mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:27 
Cytuj  
oczywiscie, ze nie jest.
ale jesli juz mamy dyskutowac to opierajmy sie na faktach i konkretnych argumentach.
i tez jestem 'za' krytyka nawet na tych niskich levelach - ale tak aby mialo to rece i nogi.
posty w stylu '1-10 jest nudne, wf sa chusteczkowe' niewiele wnosza do tematu i moga faktycznie wkurzac osoby, ktore maja odmienne zdanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:37 
Cytuj  
Mendol, topic jest "beta - wrazenia", wiec jesli pierwsze wrazenie na lvl 1-10 jest dla kogos nudne i niezachecajace to ma prawo to napisac. i nic ci do tego.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:50 
Cytuj  
Spoko tylko nie popierajac tego zadnymi argumentami jak to zwykle w twoim przypadku bywa nie dziw sie ze twoja opinia zostanie zignorowana/skomentowana negatywnie/wysmiana.

I od razu - "Walka jest wolniejsza niz w WoW" to nie jest argument (zwlaszcza ze jest w 99% identyczna) i "ludzie w WF biegaja i uzywaja skilli" tymbardziej. "pierwsze 10lvl jest nudne" tez zabardzo bo jet odentyczne jak w setce innych MMO, czyli wszytkie MMO sa nudne w ciegu pierwszych 10lvli - na czele z WoWem.

Napiszcie jakis sensowny feedback/wrazenia a nie takie pierdolenie to moze pogadamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Pograłem chwilkę.

- grafika niezła, chociaż mogła być lepsza imo,
- optymalizacja nie wiem, chodzi jak marzenie ze wszystkim na maxa w full hd,
- fajnie, że jest możliwość edytowania interfejsu,
- przyjemna animacja, nieźle się grinduje,
- doznałem w pewnym momencie czegoś takiego "ale to już było"

Generalnie nie jest źle, mam nadzieje że posiedzę dłużej na dniach.
panowie, jak sob nie marudzito musi byc dobre


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 19:01 
Cytuj  
ok. napisales, dziekujemy, za jak zwykle niesamowity wklad w dyskusje.
nastepnym razem fajnie by bylo gdybys rozwinal troche swoj komentarz, poparty przykladami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 19:38 
Cytuj  
Dotarłem do 17lvl clericiem (cab/inq/puri) i liznąłem rogala (5lvl) i jak narazie gra mnie wciągnęła dosyć mocno. Przede wszystkim ze względu na duże możliwości budowy postaci i dynamiczny content.

- grafika: jak dla mnie ładna, nie ma rewelacji, ale wcale jej nie oczekiwałem i w mmo grafika nie jest dla mnie najważniejsza

- optymalizacja: całkiem niezła, podczas riftów, gdy na ekranie znajduje się po kilkanaście osób jest znakomicie, klient się nie wiesza, zobaczymy jak dalej

- 1-10lvl: wrażenie, że "ale to już było" jest intensywne, przypomina mi trochę WAR (od którego jest dużo bardziej dopracowane), UI też nieco podobne, ale nie traktuję tego bynajmniej jako wada, questy banalne i schematyczne do bólu, ale to też mi nie przeszkadza, bo to nie jest esencja gry

- 10lvl+: ten pierwszy WF nawet spoko, be szaleństw, można wskoczyć od czasu do czasu pomiędzy questami/inwazjami i sprawdzić jak się sprawuje nasza postać w pvp

- dynamiczny content: super sprawa, co chwilę otwierają się rifty w losowych miejscach, ludzie zbierają się w open party i cały czas coś się dzieje, fajnie to wygląda, jak kilkanaście osób przerywa questowanie i goni do najbliższego ritu odeprzeć inwazję, jak na wyższych levelach dojdzie do tego open pvp to będzie mióóóóóód

- rozwój postaci i skille: bardzo rozbudowane drzewka, bardzo dużo skilli, z czego części nawet nie używam, bo nie starcza czasu podczas walki

Jak mi się podoba, oby dalej było jeszcze ciekawiej to po pierwszym miesiącu przedłużę subskrypcję. Choćby po to, żeby wylevelować alta, bo budowa postaci to czysty fun w tej grze.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 20:51 
Cytuj  
Huragan, zrobiłeś sobie rangera w stylu wow huntera, który sam w sobie jest nudny, masz po 1000 pinga czyli global cd masz sztucznie wydłużony i oczekujesz dynamiki ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 21:15 
Cytuj  
Embe - zarri zabujca dynamicznie ginie wiec nie mow ze brak mu dynamiki :D


