mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:45 
Cytuj  
Z tego o wiem to obecnei gramy na Bloodiron. Jeśli będziemy chcieli grać głównie PvE to pewnie rollniemy ale póki co większość siedzi właśnie na Bloodiron.

Adres serwera Mumble jest dostępne na poprzedniej stronie więc możemy razem spokojnie grać i gadać:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:55 
Cytuj  
Zapomniales napisac ze po stronie Guardianow :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:49 
Cytuj  
A z levelami daleko jesteście? Bo jeśli gracie po stronie guardian to musiałbym rollowac nowego chara. Wolałbym pobiegać w grupie zwłaszcza na servie PvP.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 15:32 
Cytuj  
Z racji, że coraz więcej ludzi zaczyna/powraca do Rifta, chciałby uporządkować parę informacji.

Obecniej najlepszymi serwerami do gry przez polskich graczy to Bloodiron (PvP) oraz Blightweald (PvE).

Bloodiron to najbardziej aktywny serwer PvP EU, na innych nie ma sensu grać. Obecnie dominują defianci co wynika ich przewagi liczebnej oraz większego zaanagażowania gildii raidujacych w PvP. Po stonie guardians gildie PvE niezbyt mocno udzielają się w PvP. Ale tutaj sytuacja jest dynamiczna. Jeszcze miesiac temu to guardianie dominowali. Polaków na Bloodiron jest mało.

Jeśli komuś bardzo zalezy na grze w dużej polskiej gildii to ma do wyboru jedynie serwer Blightweald. Odradzałbym jednak takie rozwiązanie z trzech powodów.

1. Nie jest to najbardziej aktywny serwer PvE. Na Icewatch gra więcej ludzi.
2. Serwer PvP oferuje to samo co serwer PvE plus World PvP.
3. Na serwerach PvE grają tylko mientkie faje :P

Tak więc serdecznie polecam serwer Bloodiron. Do wyboru strona Guardians lub Defiants. Na żadnej z nich nie ma polskiej dużej gildii.



Ja gram po jasnej stronie mocy i osobom chcącym dołączyć mogę polecić 3 rozwiązania.

1. Poszukanie jakieś międzynarodowej gildii levelującej. Bycie w gildii nie jest konieczne do szybkiego bicia lvlu. Rift ma sporo mechanizmów sprzyjącym randomom.

2. Dołączenie do Circle of Nine. Mam tam alta będącego leaderem. Gildia jest raczej martwa, jak ostatnio patrzyłem w ostatnich dniach logowało się tam parę osób. Gildia maj jednak 15 lvl, więc są wszystkie przydatne perki, jest chat, może dałoby się wbić na VT.

3. Dołączenie do gildii w której gram obecenie czyli Pain Train. Jest to międzynarodowa gildia endgame PvP, przyjmująca 50 lvl z wysokim PvP rank. Jednak z racji na deficyt graczy PvP myślę, że mógłbym załatwić aby was dodać. Nie pomoże wam to jednak w żaden sposób w biciu levelu bo i tak musielibyście grać tylko ze sobą (ew. z randomami).
Po wbiciu 50-tki musielibyście przejść weryfikację oceniającą skilla, teamplay itd. Nie jest wymagane bycie zawsze na topie na warfrontach (zwłasza mając na uwadze niski rank), ale nie wolno lamić. Do tego jak ktoś będąc klerem decyduje sięna grę dpsem mimo iż brakuje heal`a i na koniec jego wyniki jest 5 razy gorszy od mojego to też dziękujemy.

Najlepiej by było jakby wszytscy się zdecydowali na jedną opcję, żeby sięnie rozdrabniać bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że nie quitniecie po miesiącu gry.

Na razie skontaktowałem się z Elonisem i Zaboleq.

Kto byłby jeszcze zainteresowany grą na Bloodiron-Guardians ? Oferuję pomoc finansową, merytoryczną :) oraz dostęp do którejś z gildii.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 17:40 
Cytuj  
Wybor serwera nie ma chyba wieksze znaczenie skoro sa za free transfery co tydzien.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 17:42 
Cytuj  
Ja chyba aktywuje swoją kleryczkę R6 i dobiję rank, ale raczej nie interesuje mnie gra w pro pvp gildii na takich zasadach, więc pewnie polatam po warfrontach z randomami.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 18:21 
Cytuj  
Nie uważam wymagań dotyczacych nie-lamienia, umiejętności gry zespołowej oraz grania odpowienim buildem w celu maksymalziacji szansy na wygraną drużyny za jakieś wygórowane wymagania "pro pvp gildii", ale nie ma sensu o tym dyskutować.

Z randomami jest różnie czasem jest tak źle, że aż chce się płakać.

