mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 13:26 
Cytuj  
Build na 27 lvl

Ja mam inq/justi
11 punktów w justi - daje to:
- damagem z inq lecze siebie (16,5%) i caly raid (do 10 osób za 15%)
- Self heal + 10 os party heal - instant

Reszta w inq wpakowana.

Na razie nie ma szału, ale jak rozrzucę vexy na 5+ celów, to bez porządnego fokusa nie da się mnie ubić :)

Zastanawiam się jednak, czy nie zamienić justi na coś innego:
purifier - instant tarcza - z punktami da się wycisnąć 500+ dodatkowych hp
warden - hoty
senti - insta heal, zwykly heal, troche zwiekszony dmg + kilka insta dmg

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 14:16 
Cytuj  
W troche inny sposob w Rift w porownaniu do WoW dzialaja crity ze spelli.
Jezeli critnie Sanction Heretic, to wszystkie ticki dota tez beda critem, prowadzi to tez do fajnych kombinacji Fanaticismu z Soul Drain i Circle of Oblivion przy grupkach mobow. Przy 4 mobach kazdy dostaje chyba po 4 hity z Soul Drain i kazdy hit jest critem, takie grupki padaja calkiem szybko na aoe.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 10:18 
Cytuj  
Build na 28 lvl

Po wczorajszym geraniu w bete i przetestowaniu Inq bez Justi - nie da rady :)

Instant self heale Justi są przepakowane :)

Zmiany:
Usunąłem Templara i dodałem Purifiera - shield 500 hp co 30 s > zerwanie każdego CC co 5 min :)
100% krytyk co 45 s dodany - to w połączeniu z Soul Drain daje 600+ hita na 3 cele :D


Ostatnio edytowano 16 lut 2011, 10:48 przez jinnai, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 10:47 
Cytuj  
Jak to jest z tym soul drain? Jak tylko widze ludzi w grupce to odpalam soul drain, ale jakos nie widzialem tego dmg. W tym czasie moglem spokojnie sobie biegac i 3 vexy zalozyc z max range.
Justi przetestuje chyba dopiero na 20+, tak to wole sentinela nadal.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 10:55 
Cytuj  
Żeby Soul Drain zadziałał musisz być blisko przeciwnika i musi ich być sporo :)

Działa to tak:

1) W 3 przeciwników w odległości do 7 m od ciebie leci pocisk
I teraz opis mówi co innego, a doświadczenie mam inne - będę to musiał potwierdzić
2a) (doświadczenie) Każdy trafiony dostaje damage zależny od tego ilu jest przeciwników w zasięgu 7m od niego (max 3 lub 4 przeciwników - zależy czy jego samego liczy)
2b) (opis) Od każdego trafionego wylatuje pocisk w max 4 przeciwników w odległości do 7 m, który zadaje damage.

Co by nie było to jak jest 3-5 przeciwników w zasięgu 7m od ciebie to dostają duże obrażenia - na miękkich celach typu rogal, mag potrafi to zjechać 1/2 hp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 11:10 
Cytuj  
No te 7m przy takim cascie to troche porazka. Jakos to dziwnie dzialalo.

I tak najbardziej lubie znalezc leszcza i dac 3x dot, Depravity, BoJ, Lifes Vengance.
Zanim Depravity doleci juz praktycznie w powietrzy jest BoJ i insta Vengance. Kolesie padaja zanim sie ogarna.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 12:43 
Cytuj  
Wygląda na ładny spike - do depravity można dodać 100% crita z Inq.

Ja często używam Soul Draina, ale głównie dzięki temu, że jestem w stanie później uciec - insta heale plus shield.

Do nukowania przeważnie używam doty + BoJ.
BoD planuje dodać na pasek dopiero jak starczy punktów na L&D controll - 20% przy castowaniu BoJ i Sanc Heretic na insta cast BoD.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 14:10 
Cytuj  
@jinnai

Fanatic's Faith ominales celowo czy przeoczyles ?

