mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale jak widzisz na obrazku zdecydowanie wiecej osob zgadza sie 'ogolnie' z tym o co JA/PODOBNI sie klocimy, niz z TWOIM podejsciem.


Ale co z tego Mendol? To nie zmienia faktu ze w RIFT i w Themeparkach ogolnie jestescie znaczaca mniejszoscia. Tego jestem 100% pewien.

Chcesz bez safe spotow? Napewno sa takie gry. Ale nie RIFT i chocbys sie zesral i wygral pierdyliard ankiet na mmorpg.pl to tego nie zmienisz.

Mi gra dalej bedzie dawala fun. Tobie i "tobie podobnym" jak widac nie. I tak czy siak wygrywam. :)

Na serio to forum to nie caly swiat i cale zycie i ta ankieta ma zerowe odzwiercieldlenie w rzeczywistosci MMO AD 2011 - co widac min. po ilosci subskrypcji w grach takich jak Darkfall czy sukcesach komercyjnych gier takich jak WoW czy RoM.

Na serio chcesz sie klocic o to kto ma wiecej poplecznikow na forum czy co?

Dzisys.. wez wyluzuj m8 i grab some life. Bo chyba nie widzisz co sie dziaje poza tym forum, ktore zatrzymalo sie gdzies tak w 2005-6 roku.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:53 
Cytuj  
w zasadzie forum mmorpg.pl przypomina mi start pol-ros serwera w aoc two eagles gdzie wszyscy tak samo się kłócili o pierdoły i wyzywali przez co ruscy eventa wygrali bo nikt z nikim nie mógł się dogadać...

Dobrze że Rift na start nie będzie miał żadnego eventu bo na pewno byśmy przegrali z innymi Państwami....

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:55 
Cytuj  
Oprócz EvE, darkfalla nie ma mmorpgów z dobrym pvp - tylko nie podawaj ultimy, swg czy vg - a z różnych powodów nie każdy chce w te gry grać (EvE statki, darkfall wykonanie, grecy etc)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:55 
Cytuj  
Cytuj:
w zasadzie forum mmorpg.pl przypomina mi start pol-ros serwera w aoc two eagles gdzie wszyscy tak samo się kłócili o pierdoły i wyzywali przez co ruscy eventa wygrali bo nikt z nikim nie mógł się dogadać...



Que? Nie znasz sie to sie nie odzywaj. A zwlaszcza nie porownuj z tardami z pol-rus AoCa.

Daj sie chlopakom wyszumiec. Pokloca sie o nieprzetestowane jeszcze zmiany, to potem ingame lootu nie beda sobie wydzierac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:57 
Cytuj  
grałem w gildii Ictus Mortis więc wiem co się tam działo :P

ps- kłótnie kłótniami, ale ja chciałbym poczytać przed snem, przy browarku po pracy, forum z normalnymi dyskusjami, bo Polityki w telewizji mi się nie chce słuchać :) a filmy w tygodniu raczej do dupy lecą nawet jak ma się cały pakiet telewizji N :) a nie same kłótnie :)


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:01 przez anubis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 22:58 
Cytuj  
Z czytaniem ze zrozumieniem masz problem rownie wielki jak z analogiami (addony jak opony zimowe...).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:02 
Cytuj  
stary jakbyś cały tydzień zapierdalał jako programista po 10 godzin lub więcej też byś miał problem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zmieniajac temat: http://forums.riftgame.com/showthread.p ... Addon-Pack

Tu jest rzecz ktora naprawde moze zjebac gre. Dziwi mnie ze cos takiego wychodzi pomimo ze Trion wypowiedzial sie ze addony nie beda suportowane w grze.

