mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:46 
Cytuj  
Heh to musiało się tak skończyć, co tu dużo mówić mmorpg.pl delivers. :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:47 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
wiedzialem kabra ze jestes glupi juz po twoich pierwszych postach jak szukales kolegow w tibi ale nie wiedzialem ze plaksa jestes.


Zadna plaksa. Poprostu quote dla potomnych o tym jakiego traktowania i czego ogolnie mozna sie spodziewac po mendolu. Tak dla potomnych co by potem nie bylo szoku u co poniektorych.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:49 
Cytuj  
nie wypowiadam się bo nie czytałem wszystkich postów ani tutaj ani na Waszym forum :) zresztą dramy mnie nie interesują :) jeśli dołączę to się przekonam jak jest :) wystarczy mi jeden beta weekend w którym biegałem sam i jedna z nielicznych osób które poznałem był Mendol (grałem chyba postacią o nicku Tasiemiec) :) W rozmowie spoko się wydawał, a Ciebie Kabraxis być może że też widziałem ale chyba nie rozmawialiśmy :)

Edited :

ps - Kabraxis -> mnie takie rzeczy nie ruszają; w końcu Anubis był najpotężniejszym Bogiem w StarGate :)


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:54 przez anubis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:52 
Cytuj  
Je w zeszlej becie gralem kleryczka Kelari o nicku "Elleeri".

Tasiemiec chyba mi tam gdzies mignal ale moge sie sugerowac teraz. :)

Wiem ze spotkalem jakiegos polaka kolo Kelari Refuge i gadalismy dosc troche o PvP i pytal on o dolaczenie do gildii. Nawet inwazje odparlismy razem.

Ale kto to byl - nie wiem... :)


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:54 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:55 
Cytuj  
Prostym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie serwerów "hardcore-PvP" w których przy rejestracji postaci byłyby w skrócie napisane zasady na serwie. Wilk byłby syty, owca cała, Kabraxis z Mendolem byliby przyjaciółmi i wszystko byłoby takie piękne i spokojne.

Ekipa Trionu wydaje się tego nie dostrzegać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:57 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Prostym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie serwerów "hardcore-PvP" w których przy rejestracji postaci byłyby w skrócie napisane zasady na serwie. Wilk byłby syty, owca cała, Kabraxis z Mendolem byliby przyjaciółmi i wszystko byłoby takie piękne i spokojne.

Ekipa Trionu wydaje się tego nie dostrzegać.


to byłoby zajebiste byleby nie było full lootu :P

PS - większość stąd grała w AoC i jak gankowały gildie na res poincie to nikt nie narzekał a teraz nie wiem - " ...w dupach się wszystkim poprzewracało " :P


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, 23:59 przez anubis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:58 
Cytuj  
zreszta, who cares :)
kazdy z tego forum jest mile widziany aby pograc z nami i miec fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Prostym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie serwerów "hardcore-PvP" w których przy rejestracji postaci byłyby w skrócie napisane zasady na serwie.


pewnie powstana takie privy :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:59 
Cytuj  
Jezu ten dalej...... :roll:

Ja sie swoich slow nie wstydze. Zwlaszcza ze to w 100% prawda.

Tak czy siak nic co napisalem nie uwlacza twojej, mojej czy jakiejkowliek innej gildii, nie ma tam inwektyw pod niczyim adresem, nie ma tez ich pod adresem gildii jako takiej. Jest tylko komentarz i to imho opisujacy dosc prawdopodobny scenariusz.

Plus to ze prawdopodobnie bede gral gdzie indziej rowniez i sorry ale nie jestes mendol i gildia z mmorpg.pl calym moim zyciem.

Tyle.

Serwujac w odpowiedzi wiazanke na poziomie rynsztoka i podnoszac swiete oburzenie mendol doskonale pokazujesz jaki jestes.

Proponuje nabrac troche dystansu do MMO, do tego forum i gildii, do siebie i do mnie, do postow innych ludzi itp...
Naprawde. i mowie to w przyjacielskim kontekscie teraz - chwilami mnie przerazasz swoim "zaangazowaniem".


