj  
Jeżeli będzie dawać store albo nawet transport itemków z maina na mule to już będzie się opłacać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 12:42 
Cytuj  
Do domku będzie można wsadzić dzwonek do retainerów, marker board i aetheryte, do tego dojdzie hodowla chocobosów i gardening. Będzie można na posesji/w domku craftować.
Jeśli o mnie chodzi to całkiem sporo taka chałupa gildiowa będzie dawała.
Satysfakcji też będzie sporo z płaszczenia dupy na pufie zrobionej z ADSa pod żyrandolem z morbola czy zrobienie z jednej ze ścian Demon Wall'a. :)
No ale wiadomo, nie każdemu się to musi podobać.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 13:04 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Oczywiście jest to tak, że te domki są instancjonowane i każdy może mieć domek czy jest jakiś limit?
Bo jeśli jest limit to fail - farmerzy wykupią ;)


Jest housing zona i jeżeli się zapełni to dostawiane są kolejne


Nie do końca.
O tym KIEDY dodadzą nowe kopie housing zone decydują oni, więc strach się bać czy faktycznie dodadzą jak się zapełni. Mogą czasem zadecydować, że dodanie zony będzie np. przy następnym update (małym czy dużym), przy wzmocnieniu serwerów (kto wie jak te zony ich serwery będą trzymać), czy może ot po prostu "poczekajcie sobie".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.