mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 19:36 
Cytuj  
Witam Was bardzo serdecznie! :D

Z tej strony Darco Dada, kiedyś też Darkopl. Grałem z FF 11 i 14 1.0, a teraz przyszedł czas na 14 RR. Pamiętam takich weteranów jak np. Opiekun, który prowadził mnie w 11stce na misje i nadstawiał nieraz za mne karku :wink:

Dziś dostałem się do gry, Na początku myślałem, że moja postać z 1.0 przepadła ale po wejściu do gry czekała tam na mnie.
tutaj mam już pierwsze do Was pytania, proszę o wyczerpujące odpowiedzi.

1. Postać ma wyexpowane levele i joby ale czy jest w jakiś sposób ograniczona i straciła coś co miała w poprzedniej wersji?

2. Nie wiem jak pozakładać ubrania tak, żeby one się kompletami zmieniały jak się zmienia profesję i jak było to w FF 1.0.

3. Na razie to nie bardzo umiem się odnaleźć w klawiszologii i nie wiem czy są ogólnie podobne zasady rządzące postacią, czy są jakieś diametralne zmiany w walce, czy jej obsłudze.

4. Jestem na serwerze Sarangantos ale zauważyłem, że część ludzi Jest Na Mooglu-dlaczego?? Dlaczego wwszyscy nie przychodzili na Sarangatosa?? Ja bardzo chciałbym również grać z Wami z Moogla, mam tam sentyment do wielu ludzi z dawnych czasów. Czy planujecie jakoś w przyszłości zmigrować i kto na który serwer..?

5. w grze nie umiem za darmo wynająć chcocobosa (mam 50 lvl białym i czarnym magiem) oraz nie umiem użyć kryształu w campach aby przeteleportować się do miasta głównego. Czy tutaj coś się zmieniło?

6. Czy w grze są makra i gdzie-jak się je robi?

7. Jak mam Was wołać, żebyście mnie dodali do LS?

8. Czy Pomimo, że mam 50lvl to misje i całą fabułę przechodzę od początku? Bo mam wrażenie, że dostaję questy od ludzików bardzo prymitywne i łatwe.

9. Czy w miastach jest jak kiedyś giełda na której się wystawia przedmioty?

10. Jak się naprawia przedmioty-tak samo jak kiedyś, czyli drogo w mieście u ludzika albo wystawia, żeby ktoś ci naprawił taniej?

11. Czy są jakieś nowe formy komunikacji między graczami? Czy jest coś takiego jak mail w grze, czy tylko chat w czasie grania? Co z komunikacją głosową?

12. Co z forum Crazy Chocobos?? Czy tam ktoś jest, czy tutaj piszecie o co chodzi? Bo kiedyś były naciski żeby być właśnie tam, a jak tam jestem to czuję się jakbym był w zapomnianym grobowcu. Gdzie zatem bywacie/pisujecie/rozmawiacie? Nadal tutaj?


Jeżeli tym tematem się wtranżoliłem niepotrzebnie tam gdzie nie trzeba, to proszę przenieście go do odpowiedniego wątku i nie gniewajcie się na mnie.

Dodaję, że jestem otwarty na wszelkie nowe znajomości i pomoc nowym w grze oraz wspólne wypady na questy i expowanie-piszcie i wołajcie w grze Darco Dada! :)

To wstępnie tyle pytań. Dodam jeszcze, że gra wygląda ślicznie chodzi dużo lepiej niż poprzedni engine i kompletnie nie zamula kart w max detalach. Podobają mi się również ikony ekranowe i ogólnie większy dynamizm-tak zauważyłem przynajmniej.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 20:25 
Cytuj  
ad 4. dlatego ze na Sargatanas sa ludzie ktorzy grali w 1.0 i nie chcieli tracic tego co tam zdobyli ia na Moogla poszli ci co chcieli zaczynac od zera na nowym serwerze

ad 5. musisz robic fabule zeby zdobyc dostep do uzywania swojego mounta, poza tym kurczaki mozesz wynajmowac w miescie i outpostach za kase, trzeba tylko najpierw pogadac z chocobokeeperami

ad 6. sa

ad 7. w temacie o Sargatanas masz nicki ludzi, wysylasz /tell do kazdego az trafisz na kogos online

ad 8. tak

ad 9. jest auction house, w miastach sa tablice ogloszen na ktorych mozesz kup[owac ale przedmioty mozesz wystawiac tylko za pomoca retainerow do ktorych dostep daje robienie fabuly

ad 10. u npcow w miastach/outpostach lub samemu jak masz profesje na odpowiednim poziomie

ad 11. delivery moogle, chaty poszcxegolnych kanalow - LS, free company, tell etc, mamy wlasny TS

ad 12. glownie piszemy tutaj albo gadamy w grze


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.