mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:00 
Cytuj  
ja też :) nie muszę jeszcze raz eula akceptować ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:01 
Cytuj  
Ingame ci wyskoczy po zalogowaniu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:02 
Cytuj  
Mendol:

wyciagnalem to jako argument tylko dlatego bo zgrywales jak zwykle "ja wiem lepiej - ty nie wiesz", "ja gralem PvP - ty nie", itp...
A prawda jest taka ze wiem o tej grze 50 razy wiecej niz ty Mendol, gralem wczesniej niz ty i duzo dluzej niz ty. Mam kazdy calling na ponad 20lvl. Itd, itp.... Przejmowalem te nieszczesne qhuby jeszcze jak ty flamowales tu rifta na forum wyzywajac mnie na zmiane z embe od fanbojow.

To byl jedyny powod dlaczego to napisalem - nic osobistego.
To ty non stop piszesz o ludziach - "z tym chce grac" "a z tym nie chce". "Ten to spoko PvPer" "ten to kerbir". To az wycieka z twoich postow. Srsly.
Biegaj sobie w tej swojej zajebistej grupie, ktora sobie tam skladacie - mnie to ani ziebia ani grzeje. Ja znajduje w tej grze fun od samego poczatku jescze zanim ty sie zjawiles. Mam nadzieje ze rowniez znajdziecie fun - bo naraazie zachowujecie sie jakby wam go ktos sila wydzieral.

I to tez nie jest nic osobistego - poprostu stwierdzenie faktu.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 22:06 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:02 
Cytuj  
a to luz :) zastanawiam się tylko czy testować dalej clera na lvl 20 czy robić tanka/dps i go sprawdzić w pvp :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:03 
Cytuj  
anubis napisał(a):
a to luz :) zastanawiam się tylko czy testować dalej clera na lvl 20 czy robić tanka/dps i go sprawdzić w pvp :)

Obie klasy za rownie zajebiste.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:04 
Cytuj  
a pvp teren jest od lvl 20 ?? czy 30 ?? jeśli od 20 to gdzie ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:06 
Cytuj  
Zone 25-30 jest juz wspolna. Oczywiscie questhuby sa od siebie odzielone ale latwo spotkac wroga. W 20-25 tez czasem ktos cie napadnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:16 
Cytuj  
kabraxis kurwa prosze cie, nie baw sie w huragana i nie wymyslaj sobie rzeczy, ktore nie maja miejsca.
nigdy nie twierdzilem, ze wiem cos o tej grze, nigdy nie twierdzilem, ze ty czegos nie wiesz.
nigdy nie 'wyzywalem' embe od fanbojow.
i nie pisalem z kim chce grac a z kim nie - co chyba widac po forum gildiowym - jak i w samej grze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:20 
Cytuj  
Dobra niech ci bedzie - nie chce mi sie szukac cytatow.
Niech sie to skonczy na tym poscie. Srsly nudne to juz jest.

Zmieniajac temat: http://forums.riftgame.com/showthread.p ... Addon-Pack

Tu jest rzecz ktora naprawde moze zjebac gre. Dziwi mnie ze cos takiego wychodzi pomimo ze Trion wypowiedzial sie ze addony nie beda suportowane w grze.

Ja przykladowo nie chce zadnych modow w RIFT. Zadnych DSP meterow i innego gowna, ktore gra za ciebie. Czy to w PvE czy w PvP. Zadnych healbotow, deadly boss modow, gearscore i calego tego shitu z wow.

Obecne Ui jest wiecej niz dobre, mozliwosci customizacji sa znaczne.

Mam nadzieje ze beda za to bany czy cos bo addonow mialo nie byc.

/me sad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:28 
Cytuj  
spojrz jeszcze na wyniki ankiety, ktora zrobil inside, podpuszczony przez huragana.
wtedy dopiero bedziesz /sad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:30 
Cytuj  
Mi tam addony nie przeszkadzaja, to od ludzi zalezy czy chca tego uzywac czy nie. W tej chwili i tak wieksozsc mmo ma addony :> Uzytkownicy lubia sobie customizowac gre pod siebie i swoj styl gry i tego sie nie przeskoczy.
Cheatowania w tym nie widze zadnego, jedynie ulatwianie gry.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:36 
Cytuj  
DPS Metery sa od dawna, nawet official fansite - riftjunkies - ma to jako jeden ich glownych feature na stronie ;]

Jakies customowe gowna do UI bylyby fajne. Ja np uwielbiam sobie poukladac wszystko BARDZIEJ po swojemu niz pozwala na to przesuwanie barów.

Chciallbym tez zeby na Void Knightcie czy Justicarze nie ginal w gaszczu licznik pactow/conviction (jako buffik ktory wskakuje i znika).


