mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 12:26 
Cytuj  
jinnai napisał(a):
Jest już jakiś planer, który uwzględnia ostatnie zmiany z alphy?


Nie bo nie zostały jeszcze wprowadzone do bety a chyba na becie sie opieraja wszelkie plannery bo alpha ma NDA.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:11 
Cytuj  
No shamana niestety trochę spieprzyli, a że nie opłaca się kompletnie robić go na 51pkt, czy nawet więcej niż 31pkt, to na pvp będzie ssał jak cholera (już teraz robi bardzo mały jak na dpsa dmg, nie ma w ogóle ccków oprócz snare'a co hita). Teraz nie będzie tylko słaby na wf ale i na duelach :/

Jedyna nadzieja w Inq/Cab/Jus...


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 00:45 
Cytuj  
Czyli obecnie shamek posysa :F?? Wbiłem dzisiaj 10 lvl a tu sie okazuje, że mega nerfa dostal - niefajno...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 02:33 
Cytuj  
Blah, tez chcialem shamanem grac, a tu poszedl nerfbat :(

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 03:34 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Blah, tez chcialem shamanem grac, a tu poszedl nerfbat :(


Ciężko mówić o nerfie, skoro to alfa / beta :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 09:32 
Cytuj  
No tak ale premiera tuż tuż i wychodzi na to, że mogę sobie co najwyżej soule zresetować i pograc ich inną kombinacją :F. No naprawdę niefajny taki nerf :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 11:51 
Cytuj  
Czemu nerf, to że mobek ma troszkę więcej hp odczuwają wszyscy, polecam nie grac w bete.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 13:20 
Cytuj  
Embe ale wczesniej pisano o nerfie shamka z przykładami także nie chodzi o to, że mobem ma hp więcej :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 21:45 
Cytuj  
Panowie priest (justicar) moze uzywac shieldow ? Wszystkie tarcze jakie widzialem mialy opis ze sa dla warriorow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 00:20 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Panowie priest (justicar) moze uzywac shieldow ? Wszystkie tarcze jakie widzialem mialy opis ze sa dla warriorow.


Puklerzy moze. Oprocz tego moze nosci super wygladajace ksiazki z bonusami do statsow.

Swoja droga cleric z mlotem/maczuga w jednej rece, a ksiazka w drugiej ma chyba najlepiej zrobione animacje w grze. Polecam wszystkim marudom takim jak ja :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 00:36 
Cytuj  
Dalem druga szanse inquisitorowi. Ostatnio mialem lagi i byla to moja pierwsza postac. No i uparlem sie na cabaliste do niego.

Teraz znajac juz gre zrobilem inqui/sentinel. DMG jaki to wykreca na warfronatch jest boski. Nawet na 10lvl (wiem wiem, bolster) jest kosmiczny jesli dobrze sie czlowiek ustawi.

Na 11lvl - wklejam zeby pokazac jaki nick zajebisty mialem ;]

Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 00:46 
Cytuj  
Aha a sprobuj inq/sent/just :]

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 01:01 
Cytuj  
Rowniez poszedlem w inq/cabalist tyle ze warden jako 3. Criticale z dotow sa niezastapione+ decay zomg. Aktualnie 21 lvl i jestem zadowolony. Szkoda ze tego shama tak zjechali bo to w sumie mial byc moj main:<


Ostatnio edytowano 7 lut 2011, 01:03 przez Davich, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 01:02 
Cytuj  
Zapomnialem dodac, mam 0 w justi, ale tylko dlatego ze byl polecany. Jakos nie czuje tego 2% heala. Juz lepiej moglem wardena dac, bo czasem ganiam sie z ludzmi w kolo drzewa dotujac, slowujac i czekajac na insta heala Senti.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 07:17 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
druzil napisał(a):
Panowie priest (justicar) moze uzywac shieldow ? Wszystkie tarcze jakie widzialem mialy opis ze sa dla warriorow.


Puklerzy moze. Oprocz tego moze nosci super wygladajace ksiazki z bonusami do statsow.



Ehh, panowie mała rada jesli trafi wam sie reward ktory daje priestowi tarcze to koniecznie ja wezcie.
Nie ma ani jednego vendora ktory by sprzedawal (nawet białą) tarcze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 07:44 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Aha a sprobuj inq/sent/just :]


Tez z tym biegam i sobie chwale.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 21:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Eeee... a co z tego, skoro dowolny inny caster/healer daje mi przydatne talenty/heale/utility? Majac 1 heal sentinela tez sobie radzilem.

A zreszta kaman tu -> http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=38270&start=40
i rozpisz mi dlaczego justi bedzie lepszy od wardena czy czegokolwiek (zakladajac wkladanie tam pkt).


Ok tomu, czaj to. 6 pkt w justicara daje Ci buffa (Cavalier) dzięki któremu nabijasz sobie Convictiony (musisz zadawać Life Damage, żeby je nabić). Na 6 pkt z Justi masz skilla Doctrine of Bliss - self heal leczący niewiele mniej od Health Breath Sentinela, dodatkowo bez cooldownów i cast time'ów. Spamując Bolt of Judgement i tak czy siak nabijasz te convictiony, dlatego możesz znacznie efektowniej się leczyć + masz heala dla całego rajdu jak ktoś będzie bardziej potrzebował. Jak skusisz się na 10 pkt to dostaniesz buffa zwiększającego tego heala o 50% więc wtedy to już na prawdę ten heal jest fajny. Justi > Senti dla Inquisitora IMO.

o.0 Zerwijzaszem to ty? :P Widziałem Cię kilka razy jak w Sanctum śmigałeś.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 22:25 
Cytuj  
Tak, to byl moj inqui tester.
Rozumiem, ze heala daje. Ale skille z drzewka same w sobie mi nie pomagaja. Healing ktory mialem mi wystarczal, a jedyne czego mi jeszcze brakowalo to tak naprawde knockback i cc immune od wardena.
I senti i warden boostuja mi fajnie dmg. Podobnie jak cabalist. No i wszyscy maja wiecej utility niz justicar.
Justicar ma tankiness i instaheale.

Tyle ze zadaniem inquisitora jest zdotowac jak najwiecej ludzi i nukowac ile wlezie. No i slow odpalic.
Jak widze ze idzie zle bo przegrywamy switchuje sie na wardena i lecze.

Ale chetnie logne sie na godzinke i zobacze, czy przy 6 justi zobacze roznice (watpie, sztuka jest nie obrywac i healowac durne headshoty na 80%, a nie 30% hp).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 22:36 
Cytuj  
A Sentinel nie sprawdza sie lepiej w leczeniu na WF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 01:05 
Cytuj  
Pewnie wielu sie sprawdza. Ja lubie wardena a sentinela traktuje jako najbardziej elastyczne drzewko, taki drugi soul dla wardena, puri i inqui.

Nie odrzucam sentinela, wydaje mi sie ze skoncze z dosc zbalansowanym mixem warden/senti, a jesli uznam ze hotow mam wystarczajaco to dam glebiej w senti niz wardena na wyzszym lvl.
2 Silence, 2 (3) doty, spamowalne instany. wszystko w biegu mozna robic.

W sumie nie lubie tez AoE healowac, zwlaszcza ze zzera mane, a taki bard i chlorolock robia to bez utraty resource.

Przy odpowiednim setupie heal+shieldy i wydajnosc purifiera tez moga okazac sie najskutczniejsze. Wszystko kwestia dostosowania builda pod siebie i grupe.



tl;dr
na obcenym lvl dla MNIE lepiej sprawdza sie warden, na wyzszym planuje wiecej troche senti.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.