mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2013, 17:45 
Cytuj  
Wiadomo może coś na temat łatwiejszego farmienia noteriety dla altów ? Obecnie to jest masakra, osobiście wolałbym żeby noteriety było tak jak PA jedno wspólne na całe konto.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2013, 20:42 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Wiadomo może coś na temat łatwiejszego farmienia noteriety dla altów ? Obecnie to jest masakra, osobiście wolałbym żeby noteriety było tak jak PA jedno wspólne na całe konto.


na wszystko tzn. marki, notoriety, fasvor, prestige, expa itd itp. bedziesz mial bonusy od 15 do prawie 100% , potki, skille i bonusy z mentora. polecam skopiowanie sobie rifta i zainstalowanie tam pts. na pts jest caly sklepik dostepny juz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2013, 21:30 
Cytuj  
No niestety bez wykupionej subskrypcji nie da się ściągnąć i grac na PTS :/ Chyba muszę poczekać do 12.06 by się dowiedzieć.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 09:08 
Cytuj  
daliby już możliwość przeniesienia się do defiantów, granie guardianami PvP jest deko demotywujace - wczoraj na 20-30 meczyków wygrałem ze 2-3, z tego na pewno jeden jak mnie fuksem wrzuciło do defiantów.

Nosz kuźwa - kiedyś też był z tym problem - ale dało się coś ugrać jak się trafił dobry skład. Podejrzewam, ze po wprowadzeniu marków, defianci jako, ze i tak wygrywali wiekszość meczy są lepiej wyposażeni i to co trochę irytowało teraz wkurwia. Nie da się grać...

Jak życ? :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 09:59 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Wiadomo może coś na temat łatwiejszego farmienia noteriety dla altów ? Obecnie to jest masakra, osobiście wolałbym żeby noteriety było tak jak PA jedno wspólne na całe konto.


Nie wiem jak z reszta gry ale WSZYTKIE itemki z notoriety z Storm Legion sa Account Bound od wersji 2.3
Tak wiec bijesz repe jedna postacia, kupujesz i rozsylasz altom (repa jest wymagana do kupna a nie do uzywania/noszenia).

Problem jest taki ze czekam z niecierpliwoscia na sprawdzenie jak chujowo bedzie szedl exp, repa, itd.. bez tych smiesznych boostow ze sklepiku i za abonament. Zarzekaja sie ze nic nie obnizyli ale ja nie wierze. :) Przypuszczam ze tak to oblicza zeby granie bez boostow bylo conajmniej irytujace (jak w SWTOR).

Ogolnie napisze tak - bylem na PTSach i sklepik jest total P2W - kupic mozna wlasciwie (z wyjatkiem MAX tierow PvE/PvP, ktore i tak sa nieosiagalne dla 90% graczy) all rzeczy w grze, jak w D3 na RMAH. Rozbudowany jest mocniej chyba nawet niz w LOTRO (pierdyliardy kategorii, itd..)
Ogolnie slabo to wyglada i do jakiegokolwiek competitive grania gra sie nie bedzie niestety nadawala. Chyba ze kogos kreci paraolimpiada z kolesiami z grubymi kartami Visa i poczucie ze to na co ty 'zarabiasz' w grze 3 tygodnie kolega obok ma w 5 minut.

Ja osobiscie porobie sobie quesciki nowe, pozbieram ciuszki az sie znudzi i nara. :)

Ogolnie to jeszcze z rok i jedyna gra do sensownego pogrania bedzie (ja to mowie!) WoW. Dlatego ze zostanie na abo. :)
No i DFO, ktore tez jest chyba niezniszczalne. ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 cze 2013, 10:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 5 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 10:02 
Cytuj  
mi sie wczoraj udalo zrobic od razu q weekly ale latwo nie bylo. guardianie posysaja na wf i to fakt. az strach sie bac co bedzie jak zmienie sie na defianta i bede ich gnebic na open :P

kabra niby ta ale roznica miedzy tier 1 pvp a tier 2 jest znikoma zreszta nawet tier 3 nie ma az takiego boostu , p2w imo by bylo jakbys mogl kupic all a tutaj sorry marki i tak bedziesz musial farmic i repe/prestige tez. jedynie co to fakt ze start taki koles z visa bedzie mial latwiejszy i szybciej dojdzie do tego co taki gracz bez pay. Ale gdybys musial zaplacic abo za miech czy 2 mozesz kupic pkt i itemki czy nawet mentora i wbic szybciej to co potrzebujesz a pozniej juz grasz za friko. Reasumujac nie jest az tak zle. A sama mozliwosc zmiany na defi to ++++ ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 10:59 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Ogolnie napisze tak - bylem na PTSach i sklepik jest total P2W - kupic mozna wlasciwie (z wyjatkiem MAX tierow PvE/PvP, ktore i tak sa nieosiagalne dla 90% graczy) all rzeczy w grze, jak w D3 na RMAH. Rozbudowany jest mocniej chyba nawet niz w LOTRO (pierdyliardy kategorii, itd..)
Ogolnie slabo to wyglada i do jakiegokolwiek competitive grania gra sie nie bedzie niestety nadawala. Chyba ze kogos kreci paraolimpiada z kolesiami z grubymi kartami Visa i poczucie ze to na co ty 'zarabiasz' w grze 3 tygodnie kolega obok ma w 5 minut.


Jaki P2W ? :o

PVE gear to ten który masz z expertów czyli można go bez problemu zdobyć normalnie. Najwyższy set PvP to Freelancer, ale i tak musisz mieć odpowiedni rank więc i tak móglbyś go sobie kupić za marki. Może ciut szybciej w sklepie, ale pełny set jest tak drogi, że nie warto. Boosty nie działają na raid marki.

