mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 11:26 
Cytuj  
Hp ma wiecej niz moj tank na tym lvl, do tego dochodzi ten ciagly shield za 5combo i odpalane skille dla jeszcze wiekszego mitigation.
Imho da sobie rade.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 11:27 
Cytuj  
Do tego bd ma niezłe skille np na dodge ale to na melee przeciwników tylko, nie grałem i nie widziałem rifta w akcji, czytałem tylko rozmowy na czacie gdzie ludzie sobie chwalili ale to były niskolevelowe instancje.

Też wypróbuję w weekend.


EDIT: Z tego co czytam na forum Rifta wychodzi że rogue > warrior jeżeli chodzi o tanka z punktu widzenia hilera, hmm ciekawe, ciekawe, na pewno muszę wypróbować w weekend.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 21:02 
Cytuj  
ja w ostatniej becie własnie zrobiłem sobie 2 role na 20 lvl
MM/Ranger/bard
MM/Ranger/Rift

na WF zdecydowanie lepiej gra sie buildem z riftem- naparzanie wroga, jak gorąco tarcza, odskok ( rift) a jak bardzo gorąco szybka ucieczka ( skil MM +70% speeda)- będąc najmniejszym lvl często byłem w czołówce killi- ogólnie miód i orzeszki

już wiem , że takim buildem gram

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 21:07 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
ja w ostatniej becie własnie zrobiłem sobie 2 role na 20 lvl
MM/Ranger/bard
MM/Ranger/Rift

na WF zdecydowanie lepiej gra sie buildem z riftem- naparzanie wroga, jak gorąco tarcza, odskok ( rift) a jak bardzo gorąco szybka ucieczka ( skil MM +70% speeda)- będąc najmniejszym lvl często byłem w czołówce killi- ogólnie miód i orzeszki

już wiem , że takim buildem gram


Możesz podać builda do oblukania ? :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 21:46 
Cytuj  
MM/Sin/Ranger imho teraz najlepszy build. Z marksmana masz najwiekszy dmg ranger dobry do pve plus pare dobrych skilli na pvp a sin sie przydaje wszedzie (crity buffy stealthy slowy stuny)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 22:02 
Cytuj  
No tak tylko nie ma rifta i shadow shift. :]

"Purchase a new role" to respec wszystkiego, można od nowa wybierać klasy ? I czemu to na każdym etapie gry kosztuje właśnie tyle kasy, ile mam w plecaku ? :] (pewnie zależne od lvl postaci)

Nie mogłem znaleźć w binds'ach, jest tutaj autorun ?

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 22:28 
Cytuj  
Kazda z postaci moze miec 4 tzw. role czyli buildy, moga one skladac sie z dowolnej kombinacji souli i da sie je przelaczac "w locie" zaleznie od aktualnej sytuacji.

co do autoruna raczej go nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 22:40 
Cytuj  
Tak wiec chcialbym przedstawic rogue by Thou :) Sprawdzony do 26lv.

Riftstalker/Nightblade/Bladedancer(Bard)

Bladedancer jest tylko do 45-50lv gdzie bede mogl go zamienic, wzielem go z powodu uzytecznego dodge a tak moge rozwijac spokojnie nb i rifta. Na chwile obecna moj build wyglada tak:

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1MpiV.VMo.bItRMs0ko

Skutecznosc? Bylem dzisaj na WF Damage Taken(ofc posortowane):

http://img200.imageshack.us/img200/3686/damagetaken.jpg

Damage zadany:

http://img827.imageshack.us/img827/2655/dmgdone.jpg

W killach tez nie bylo zle, mialem 16, u nas najwiecej mial 18 a u przeciwnej frakcji 21.

Jak mozna zauwazyc koles u defiantow mial mniej dmg taken, wiecej heala otrzymal a sie zlozyl o raz wiecej niz ja ^^.

Moj build docelowy to:

http://tinyurl.com/6k6w2zk

A teraz przydalo by sie go opisac....
Fiery Spike - nasz glowny skill atakujacy, ma spory range.

Flame Thrust - swietny skill jak ktos nam zwieje "bez hp" a ma 5 stackow na sobie, wg mnie swietny finisher.

Ebon Fury - skill dzieki ktoremu masakrujesz mele przeciwnikow, a raczej buff. Dusk Strike ktory daje 2 stacki ma wtedy instant cooldown wiec 2x z tego skilla i finisher gdzie crity z finishera wchodza czasem po 400 a sam
Dusk Strike czasem po 150 wchodzi kilka razy pod rzad.

Scourage of Darkness - ogolnie jestesmy rogue ktory wrzuca doty i na koncu finisher a to daje niezlego kopa, majac na sobie Hellfire Blades i
Smoldering po wrzuceniu tego buffa i spamie Fiery Spike widzisz tylko spam cyferek 50-70dmg.

Twilight Force z ulepszeniem daje nam swietnego slowa a ze Dusk Strike wymaga aby przeciwnik byl blisko a Ebon Fury takze daje nam mozliwosc spamowania Twilight Force.

Dusk to Dawn - niestety jeszcze nie doszedlem ale wydaje sie ciekawy ^^.