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:12 
Cytuj  
Celowo ominąłem.
Zainwestuje w to, ale dopiero później wolę Unholy Tuteluge.
Od około 24 lvlu zacząłem mieć kłopoty z maną przy spamowaniu skillami i te 10% redukcji kosztu sporo mi dało.
Zwiększenie o 20% dmg przy krytykach daje przy 20% szansie na krytyka (co jest mocno zawyżoną wartością) zwiększenie średniego dpsu o 5%.
Może to mieć sens przy typowo brustowych kombinacjach - tak jak np. build toma, gdzie możesz wymusić krytyka na najsilniejszym skillu.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 21:07 
Cytuj  
1. Chyba tez sobie rerollne w justicara. Niby te wardenowskie hoty nie sa zle ale czegos mi brakuje. Przy troszke gwaltowniejszym natarciu ze strony wroga niestety nie wystarczaja. Mowisz ze przy tym buildzie nie masz problemow z hp upkeep ?

2. Poszukuje kogos z buildem shamana ~25-30 lvl aby zapytac jak sobie radzi z dpsem i przezywalnoscia. Na forum rifta wciaz pisza ze znacznie odstaje od ranged i nawet nie warto sie w to bawic. Jakies konkluzje ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 21:41 
Cytuj  
Shaman ssie dopuki nie ma szarzy. Inaczej bardzo latwo go kajtowac
Niby ma spowolnienie na 6 sekund, ale wystarczy ze cie ktos odrzuci i juz go nie dogonisz.
Na 22 lev 1vs1 lalem postaci z 28 (na bg).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 22:18 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Na 22 lev 1vs1 lalem postaci z 28 (na bg).


No to akurat nie ma znaczenia bo masz boost do ich levelu. na 11lvl robilem 35k dmg. itd itp.


Testowalem inqui/justicara na wyzszoleveloym kleryku i ni cholery nie widze tego plusów. Moze heala minimalnie wiecej, ale te doctrine to nie warte global cd.
No i Dmg stracilem tyle, ze nie ubijam ludzi jak chce. Nie jest to build dla mnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 23:55 
Cytuj  
Rowniez przetestowalem inq/just i nie podszedl mi jakos. Niby zyskalem wiecej armora i heal ale stracilem sp co nie jest moim celem. Pozatym, pomimo ze zmaxowalem ten skill od mana reduction to po paru seriach moj pasek byl pusty.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 08:10 
Cytuj  
Gral ktos druid/shamy jakie wrazenia?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 09:49 
Cytuj  
A możecie podać swoje buildy - przetestuje, może żeczywiście da się lepiej :)

I nie bardzo widzę, gdzie SP ma uciekać :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 10:13 
Cytuj  
Ja wiem jedno, shamy + justicar raczej srednio sie spisuje na pvp.
Dps drzewkiem jest shaman, przez co heal justicara jest wrecz niezauwazalny. No i nie nabijasz sobie stackow justicara , bo to nabija tylko jego skillami, ktore maja mniejszy dps niz shamiego.
Dla mnie na oko polaczenie z drutem jest lepsze, chocby dlatego ze walne sobie druga tarczke od razu po tym jak schodzi shamana.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 10:57 
Cytuj  
Shaman/Druid rozkreci nienajgorszy dps, ale jego przezywalnosc pozostawia wiele do zyczenia. Na wf jestes zgaszony zanim sie obrocisz. No i klopoty z mana oczywiscie. Motylek jest o tyle kijowy, ze leczy tylko jak stoisz w miejscu.

Ja aktualnie biegam sobie z czyms takim:
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=00odj.Vtm0z.Vg0b.m

Na klopoty z mana dobrze sprawdza sie Sigil of Power. Waham sie troszke przy drzewku Sentinela miedzy wpakowaniem tych 4 punktow wlasnie w SP lub Benediction.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 11:00 
Cytuj  
Tez pogralbym cabalistem, ale majac PvP healera, PvE healera na 3 soula musze miec jakiegos dpsa, ktory da rade na WF i mobkach. A inqui wydaje sie bardziej elastyczny pod tym wzgledem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 11:07 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Tez pogralbym cabalistem, ale majac PvP healera, PvE healera na 3 soula musze miec jakiegos dpsa, ktory da rade na WF i mobkach. A inqui wydaje sie bardziej elastyczny pod tym wzgledem.


Aha w kwestii wyjasnienia - moim main jest rowniez Inqui. Nie zamierzam dawac wiecej punktow w Cabalista. Wklepalem wiecej punktow zeby wziasc 3 dota. Pozatym passives komponuja sie idealnie z drzewkiem inq, tak wiec dlaczego nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 11:16 
Cytuj  
Myslalem, ze bez Castigation robisz jakos inaczej dmg ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.