mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 17:28 
Cytuj  
14-Day Trials & Referral Program Announced

Cytuj:
Square Enix announced today with a press release that the company is going to offer a 14 day-long free trial of Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. The trial is going to be available starting today.

The website dedicated to the free trial is not up yet at the moment of this writing, but it will be available at 1 PM EST. Players using the free trial will be limited to level 20.

In addition to that, a “recruit a friend” program will alow players to earn in-game rewards. If you recruit a friend who subscribes for 30 days, both you and your friend will receive a “Friednship circlet” which Increases experience earned by 20% when below level 25. You (but not the friend) will also receive an Aetherite Pendulum which allows you to teleport to the aetheryte closest to New Adventurers on your friend list free of charge.

If your friend subscribes for 90 days you will get a Draught Chocobo Whistle which will allow you to summon a draught chocobo, capable of accommodating a second passenger when partying with others.


Ktoś referrala chce? ;)

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 18:47 
Cytuj  
Dobra wiadomość. Sprawdzę tę grę, choć nadal mam jeszcze suba w WoWie:)

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 01:06 
Cytuj  
Goku od 25.08 bede sie ostro nudzil przez 3 tyg, postanowilem wiec wyprobowac XIV, jestem nawet w stanie oplacic te 4 msc, najwyzej quitne wczesniej, coldee mi cos nie odpowiada a nie wiem jak sie do tego zabrac - pisaliscie cos o jakichs "recruit friend" - wiec jesli jest z tego jakas korzysc to poprosze.
tylko mam obawy czy ta XIV ruszy na moim zlomie - Intel T9300 2,5GHZ, 4GB, Nvidia Geforce 9300, Vista 32bit
Napisz jakas pm czy cos

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 10:45 
Cytuj  
Jako, że ostatnio tą procedure przechodziłem, to zaczyna się tak, że pobierasz clienta do triala

http://www.ffxiv-freetrial.com/en/

Masz 14cie dni na gre, i jak chcesz przedłużyć subskrypcje to w Mog Station klikasz - Transfer to Regular Service , wklepujesz CD-Key do FF XIV, po czym w Account Services wybierasz Recruitment code, wpisujesz kod, który dostałeś na maila i włączasz, grę przez tego samego klienta co triala, tyle że już na full.


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.