mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 23:19 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Wyjątkiem jest Titan, gdzie w DF mało jaka grupa zabija serce i jest w stanie przeżyć dłużej niż 5min w fazie 5 :)

5 minut to trwa cała walka raczej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 23:27 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Gli2duS napisał(a):
Wyjątkiem jest Titan, gdzie w DF mało jaka grupa zabija serce i jest w stanie przeżyć dłużej niż 5min w fazie 5 :)

5 minut to trwa cała walka raczej.


W DFie? :P

Musimy znowu zaczynac? :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 23:30 
Cytuj  
No w DF trwa 5 minut bo zawsze się drama zacznie po mniej więcej tym czasie i ktoś wyjdzie :p

Zrobiliśmy dzisiaj turn 1-4 w jakąś godzinę, chyba trzeba się powoli zabierać za twintanie :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 23:30 
Cytuj  
Kamilus solo rozwala 95% Titana w 4minuty, i potem daje nubkom minutę na dokonczenie pozostałych 5%


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 23:51 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Kamilus solo rozwala 95% Titana w 4minuty, i potem daje nubkom minutę na dokonczenie pozostałych 5%

Ja zwykle spadam pod koniec :P
Mrynar notabene pytał chyba o zwykłe triale - nie HM ;)
I tak jak Rhae napisał - w DF zazwyczaj po 5 minutach jest drama "ktoś tam ma za słaby equip, idę stąc" i po zabawie.
Do titana miałem 8 podejść zanim zrobiłem - wymiana WHM i poszło za pierwszym razem. Cała walka to nigdy jednak do 10 minut nie doszła nawet. W porównaniu do takiego Kirina to Titan HM jest easy prey.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 00:29 
Cytuj  
W tej grze różnica w porównaniu do FFXI polega na tym, że jak już się pozna mechanikę to potem na 99% wygra się kolejne walki bez problemów.
Nie da się jednak ukryć, że jest niesamowita frajda z rozgryzania konkretnych bossów i dopasowywaniu strategii do idącego składu.
Btw, Veji, ponoć jest jakaś grupa co maintankowała twintania na Warku i wygrali :) Czytałem albo na reddit albo na bg, już nie wiem gdzie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 01:01 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
W tej grze różnica w porównaniu do FFXI polega na tym, że jak już się pozna mechanikę to potem na 99% wygra się kolejne walki bez problemów.
Nie da się jednak ukryć, że jest niesamowita frajda z rozgryzania konkretnych bossów i dopasowywaniu strategii do idącego składu.
Btw, Veji, ponoć jest jakaś grupa co maintankowała twintania na Warku i wygrali :) Czytałem albo na reddit albo na bg, już nie wiem gdzie.


Pamiętam jak tydzień wipowaliśmy Turn 2, a Turn 4 kilka tyg. Teraz robimy 1- 4 w 1hr :s


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 09:22 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):

Najlepiej Opi jak obejżysz YT i powipujesz w Duty Finderze :)
Wyjątkiem jest Titan, gdzie w DF mało jaka grupa zabija serce i jest w stanie przeżyć dłużej niż 5min w fazie 5 :)


No taki mam plan, najpierw DF, a potem bede sie zastanawial co spierdolilem osobiscie (poczytam, poogladam) :)

i dzieki za dokladny opis walk!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 09:49 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Btw, Veji, ponoć jest jakaś grupa co maintankowała twintania na Warku i wygrali :) Czytałem albo na reddit albo na bg, już nie wiem gdzie.

Yep, widzialem wczoraj filmik. Od 50% WAR byl MT.

O, tutaj: http://forum.square-enix.com/ffxiv/thre ... urn-5-baby
A tutaj one tank T1: http://forum.square-enix.com/ffxiv/thre ... y-Reckless
Widac, ze jest max 8 stackow i bije wtedy po jakies 2.5k (przynajmniej tego PLD). Nie jestem pewien, ale chyba stacki nie affectuja jego cleave.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 16:34 
Cytuj  
"I want to fuck you in your anus right now." to na pewno zapamietam z tej walki z warkiem tankiem na twintanii xD


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 19:42 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
"I want to fuck you in your anus right now." to na pewno zapamietam z tej walki z warkiem tankiem na twintanii xD

Powstrzymałem się xD Nie prowokuj ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 01:04 
Cytuj  
jakbys siedzial na sarga, wiedzialbys jaka mam fiksacje na punkcie gejowskiego seksu xD


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2013, 18:17 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
jakbys siedzial na sarga, wiedzialbys jaka mam fiksacje na punkcie gejowskiego seksu xD

W takim razie powinnaś grać na mooglu ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 09:40 
Cytuj  
Seph napisał(a):
kalcia napisał(a):
jakbys siedzial na sarga, wiedzialbys jaka mam fiksacje na punkcie gejowskiego seksu xD

