mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 19:15 
Cytuj  
nie wiem co zes tak sie uwzial huragan na Rifta. moze to i crap jak ostatnie inne mmorpgi, ale za to quality crap. Naprawde wiekszosc mankamentow ostatnich produkcji mozna bylo wylapac po kilku dniach gry, a tutaj wszystko jest naprawde solidne. Nawet ja od 5dni siedze i gram tylko w Rifta, zamiast w Wowa jak to zawsze robilem i geba mi sie cieszy.
Na dobra jedyne co mnie boli atm to:
- kiepskie Ui, ale to da sie spaczowac bez problemu(chcialbym zeby dodali mozliwosc wyboru innych unitframow. jakies bez portretow ale z wiekszymi barami, boli tez kiepski target castbar, ale i tak patrzac co mozemy z tym ut zrobic to jest bajka. w wowie po 5 latach dopiero w 4.1 wprowadzaja podstawowe zmiany jak mozliwosc rozmieszczenia framow po swojemu
- kiepskie animacje spelli i ich efektow i animacje postaci casterow - moze to moje spostrzezenie, ale tak jak chcialem grac magiem, albo clerem to gdy zrobilem postac i zobaczylem jak oni to castuja to odrazu rollnalem melasa(cholernie w tych innych mmo nie podoba mi sie statycznosc przy castowaniu - to ze postac przybiera inna poze co jakos psuje mi plynnosc gry. w wowie naprzyklad mi sie to podoba ze castujac i potem odrazu odbiegajac na bok nie tracimy plynnosci animacji) no i tez efekty jak blind,stun,fear sa praktycznie nie widoczne a kazdy pocisk wyglada tak samo tylko kolorek inny - imo o wiele za male sa te voidbolty, fire balle itp + wazne spelle powinny miec jakies unikalne animacje.
aczkolwiek dziwi mnie ubogosc animacji casterow, bo naprzyklad taka dwarfka z lukiem to jest cos pieknego i skakanie przy strzelaniu jak to hunter wyglada naprawde dobrze. to samo tyczy sie dwarfa warriora z 2handerem, czy kazdej innej rasy jako rogala gdzie postac naprawde fajnie sie porusza
- boje sie troszke o endgame i o dziwo nie ten PvE, a PvP. mam nadzieje ze to PvP atm tociagle placeholdery, bo naprawde fajnie by bylo na 50tym lvlu ogarnac jakies zony gdzie sa obj PvP dajade bonusy do powiedzmy rajdowych instancji itp. chcialbym tez aby wprowadzili jakies ladderowe minibattlegroundy max do 6osob(taki mini odpowiednik aren), gdzie zorganizowane teamy by dostawaly jakis rating za winy, bo problem w tych wszystkich grach jest taki ze wyznacznikiem bycia dobrym w PvP jest 'te jestem lepszy od ciebie bo ci najebalem jak 2ch innych cie bilo jak questowales', przez co mysle ze takie wyzwania dla malych teamow wyszly by grze na zdrowie, a przez to ze mamy tyle mozliwych buildow o balans nie ma co sie martwic bo mysle ze kazdy team moze zaskoczyc przeciwny pomyslowoscia i rozwiazaniami(az glupie to sie wydaje, ale chyba wiecej mozliwosci buildu dla jednej klasy totalnie rozbija cos takiego jak dysbalans, bo jak tu whinowac ze ktos jest OP kiedy ten drugi moze jebnac sobie jeden z xx buildow i jakis napewno okaze sie kontrowac tamtego).

tldr. dla mnie to dobry kawalek gowna, ktory moze przemienic sie w solidny produkt, ktory troche tej rozrywki dostarczy bo wydaje mi sie ze warunki sa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 19:30 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Prawdziwym probleme jest imo to, ze w zonach 35-50 spawnuje sie strasznie malo zone wide eventow. Musza to fixnac, bo bez tego outdoor rift jest praktycznie martwy ;p.

Akalla to twarda suka, ale po godzinie dostala.


Jak to u Trion'u mowisz, masz:

Cytuj:
* Increased frequency of zone events in zones beyond Scarwood Reach.


Patch z 16:00 dzisiaj.

BTW. Godzina 11:00 w USA - all serwiery na medium. 19:00 u nas i tylko dwa na low. reszta medium/high/full. Na Whitefall ofc kolejka. Dzisiaj mija 16 dzien jak gra jest live. POmine juz fakt ze jestesmy juz po pierwszym duzym patchy, ktory nie tylko zawieral fixy ale rownniez content (Raid rifty w 4 rodzajach)

Jeszcze jakeis screeny chcesz wklejac Huragan?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 19:34 
Cytuj  
Potestuje jak dostane moje itamzy.
Bo gola postac moze wpierdol od wiewiorki dostac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 19:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bo gola postac moze wpierdol od wiewiorki dostac.


A propos wiewiorki... oddawal ktos kolekcje "Critter's Tears"? Mozna dostac jakas fajna nagrode za to? Brakuje mi tylko Snake Tear - cena na AH to ok. 30 plat (jak wogole jest bo czesto jest zero albo jedna sztuka) co mnie troche nie puszcza bo jestem teraz na kupowaniu nowego mounta. :)

Albo plx tell me gdzie sa weze. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 19:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Bo gola postac moze wpierdol od wiewiorki dostac.


