mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:13 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
przez 9 stron wałkujecie to samo - każdy trzyma się swojej wersji i w kółko to powtarza- nikt drugiego nie przekona, więc po co?
do tematu nic to nie wnosi


No nie, ale powiedz po co robić sobie pod górkę skoro są tytuły bardziej nastawione na pvp ? :]
To tak jakbyś grał w dfo i płakał, że nie masz z kim iść na raid (o ile takie coś tam jest) porobić questy, bo każdy woli się ponapierdalać, czyli robić to co jest kwintesencją gry. Bez chętnych nie ma zabawy, czyli problemem mogą być tylko inni ludzie, ale tego się już nie przeskoczy.
Nie wiem, dobra wkurwiliście mnie i sprawdzę w weekend, a miałem tego nie ruszać. :<

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:15 
Cytuj  
nie będzie dobrego pvp to nie zamówię, zobaczę po tej becie jak będzie i co zmienili :) mam nadzieje że nie jest pvp tak zjebane jak mówią niektórzy tutaj, bo nie mam zamiaru czekać na grindową tere bo nie mam w co grać, a rift wydaje się puki co jedyną sensowną grą teraz. Wolałbym aby nie zmieniali contentu pvp na serwerze pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:16 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Nie wiem, dobra wkurwiliście mnie i sprawdzę w weekend, a miałem tego nie ruszać. :<


no i kolejny minus tej dyskusji ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:21 
Cytuj  
Kurwa, miły jesteś. :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:30 
Cytuj  
nie. raczej pamietliwy :)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:34 
Cytuj  
Dyskusja o wyzszosci świąt wielkanocnych nad bożym narodzeniem...

nigdy nie dojdziecie do wspolnych wniosków taka jest prawda. Każdy ma swoje argumenty i ni cholery nie chce nawet spróbować zrozumieć argumentów adwersarza :)

Jedynym rozwiazaniem jest dodanie serwerów FFA gdzie będzie można zabijac wszystko co się rusza a dodatkowo karczować las i burzyć budynki przy pomocy pojazdu z metalową kulą ...

frywolna ironia zamierzona.

Kabraxis sie przełatwo podpala i bluzga na innych zupełnie jak 13 letnie dziecko któremu starzy zabronili oglądać telewizor za zabawę zapałkami w fabryce siarki.

Huragan ... well no comments nic dodac nic ująć - koń jaki jest każdy widzi.

Mendol sobie filozofuje jak zwykle chociaż też nie umie do końca trzymać fasonu i chami sporadycznie podląc innych rozmówców.

Reasumując : mmorpg.pl od tylu lat niezmiennie to samo hehe.

____________________

do Kabry: hint: nie zapomniałem bo prawdopodobnie tak nie uważam? Inna sprawa że nawet gdy ktoś ma sensowne i obiektywne argumenty to i tak u ciebie odpala sie emo-rage z bliżej nieustalonych przyczyn :]

Aczkolwiek od siebie dopisze - jesli ktos wybiera serwer pvp i póżniej jeczy że go gdzieś zabijają i nie może się nigdzie schować to najprawdopodobniej mam dla takiego kogoś rozwiazanie :

serwer PvE >>>>>>>>>>>>>> this way!


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 20:51 przez senti, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:45 
Cytuj  
senti napisał(a):
Kabraxis sie przełatwo podpala i bluzga na innych zupełnie jak 13 letnie dziecko któremu starzy zabronili oglądać telewizor za zabawę zapałkami w fabryce siarki.


Zapomniales dopisac ze rzeczowe argumenty, ktorymi wrecz zalewaja mnie oponenci w dyskusji do mnie nie trafiaja.

Pisalem juz kilkukrotnie dlaczego PvE server odpada, nie bede sie powtarzal.

BTW. Zastanawiajace jest dlaczego nikt sie nie cieszy z wprowadzenia PvP objectives w postaci Ancient Wardstones. W zamian za marchewke dostaniemy jablko. Co za roznica czy walczymy o qhub czy o kamien gdzies w polu jesli walka bedzie tak samo motywowana? (nagrody)
Dla mnie zadna. Bo srsly pomiajajac griefing sens atakowania qhuba w Theme parku gdzie nie ma zadnego systemu land possesion czy polityki jest zaden.

Prawda jest taka ze te zmiany prawdopodobnie ULEPSZA PvP, uczynia je trudniejszym, bardziej zorganizowanym i przypuszczalnie lepiej nagradzanym (bo nie piszcie mni ze te pare planarity za wardstone w radzie to byla nagroda plx) itp...

Nikt o tym nie pisze. Zato mamy 10 stron shitstormu o tym ze nie bedzie mozna campic qhuba i kerbirkow zbierajacych kwiatki bo uciekna za guardow oraz ze buff po respawnie zostal wydluzony i nie bedzie mozna zabic kogos zaraz po wczytaniu jak ma jeszcze 5 fps i nie zdazyl nawet buffow sobie puscic i zregenerowac HP/MP.

Bo tego to sie wszytko sprowadza.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 21:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:56 
Cytuj  
z forum rift.pl

Kod:
Z tego co wiem dość ciekawy skład polaków szykuje się po stronie guardian. Sami hardcore więc raczej nie dla mnie bo nie chcę marnować kolejnych nocy na kolejne mmo.


Ciekawo o kim to.[/quote]


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 20:58 
Cytuj  
Na pewno nie o Was xD

I powstrzymajcie się z flejmem dot. tego postu. To tylko taki żarcik z mojej strony, jakby ktoś jeszcze nie Zczaił ;)


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:09 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Na pewno nie o Was xD

I powstrzymajcie się z flejmem dot. tego postu. To tylko taki żarcik z mojej strony, jakby ktoś jeszcze nie sczaił ;)


Elonis lekcja nr 1 jak juz cos napiszesz nie pisz ze powstrzymajcie sie od flamu bo skutek to ma wrecz odwrotny. Nie pisz tez ze to zart bo wyglada wtedy na to ze masz wszystkich tutaj za imbecyli bez humoru i emo-rage-warriorow.