Imo w sklepiku nie ma nic P2W.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 12:13 
Cytuj  
poza tym ci co płacili abonament mają na to wyjebane, bo dostaną równowartość abonamentu w walucie do IS :D


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 12:18 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
poza tym ci co płacili abonament mają na to wyjebane, bo dostaną równowartość abonamentu w walucie do IS :D


marek kup mi i kumplom scrolle do zmiany na defi :) podszolimy cie w pvp ;)

mnie ciekawi jak bedzie z mentorem ile to bedzie kosztowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 12:27 
Cytuj  
gdzie mozna poczytać o tym sklepiku, cenach, możliwościach etc.
Ja mam opłacony abonament na jeszcze jakieś pół roku ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 12:56 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mnie ciekawi jak bedzie z mentorem ile to bedzie kosztowac.


A co ma być?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 13:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gdzie mozna poczytać o tym sklepiku, cenach, możliwościach etc.
Ja mam opłacony abonament na jeszcze jakieś pół roku ;)


ja na 2 miechy, sciagasz pts wchodzisz na pts klikasz na sklepik.

tobi no wlasnie pisze ze co ma byc ile ma kosztowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 15:01 
Cytuj  
Wiadomo już jak będzie z ilością ról na buildy dla graczy posiadających wcześniej Rifta + SL ? Zastanawiam się czy warto altom wszystkie 6 wykupić teraz.

No i jeszcze jedno pytanie czy dostęp do slotów na torby się jakoś zmieni ? 5 ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 16:36 
Cytuj  
zmieni - jest bodajże 7 czy 8.
ten sklepik to imho przegięcie - tam można nawet kupowac armor/weapons (oprócz ostatniego tier-a)...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 18:08 
Cytuj  
W sklepiku mozna kupic 99% gry - jesli to nie jest P2W to ja juz nie wiem co. NIestety zawsze znajda sie idioci broniacy czegos takiego z logika debila 'ale mozna to tez zdobyc w grze'.

Szkoda troche bo zostaje porobic questy i quitnac bo sens sciagania sie z wojownikami VISA jest zaden.

Z 'duzych' MMO tez sklepik jest najbardziej P2W jaki widzialem. Nawet sie z tym nie kryja tylko na 90% rzeczy masz dwie ceny... obojetnie czy to gear czy item za repe czy cosmetic. Bieda. Jak w D3 - wyciagasz Vise, kupujesz itemki i idziesz napierdalac raida.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 18:21 
Cytuj  
kabra zaloz watek rift p2w or not czy cos bo tutaj jak widzisz ludzie czasem zadaja pytania i szukaja odpowiedzi.

moze byc to i 99,9999% co z tego jesli to te 0,0001% sa wazne. eot. pozatym jesli dla ciebie gra to porobic questy to nie powinienes grac w mmo. jesli chodzi o itemki pvp to omg nie wiem czy wiesz ale domyslnie wchodzac na wf/cq masz swoje itemy zamienione ze statami na te z 60 lvl tier 1. podsumowujac malo grasz malo wiesz ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 18:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W sklepiku mozna kupic 99% gry - jesli to nie jest P2W to ja juz nie wiem co. NIestety zawsze znajda sie idioci broniacy czegos takiego z logika debila 'ale mozna to tez zdobyc w grze'.

Szkoda troche bo zostaje porobic questy i quitnac bo sens sciagania sie z wojownikami VISA jest zaden.

Z 'duzych' MMO tez sklepik jest najbardziej P2W jaki widzialem. Nawet sie z tym nie kryja tylko na 90% rzeczy masz dwie ceny... obojetnie czy to gear czy item za repe czy cosmetic. Bieda. Jak w D3 - wyciagasz Vise, kupujesz itemki i idziesz napierdalac raida.


jeżeli w item shop za rzeczy które można zdobyć normalnie w grze bez dużego grindu to nie jest p2w.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 18:35 
Cytuj  
kabra - cięzko to nazwać p2w bo to mmorpg a ciężko wygrać w mmorpg.
Z drugiej strony skróty które ten sklepik umożliwia są imho epickie ;) Przecież teraz wystarczy wbić 60lvl, kupić sprzęt i można z marszu próbować robić najtrudniejsze raidy - do których wcześniej zbierało się sprzęt miesiącami.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 18:53 
Cytuj  
Troche mi sie odechcialo po tym co zobaczylem w tym sklepiku;s


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 19:28 
Cytuj  
Przede wszystkim należy pamiętać, że do sklepiku wrzucili praktycznie wszystko co można było kupić od NPC. To dla wygody aby nie trzeba było latać po NPCach. Jedynie część można kupić za kredyty. Reszta za walutę z gry, tak jak od zwykłych NPC.

Jeżeli jakiś item ma wymagania co do PvP rank albo poziomu notoriety to nadal jest on zachowany. Grając normalnie nabijając PvP rank lub notoriety i tak dostajemy marki, infinity stones, planarite które wydamy na itemki. Jedyny plus item shopa jest wtedy gdy chcemy sobie kupić np. drugi set esencji z innymi statami.

PvE gear to nędzny gear z expertów do zdobycia w dwa tygodnie. O PvP nie wspomnę. Nie ma ani jednego itemu który nie jest do zdobycia w grze i który dawałby jakąś realną przewagę.

Nieskromnie powiem, że znam tą grę na wylot, mam największe doświadczenie tutaj i ja osobiście nie widzę żadnego zagrożenia w tym sklepiku. Jak ma się kasę to trochę ułatwia życie i tyle. A dzięki REX można kupować kredyty za platynę. W końcu te 40k które zarobilem na coś się przyda ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.