Addony i macra powinni wyjebać/banować.
Niech sobie curse.com sprawdzą co się ludziom przydaje, podoba, zaimplementują to i tyle w temacie.
Nie mówiąc o tym, że obecne UI jest w 100% wystarczające (no, może lepiej czytelne callingi i wywalenie zbędnej ornamentyki z barów by się przydało)

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:12 
Cytuj  
http://www.game.co.uk bez problemów podaje klucze do headstartu ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:19 
Cytuj  
heh. twoje proby obrony wlasnego stanowiska sa naprawde godne podziwu kabraxis.
ankieta? niewazna.
to co piszemy? niewazne.
co jest wazne? to co Kabraxis napisze.

to forum to jest 'caly swiat'. a dlaczego? dlatego, ze ja tu znalazlem znajomych, z ktorymi zajebiscie mi sie gralo w chuj mmo, gier.
i dzieki, ktoremu mialem/mam zajebisty fun w rifcie.
i nie interesuje mnie co sie dzieje poza nim. nie interesuja mnie placze 15 latkow odnosnie gier. czy to single player czy odnosnie mmo.
interesuje mnie to, ze chce pograc ze znajomymi w gre, ktora kazdemu z nas odpowiada i dla kazdego jest fajna.
TOBIE rift bedzie zawsze dawal fun. i dobrze.
ale ty z gory jestes nastawiony na to, ze bedziesz gral SAM. troche jest to taki easy mode jak dla mnie.
kto ma wiecej poplecznikow? nie wiem o czym teraz pierdolisz, ale serio zastanow sie nad tym.

chcemy zrobic forumowa gildie - zle. z gory zakladasz, ze cie z niej kickniemy. nie bierzesz pod uwage tego, ze dluzszy czas, kazdy traktowal cie tutaj na powaznie, miedzy innymi ze wzgledu na wiedze jaka posiadasz o rifcie. i chcielismy pograc razem.
i NIKT nie powiedzial zlego slowa odnosnie ciebie czy inside'a - dopoki sam nie zaczales tematu.
zastanow sie wiec, czy na pewno chcesz grac z nami :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:26 
Cytuj  
To czy chce grac z wami napisalem ci w dziale gildiowym - generalnie mam wyjebane.

"ale ty z gory jestes nastawiony na to, ze bedziesz gral SAM."

Nie to ty tak zakladasz. Dlatego ze dla ciebie to forum to cale zycie i swiat. Dla mnie nie.

Generalnie daj juz sobie mendolku luzu i ulubione slowo asmaxa.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:28 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:27 
Cytuj  
ok.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:30 
Cytuj  
anubis napisał(a):
http://www.game.co.uk bez problemów podaje klucze do headstartu ??

ostatnio zaczeli wysylac

@up: mendol ogarnij te posty i zrob osobny temat...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:33 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
anubis napisał(a):
http://www.game.co.uk bez problemów podaje klucze do headstartu ??

ostatnio zaczeli wysylac

dzięki za info :)

ps - Mendol rekrutujecie jeszcze ?? obiecuje że nie będę płakał :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:35 
Cytuj  
Ravu - po to jest ten temat, zeby kazdy mogl w nim powiedziec co mu lezy na sercu. nie chce tworzyc osobnego tematu na 'klotnie'.
przynajmniej jeszcze nie teraz.

Anubis - u nas nie ma rekrutacji. kazda osoba zarejestrowana na forum, jesli wyrazi chec, moze grac z 'nami'.
wyslij pm do Niah'a z prosba o dodanie do dzialu i juz.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:36 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:36 
Cytuj  
rekrutuja ale przygotuj sie ze dostaniesz cos takiego jesli kiedys bedzies smial sie niezgodzic z mendolkiem i kwestionowac jego gildie czy cokolwiek co zrobi/napisze:

