mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:49 
Cytuj  
Właściwie to mnie mało to interesuje co tam robi ten boss, jeśli będzie okazja to chętnie go ubije raz i nie mam zamiaru więcej razy tam chodzić, więc i dps metery mi zwisają.
Pisze tylko że to bzdura rodem z WoW-a gorsza dla mnie nawet niż latające mounty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:50 
Cytuj  
od początku tak było i jest dalej nawet na pierwszych instach


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:52 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Klasy w WAR byly w wiekszosci bardzo fajne, a warpriest/DoK zjebisci.
\

Do dziś wspominam White Liona pomimo niedociągnieć w tej klasie.


Odpaliłem sobie triala warka, żeby zobaczyć co tam słychać i o kurde jak to ładnie chodzi, czasy zjebanego performance ta gra ma chyba już za sobą (nie wiem jak by to wyglądało podczas zerga). Laga jakby nie było, albo jest tak mały, że dla mnie w ogólnie nie odczuwalny. Ok 11 godziny sporo ludzi biegało i napierdalało się przejmując tereny, nie powiem z jakąś ekipą chętnie bym znowu pobiegał.
Sorka za o/t ale jak już wspomniałeś o warku to musiałem to napisać. :]

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:56 
Cytuj  
Tak. addony---->dps metery---->logi---->rankingi---->lans. Faktycznie to sa rzeczy niezbedne. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 13:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Właściwie to mnie mało to interesuje co tam robi ten boss, jeśli będzie okazja to chętnie go ubije raz i nie mam zamiaru więcej razy tam chodzić, więc i dps metery mi zwisają.


O to wlasnie chodzi, ze jesli nie bedziesz mial odpowiedniego dpsu to nie ubijesz takiego bossa :) Jesli nie wiesz co robi taki boss to go nie pokonasz. To jest podstawa.

Cytuj:
Pisze tylko że to bzdura rodem z WoW-a gorsza dla mnie nawet niż latające mounty.


to nie dps meter jest bzdura, tylko to ze boss wpada w enrage po np. 7 minutach. Ale tak wymyslili sobie devsi i nic na to nie poradzisz. Jesli w Rifcie bossy tez wpadaja w enrage po kilku minutach to bez okreslonego dpsu takiego bossa nie pokonasz. A skad bedziesz wiedzial jaki masz dps? ooo... i tutaj przychodzi z pomoca wlasnie dps meter.

To jest Tosiek czysta matematyka. Boss ma tyle a tyle zycia i w ciagu np. 7 minut musisz mu zadac okreslony dps, inaczej wipe.. proste jak drut w kieszeni :)


_________________




Ostatnio edytowano 4 lut 2011, 14:00 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:00 
Cytuj  
Ja bym chcial dps meter nawet aby byl tylko dla mnie - niektore achiwmenty chyba sprowadzaja sie do przejscia insty w 25min... a przy tym jako dps chcialbym wyciagnac jak najwyzszy dps - przetestowac buildy jakim mam wiekszy dps.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
. A skad bedziesz wiedzial jaki masz dps? ooo... i tutaj przychodzi z pomoca wlasnie dps meter.


A to proste, napierdalam od poczatku do konca i jak zabraknie dpsu to pech, nic wiecej nie dalo sie zrobic ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:04 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Huragan napisał(a):
. A skad bedziesz wiedzial jaki masz dps? ooo... i tutaj przychodzi z pomoca wlasnie dps meter.


A to proste, napierdalam od poczatku do konca i jak zabraknie dpsu to pech, nic wiecej nie dalo sie zrobic ;]


dokladnie tak..... wniosek: mieliscie za maly dps by pokonac tego bossa. Mozecie probowac dalej, wipowac 100 nastepnych razy, az w koncu zaczniecie robic taki dps jaki trzeba robic by tego bossa pokonac :>
Inna osoba natomiast nie bedzie wipowac 100 razy (wiedzac ze ma i tak za maly dps), tylko przyjdzie do instancji jak juz bedzie miala odpowiedni dps.

Jesli bossy w RIFCie nie beda wpadaly w enrage po okreslonym czasie walki to dps metery nie beda potrzebne.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:09 
Cytuj  
Dps meter jest dla lamek z małym penisem. Jak tank nie trzyma agro, to albo on jest noobem, albo ten co kradnie. I jak potrzeba dps metera żeby stwierdzić kto tak noobi, to znaczy że gra jest zbyt skomplikowana dla takich mastahów.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:10 
Cytuj  
Tylko gdyby taki dps meter był potrzebny to devi by go wrzucili. A szczerze to nie znam chyba gry, która ma wbudowany dps meter. Zroszą niektóre takie addony to o kant dupy rozbić, bo wszystkie zależy od tego jak daleko stoisz od boss'a, jak daleko ktoś z grupy stoi od boss'a itp. itd.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:14 
Cytuj  
Ale co wam to przeszkadza... moze ktos by chcial dps meter do ukladania buildu... np zastanawiam sie czy grac assasinem czy nighblade... i ktory wykreca wiekszy dps w moich rekach? mam liczyc na kartce? :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:15 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
I jak potrzeba dps metera żeby stwierdzić kto tak noobi, to znaczy że gra jest zbyt skomplikowana dla takich mastahów.


Dps meter jest potrzebny by szybko stwierdzic kto jest najslabszym ogniwem w walce i jesli boss wpadl w enrage to od razu wiadomo czyja to wina :)
W takim wypadku albo reszta party/rajdu zacznie robic wiekszy dps by nadrobic zaleglosci jakiegos slabeusza, albo sie takiego slabeusza wymienia na inna osobe (robiaca lepszy dps). Trzecie wyjscie, czekamy az ta najslabsza osoba ubierze sie lepiej i zacznie robic lepszy dps.

