mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 09:17 
Cytuj  
Wziąłem Assassin/Blade Dancer/Nightblade ale w sumie brałem w ciemno a i tak wszystko ładuje w drzewko Assassina. Przyznaję jednak, że z lenistwa bo nie chce mi się kombinować :D Nie mniej jednak Side Steps Blade Dancera przydatne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:18 
Cytuj  
Rozczarowanie troche marksmanem trzbea jednka w to drzewko wsadzic sporo punktow zeby zaczelo blyszczec.

Nieustajace och i ach nad rangerem, zajebisty dps, aoe, masa instantow, na warfrontch ciagle nr 1 dmg done. poezja.

bard dziwny to trzeba lubiec ale moze moze.

Rifstalker calkiem ladny dps i przezywalnosc teleport tez ratuje dupe nie raz ale jakos tak nie dla mnie.

Saboteur taki chyba czarny kon pod pvp, musze kiedys wziasc sina wlasnie i sabotera i biegac pulapki rozstawiac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:31 
Cytuj  
Pisz, wklej swoj ranger build.
ja jakos nie moge sie do niego przekonac ale moze cos zle robie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:52 
Cytuj  
Dokladnie nie pamietam ale spamujesz quickshota, piercingshota i trickshota (aoe) dla combo pointow, dobijasz headshotem i walisz z aoe unsnaring jakos tak (aoe silence na 8 targetow + ladny dmg) all instant. No i czasem slowa. Z rifstalkera mam 5 punktow w dmg. Z rangera w crita w bleeda z quickshota i to ze hedshot podnosi ci dmg. Na 19 lvl mam cos kolo 100 dmg w statach ktore rosnie po headshocie jeszcze jakos. Pet ma cos kolo 1k hp i wali po 40-60. Jak mnie sin lapie to wale takie aoe z rifstalkera co obniza dmg o 50! i go dobijam pierwszym meelle z rifta a jak czuje ze slabo to teleport i w nogi. Czasem wykrecam po 20k dmg na warfroncie ale srednio tak kolo 12-17k. Ogolnie prosta postac, szybka (masa instantow) ale ciagle nie moge dopasowac fajnych souli do rangera. marksmanem trzeba wbic sporo pkt do tego hit & run coby w biegu bic i miec skille instant ale to bardziej chyba kolo 30 lvl sie da.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:00 
Cytuj  
no tak ale zauwazylem, ze sam dmg to nie wszystko.
mi brakuje silenca u marksmana/rangera - ten skill o ktorym mowisz to 2sec stun z cd 30 sekund. nie jest wiec jakis rewelacyjny niestety.
poza tym nie lubie strasznie petow :)
jedyne co mi sie faktycznie podoba u rangera do headshot (insta finisher) i crippling shot.
hit and run u marksa masz juz na 14 levelu nie ma wiec tragedii.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:39 
Cytuj  
Nie to jest silence na 5 sec na bank:) na 8 targetow. Mozemy dzis wieczorkiem pochodzic razem na wf lub jakiegos duelka strzelic to sie zobaczy. Tak czy siak bede laczyl rangera z marksmanem bo sie ladnie uzupelniaja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:47 
Cytuj  
hmm kurde w opisie skilli na plannerze nic takiego nie znalazlem. ale jak sie zaloguje to sprawdze bo moze cos przeoczylem.
jesli jest silence na 5sec to faktycznie ranger musi byc w buildzie ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:55 
Cytuj  
e tam nie tylko przez to poczytaj sobie inne skille:) ranger daje w uj dmg (rozne +10% +60% na 10-12 sec) moj lvl 2 buff daje 17 dmg. Jeszcze co do peta to ci powiem taki myk ze pozniej bedziesz mial skilla co 100% dmg zbiera twoj pet :) Nie mowiac o ostatnim skillu rangera 1.2k dmg (aoe) MmmMmm instant tylko ze channeling a tego to juz nie kumam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 12:45 
Cytuj  
ja nie mowie, ze to zla klasa. ale tutaj chcialbym sobie zrobic rangera jak w daocu - bow, stealth, plus melee combat :)
zajebiste jest to, ze tak sie da.
musze tylko wybrac pomiedzy marksmanem a rangerem. jesli ranger ma silence to wybor jest prosty - chociaz nie bede do konca szczesliwy ;)
jakos mi nie podchodzi za bardzo, sam nie wiem czemu. ale sprobuje zrobic max rangera na jednej z rol i zobaczymy czym to sie je :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 13:19 
Cytuj  
Łaczenie rangera i marksmana ma swoje minusy.
Poczatkowe skille do genrowania pkt sa dosc podobne.Ogólnie jesli już brać taki build to Marksmana pod strzelanie a rangera pod peta. Albo wybrać tylko jedna z tych profesji. Marksman wydaje się byc lepszy w dmg niż ranger jesli bierzemy pod uwage tylko strzelanie. Ale pet to też dobra pomoc , jak sie opanuje kontrole jego dobrze.Połaczenia z riftstalkerem też sa bardzo dobre by dobijac to co dobiega do ciebie. Mnie deneruje ciagle przełaczanie paskow skilli troche tego duzo jest. Podzieliłem sobie na range/melee i jak mob dobiega musze się przełaczać.


