mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 06:44 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Grał ktoś stricte Saboteur? Na filmikach z b4 widziałem, że kręcił nieziemski dmg (one hity, jeżeli miał power upa) i strasznie mnie zaciekawiła ta postać. Wygląda na to, że trzeba będzie na prawde dużych umiejętności żeby ogarnąć Saboteura, przynajmniej tak wygląda. I tu pojawia się moje pytanie, jak w rzeczywistości wygląda gra Sabotażystą?


Ja grałem stricte sabo ( 25 level ) klasa świetna wymaga dużo ogarnięcia, jest w uj możliwości, single target, AoE, snare, stuny, redukcja armora itd itp, charge można łaczyc różne w jednym detonate.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 10:43 
Cytuj  
najlepsze w graniu rogusem jest efekt psychologiczny :) ,kazdy od tego spierdala jak jest blisko co tez czesto wykorzystywalem moim marksmanem :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 10:45 
Cytuj  
Nie każdy:) swoim wariorem uwielbiam rogali:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 10:49 
Cytuj  
Ja swoim (przeciwienstwo warka neona) tez bardzo ich lubie ;]
I w dodatku wygrywam w mindgames, bo gonie rogue wszystkich do melee, chcoiaz w ranged prawie taki sam dmg robie (ale koles zajety uciekaniem nie oddaje^^).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 11:05 
Cytuj  
Dlatego ja rogalem przed warem nie uciekam bo nie ma sensu tylko co najwyżej kituję i nie raz już mi się udało w ten sposób wygrać :]


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 11:31 
Cytuj  
Saboteur jest fajny ma fajne skille ale trzeba lubic tak grac. Zeby wykrecic dmg musisz zalozyc po kilka bomb a tu bum twoj cel juz i tak dead. Szkoda jeszcze ze bedac w niewidzialnosci wychodzi sie z niej podkladajac bomby bo wtedy bylby miod malina:)

Marksmanem/Rnagerem idzie walic hity po 600 i robic ogolnie niezly dmg ale przezywalnosc jest ciagle strasznie mala. Chociaz to wszystko sie pozmienia na 50 jak bedzie mozna bardziej rozwinac 2 soule i dojdzie pvp soul.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 11:40 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Dlatego ja rogalem przed warem nie uciekam bo nie ma sensu tylko co najwyżej kituję i nie raz już mi się udało w ten sposób wygrać :]

No wlasnie o to chodzi. Ja tylko czekam na takiego ktory traci czas na kitowanie. A jak chce go jeszcze bardziej postraszyc to teleport na plecy jako break stuna ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 11:54 
Cytuj  
przezywalnosc nie jest taka zla. chyba, ze kogos poniesie fantazja i faktycznie stoi ciagle w pierwszej linii.
tutaj przydaje sie riftstalker nawet na 0 poziomie. jednak ten teleport bardzo ulatwia sprawe. chociaz marksman tez ma skilla dzieki ktoremu nie raz udalo mi sie uciec spod 'noza'.
sabotazysta ma za to super slow'a, ktorego na dodatek moze rzucac za siebie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 11:54 
Cytuj  
Bo mamy różne buildy:) ja mam w pizdu hp + ataki ranged + debufy od revera i voida - rogal to pikuś :) gorzej z healerem. Sam nie jestem w stanie zabić kleryka:(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 12:17 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No wlasnie o to chodzi. Ja tylko czekam na takiego ktory traci czas na kitowanie. A jak chce go jeszcze bardziej postraszyc to teleport na plecy jako break stuna ;]


Przed riftblade i tak nie zwieje jak na mnie wsiądzie i ma już riftwalka :P na szczęście widziałem tylko jednego ogarniętego rifta na pvp :) podczas gdy reszte spokojnie kitowałem i waliłem i'm headshoty + spowalniające bombki od sabo :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 12:24 
Cytuj  
Btw Void ma skila do ściagania różnych debufów z siebie - czy ktoś wie czy ten skill ściąga także debufy (bomby) sabotera?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 12:25 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Btw Void ma skila do ściagania różnych debufów z siebie - czy ktoś wie czy ten skill ściąga także debufy (bomby) sabotera?


Tak.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 15:59 
Cytuj  
Rofl, a ja gdzieś czytałem, że charge Sabo nie jest jako debuff i nie można go ściągnąć. Możliwe, że źle wyczytałem. Od razu mówię, że nie grałem Voidem zbyt dlugo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 17:30 
Cytuj  
Sebek napisał(a):
Rofl, a ja gdzieś czytałem, że charge Sabo nie jest jako debuff i nie można go ściągnąć. Możliwe, że źle wyczytałem. Od razu mówię, że nie grałem Voidem zbyt dlugo.


Może bug był jakiś, moje ściągał.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 18:30 
Cytuj  
To by się mijało z celem, gdyby ktoś mógł bez problemu ściągać Twoje "ataki".

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 18:48 
Cytuj  
Sebek napisał(a):
To by się mijało z celem, gdyby ktoś mógł bez problemu ściągać Twoje "ataki".


Powiedz to lockowi i jego DoTom :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 18:48 
Cytuj  
co myślicie o połączeniu: saboteur/assasin (4 pkty, tylko dla stealtha)/riftstalker (spierdalacz :P)?
albo saboteur/assasin marksman? nabijam combo pointsy bombami, używam deadeye shot i zaraz potem detonuję bomby. 11 pkt w marksmana, wkładam 4 pkt w wzmocnienie deadeye shota, 5 pkt w zwiekszenie range'a, 1 pkt w odrzucenie i 1 pkt w burst speeda, 4 pkty w assasina w zwiekszenie szansy na crit specjalnie dla stealtha, a reszta w saboteura (51pkt). mamy wtedy świetny mechanizm ucieczki (odrzut, kolesiowi bomba slowująca pod stopy, wrzucam bursta i tyle mnie widziano.

edit. dokładnie o coś takiego mi się rozchodzi: http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1MfTM ... EdtkkRz.0m


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 19:13 
Cytuj  
Hmm może być dobre, ale jestem przeciwko maksowaniu tylko jednego soula ;). Od tego masz bety, wypróbuj.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 19:18 
Cytuj  
Ja ogólnie też, ale sabotażystę ciężko z kimkolwiek połączyć, a stealth jest potrzebny, z infiltratora takiego dobrego systemu ucieczkowego nie otrzymam, więc nie pozostaje mi nic innego jak wydać wszystko. Poza tym w drzewku sabotarzysty wszystkie atuty są przydatne (no może oprócz pułapki z bleedem) więc nie ma tak źle. najpierw będzie się maxować to co najważniejsze, płotki zostawię na koniec :) a zdolność na 51 lvlu i tak jest niesamowicie silna więc punkty się nie zmarnują.
na szczęście mam rouga na 20lvl, doleveluję go i się zobaczy jak wygląda takie połączenie :)


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 19:20 
Cytuj  
Ale równie dobrze możesz na kogoś wbić charge i bić się w melee, a dopiero po czasie wysadzić, gdy spowrotem nabijesz 5 czaszek. Przecież charge utrzymują się na celu minute ;) Ja tak robię i ciągle słyszę "WTF?"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.