mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 06:31 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
So let the Saboteur oneshot party begin! :D 15 wiecej dmgu z ładunków dzięki Poison Potency :D zamiast 2k to 2,3k, ciekawe jeszcze jak poison malice będzie działać na ładunki sabo :D


A czytałeś to ?

Cytuj:
* Saboteur’s Charges are now considered Poison attacks and can be cleansed by abilities like Cauterize, Sterilize, Curative Waters, etc. if the caster is paying attention.



Ale ja się ciesze bo znów buff dla sina lol.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 09:12 
Cytuj  
No i shaman dostal buffa, na becie 6 nawet po nerfach bardzo fajnie walczyl pvp :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 09:47 
Cytuj  
Rozsyłają już invy do open bety, dostałem w nocy.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 09:57 
Cytuj  
Też dostałem już na oba konta, klient spatchowany.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 11:22 
Cytuj  
Bloodleaf, oczywiście że czytałem, ale charge ciężko zauważyć bo nie zadają dmgu przy nakładaniu, szansa na to, że ktoś mi je zdispelluje jest nikła, a dmg znacznie większy.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 13:30 
Cytuj  
Lol a ja zanim dostalem zaproszenie do open bety to moglem sie zalogowac i juz pobrac patcha... ludzie jakby zaproszenie trzeba by dostac na OB to by bylo smieszne :P. To jest tylko inf kiedy sie zaczyna jak ktos jest leniwy ^^.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 13:41 
Cytuj  
dokladnie, to jest przypomnienie a grac moze kazdy bez zaproszenia


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 14:42 
Cytuj  
Niestety rozczaruje obu kolegow powyzej, wczesniej trzeba bylo jednak czekac na zaproszenie bez tego nie dalo rady pobrac patcha. Byc moze tym razem sie to zmienilo

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 14:52 
Cytuj  
engey napisał(a):
Niestety rozczaruje obu kolegow powyzej, wczesniej trzeba bylo jednak czekac na zaproszenie bez tego nie dalo rady pobrac patcha. Byc moze tym razem sie to zmienilo


To świetnie, tylko, że wcześniej to było CB, a nie OB.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 15:01 
Cytuj  
Nic się nie zmieniło, dalej trzeba mieć otagowane konto:
Cytuj:
Hey Everyone,

We wanted to let you know that we are about to pull the trigger on the first wave of beta 7 invitations! Even though this is technically an open beta, we still need to go through the process of flagging your account for access and making some configurations to ensure that you will be able to play the game when the event starts next Tuesday (Feb. 15th). As usual, invitations are being sent in "waves" that will go from now until well after the event starts. This is our biggest beta event to date, and it will take quite some time to get all the emails sent, but right now we are well on track to get them sent to everyone who opted in, had a code, or pre-ordered in time to participate in the event.

If you have the links or previous client, you should be able to go ahead and patch to the most recent build of the game. You may have to do this one more time before the event starts, but you can at least get current.

If you patch and end up getting a "you are not authorized to play" error when you hit the "play" button, don't worry. There is still a lot of work being done here behind the scenes, and when the event actually starts you should be able to log in and play just fine on Tuesday.

We are really excited to have you all here for this event!

Cheers,
Zann


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 15:31 
Cytuj  
To dziwne poniewaz maila dostalem dzisaj o 2giej w nocy a clienta spatchowalem juz wczoraj kolo 15-16 wiec wiesz :) Ale nie bede sie sprzeczal.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 15:38 
Cytuj  
Pewnie najpierw tagowali konta, a potem wysyłali maile.


_________________
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 26.12.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 15:42 
Cytuj  
i jak to wyglada vs wow ? aion ? WH ?? w skrócie.

- nie mam czasu nawet poczytac ani pograc ;//


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 15:53 
Cytuj  
Sebek napisał(a):
engey napisał(a):
Niestety rozczaruje obu kolegow powyzej, wczesniej trzeba bylo jednak czekac na zaproszenie bez tego nie dalo rady pobrac patcha. Byc moze tym razem sie to zmienilo


To świetnie, tylko, że wcześniej to było CB, a nie OB.

Czy Ty dalej traktowales to jako CB ? (klucze do dostania praktycznie na kazdym serwisie, klucze x25 ) CB to w tej chwili mozna potraktowac jak ktos sie dostal na alpha testy. Jak dla mnie kto byl zainteresowany Riftem ten niemial najmniejszego problemu dostac sie na te tzw CB

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 16:16 
Cytuj  
engey napisał(a):
Sebek napisał(a):
engey napisał(a):
Niestety rozczaruje obu kolegow powyzej, wczesniej trzeba bylo jednak czekac na zaproszenie bez tego nie dalo rady pobrac patcha. Byc moze tym razem sie to zmienilo


To świetnie, tylko, że wcześniej to było CB, a nie OB.

Czy Ty dalej traktowales to jako CB ? (klucze do dostania praktycznie na kazdym serwisie, klucze x25 ) CB to w tej chwili mozna potraktowac jak ktos sie dostal na alpha testy. Jak dla mnie kto byl zainteresowany Riftem ten niemial najmniejszego problemu dostac sie na te tzw CB


No ale jednak wymagało kluczy, by móc pograć, dlatego to było CB. Teraz wystarczy założyć konto i poczekać aż Cię otagują.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 16:59 
Cytuj  
showcase napisał(a):
i jak to wyglada vs wow ? aion ? WH ?? w skrócie.

- nie mam czasu nawet poczytac ani pograc ;//


W skrocie? Lepiej. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 17:14 
Cytuj  
showcase napisał(a):
i jak to wyglada vs wow ? aion ? WH ?? w skrócie.

- nie mam czasu nawet poczytac ani pograc ;//


Sporo ludzi nazywa tą grę wowhammer :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 17:15 
Cytuj  
showcase napisał(a):
i jak to wyglada vs wow ?


Ogolnie grafika ladniejsza jest w Rifcie, ale dynamika walk czy poruszania sie postaci jest gorsza niz w wowie. Pewnie zaraz fanboye sie na mnie rzuca teraz, ale jak dla mnie dynamika Rifta jest duzo bardziej slamazarna niz wowowa, ze juz nie wspomne o mountach, ktore w Rifcie poruszaja sie jak slimaki.


_________________



****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 20:51 
Cytuj  
Nie powiedziałbym, że dynamika walk jest gorsza od tej w WoWie. Tu po prostu są takie animacje skilli, że nie odczuwasz tej dynamiki, natomiast gra jest znacznie bardziej dynamiczna niż WoW IMO. W sumie to jebie mnie to, jednak WoW sprawiał, że przysypiałem przy klawiaturze, a tu aż chce się jebnąć tego mobka, przynajmniej takie mam odczucie. Może to kwestia tak rozbudowanego systemu klas, może po prostu jestem dziwny, chuj z tym, tak mi się po prostu wydaje.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:03 
Cytuj  
W WoW jest chyba 1s GCD, w Rift 1.5s więc Rift jest o 50% bardziej ślamazarny od WoW ;>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.