Z nowości - dzisiaj chyba połączyli wszystkie EU serwery jeden Battlegroup. Wczesniej np nie można było grać przeciwko ludzion z Blightweald a dziś juz tak :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 18:33 
Cytuj  
Chodzi o to, że nie chce mi się podporządkowywać jakimś narzuconym zasadom, jakieś weryfikacje, mierzenie aktywności/skilla itp to nie dla mnie. Raz mam ochotę pograć healerem, raz dpsem pomimo tego, że nie wyciskam top, czasami nie gram wcale, bo mi się po prostu nie chce.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 18:55 
Cytuj  
Pytanie co znawców tematu:

Szukam jakiegoś speca na wf dla Kleryka. Ten do solowania byc może średnio się nadaje(tak sądze). Powinienem grać jako healer czy jednak jest szansa na PvP na jakiś dps na wfy? W necie raczej brak takich buildow typowo pod PvP, znalazlem jedynie jakieś pod lvling jako healer:
http://dulfycleric.wordpress.com/2011/1 ... w-players/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:03 
Cytuj  
Ja na moim alcie 21 lvl healuje na PvP czymś takim:

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=10ejd.xEb0Rz.x0b

Ake żadnym ekspertem nie jestem. Sam sobie skille wybierałem, gra się ok, ale pewnie jest jakiś lepszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:39 
Cytuj  
http://dulfycleric.wordpress.com - cokolwiek zwiazenego z klerem to własnie tam, to jest - dla mnie - jeden z najbardziej pro klerow w rifcie :). Takze ten build healerowy jest jak najbardziej OK do 50lvl. Jesli idzie o DPS PvP to wszelakie mixy z INQ jako mainem sa jak najbardziej wskazane...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:55 
Cytuj  
Wzoruje sie na buildach z tej strony i moze nawet zaczne cos leczyc w dungach ale poki co mam zrobione 3 role i sie po prostu przelaczam. Zobaczymy jak sie ten duracel bedzie sprawowal dalej. Mam jednak wrazenie ze czesc klas ma o wiele wiekszy ten dps ale zapewne o wiele mniejsze survi. Pozyjemy i zobaczymy jaki bedzie ten kleryk :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 23:21 
Cytuj  
Dzisiaj pograłem trochę na bloodiron i miła niespodzianka, że po 22 na 10 - 19lvl były wf. Nie jest źle ;)


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 00:11 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
2. Serwer PvP oferuje to samo co serwer PvE plus World PvP.
3. Na serwerach PvE grają tylko mientkie faje :P


2.Serwer PvE oferuje to samo co serwer PvP minus gank.
3.Na PvP pozostaly sladowe ilosci rodakow. Natomiast na PvE po stronie guardians na Blightweald jest duza polska gildia ktora ma wyczyszcziny niemal caly PvE content. Jest tez kilka mniejszych rodzimych gildii nastawionych glownie na PvP.
Zatem wychodzi ze nazwales jakies 99% polakow grajacych w Rift mientkimi fajami :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 00:15 
Cytuj  
Eaikon napisał(a):
Lokken napisał(a):
2. Serwer PvP oferuje to samo co serwer PvE plus World PvP.
3. Na serwerach PvE grają tylko mientkie faje :P


2.Serwer PvE oferuje to samo co serwer PvP minus gank.
3.Na PvP pozostaly sladowe ilosci rodakow. Natomiast na PvE po stronie guardians na Blightweald jest duza polska gildia ktora ma wyczyszcziny niemal caly PvE content. Jest tez kilka mniejszych rodzimych gildii nastawionych glownie na PvP.
Zatem wychodzi ze nazwales jakies 99% polakow grajacych w Rift mientkimi fajami :lol:


bo tak jest.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 07:15 
Cytuj  
Nie wiem jak teraz, ale u Defiantow tez bylo kilka konkretnych gildii na Blightweald (np. Twierdza miala dosc spory progres).

A PvP w tej grze jest ujowe wiec nie ma sensu sie nastawiac na bog wie co. Jakby co to zawsze mozna zmienic serwer w 5 minut :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 08:33 
Cytuj  
Heh, chyba przy bezproblemowych transferach debatowanie który serwer lepszy nie jest tak istotne. Dla mnie osobiście liczy się fun i lubię PvP, więc Bloodiron to naturalny wybór. Poza tym chyba jest mumblak i "pusta" gildia na 15lvl jak koledzy pisali powyżej, więc może zacząć tam?
Pewnie i tak po miesiącu nie będzie nikt grał z tych co wrócili więc szkoda tracić czasu na wybieranie ;)


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 09:03 
Cytuj  
pvp jest takie jak w wiekszosci mmo w tej chwili ;)
ale killowanie questujacych defiantow zawsze bylo fajne :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 09:07 
Cytuj  
No ja na pewno mam zamiar grac chociaz przez te 30 dni. Potem się zobaczy ale chcialbym tez jakies dungi porobic chocby dla itemków etc. PvP gram cały czas co by Valor stukać i mi się to obecnie bardzo podoba, chociaż nie wiem nadal czy jako DPS czy jako healer wiec mogę rerolnąć na inna klasę ale nie jestem pewien:F.

Jeśli część z nas będzie chciała robić głównie PvE to być może zmienimy server ale na to za wcześnie chyba. Przed 50 trochę tego PvE jest ale i tak chyba najszybciej lvluje sie poprzez WFy i questy?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 09:42 
Cytuj  
Na zamykaniu riftów też można trochę expa zaliczyć. Ja też wykorzystam suba do końca jak już kupiłem. Obecnie mam warriora (riftblade) i całkiem nieźle sprawdza się na wf, choć mam 11lvl i zobaczymy co będzie później. Niestety dalej niektórzy nie ogarniają faktu, żeby wygrać trzeba robić objectiva, a nie tylko tłuc przeciwnika, ale to już chyba norma w pugach ;)


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.