Przy okazji jak widze co style tam wypisuje na forum.. moze to i lepiej dla was ze do was nie doszedl.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:13 
Cytuj  
Spoko, napisałem to tylko dlatego, że po takiej dawce emocji jakie przelały się przez ten temat ktoś mógłby przestać patrzeć na to co napisałem w takim kontekście w jakim było to zamierzone.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:20 
Cytuj  
Ale to chyba Style napisał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:24 
Cytuj  
tak a Elonis skomentowal moja wypowiedz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:32 
Cytuj  
Aha.
A mam takie pytanie - skoro klient jest US/EU, to patche będą wprowadzane jednocześnie? Pisali/mówili coś o tym?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:35 
Cytuj  
Skoro mając jedno konto możesz grać zarówno na serwerach US jak i EU to chyba tak.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:49 
Cytuj  
Patche beda rownoczesnie.

Jako ze troche sie klimat ochlodzil w topicu proponowalbym puscic ostatnie 10 stron w niepamiec. Nasze klotnie nie maja zadnego znaczenia i tak w grze bedzie co bedzie a bedzie system bez griefingu - trzeba to zakceptowac i albo sie cieszyc albo nie.

Tak czy siak mendol i reszta prosow i grieferow quitnie po 2 tygodniach max miesiacu bo to ewidentnie nie jest gra dla nich wiec wczesniej czy pozniej bedziemy sie mogli cieszyc normalna rozmowa tutaj. Bez wyzywania od kerbirow i nie znajacych sie na truPVP tylko dlatego ze chce miec 1% powierzchni swiata semi-bezpieczne z miejscami w ktorym moge sie naprawic i wyteleportowac z zony i byc chroniony przez guardow od kolesi ktorzy naja zly dzien IRL chyba nonstop a ja chce sie akurat dzisiaj odstresowac zbierajac kwiatuszki kolo qhuba.

Tyle ode mnie i zycze wszytkim milej zabawy w RIFT bo mijej te nowe zmiany nie psuja - wrecz przeciwnie.

Drugie moje zyczenie to aby Trion dalej pozostawal gluchy na te "masy normalnych, wkurwionych ludzi" (ktore sa ale sa tak pro ze ich nie widac - to oczywista oczywistosc przeciez) i grieferow i nie zepsul sobie swojej swietnie zapowiadajacej sie i mogacej naprawde odniesc sukces gry robieniem jej niegrywalna dla 95% graczy MMO.

PS. Iniside --> Mendola, naszego ukochanego GMa WKURWIA nasze gadanie o PvP jak to ladnie napisal w dziale gildiowym. Szykuj sie na kicka z gildii za poglady i za bycie kerbirem. :)

PVP FOR LIFE BITCHEZ!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:54 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Patche beda rownoczesnie.

Jako ze troche sie klimat ochlodzil w topicu proponowalbym puscic ostatnie 10 stron w niepamiec. Nasze klotnie nie maja zadnego znaczenia i tak w grze bedzie co bedzie a bedzie system bez griefingu - trzeba to zakceptowac i albo sie cieszyc albo nie.

Tak czy siak mendol i reszta prosow i grieferow quitnie po 2 tygodniach max miesiacu bo to ewidentnie nie jest gra dla nich wiec wczesniej czy pozniej bedziemy sie mogli cieszyc normalna rozmowa tutaj. Bez wyzywania od kerbirow i nie znajacych sie na truPVP tylko dlatego ze chce miec 1% powierzchni swiata semi-bezpieczne z miejscami w ktorym moge sie naprawic i wyteleportowac z zony i byc chroniony przez guardow od kolesi ktorzy naja zly dzien IRL chyba nonstop a ja chce sie akurat dzisiaj odstresowac zbierajac kwiatuszki kolo qhuba.

Tyle ode mnie i zycze wszytkim milej zabawy w RIFT bo mijej te nowe zmiany nie psuja - wrecz przeciwnie.

PS. Iniside --> Mendola, naszego ukochanego GMa WKURWIA nasze gadanie o PvP jak to ladnie napisal w dziale gildiowym. Szykuj sie na kicka z gildii za poglady i za bycie kerbirem. :)

PVP FOR LIFE BITCHEZ!!!!

Ja będe grał defiantami. Jebie blanas PvP, po darmowym miesiacu i tak sie wszystko ustabilizuje a ja nie mam zamiaru sie meczyc strona ktora ewiedentnie nie daje mi funu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:54 
Cytuj  
jutro zacznie się beta i wszyscy sie uspokoją :) albo i nie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:54 
Cytuj  
no widzisz kabraxis i tutaj wychodzi jak malo wiesz na temat innych ludzi.
w przeciwienstwie do ciebie potrafie zauwazyc, ze klimat sie ochlodzil, skonczyc z wycieczkami osobistymi.
i co najwazniejsze - potrafie napisac, ze cos/ktos mnie wkurza - ale nie ma to zadnego znaczenia jesli chodzi o caloksztalt.
co wiecej przez chwile cenilem cie jako jednego z membersow ze wzgledu na wiedze jaka posiadasz o grze, ale niestety w momencie kiedy probowales to wyciagnac jako argument przeciwko mnie, zrozumialem, ze nasze drogi sie rozchodza.
ale w gildii ma byc okolo 40 osob, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 21:58 
Cytuj  
Dostalem wlasnie przed chwila invita do najblizszej bety i juz sie sciaga 170 MB patch :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.