Twilight Shelter - skill dzieki ktoremu moge wpasc w 20 guardianow i przez 8sec nic mi tak naprawde nie robia a nasi ownuja gdy guardianie sie skupiaja na mnie, pozniej zwykle wrzucam dodge z bladedancera i wskakuje w wir walki ^^. W razie czego jakby nasi nie dawali rady mozna uciec Shadow Swiftem.

Pozniej mozna zmienic bladedancera na barda ktory daje buffy, mozna sie troche healnac a reszta skilli z Riftstalkera sa do obrony wiec nie musze tlumaczyc. Guardian Phase jesli chcemu byc tankami badz Stalker Phase jesli chcemy wykrecac dps na instancjach badz wf.

Mam nadzieje ze da sie cos z tego zrozumiec ^^.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 22:51 
Cytuj  
Yarrow napisał(a):
Kazda z postaci moze miec 4 tzw. role czyli buildy, moga one skladac sie z dowolnej kombinacji souli i da sie je przelaczac "w locie" zaleznie od aktualnej sytuacji.

co do autoruna raczej go nie ma.


Ok a chodzi mi o to, że jestem rogal i wybrałem assa/blade/rift i mogę się jakoś zmienić na np. assa/ranger/rift ? Tzn. czy można mieć więcej souli niż te 3 co na początku wybieramy ? Jeśli tak to jak zdobyć nowe ?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 23:10 
Cytuj  
na 13 lvlu masz questy na dodatkowe soule, ktore zdobywasz w stolicy.

A propo połączenia Saboteur/Marksman/Assasin, to jest ono bardzo dobre. Mamy speeda, knocka, silnego finishera i stealtha, chociaż musze sie przyznać że stealtha i deadeye shota bardzo rzadko używam, na warfrontach liczy sie to jak szybko wklepie ladunki i sciagne healera, nie ma czasu na castowanie deadeye'a.

Mam na second role połączenie Assasin/Riftstalker/Bladedancer i musze powiedziec ze jest kapitalne do gankowania. Skill Assasina dzieki ktoremu wyjde z kazdej opresji (stealth w combacie) + blink Riftstalkera robi swietne combo do ucieczki, a 12 sekundowy stun (4 sek parlyze strike, 4 sekundy ten normalny, wchodze w hide i kolejny parlyze shot) jest idealny do ganku :D, dzisiaj Defianci mnie zdecydowanie znienawidzili dzieki temu :D.

Pozdrawiam


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 00:02 
Cytuj  
Ja w identycznej kombinacji biegam, poka builda. :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:07 
Cytuj  
Po sprawdzeniu w weekend stwierdzam że sin jest przegięty, wygar jaki ma jest niesamowity do tego można solować rifty na nim czego na innych soulach z petem nie mogę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:16 
Cytuj  
W dodatku rogue moze tankowac spokojnie ^^ Sprawdzone by me, utankowalem wczoraj cale IT. No padlem przy tym z 3-4x ale to dlatego ze nie mialem wszystkich skilli na pasku a tankowalem bo zobaczylem ze na zone potrzebowali i szybko reset na rifstalkera :P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:42 
Cytuj  
Do tego często bardzo grupy szukają bardów ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 16:39 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
na 13 lvlu masz questy na dodatkowe soule, ktore zdobywasz w stolicy.


Wbiłem 13lvl i gdzie mam się udać po te questy na dodatkowe soule?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 16:45 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
EloNis napisał(a):
na 13 lvlu masz questy na dodatkowe soule, ktore zdobywasz w stolicy.


Wbiłem 13lvl i gdzie mam się udać po te questy na dodatkowe soule?


Idź za głosem... czyli do stolicy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 16:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
Atherius napisał(a):
EloNis napisał(a):
na 13 lvlu masz questy na dodatkowe soule, ktore zdobywasz w stolicy.


Wbiłem 13lvl i gdzie mam się udać po te questy na dodatkowe soule?


Idź za głosem... czyli do stolicy.


Mówisz o Meridian ? :] byłem tam i nie widziałem żadnych nowych q, ale może coś przegpiłem..

/już znalazłem ;p

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 18:59 
Cytuj  
Tez dzis sprobowalem sobie tankowac jako rogue w IT i... Bylo calkiem zajebiscie. :) Co prawda pewnie jakbym mial nizszy level to bym musial uwazac i nie moglbym brac calych packow na siebie, ale nadal szlo to bardzo, bardzo przyzwoicie. No i troche gear musialbym sobie 'podkrecic' do Rifta, tzn. wybalansowac str/dex/end zamiast all dex. :) Tak czy inaczej rogue to bardzo konkurencyjny tank.
Zostalo mi tylko przetestowac barda w instancji. :>

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 19:25 
Cytuj  
Ja dzisiaj tankowałem KB rougiem i też było raczej bez problemów.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 22:21 
Cytuj  
Ostatni skill marksmana strafe potrafi wywalac w magow crity 5-6x300-370 w przeciagu 4 sec. dobry skill. dzisiaj przed koncem bety zalogowalem sie na chwile i wladowalem 32 pkt w rangera.... lipa pet ciagle jednak za slaby na pvp chyba ze te bonusy to nie widac w statch a licza sie tylko przy ataku. ciagle nie wiem kim grac marksmanem czy jednak moze warriora..


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.