mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 20:36 
Cytuj  
I jaką różnicę na titanie zrobi eq ilvl40 od ilvl20? ;)
Mówię z perspektywy mojego posta zaczynającego ten temat. WP, ilvl30 i była kupa...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 20:43 
Cytuj  
Ja sie odnioslem do postu Vejiego. Nie pamietam co tam bylo wczesniej, za dawno czytalem.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 21:06 
Cytuj  
Widywałem "uberów" wipujących na Ifricie ;]

Więc patrzenie na kogoś przez pryzmat gearu jest wg. mnie krzywdzące.
Tank, którego przenosisz na Titanie później może być najlepszy na serwerze.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 21:49 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Tank, którego przenosisz na Titanie później może być najlepszy na serwerze.


Jeżeli jest dobry, to na tym etapie już dawno powinien umieć grać. Ten cały proces carry to tylko wciąganie nienaumianych ludzi do end game, a potem myślą, że są pro :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 00:08 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Tank, którego przenosisz na Titanie później może być najlepszy na serwerze.

You made my day :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 01:54 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Jeżeli jest dobry, to na tym etapie już dawno powinien umieć grać. Ten cały proces carry to tylko wciąganie nienaumianych ludzi do end game, a potem myślą, że są pro :p

Vejitta napisał(a):
You made my day :]


Gear o niczym nie świadczy.
Nie powoduje, że ktoś gra lepiej.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 07:13 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Jeżeli jest dobry, to na tym etapie już dawno powinien umieć grać. Ten cały proces carry to tylko wciąganie nienaumianych ludzi do end game, a potem myślą, że są pro :p

Vejitta napisał(a):
You made my day :]


Gear o niczym nie świadczy.
Nie powoduje, że ktoś gra lepiej.


Nikt tego tutaj nie napisał.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 08:57 
Cytuj  
nie piszcie ze gear o niczym nie swiadczy - imo gear pokazuje czy ktos w ogole ma pojecie o grze...
przyklad?
ostatnio na WP mielismy z DFa monka ktory mial weapon z good king moogla z 1.0, 2 kawalki AFa a reszta bialy gear z levelu 42...
nawet nie pytajcie ile mam zajelo zrobienie z nim calegp WP... byl to ostatni brakujacy nam do capa dung a nie chcielismy ryzykowac ze dostaniemy fg po raz 2 z DFa jak quitniemy... (jak ktos gdzies trafi na Yazoo Ramoir to uciekac jak najdalej)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 10:53 
Cytuj  
Gear nie ma żadnego związku z tym jak ktoś gra i czy wie coś o grze. Owszem zwiększa prawdopodobieństwo ale nic nie gwarantuje.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 11:10 
Cytuj  
To prawda, ale generalnie jest to gra, która wymaga co najwyżej przeciętnego skilla, a potem masz gear checki

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 11:32 
Cytuj  
E tam gadasz Goku.
Patrz co napisała Zjawa.
Koleś pochodzi z DFa, uzbiera Mytho/Philo, ubierze się i nadal będzie ssał.
To tak jak ostatnio w coil miałem BRDa z zajebistym gearem z praktycznie zerowym doświadczeniem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 11:32 
Cytuj  
W tego typu mmo czesto jest tak ze gracze totalnie zlewaja gear na nizszych levelach, zakladaja to co wpadnie i dopiero przykladaja wage do endgame gearu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:14 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
E tam gadasz Goku.
Patrz co napisała Zjawa.
Koleś pochodzi z DFa, uzbiera Mytho/Philo, ubierze się i nadal będzie ssał.
To tak jak ostatnio w coil miałem BRDa z zajebistym gearem z praktycznie zerowym doświadczeniem.