W takim razie powinnaś grać na mooglu ;p


woohoo~ xD ale spoczko, tutaj tez mam swoje muzy ;D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 12:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Nie dokuczaj im Rha, oni maja w CC 12 osob z czego wieczorami sa 2-3. ;)


Tak gwoli ścisłości , jakby ktoś się jeszcze zastanawiał gdzie jest fajniej czy też więcej osób. Proponuje zrobić sobie postac i tu i tu i pograc na obu.
Ja tak zrobiłem... Mimo ze na Sargu czasem odwiedzałem Moogla.
Spostrzeżenia? Na Mooglu cisza... żadko ktoś z kimś gada na LS . W różnych porach bywałem. Raz przez godzine pobytu troche Canciak z Lesiem cos gadali. Tylko Suczka odpowiadal na Dzien dobry. Każdy pewnie sziedzi na swoim FC bo tam w LS jest z 3 czy 4 różne FC.
Na Sargu kwitnie życie LSowe. Tylko tam są rozmowy. Wszyscy w tym samym FC. Większosc rzeczy się robi wspólnie przynajmniej częściowo. No chyba ze ktoś jest niecierpliwy jak Glizdus i wpada zawoła , jak nikt się nie odezwie przez minute to idze z DF . A za 10 min już jest grupka. Jak ktoś ma inne zajecia np. craft to ma co robić przez czas kiedy nie ma chętnych na dunga.
Ale tak jak pisałem ... najlepiej samemu zobaczyć gdzie lepiej :)


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 14:08 
Cytuj  
karman napisał(a):
No chyba ze ktoś jest niecierpliwy jak Glizdus i wpada zawoła , jak nikt się nie odezwie przez minute to idze z DF . A za 10 min już jest grupka.


Czas to philo! Jak dobrze trafię, to w te 10min jestem do przodu o 100 ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 14:11 
Cytuj  
W godzinach wieczornych jakieś dyskusje są prowadzone, ostatnio ktoś uciekł jak zaczęliśmy gadać z krzykiem i jego chłopakiem o rożnach :P A tak to pełna kulturka. W ciągu dnia możliwe, że jest ciszej. Ja na FC mało rozmawiam - głównie jednak LS. Muszę w końcu na TS wejść i zobaczyć co się dzieje :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 16:16 
Cytuj  
karman napisał(a):
mrynar napisał(a):
Nie dokuczaj im Rha, oni maja w CC 12 osob z czego wieczorami sa 2-3. ;)


Tak gwoli ścisłości , jakby ktoś się jeszcze zastanawiał gdzie jest fajniej czy też więcej osób. Proponuje zrobić sobie postac i tu i tu i pograc na obu.
Ja tak zrobiłem... Mimo ze na Sargu czasem odwiedzałem Moogla.
Spostrzeżenia? Na Mooglu cisza... żadko ktoś z kimś gada na LS . W różnych porach bywałem. Raz przez godzine pobytu troche Canciak z Lesiem cos gadali. Tylko Suczka odpowiadal na Dzien dobry. Każdy pewnie sziedzi na swoim FC bo tam w LS jest z 3 czy 4 różne FC.
Na Sargu kwitnie życie LSowe. Tylko tam są rozmowy. Wszyscy w tym samym FC. Większosc rzeczy się robi wspólnie przynajmniej częściowo. No chyba ze ktoś jest niecierpliwy jak Glizdus i wpada zawoła , jak nikt się nie odezwie przez minute to idze z DF . A za 10 min już jest grupka. Jak ktoś ma inne zajecia np. craft to ma co robić przez czas kiedy nie ma chętnych na dunga.
Ale tak jak pisałem ... najlepiej samemu zobaczyć gdzie lepiej :)


To prawda. Niestety tak jest:(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 17:40 
Cytuj  
A o czym tu gadac w singleplayer mmo? :) Gram dwa miesiace i raz tylko podpialem klawe zeby powiedziec czesc na LSie. Gra raczej nie wymaga specjalnego komunikowania sie miedzy soba. Moze w endgame jest inaczej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:03 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
A o czym tu gadac w singleplayer mmo? :) Gram dwa miesiace i raz tylko podpialem klawe zeby powiedziec czesc na LSie. Gra raczej nie wymaga specjalnego komunikowania sie miedzy soba. Moze w endgame jest inaczej.




o dupie Maryny chociazby Opi . Nie przesadzaj , my we 3 robimy "nocne WP-ki" - ja , Naughty i Masa . Jako ze Naughty nie gral w XI to wspominamy z Masa dawne czasy , gadamy o wielu pierdolkach z RLa , obrabiamy dupy Emo-tankom z DFow , czesto sami sobie tez :p ....

to sa kilkugodzinne posiadowy na TSie :)

Czasem Kalcia poslucha nas dopoki jej nie zgorszymy :) ... i nie ucieknie do Vejiego :)

TS jest super :) wraz z XIV :)


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.