mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 1.09.2013
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 12:21 
Cytuj  
Witam wszystkich!
Bardzo proszę o pomoc ponieważ wielokrotne wysyłanie maili do suportu SQUARE ENIX nie przyniosło rezultatu.
Zakupiłem gre Final Fantasy ARR wersje kolekcjonerska(pudełko) gram 5 dni i do tej pory nie otrzymałem dodatkowych itemków.
Czy ktoś z was ma podobny problem bądź wie co powinienem zrobić by je otrzymać???

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 12:29 
Cytuj  
W MogStation masz standard czy Collector's?
Gdize kupiłeś grę?


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 1.09.2013
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 12:36 
Cytuj  
Colector's wersja pudełkowa
Mam w śodku kod asdfgh-123-asdfgh-123 do rejestracji na member.eu.square-nix.com to ten kod zawiera itemy? Jeśli tak to mam problem bo wyskakuje invalid

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 13:41 
Cytuj  
BialyMisio napisał(a):
Colector's wersja pudełkowa
Mam w śodku kod asdfgh-123-asdfgh-123 do rejestracji na member.eu.square-nix.com to ten kod zawiera itemy? Jeśli tak to mam problem bo wyskakuje invalid

To nie ten kod, on jest tylko do rejestracji gry na stronce SE Members (nic to w EU nie daje). Może sprawdź w grze poczte (Moogle)?


Posty: 7
Dołączył(a): 1.09.2013
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 14:47 
Cytuj  
Na poczcie moogle nic nie ma.
Udalo mi sie skontaktowac z live chat suport gdzie powiedziano mi ze skoro w MOGSTATION widac ze mam standard edition to widocznie w pudelku Collectors edition gdzie mialem TOKEN który dziala art book i plyte z muzyka pomyłkowo dano zły registratin code do wersji SE :o i nic na to nie poradza kazali mi skontaktowac sie ze sprzedawca co jest bzdura bo napewno nie wysle mi ani nowego pudelka ani kodu :(


Posty: 7
Dołączył(a): 1.09.2013
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 14:49 
Cytuj  
Czy podczas instalacji gry i wpisywaniu kodu wyskakuje jakies zapytanie co to za wersja gry ? czy moglem zrobic cos nie tak podczas instalacji zaznaczając to czego nie powinienem?

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 17:21 
Cytuj  
BialyMisio napisał(a):
Na poczcie moogle nic nie ma.
Udalo mi sie skontaktowac z live chat suport gdzie powiedziano mi ze skoro w MOGSTATION widac ze mam standard edition to widocznie w pudelku Collectors edition gdzie mialem TOKEN który dziala art book i plyte z muzyka pomyłkowo dano zły registratin code do wersji SE :o i nic na to nie poradza kazali mi skontaktowac sie ze sprzedawca co jest bzdura bo napewno nie wysle mi ani nowego pudelka ani kodu :(


Mam to samo, skontaktuj się ze sprzedawcą, oni muszą Ci oddać pieniądze albo wysłąć grę jeszcze raz bo dostałeś nie to za co zapłaciłeś.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 09:28 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Mam to samo, skontaktuj się ze sprzedawcą, oni muszą Ci oddać pieniądze albo wysłąć grę jeszcze raz bo dostałeś nie to za co zapłaciłeś.


No ja tego w ogóle nie kumam - jest sobie gra, zafoliowana, w środku kod. I ten kod jest błędny. To z jakiej paki np. taka Ultima.pl ma komuś oddawać kasę. To nie ich wina, że w środku jest zły kod.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 09:39 
Cytuj  
Działanie reklamacyjne przyjmuje na siebie sprzedawca. Inaczej nie opłacałoby się twórcom wydawać wersji pudełkowych tylko elektroniczne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 09:58 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Seph napisał(a):
Mam to samo, skontaktuj się ze sprzedawcą, oni muszą Ci oddać pieniądze albo wysłąć grę jeszcze raz bo dostałeś nie to za co zapłaciłeś.


No ja tego w ogóle nie kumam - jest sobie gra, zafoliowana, w środku kod. I ten kod jest błędny. To z jakiej paki np. taka Ultima.pl ma komuś oddawać kasę. To nie ich wina, że w środku jest zły kod.


Też mam z Ultimą problem. Oni powinni oddać kasę i dogadać się we własnym zakresie z Cenegą. Ja na razie czekam na odpowiedź mejlową, jak to nie podziała to piszę pismo na towar niezgodny z umową i cześć.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 11:24 
Cytuj  
W pudełku, jest pudełko z grą. Na opakowaniu płyty, jest informacja co to za wersja jest.
Z mojej kolekcjonerki itemy czekaly u moogla.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 11:34 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
W pudełku, jest pudełko z grą. Na opakowaniu płyty, jest informacja co to za wersja jest.
Z mojej kolekcjonerki itemy czekaly u moogla.


Stok, na płycie jest napisane, że jest to collector's a kod był z wersji standardowej.


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 1.09.2013
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 12:08 
Cytuj  
Dokładnie tak w środku był kod do SE ale raczej watpie by oddali ci kase raczej nie udowodnisz ze kod który wpisales byl tym z pudelka a nie na przykład z pudełka brata który kupił Podstawową wersje. Chyba ze sie myle i można to jakoś udowodnić to wtedy i ja złoże reklamacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 12:24 
Cytuj  
Dupy jak zwykle dała cenega. Z uzyskanych informacji - zajmowali się pakowaniem wersji dystrybuowanej na Polskę. Także ticket do ultimy, a ultima musi to rozwiązać z cenegą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 13:25 
Cytuj  
ale to piszcie zeby wam upgrade klucze dali bo co wam z nowego keya jak nie dopniecie.


_________________
Jast v2.0


Posty: 7
Dołączył(a): 1.09.2013
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 13:30 
Cytuj  
Pisałem wielokrotnie do live chat suport nie ma opcji upgardu piszą ze im przykro ale to nie ich problem tylko sprzedawcy i to z nim mam to wyjaśnić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 13:31 
Cytuj  
Nie muszą 'dopinać' chyba że mieli postać z ea lub bety, wystarczy nowe service a tamto wywalić :-P

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 13:32 
Cytuj  
BialyMisio napisał(a):
Pisałem wielokrotnie do live chat suport nie ma opcji upgardu piszą ze im przykro ale to nie ich problem tylko sprzedawcy i to z nim mam to wyjaśnić.


Jak nie ma jak jest? Na swoim koncie możesz kupić upgrade z wersji standardowej do kolekcjonerki za bodajże 15 EURO.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 13:33 
Cytuj  
bo ja tak zrobilem standard w ultimie za 89zl i upgrade w mog station za 13$ ponad 100zl taniej wyszlo a fizyczne dodatki mnie nie interesowaly


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 13:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
BialyMisio napisał(a):
Pisałem wielokrotnie do live chat suport nie ma opcji upgardu piszą ze im przykro ale to nie ich problem tylko sprzedawcy i to z nim mam to wyjaśnić.


Jak nie ma jak jest? Na swoim koncie możesz kupić upgrade z wersji standardowej do kolekcjonerki za bodajże 15 EURO.


Tak, kupić, od SE. A jak już była mowa to nie SE tutaj nawaliło więc za darmo mu nie da :-P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.