A jak to ma się do mojego posta? Ja mówię, że gra to mieszanka skill plus gear, już nie ważne w jakich proporcjach. Są w progresie pewne etapy gdzie jedno nigdy nie nadrobi za drugie. Jak gracz ssie to ssie, ja powiedziałem, że jakiś tam skill jest potrzebny

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:33 
Cytuj  
Osobiscie uwazam ze na insty WP/AK/CM itp gear to przereklamowana sprawa, do normalnych runow wystarczy nawet sam AF, niestety czesto troche skilla brak i wyobrazni, wiec jest jak jest :) Przeciez na samym poczatku ludzie robili te insty w slabym gearze - dalo sie ? Dalo, ale teraz sie troche cos ludziom pokoziolkowalo i najlepiej to chodzic z ludzmi ubranymi w Allagany i relici+1 LOL Inna sprawa sie tyczy SRow, tutaj juz gear jest potrzebny tylko dla efektywnosci, bo skilla ten gear niestety nadal nie zastapi ;P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:38 
Cytuj  
Większy dmg to szybciej zabijane mobki. Większy def tanka to mniej zużytego mp u heala. Mniej zużytego mp to większe tempo zabijania. I tak z 40 minut schodzi się do 12 na WP ;)
Gear ma znaczenie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 13:30 
Cytuj  
^

Jeżeli natomiast ktoś nie umie grać to żadna ilość "best in slot" nie zrobi z niego nagle wymiatacza.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 14:15 
Cytuj  
Co za pieprzenie.
Tu nie chodzi o gear, tylko o krzywa uczenia sie. FATE ludzi niczego nie uczy, zwlaszcza jobow ktore sa krytyczne w party.
Domyslam sie ze to low/mid-level dungeon'y mialy uczyc ludzi,i przy okazji wyposazyc, aby mogli swoje umiejetnosci efektywnie wykorzystywac. Ale na dungi nikt nie chodzi bo po co skoro FATE nie wymaga taktyki, strategi, zgrania, znajomosci swojej roli w party, a w koncu - gear.

Ludzie ktorzy dochodza do 50 levelu na FATE niczego swoim jobem nie potrafia zrobic, nie sa tez ubrani, bo po co skoro mozna sie chwile pomeczyc na WP i zaczac buffowac sie w DL, ba, nawet nie ma sie co buffowac bo i tak ktos Cie przeniesie na titanie, skoro teraz bandy overgearnietych ludzi robi to zwyczajnie z nudy za darmo (psujac do reszty community ale co tam, sam tak czasem robie - z nudow). Swoja droga - zmiana odnosnie WP byla fatalna w tym kontekscie.

Obecnie w tej grze nie ma progresu, jest tylko 'przenoszenie' nowych osob z punktu do punktu.
I potem ktos taki ma byc najlepszy na serverze, come on... patologia :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 14:16 
Cytuj  
Mysle ze niektorzy myla dwie rzeczy: zrobienie runu i szybkosc w jakim sie to robi. Na pierwsze ma wplyw skill, na drugie equip. Jak ktos nie ogrania to i super sprzet mu nie pomoze, a jak ktos wie co robic, ale ma kiepski sprzet to i tak daje rade (moze poza tankiem, bo tank bez sprzetu to jednak dupa).

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2013, 12:14 
Cytuj  
Chciałem coś napisać ale same pierdoły gadacie i nie wiem co ;p
Lepszy sprzęt = szybsze robienie instancji.
Dobry sprzęt i słaby skill = wciąż szybkie robienie instancji i śmierć na Coilu ;p


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 11:12 
Cytuj  
Jak robiłem ifrita, garudę oraz AK z PUG-ami, zazwyczaj emo rage jest po pierwszym drugim wipe, rzadko, naprawdę rzadko wytrzymywali do 3 wipe. Zazwyczaj dupą rzucał Tank ...
Ciekawe kiedy i jak mają się ludzie nauczyć instancji ... dziwicie się, że ktoś prosi o pomoc na tytanie, garudzie czy AK ?
Ile razy mieliście wpie zanim się nauczyliście?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.