mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 11:08 
Cytuj  
Rift/Champ/Void na 33lvl
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1cLkg ... Mtzz.xhMzo


Prawie opytmalny do bicia ;]

Rotacja:
(flame busrt jesli mialem jakies mieczyki przed walka)->
Fork-Flame Spear -> Freeze Armor -> Searing Strike -> Frost Strike -> Fiery Burst -> Searing Strike -> Frost Strike -> Searing Strike -> Fiery Burst -> -> Fork-Flame Spear.

Jak mobek duzy to jeszcze Mark of Inevitability, i jak procnie to Inescapable Fury.

Na wieksze AoE packi:
Fork-Flame Spear (zanim dobiegna) -> Thunder Strike do 3p -> Rift Storm -> 3x Thunder Strike -> Storm Burst -> 3x Thunder Strike -> (i teraz jak nie ma energii to czekam 2sec na storm burst, jak jest to flame burst i dalej 3x thunder storm -> Storm burst).

Na mniejszcze nie ma sensu rift storma odpalac. Jak tank ladnie trzyma to na zwyklym packu walilem AoE czasem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 11:19 
Cytuj  
A tank ładnie trzymał? ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 11:20 
Cytuj  
nie bardzo ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 11:20 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
L2P ;] Warrior ma max range 20m na wszystko


Przecież mag też ma 20m, powiem tak magiem im wyższy tier tym trudniej, warkiem im wyższy tier tym łatwiej :] ale nie ukrywam że to moje nobiarstwo może być :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 11:24 
Cytuj  
30m ma.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 15:28 
Cytuj  
Strasznie przypadl mi do gustu Riftblad i Paragon z 0skill Championa.
Dobry do pve i do pvp. Wszystko jeszcze bardziej skomplikowalo wybor klasy w retailu ale jest milo :)


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:15 
Cytuj  
Pogralem warriorem poki co 10 lvl i moje wrazenia:

Calkiem inna gra niz rogalem. Moge brac 2-3 moby na klate i tego nie czuje. Duzo blockow parry itd przy duzym dmg. Podlejsze mobki po flame spear + dot nawet nie dobiegaja. Biegam z tarcza i macka bo jakos nie zauwazylem zmiany w dmg miedzy 2 handed a wlasnie tarcza i 1h. Od groma hp 600+ i armora cos kolo 900. Ogolnie prosta postac do zabijania a i nie boi sie przytankowac.

Pytanie czy w riftbladzie do obrazen liczy sie AP czy SP.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:23 
Cytuj  
AP.

No wlasnie co do 2h kontra DW. Zaczynalem z DW i jednak pozniej po przesiadce na 2H widzialem roznice.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:35 
Cytuj  
Vindicator ma na koncu skill co daje calemu party redukcje dmg o 50% ale trza wydac 21 pkt ale moze byc imba.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 22:29 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Flamespear najoptymalniej jest trzymac 1 stack + fork, potem juz z łapki bic. Jak bawisz sie w AoE + doty to magiem na tym lvl o 10k wiecej wyciagalem ;]


Na 12 lvl nie widzę sensu bić melee bo z flamespear zadaję i tak większy dmg niż z Searing Strika. A jeśli dodać do tego Improved Fork to nie ma o czym gadać. Biegam, skaczę, spamuję spear + fork jak idiota i wyciągam ponad 30k dmg na WF. Czasem gdy podejde do mana usera to bije z tego finishera VK co ładuje pakty i odpalam Discharge.

Wg mnie musi być wprowadzone cd na Flamespear tak ok 8 sec. Będzie płacz ale to mus imo. Chyba, że na wyższych lvlach ten skill nie ma już większego znaczenia i Riftblade będzie jedynie OP na lowlvl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 01:24 
Cytuj  
Wlasnie gralem troche WF i sprawdzalem innych top dmg warkow na rozkladzie dmg.
NIektorzy maja po 50% dmg z flamespeara ;/ Nawalaja caly czas i uciekaja, w zasadzie prawdziwego dmg nie robiac. A cyferki duze, do czegos takiego to lepiej sobier reavera wziac.

Staram sie duzo AoE robic wiec u mnie to mniej wiecej 20% flame spear, 20% thunder strike, po 13% storm/fiery burst i elemental touch. Earth burst i searing troche mniej, ale to dlatego, ze AoE wlasnie robie.



Czyli flamespear jest troche OP, bo mindless spamerzy doganiali mnie w dmg polegajac na 1 skillu.


Edit: Heavy paradon build tez widzialem w top3. Nie che mi sie sprawdzac dokladnie jakie skille uzywal, ale byl to paragonowy shut. Czyli tak tez mozna, nie ma co modzie na championa i rifta ulegac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 01:52 
Cytuj  
Killing blows też miałem najwięcej z mojej grupy, ale to dlatego, że polowałem na magów skillami VK. Czyli taki całkiem mindless spam to nie był.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 07:43 
Cytuj  
Macie jakis pomysl na dwa dodatkowe soule dla solo PvE Rifta?
Zalezy mi mocno na przezywalnosci i dlatego wybralem Beasta (pet) i Championa (rush i przeszkadzajki), ale nie jestem do konca zadowolony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 09:18 
Cytuj  
Poszedlem wczoraj nowa zone zobaczyc i brakowlao mi 5% do levela. Na 33lvl klikalem mobki 35lvl - pull po 5-6 i AoE. Po takim czyms woda i kolejny pack.
Szlo bardzo szybko, rift/champion.

Beastmaster to raczej z paragonem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 14:50 
Cytuj  
Ja się bawię Beast/Para/Cham, ale w PvE. Daje radę w większości. Ale z dwoma mobami na tym samym levelu co ja na klacie, to ciężko bywa. Gra się sympatycznie, ale w PvP pure Beast (robię full Beastmastera) to chyba słaba opcja jest. Ktoś testował, albo widział jakiś fajny build dla Beasta?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 18:30 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Ja się bawię Beast/Para/Cham, ale w PvE. Daje radę w większości. Ale z dwoma mobami na tym samym levelu co ja na klacie, to ciężko bywa. Gra się sympatycznie, ale w PvP pure Beast (robię full Beastmastera) to chyba słaba opcja jest. Ktoś testował, albo widział jakiś fajny build dla Beasta?
Para i champ średnio do siebie pasują już z samego założenia - pierwsze to dual drugie to 2h, ale też zależy co tam ciekawego dobrałeś z tych souli i może to ma większy lub mniejszy sens. Co do beasta to generalnie pety w PvP sux, niezależnie od gry ;) Ale testować zawsze można - zresztą po to właśnie masz 4 role :P Jedyne nad czym można się w Rifcie zastanawiać to wybór odpowiedniego archetypu, ale jak się już człowiek zdecyduje to później możliwości jest masa i zawsze można build zmienić.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 21:37 
Cytuj  
Para tylko dla 2-weild a champa dla STR bonus i Bull Rush między innymi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 21:40 
Cytuj  
Pograłem naprawdę różnymi konfigami i powiem krótko riftblade + champion uber


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 23:30 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Pograłem naprawdę różnymi konfigami i powiem krótko riftblade + champion uber


Taa, az za mocni. Spear to lekkie przegiecie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 08:34 
Cytuj  
Tomu albo Neon dajcie build z wczorajszego runa na rifta co tak zamiatał :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.