Cytuj:
wypierdalaj. chuja wiesz o tej gildii, o tym co robimy, co planujemy.
jakbys nie zauwazyl debilu to nawet odnosnie eagleeyesa bylo glosowanie - bo to bedzie gildia dla kazdego.
ZADEN z nas nie wspomnial nic o kickowaniu kogokolwiek. ja jedynie napisalem, ze WKURWIA mnie twoje gadanie. a do tego chyba mam prawo?
to, ze jestes pierdolniety i tak sobie to przetlumaczyles to nie moj problem.
gildia jest, ma byc i bedzie for fun dla kazdego kto bedzie chcial w niej grac.
i uwierz mi, wiekszosc z nas grala w duzych gildiach, o ktorych ty nie masz zielonego pojecia.
nie wiem co widziales, ale zgodze sie, ze nie rozkladalem pve na czynniki pierwsze i nie 'ogarniam' wszystkich zasad. ale po to jest gildia zeby pomagac.

i srlsy WYPIERDALAJ stad kabraxis.
przez chwile myslalem, ze potrafisz w przeciwienstwie do huragana zachowywac sie czlowiek. i tak probowalem cie traktowac.
ale jestes niestety kawal chuja, na ktorego szkoda czasu.


To sa slowa wiekiego mendola, ktory gra for fun i rozumie kazdego.
A smialem miec tylko inne zdanie o usunietych wardstonach. :)
Po czym wyrazilem powatpiewanie czy gildia przetrwa freemonth skoro to taka gamebreaking sprawa dla wiekszosci.

no i zjebka od wielkiego GMa. :)

Go Go gildia mmorpg.pl !!! mozecie mi possac tbh.

Mendol - musieliby mi placic zebym wszedl z toba na venta.. srsly...
Jestes chyba ostatnia osoba na tym forum z ktora chcialbym grac - na zakonczenie napisze za tak bylo zawsze - nawet jak "traktowales mnie powaznie" ja i tak mialem cie za niedojebanego psychopate co wlasnie w/w postem pokazales dobitnie.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:40 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Ravu - po to jest ten temat, zeby kazdy mogl w nim powiedziec co mu lezy na sercu. nie chce tworzyc osobnego tematu na 'klotnie'.
przynajmniej jeszcze nie teraz.

Anubis - u nas nie ma rekrutacji. kazda osoba zarejestrowana na forum, jesli wyrazi chec, moze grac z 'nami'.
wyslij pm do Niah'a z prosba o dodanie do dzialu i juz.


aa no tak sry za ewentualne nieogarnięcie ale padam :) nie wiem jak jutro dam rade ale myślę że pivo i kawa wieczorem po pracy będzie dobrym pomysłem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:38 
Cytuj  
szkoda, ze nie zamiesciles swoich wypowiedzi, ktore poprzedzily moj komentarz. ale nie bede znizal sie do twojego poziomu i cytowal wypowiedzi, ktore byly umieszczone na forum gildiowym, i ktore sa dostepne dla kazdego kto chcial sie z nimi zapoznac.

i jesli jestes taki odwazny zeby edytowac posty - to wklej swoja wypowiedz w calosci. bedzie jasnosc i kazdy bedzie mogl sobie ocenic postawe twoja jak i moja.

i zeby nie bylo niejasnosci.
nie 'wstydze' sie tego co napisalem. wyrazilem swoje zdanie po tym co napisal kabraxis na forum gildiowym.


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:48 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:43 
Cytuj  
wiedzialem kabra ze jestes glupi juz po twoich pierwszych postach jak szukales kolegow w tibi ale nie wiedzialem ze plaksa jestes.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:45 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jesli to piszesz bo potrafisz czuc dystans do siebie to jednak jestes facet i to taki raczej juz z zarostem. anyway dla mnie tez jest eot chyba ze kabra ma cos jeszcze do powiedzenia.


osobiście nie uważam się za aż tak dojrzałego gościa, za jakiego mnie przedstawiłeś w tym poście, ale sądząc po powyższych wypowiedziach chyba rozumiem dlaczego tak uważasz - nie masz styczności z kimś prawdziwie dojrzałym emocjonalnie na tym forum.

to tyle w kwestii komentarza powyższych wypowiedzi.


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.