Zgodze sie tylko, ze mody nie powinny miec mozliowsci "inteligentnego" targetowania, ani wykonywania akcji. Tylko informacyjne, dekoracyjne i estetyczne.
Chociaz chcialbym cos do heali bezposrednio pod klikami.




Anyway, modow do DPS meterow czy Znoobiajacych walke z bossami nie unikniemy. Zbyt łatwo wyciagac to wszystko z combat logow i robic 3-party soft wyswietlajacy DPS czy Warningi.
A dorobienie dodatkowego przycisku jakiegos bara reagujacego w ingame w ulamku sekundy bedzie prawie niemozliwe.
Tym samym bez ingame addonów gamebreking shit dalej bedzie uzywany, a proste mozliwosci personalizacji dla zwyklych graczy nie beda dostepne.
Troche szkoda.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 22:38 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
spojrz jeszcze na wyniki ankiety, ktora zrobil inside, podpuszczony przez huragana.
wtedy dopiero bedziesz /sad.


Na narazie mniej niz polowa ankietowanych opowiada sie za brakiem safespotow.
Czesc chce tak jak w WoW
A jeszcze czesc ma pewnie cale PvP w dupie i ci maja zdrowe podejscie bo to jest i bedzie gra w 99% PvE.

Tak czy siak mendol nie jestescie zadna przewazajaca sila. Nawet na tym forum, ktore ogolnie jest anty PvE , anty theme park, itp...

Jakby wynik byl 80/20 to moze bym byl /sad. bo to wlasnie by swiadczylo o tych "masach graczy PvP, ktorych feedback jest ignorowany".

Ale tak jak juz pisalem nie chce mi sie za bardzo tego kontynuowac bo ja ogolnie mam wyjebane na ta ankiete bo wiem w jakim keirunku bedzie sie rozwijal RIFT.

Tak wiec jeszcze raz pozycze ci milych prob znalezienia funu w grze, ktora jest ewidentnie nie dla ciebie i ktora na 100% nie bedzie rozwijana pod ciebie.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 22:39 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:38 
Cytuj  
Powinni combat loga wyjebać. Na chuj on komu tak btw ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:39 
Cytuj  
addony nie są takie złe szczególnie jak sie healuje :) w warku bardzo ułatwiały życie szczególnie jak grałem zealotem :) ale prawda jest taka że można się i bez nich obejść, bo wszystko zależy od umiejętności gracza :) to jest jak z oponami zimowymi; które na nic się zdadzą jeśli kierowca jest do dupy :P

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:41 
Cytuj  
póki wyniki nie będą imienne to chuj mnie one chyba, że będą po MOJEJ myśli


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:43 
Cytuj  
hehe widzisz Kabra to faktycznie byla troche chamska prowokacja z mojej strony.
ale tylko po to, aby udowodnic ci, ze ani TY, ani INSIDE nie macie w 100% racji.
i wasze wyzwiska, obrazanie sie, wytykanie palcami jest nie na miejscu.
i bylem ciekaw jak fanboj zareaguje na te 'wyniki'.
inside mial o tyle odwagi cywilnej zeby sie schowac w kaciku i nie odzywac.
a ty jak zwykle, jak kaczynski.
niewazny jest wynik, MY wygralismy.
ale jak widzisz na obrazku zdecydowanie wiecej osob zgadza sie 'ogolnie' z tym o co JA/PODOBNI sie klocimy, niz z TWOIM podejsciem.
gdybys byl facetem skomentowalbys to troche inaczej.
ale nie, ty do konca bedziesz probowal udowodnic, ze eunuch moze zaliczyc panienke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:48 
Cytuj  
Z mojej strony temat sie wyczerpał. Ankieta ma takie wyniki jak sie spodziewałem. Moge zrobić druga taka samą na forum rifta i wynik będzie zupełnie inny.

Gra sie rozwija w kierunku, który nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem.

Jedyna rzecz która mnie naprawde wkurza to addony.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:48 
Cytuj  
SAJLĘS!

Przypomnialem sobie dlaczego jestem za addonami.

CHCE

JEDEN

DUZY

BAG



;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tak czy siak mendol nie jestescie zadna przewazajaca sila. Nawet na tym forum, ktore ogolnie jest anty PvE , anty theme park, itp...


1. World Of Warcraft - 2004 ( 456 )

2. Ultima Online - 1997 ( 376 )

3. EVE Online - 2003 ( 273 )

4. Lord Of the Rings Online - 2007 ( 231 )


głosowało tylko 93 osoby, a osób które nie uczestniczą w dyskusjach a tylko czytają pewnie jest spooro więcej. większość anty pve to jest elita tego forum i mówiąc elita nie mam namyśli wow-pl a hmm osoby które każdy mniej lub bardziej rozpoznaje.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.