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 21:34 
Cytuj  
Mi sie tam podoba, na pewno kupie retaila, przynajmniej na ten miesiac, ale pare rzeczy mnie jednakze irytuje.
Przede wszystkim combat jest do poprawienia w kwestii ogolnego feelingu. Musza zwiekszyc czcionke combat logu, albo przynajmniej umozliwisc jej powiekszenie, bo sa pewnie tacy ktorym pasuje jak jest. Dalej, animacje skilli sa mocno takie sobie, 2h nasz bohater macha jak cepem, mam wrazenie ze bije powietrze, a nie mobka przede mna, 2h lub 1h jest juz troche lepiej, ale tez daleko do idealu. Dzwieki skilli tez nie wspomagaja wrazenia, ze moja postac cos uderza. To jest moj najwiekszy zarzut na chwile obecna. Casterem gra sie troche lepiej, ale tylko troche, imho.
Wkurza tez targetowanie mobow - pod tym, ktory targetujemy pokazuje sie kolko, ale problem jest taki, ze tego kolka w wiekszosci wypadkow zwyczajnie nie widac i czasem cholera wie, ktorego mobka mam na targecie.
Questy - dojechalem max. do 8lvl i dosyc sztampowe fetch questy jak na razie, ale na poczatku nie ma sie co spodziewac cudow.

Generalnie - kupuje retaila z nadzieja, ze poprawia plynnosc i czucie walki. Dzis bylem na ostatnim swoim raidzie w WoW, czas na Rifta :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 21:49 
Cytuj  
Coś mało ras do wyboru, zaledwie trzy i to praktycznie kopie lustrzane w obydwu frakcjach, nie mogłem sobie żadnej dopasować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 21:52 
Cytuj  
A ja nie wiem, o co wam chodzi z ta walka. Dla mnie jest ona taka sama jak w WoW jestli nie lepsza ;/. A juz szczególnie casterzy, to jest kilka klas wyżej.

@up
A co bys chciał. Fae ze skrzydełkami czy chodzące emo-trupy ?
Edit:
W AoC była o zgrozo tylko jedna rasa!.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 22:09 
Cytuj  
Więcej niż 3 rasy do wyboru i przede wszystkim bardziej różnorodne względem drugiej strony konfliktu.

Obczaiłem wszystkie animacje i chyba najlepiej jest zrobiony ten grubas z defiantsów, jako wojownik wygląda całkiem si. :]

W aoc jedna rasa... ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 22:10 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Więcej niż 3 rasy do wyboru i przede wszystkim bardziej różnorodne względem drugiej strony konfliktu.

Obczaiłem wszystkie animacje i chyba najlepiej jest zrobiony ten grubas z defiantsów, jako wojownik wygląda całkiem si. :]

W aoc jedna rasa... ?

Ludzie.
Kolor skory pomijam.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 22:14 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Więcej niż 3 rasy do wyboru i przede wszystkim bardziej różnorodne względem drugiej strony konfliktu.

Niby czemu ma byc duza roznorodnosc pomiedzy ras stronami? Jakis wymog, niepisane prawo? W paru grach tak bylo, w paru nie.

Pierwsze spore rozczarowanie to crafting. Tu siegneli do najgorszych wzorcow. Prostacki. Drugie troche mniejsze to WF. Ale ja nigdy nie lubilem instancjonowanego pvp. Mam nadzieje ze sa jakies pomysly na open world pvp. Najlepiej cos w stylu WAR tylko bardziej przemyslane. :>


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 23:43 
Cytuj  
Ciezka porazka. Czuje sie jakbym gral w jakiegos moda do Wara.
Zony strasznie ubogie . Chujowe rasy. Rifty to nic innego jak oklepane i nudne public questy z "mackami" w tle. Tego WF nawet nie ma co komentowac.
Jedyna zaleta to roznoronosc klas. Niestety dla mnie to za malo, szybki delete. Do konca roku f2p i sklepik murowany :lol:


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 00:20 
Cytuj  
Im bardziej o tym mysle, tym mocniej mi combat przypomina wlasnie ten z Warhammera... Hm, zobaczymy przy nastepnym evencie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 00:37 
Cytuj  
Na tym etapie to nie wiem czy jeszcze sa w stanie cos duzego zrobic z combatem. W kazdym razie system walki jak na jedna z podstawowych skladowych gry MMO wypada lagodnie mowiac niezbyt rozowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 00:41 
Cytuj  
Szczerze mowiac tylko jakis znikomy procent graczy z tego co widze narzeka na ten element..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 00:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Szczerze mowiac tylko jakis znikomy procent graczy z tego co widze narzeka na ten element..


Jesli narzekaja na Rifta to wlasnie na combat (lub animacje wogole). Kilka flame topicow na mmorpg.com juz widzialem na ten temat.

Zrobie re-rolla na jakiegos rogue i inna rase bo moj Bahmi z dwurakiem walczy koslawo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 00:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Szczerze mowiac tylko jakis znikomy procent graczy z tego co widze narzeka na ten element..


co? to jakiś żart?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.