mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 16:00 
Cytuj  
widze ze nikt sie nie podejmuje trudno. mysle ze jednak build z reaverem bedzie najlepszy plus druga rola pally+reaver do tankowania i 3 rola champion z czyms pod cc pvp i na koniec jakis build z vindicatorem na 50 lvl pure pvp. ciagle jest do myslenia ale zaczne od rifta z reaverem powienien dac rade i na pve i na raidach i na pvp.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 16:42 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
widze ze nikt sie nie podejmuje trudno. mysle ze jednak build z reaverem bedzie najlepszy plus druga rola pally+reaver do tankowania i 3 rola champion z czyms pod cc pvp i na koniec jakis build z vindicatorem na 50 lvl pure pvp. ciagle jest do myslenia ale zaczne od rifta z reaverem powienien dac rade i na pve i na raidach i na pvp.
Wkleiłeś dwa te same buildy rift/raev/vind ^^ Co do warka pod PvP to wydaje mi się, że rift/champ jest najlepszym mixem a na 3ci "zerowy" soul do tych dwóch to chyba jedynie void jest sensownym wyborem dla -5% magic damage aury. Pod PvE to na to co się pobawiłem <20lvl , jakoś nie czułem wielkiej różnicy czym grałem. No i tutaj pojawia się właśnie problem, że sens danego buildu można dopiero tak na prawdę ocenić na max levelu... Ja osobiście jakbym miał grać warkiem (bo się jeszcze zastanawiam nad klechą) to dps PvP/PvE jako rift/champ/void a jako tank to pala/warlord/void i generalnie się potem dostosowywał do wprowadzanych zmian w grze aby na max levelu zrewidować całą koncepcję... Nie ukrywajmy, że przy tworzeniu buildów warka jakoś szczególnie poszaleć nie można jak np przy kleryku czy rogalu... przynajmniej na low levelach ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 18:46 
Cytuj  
Jak cos jest do wszystkiego...

Ale od poczatku, tak heavy reaver nie bedzie efektywny, bo nie nadazasz skilli rifta budowac (ktore sie w combo lacza). Nie bedzie kiedy spamowac AoE dotow.
Champion w PvP daje ci odnawianie energii, bull rush i co najwazniejsze: -50% heala na targecie po krytyku.
Z rifta surging energy i planar blade sa imho niezbedne. Inaczej za szybko bedziesz tracil power i w rezultacie mniejszy DMG. Nic tak nie boli jak zjechanie healera na 30%, interrupt, silence i nagle sie okazuje ze nie mozesz go dokonczycz w 5sec bo sie okazuje sie ze koniec power.

Ale jak juz chcesz isc w tym kierunku (chociaz uwazam ze nie bedziesz skilli reavera efektywnie uzywal, bo to trzeba robic AoE w graczy, a na to nie masz przezywalnosci)
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1ckLA ... tzz.x0ax0z

Dostajesz redukcje heala, 3x wyjscie z CC (reavera, championa i rifta). No i bonusy do dmg ladne + calkiem fajna mozliwosc regeneracji power.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:03 
Cytuj  
czy grajac riftbladem jako main do pvp to rzeczywiscie nie lepiej sobie biegac z tarczą? ;] w kazdym razie riftblade to musthave raczej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:19 
Cytuj  
Imho tarcza nie zrobi z ciebie tanka i jak sam sie nie ogarniesz to i tak padniesz. Tarcza za to jest dobra do kombinacji reaver/pala/vindi albo reaver/champion/vindi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:22 
Cytuj  
90% RB jakich widzialem na WF biegalo z tarcza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:49 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
90% RB jakich widzialem na WF biegalo z tarcza.


Ale nie ginęli przez to wolniej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:54 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
90% RB jakich widzialem na WF biegalo z tarcza.


ta, i te 90% spamowalo mindless flame spear przed siebe ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
90% RB jakich widzialem na WF biegalo z tarcza.


ta, i te 90% spamowalo mindless flame spear przed siebe ;]

i robilo kosmiczny dmg - smiech na sali :(
wole swojego voida - wieksza frajda ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:02 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
90% RB jakich widzialem na WF biegalo z tarcza.


ta, i te 90% spamowalo mindless flame spear przed siebe ;]