A propos wiewiorki... oddawal ktos kolekcje "Critter's Tears"? Mozna dostac jakas fajna nagrode za to? Brakuje mi tylko Snake Tear - cena na AH to ok. 30 plat (jak wogole jest bo czesto jest zero albo jedna sztuka) co mnie troche nie puszcza bo jestem teraz na kupowaniu nowego mounta. :)

Albo plx tell me gdzie sa weze. :)

Shimmersand sa chyba.

Szczerze mowiac to sie nie przygaldalem ;/.

Mi brakuje jeszcze dwoch.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 20:55 
Cytuj  
Mi w Rift bardzo nie podoba się :
- brak czytelnego oznaczenia członków party,raidu (kolory nicków)
- podział na 5 okienek bagów, zamiast jednego wspólnego
- nieczytelny system buffów/debuffów na UF
- brak balansu PvP (słaby mag,mocny kler) ale to tak bardziej żeby ponarzekać, bo da się z tym żyć. Znerfić warka i bedzie OK.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 21:03 
Cytuj  
Ludzie to debile. Nawet najprostszego eventu polegajace na odpieraniu inwacji nie potrafia zrobic.

Co za kurwa retardy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 23:51 
Cytuj  
Zalezy jak trafisz. Przed chwilka zakonczyl sie event w Moonshade i zrobilismy no problemo.

Zrobilem tez dzis dwa razy ten epicki event Life w Scarwood (zajebisty jest btw - strasznie mi sie podoba). Ten z trzema entami na koncu. On jest dosc skomplikowany i jakos ludzie ogarniaja. : )

W tych co daje epickie kamienie i w tych co maja wielofazowe bardziej skomplikowane objectivy niz zabij 40 inwazji bardzo przydaje sie to nowe, wprowadzone dzisiaj linkowanie lokacji. spamujesz im na chacie z 10 razy lokacje i ruszaja dupe. :)

Wiekszosc ludzi robi tez te eventy pierwszy/drugi raz wiec sie nie dziw (mowie o tych skomplikowanych - bo te na rare sa prostackie wrecz).
Ja podczas pierwszego w/w eventu w Scarwood bylem lekko... zagubiony. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 18:09 
Cytuj  
Nie dostalem jeszcze moich itamz. Czy powinien juz zaczac rejdzowac, czy raczej poczekac do poniedzialku ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 18:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie dostalem jeszcze moich itamz.:E


/join #care


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 18:41 
Cytuj  
Co do waszego zakladu małę porównanie :)

http://www.xfire.com/games/rft/RIFT/

http://www.xfire.com/games/wow/World_of_Warcraft/

rift ma sie dobrze, a wow powoli zaczyna zdychac

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 19:11 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Co do waszego zakladu małę porównanie :)

http://www.xfire.com/games/rft/RIFT/

http://www.xfire.com/games/wow/World_of_Warcraft/

rift ma sie dobrze, a wow powoli zaczyna zdychac


ale dales porownanie..gra ktora ma raptem liczac te open bety 2 mc z hakiem vs gra ktora jest juz lat kilka ..:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 20:57 
Cytuj  
Warhammer w czasie pierwszego darmowego miesiaca mial lepszy wynik niz Rift :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 23:49 
Cytuj  
Nie miał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 01:04 
Cytuj  
huragan gra w stateczki wiec dajcie mu juz spokoj :)

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 01:05 
Cytuj  
nie no sorry, nie rob sciemy, gierka mimo braku orginalnosci jest mega grywalna, ludzi przbywa i mam nadzieje ze bedzie lepiej niz gorzej

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 02:01 
Cytuj  
Huragan .
Mężczyzna by nie kombinował

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 08:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Warhammer w czasie pierwszego darmowego miesiaca mial lepszy wynik niz Rift :)


Isengrim napisał(a):
Nie miał.


Oh naprawde dziwi mnie wasza kurza krótka pamiec :)

Statystyki xfire z Warhammera z drugiego miesiaca gry, czyli jak juz odeszlo 40% player base:

Obrazek

W szczytowej formie, czyli w ciagu pierwszego darmowego miesiaca Warhammer mial #4 rank i 13 tysiecy graczy na xfire.

Ile ma Rifcik w szczytowej formie, czyli w czasie darmowego miesiaca ?

Obrazek

4600 graczy na xfire, czyli jakies 3 razy mniej niz Warhammer ! :) I spada..... juz pozycja 6, a byla 5.

Krotko mowiac, Rift ma duza mniejsza popularnosc niz mial Warhammer i juz w czasie darmowego miecha spada ilosc graczy. Co bedzie po pierwszym darmowym miesiacu ??? Sami zobaczycie jaki to fail, hehe


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 08:51 
Cytuj  
Huragan - a nie musze miec zainstalowanego xfire aby mnie do tych statystyk doliczylo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:02 
Cytuj  
Nie ma to znaczenia, statystyki xfire sa prowadzone na graczach, ktorzy maja xfire.
Jak nie masz to sie nie liczysz :> Tak samo jak sie nie liczyles w czasie gdy byly liczone statsy Warhammera.

Hype na Warka byl nawet 4 razy wiekszy na tym forum niz hype Rifta (o czym swiadczy chociazby liczba postow w tych dzialach).

Minie darmowy miech i bede sie z was smial... no i oczywiscie czekal na flaszke od Mendola :>


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.