Jest jeszcze czwarte wyjscie.. zalecane przez Tomugeena i embe: wipujemy 100 razy, bo moze sie uda :) hihi


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Isengrim napisał(a):
I jak potrzeba dps metera żeby stwierdzić kto tak noobi, to znaczy że gra jest zbyt skomplikowana dla takich mastahów.


Dps meter jest potrzebny by szybko stwierdzic kto jest najslabszym ogniwem w walce i jesli boss wpadl w enrage to od razu wiadomo czyja to wina :)
W takim wypadku albo reszta party/rajdu zacznie robic wiekszy dps by nadrobic zaleglosci jakiegos slabeusza, albo sie takiego slabeusza wymienia na inna osobe (robiaca lepszy dps). Trzecie wyjscie, czekamy az ta najslabsza osoba ubierze sie lepiej i zacznie robic lepszy dps.

Jest jeszcze czwarte wyjscie.. zalecane przez Tomugeena i embe: wipujemy 100 razy, bo moze sie uda :) hihi


Zwykle instancje pewnie nie beda bardzo wymagajace ale heroic juz tak... Jak ktos nie wyciagnie wystarczajacego dpsu na heroic to idzie na zwykly, pvp czy rifty i tyle - dla "zwyklych" graczy grajacych dla funu heroic pewnie i tak beda niedostepne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:22 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Tylko gdyby taki dps meter był potrzebny to devi by go wrzucili. A szczerze to nie znam chyba gry, która ma wbudowany dps meter.


Bo dps meter nie jest niezbedny. Mozesz chodzic na bossa 100 razy i wipowac metoda prob i bledow , az kiedys go pokonasz, jak bedziesz mial odpowiedni dps.

Mozesz tez sobie zaoszczedzic 100 wipow i jak wiesz jaki robisz dps (dzieki dps meterowi) to idziesz na bossa ze 100% szansa na jego pokonanie.

To tylko zaoszczedza czasu na bezowocne wipowanie.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 14:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
Właściwie to mnie mało to interesuje co tam robi ten boss, jeśli będzie okazja to chętnie go ubije raz i nie mam zamiaru więcej razy tam chodzić, więc i dps metery mi zwisają.


O to wlasnie chodzi, ze jesli nie bedziesz mial odpowiedniego dpsu to nie ubijesz takiego bossa :) Jesli nie wiesz co robi taki boss to go nie pokonasz. To jest podstawa.

Cytuj:
Pisze tylko że to bzdura rodem z WoW-a gorsza dla mnie nawet niż latające mounty.


to nie dps meter jest bzdura, tylko to ze boss wpada w enrage po np. 7 minutach. Ale tak wymyslili sobie devsi i nic na to nie poradzisz. Jesli w Rifcie bossy tez wpadaja w enrage po kilku minutach to bez okreslonego dpsu takiego bossa nie pokonasz. A skad bedziesz wiedzial jaki masz dps? ooo... i tutaj przychodzi z pomoca wlasnie dps meter.

To jest Tosiek czysta matematyka. Boss ma tyle a tyle zycia i w ciagu np. 7 minut musisz mu zadac okreslony dps, inaczej wipe.. proste jak drut w kieszeni :)


Huragan, kilka miesięcy tłumaczyli ci to wszyscy w WoW, a ty nagle olśnienie masz i tłumaczysz innym to co do tej pory nie mogłeś zrozumieć :)

Druga sprawa to jest to aktualny schemat w WoW, w LotRO nie ma tego, więc się da bez dps metera zrobić ciekawe instancje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 15:08 
Cytuj  
Pieprzenie w bambus, w Lotro tez sa bossowie wpadajacy w enrage po okreslonym czasie i jakos da sie ich zabic bez zadnych dps meterow i innych cudow.
Ale jakos tak sie utarlo juz, ze community w Lotro jest duzo bardziej rozgarniete i emocjonalnie rozwiniete od innych konkurencyjnych gier MMO, wiec pewnie potrafia tez myslec i wyciagac wnioski, dlatego jakos daja sobei rade bez addonow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 15:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Druga sprawa to jest to aktualny schemat w WoW, w LotRO nie ma tego, więc się da bez dps metera zrobić ciekawe instancje.


niech zgadne, w LOTRO bossy nie wpadaja w enrage albo ich enrage nie oneshotuje calego rajdu tylko zwieksza troszke damage ?
Zreszta w LOTRO tez juz sie dorobili dps meterow http://www.youtube.com/watch?v=kxIKGZZd2BI


_________________



**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 15:45 
Cytuj  
Nie wiem z czym macie problem. Ja bede uzywal bo dosc mam xx wipow na ostatnim bosie w dm bo "ogary" nie wiedza co/jak/z czym robic albo maja mniejszy dps niz ja(tank). Teraz wystarczy zerknac kto ile robi dps, jak za malo to kick i tyle. Nie wiem jak Wy ale ja mam dosc boostowania retardow/afkerow i innego rodzaju dziadostwa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 15:52 
Cytuj  
Swoj dps mozna bylo juz 100 lat temu obejrzec.
Pokaz mi addon ktory pokazuje dps innych :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 16:00 
Cytuj  
W LOTRO w MoM (w SoM pewnie tez) niektore instancje mialy Hard Mode (dajacy lepszy loot), ktory generalnie sprowadzal sie do przejsca inst. w okreslonym czasie. Zwykle stosunkowo krotkim.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.