mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 08:50 
Cytuj  
Blood to jest ten build co Tomu postnał na górze.
Kurwa riftblade powinien dostac nerfa - dmg jaki to robi jest niewiarygodny - wczoraj w instancji 2x więcej niż sin na tym samym lvlu. Przegięcie :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 09:02 
Cytuj  
Bo blood gral rogue ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 09:31 
Cytuj  
Imo warior nie powinien tak napierdalac -a daje po prostu...
Zresztą 1470 dmg (bez krita) na wariorze z disharge to tez przegiecie ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 09:41 
Cytuj  
Pewnie nie jest to wszystko balansowane pod smieciowy gear. Void/Rift i troche reaver nie sa tak gear dependant jak inni.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 10:00 
Cytuj  
jestem ciekaw jak to będzie wygladalo na 50 lvlu - do lvl 20 rządzi kler - później chyba warior :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 10:24 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Bo blood gral rogue ;]


Bo blood nie ma takiego zajebioaszczowyjebanego AoE jak riftblade :P , kurde robiłem co mogłem wczoraj, dobrze że wara też robię :P , jak byłem moim riftem w DM to też nieźle ownowałem, o wfach nawet nie wspomnę, lekko go przegięli w tej becie.

Build sobie obczaję dzisiaj po work.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 10:24 
Cytuj  
Wlasnie bedzie lvl 50 epickie itemki masa resistow hp dodgow etc. wtedy moze byc roznie. Mysle ze ktos w trion pomyslal o balansie i to ze do 20 lvl cleryk wymiata to nie wszystko. Zreszta zwykle postacie ktore sa na poczatku dobre pozniej sa slabe. Imho grac czyms czym sie gra nam przyjemnie a na 50 mysle ze nie bedzie az takich roznic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 13:26 
Cytuj  
Zrobiłem sobie Riftblade'a i mam tylko jedno do powiedzenia - będzie NERF. To nie jest normalne, że postać na 10lvl wykręca największy dmg na Warfrontach (wiem, dostosowuje się na wfach poziom postaci, ale eq i soulpointy się nie dostosowują). Poza tym trochę nudna ta postać, parę skilli na krzyż :/ Przynajmniej na razie.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 14:48 
Cytuj  
Nie sztuka robić dmg - sztuka robić efektywny dmg.
Ale zgadzam się - jeżeli tak to wygląda na lvlu 50 to bedzie nerf


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 15:06 
Cytuj  
na 50 beda jakies pewnie resisty do fire i bedzie dupa z riftblade. nie sadze eby robili na dziendobry taka ownujaca klase to tak jak kleryk do 20-30 lvl prawie nie do zabicia i co nerfowac go beda?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 15:13 
Cytuj  
Wczoraj testowaliśmy z tomu rift kontra void - po pierwszym flamespear wrzucałem na siebie spellbreakera i byłem immune na 6 sec na wszystkie ataki rifta. 6 sekund dla voida to przynajmniej 1 disharge z empover. Full discharge to jakieś 1400 dmg na wariorze (obaj na lvlu 34 bez krytyka). Później wystarczy dobić.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 16:39 
Cytuj  
No i pierwszy nerf Speara u Rifta poszedl. Niedlugo pewnie nastepne :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 16:45 
Cytuj  
No spear był przegięty. Ale nerf voida to bezsens :( wystarczyło bugi naprawić:(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 18:09 
Cytuj  
Dla mnie to niewielki nerf i tak nie opieralem sie na tym 1 skillu. No czasem zeby wkurwic marksmana w duelu ;]

Dodaja gdzie indziej (forst strike, proc na missie wczesniej) imho same pozytywne zmiany.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 22:44 
Cytuj  
dajta jakis fajny build pvp z voidem ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2011, 08:55 
Cytuj  
"Przegięcie" voida polegało na użyciu "empover".
Taktyka była prosta - 10 paktów wrzucasz empover (10 paktów zmienia w +150% dmg następnego skila). Następnie (i tutaj cała sztuczka) dajesz na przeciwnika spell sunder (ściągasz 3 bufy - z wyskiliwoanym power leech za każdy ściagnięty buff dostajesz 3 pakty) jak chcesz dajesz jeszcze na siebie spellbraker i masz na bank kolejne 10 paktów i empover nadal aktywne bo nie uzyles zadnej dmg ability. Potem pact conversion i discarche, które z empover daje na lvl 36 na magach około 1800 dmg a na wariorach 1500. Jeżeli critnie to 1 shotujesz wszystkich tak jak sobo ;)
Tylko że sabo ma bufa a void dostał nerfa (znika empover).