No tak :)
Po nerfie nie beda spamowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:22 
Cytuj  
niektorzy assa jak mi na plery wjechali to czasem ledwo jakikolwiek cios oddalem ;] ale dmg otrzymywalem raczej mniejszy, a riftowe skille bily tak samo. Ale sam chyba bylbym za nerfem rifta, bo jak dobre to sie korzysta, ale generalnie nudne ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:33 
Cytuj  
Tomu ale tak champion jest dobry do cc owszem ale pod 1hi tarcze juz srednio. Rzucam flame speara z dotem pozniej healujacy dot od reavera ewentualnie pozniej mass silence lub mass root i patrze co dalej albo znowu aoe doty od rifta albo jakies cc czy powtorzyc heal doty od reavera. Fakt z power zawsze czulem problem i wychodzi na to ze treba cos bedzie dolozyc na regen powera.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 21:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Rzucam flame speara z dotem pozniej healujacy dot od reavera ewentualnie pozniej mass silence lub mass root i patrze co dalej albo znowu aoe doty od rifta albo jakies cc czy powtorzyc heal doty od reavera. .


I pomyśleć, że rozmowa dotyczy warriorów ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 21:21 
Cytuj  
eee cos sie build zle mi zlinkowal. Bylo 32 rifta ;]

Nie widze sensu wielkiego dorzucac flame spear (zwlaszcza ze odebrali FS dota). Skille Reavera maja AoE i taki sam zasieg jak spelle RB.
No i mniej zaleza od dmg broni - dlatego nadal uwazam po tym co przetestowalem, ze reaver lepszy jest z 1h+shield a riftblade z 2h.

Heala ze skilli reavera nie biore pod uwage, bo w pvp reaverem giniesz od CC i braku healera. Heal po prostu pomaga tak samo jak tarcza, dmg redukcje i inne shity. Nadal bez heala padniesz, po prostu 3sec pozniej.


Edit:
Zeby jeszcze sprawe wyklarowac dopisze moja wizje PvP tymi klasami.
RB [2h] - run in ze skillami w 1-3 osoby (jak nie ma zerga to charge). Single albo AoE na 2-6 osob i interrupty/silence. Ich healer ma sie spocic a twoj cel zginac. W razie zagrozenia Jump/Charge na kogos i wrotki + 3xroot/silence na plecy i powtorka.

Reaver [snb] - AoE, wjazd na pelnej kurwie w sam sroodek wroga, (dlatego polecam pala do niego), Aoe na co sie da, preferowane 10 targetow, przezycie dzieki klerykowi przez duza redukcje dmg i zwiekszenie heala (dlatego znow pala). Mozna powiedziec ze dmg na nas jest 50% mniej efektywny niz na party, a zmuszamy ich do ataku ciaglym aoe.

Void [snb] - wjazd we wroga, ale bezpieczniejszy. Polowanie na casterow/healerow i wylaczanie ich z walki. Dodatkowo przezywalnosc i burst jak trzeba (oba do podkrecenia innym soulem w zaleznosci od preferencji).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 11:00 
Cytuj  
VOID KNIGHT
* Singularity: Tooltip now displays the proper durations for each attack point.
* Quality Care: Will now not trigger off of every tick of a HoT spell, and will not trigger off of Cleric-procced heals.
* Discharge: Now has a 10 second cooldown.
* Blood From a Stone: Fixed a bug where this would proc from ranged attacks.

Robienie voida staje się coraz bardziej bezsensowne :( dobrze ze wyprostowali bug z healingiem ale ten CD na discharge... kurwa no po prostu zmieniają tą klasę strasznie - w koncu zostanie tylko mana drain :(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 11:11 
Cytuj  
Czy z praktyki 10sec to duzo?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 11:31 
Cytuj  
A podrzućcie jakiegoś ciekawego builda do championa. Z czym to to się łączy? Może jakaś druga klasa do buffów or something


_________________
LaMoon#2988

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 11:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czy z praktyki 10sec to duzo?

Do tej pory bylo bez cd - a jak walczyles z casterem to 10 paktów do doscharge zbierałeś w 3-5 sec


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 12:02 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Do tej pory bylo bez cd - a jak walczyles z casterem to 10 paktów do doscharge zbierałeś w 3-5 sec


Ale sam mówiłeś że to op :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 3
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 12:11 
Cytuj  
Ja grałem RB/Paly/Reaver z 1h+tarcza tak żeby zrobić warriora -ranged z blokiem. Ciężko bo szybko się wyczerpujesz z energii i trzeba pilnować w jakiej kolejności co rzucasz.

RB - Elemental deflection (parry), nie zaobserwołałem żeby działało, zbedne wg mnie. Lepsza tarcza i block.
Paly - wzięty dla Heala,Blocku i Endurance.
Reaver -dla DoT i małego Heala, zmiejszony dmg. Shadow of Dread( fear) nie chciał mi działać na graczach

Sprawdzałem Championa i Voida ale jakoś kiepsko mi szło.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.