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 15:54 
Cytuj  
mnie sie najlepiej gra archerkiem , po rowno wkladam w rangera i marksmana wiec i pet potrafi przyjebac i ustrzelic dupsko tez mozna :)

scatter shot bezdzie pierwszy do nerfu , z odpowiednim buildem pod crit i zwiekszenie ap po crit po prostu wchodzisz i naciskasz guzik : bardziej miekkie targety klekaja po parunastu sekundach

pety w tej grze zabijaja od razu bo sa strasznie upierdliwe , zwlaszcza kiedy ledwo sie je da trafic przy roznicy leveli , warto puscic na healera i go poharrasowac

w sumie fajnie zbalansowana klasa imo , dobry dmg , duzo skilli , masa planowania i nie jest nudny jak wiekszosc archer based classes w mmo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 16:19 
Cytuj  
wbije dzis wieczorkiem 1 lvl to jutro powiem jak sie sprawuja 2 nowe pety.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 16:32 
Cytuj  
alda grales hunterem w wowa vanilla-bc? ciekawi mnie jak sie sprawdza tutaj ranged z petem w porownaniu z hunterami z tamtego okresu (mi sie bardzo podobalo,pvp takze),a nie bede raczej w becie koxal ilus tam lvl by za pare tygodni nic z tego nie miec ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 18:21 
Cytuj  
Imho marksmana da sie zrobic jak vanilla huntera w wow. Takim hunterkiem wbilem lvl 10-40 tylko na battlegroundach ;] a potem patche wprowadzili i popsuli wow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 19:00 
Cytuj  
ja grając marksmanem na 16 lvlu robie zawsze najwiekszy dmg na wf 10 - 19. deadeye shot z power-upem ściąga większośc zycia wtedy wszelkim papierom (500+ dmg ;P)


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 21:32 
Cytuj  
jaki soul rogala ma jakies skille typu sprint itp? oprocz teleportu rifta. Chodzi o to bym mogl zlapac przeciwnikow ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 21:37 
Cytuj  
Marksman ma 2 takie skile i to już szybko- po 10 pkt zainwestowanych można otworzyć :
-On the Double- zwiększa speed o 70% na 5 sek
-Hasty Departure- zwiększa speed na 10 sek , ale już tylko o kilka %

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 21:53 
Cytuj  
Bladedance ma Sprinta na 11pkt galezi drzewka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 21:56 
Cytuj  
no to must have, respecta trza robic ;] marksmana nie chce , nic ranged ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 22:13 
Cytuj  
Saboteur jest fajny, zreszta kazda "dziwna klasa" jest fajna w tej grze jak narazie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.