Można też wykorzystać do "zbierania" paktów buga. Skilujesz quality care - 30% szans na pact gain przy direct healu na ciebie. Bug polega na tym że jak masz zaprzyjażnionego wardena to wrzuca on na ciebie hota i masz praktycznie packty cały czas bo przy hotach jest bug i masz 100% szansy na pact gain przy kazdym ticku hota.
Kuniec;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2011, 10:38 
Cytuj  
Jak wygląda tankowanie w Rift. Chodzi mi czy jest podobe do WoW?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 12:46 
Cytuj  
Bede gral wariorem i napewno Riftbladem jako main (31pkt nawet po nerfie) plus no i tu wlasnie zaczynja sie schody bo:
1. Champion super klasa masa cc ale uzywa 2handed i ma bonusy do physical abilities czyli juz nie do skilli rifta i slabsza w zwiazku z 2handed przywalnosc no i przedewszystkim glowny skill atakujacy to speary czyli ciagle bonusy z 2handed nic nie daje (bo to nie physical abi) aczkolwiek mass stun fear ranged stun i doskok kusi ciagle.

2. Reaver fajnie sie stakuja bonusy z dotow dodtakowo leczonka z dotow skille ranged tez ma czyli w sumie moze zaskoczyc.

3. VoidKnight nie wiem jak to bedzie po nerfie ale jakos do mnie te stacki nie przemawiaja nie wiem czemu ale zbierac stacki pozniej odpalac drugi skill pozniej 3 i 4 za leniwy jestem to ma byc proste rozwiazanie i najbardziej jak sie da mindless.

4. Paly ok fajnie jest tarcza skille blokuajce stun ranged mass stun rezz ale jakos czegos tu brakuje. Pod tanka pewnie go wezme jako maina razem z reaverem ale tu chodzi mi o dps warriora/ranged.

5. Beastmaster nie ta bajka pewnie bedzie na 0 pod peta albo i nie.

6.Warlord fajny by byl pod block/parry passive ale pozatym i kilkoma buffami nic w sumie wiecej nie ma.

help?

Mam zamiar zrobic prosta postac do dmg/lvlowania/pvp ktora robi dps ma przezywalnosc i ma cc.

Pls postarajcie sie konstruktywnie bez tekstow nie mozesz miec wszystkiego bla bla etc.

Myslalem jeszcze nad 6 pkt w reavera (dot leczacy) plus 31 w rifta ale wtedy tylko 29 pkt w championa a champion z mass stunem mmm.

Chodzi mi generalnie o build pod rifta tzn. zeby drugi soul sie uzupelnial i bonusy sie wzajemnie uzupelnialy. I Raczej bym wolal 1h i tarcze.

Paragona jakby nie bralem pod uwage bo 2x1h aczkolwiek ma ciekawe bonusy do crita i passivy.

Licze na ciekawa dyskusje:)

edit:
Tak ciagle latam po buildach i chyba sie sklaniam do rift/pally badz rift/reaver na rzecz straty cc od championa.

rift/pally
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1cALt.Vuoxdukhbk.xhRzdsMGx0z.c

rift/reaver
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1ctLA.c.xhRzdsMGx0z.xzqxukkMbk

Jest jeszcze opcja z 44 pkt w riftblade coby kazdy crit hilowal za 35% dmg.

Jesli ktos uwaza ze np. full paragon jest lepsy czy cos tez pls postujcie.

Tomu uniwersalny ma byc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 21 lut 2011, 13:08 przez Piszpan, łącznie edytowano 4 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 12:53 
Cytuj  
To ja tylko nt. BM sie wypowiem bo się bawiłem troszkę i szczerze mówiąc bez tego "ulepszonego" peta ja bym nawet nie brał tego soula z 0 pkt, bo ten pierwszy pet jest słabiutki w porównaniu do tego lepszego, baaardzo słabiutki.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 12:58 
Cytuj  
Piszpan, a do czego ten build? Jednak PvE i PvP rift sie sporo roznia.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.