Ostatnio edytowano 4 lut 2011, 00:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 23:59 
Cytuj  
Ogólnie to chuj. Nie dostałem jescze invita. Ide spać.

Wy się możecie flejmować dalej o rzeczy na które nie ma macie najmniejszego wpływu.

PA!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Prostym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie serwerów "hardcore-PvP" w których przy rejestracji postaci byłyby w skrócie napisane zasady na serwie.
Ekipa Trionu wydaje się tego nie dostrzegać.

To nie jest proste rozwiązanie, bo każdy patch trzeba rozpatrywać pod kątem "A jak to wpłynie na hcPvP?" i niepotrzebnie obciąża devsów.
Naprawdę jest sporo gier nastawionych na PvP - może nie nowych i tak ładnych jak Rift, ale często dość dopracowanych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:03 
Cytuj  
Ale ja mam wyjebane na devsów, chcę tylko by Mendol i Kabraxis już się nie kłócili.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:03 
Cytuj  
Isengrim - ale tutaj naprawde nikt sie nie nastawial na super pvp.
i kazdy zdawal sobie z tego sprawe. moze faktycznie troche przesadzamy - ale sa ku temu powody. w wielu mmo pvp zostalo 'zrujnowane' przez narzekania graczy, ktorych interesowalo badz tylko 1v1, badz arenki badz tylko pve.
a trion po paru miesiacach fajnego zachowania, nagle zrobil 'cos takiego'.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:06 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Razoth napisał(a):
Prostym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie serwerów "hardcore-PvP" w których przy rejestracji postaci byłyby w skrócie napisane zasady na serwie.
Ekipa Trionu wydaje się tego nie dostrzegać.

To nie jest proste rozwiązanie, bo każdy patch trzeba rozpatrywać pod kątem "A jak to wpłynie na hcPvP?" i niepotrzebnie obciąża devsów.
Naprawdę jest sporo gier nastawionych na PvP - może nie nowych i tak ładnych jak Rift, ale często dość dopracowanych.


oprócz df online i mortal online oraz war nie ma nic Ciekawego. A te tytuły mnie nie interesują. Chociaż w tym ostatnim rvr zostało zjebane przez patch który spowodował że keepa w nocy może zdobyć jedna osoba :) Więc jakoś nie widzę dobrych tytułów dla mnie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:06 
Cytuj  
Proponuje z kolejnymi komentarzami na drazniacy temat wstrzymac sie do beta eventu gdzie bedziemy mogli potestowac jak to rzeczywiscie wplynie na PvP. Mowie tez o sobie ofc.

Moze ja tez przesadzam z tym griefowaniem bo nikomu korona z glowy nie spadnie jesli to nie bedzie nagminne. Ale wstrzymalbym sie rowniez z tym "rujnowaniem PvP". Dodali Ancient Wardstony, pewnie dodadza wiecej - moze bedzie o co walczyc bez zajmowanie qhubow.

A najlepiej do retaile bo beta gdzie all sa stloczeni w jedenej/dwoch zonach srsly daje mizerne wyobrazenie jak to moze wygladac w retailu.

/peace z mojej strony

PS. Tez nie dostalem invite jeszcze :/


Ostatnio edytowano 4 lut 2011, 00:10 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Isengrim - ale tutaj naprawde nikt sie nie nastawial na super pvp.
i kazdy zdawal sobie z tego sprawe. moze faktycznie troche przesadzamy - ale sa ku temu powody. w wielu mmo pvp zostalo 'zrujnowane' przez narzekania graczy, ktorych interesowalo badz tylko 1v1, badz arenki badz tylko pve.
a trion po paru miesiacach fajnego zachowania, nagle zrobil 'cos takiego'.

No ale pamiętaj że oni robią Rift żeby zarobić i chcą dopieścić tych graczy, których interesuje PvE, bo oni będą dawać $ za suby. PvP traktują jako dodatek, odstresowywacz po 5 wipe. Pewnie, chciałbym żeby PvP było na poziomie tego z WAR(WARa teraz, nie 2 lata temu) ale wiem jak się toczy historia gry, gdzie devsi chcieli podpasować wszystkim, a w pierwszej kolejności tym którzy stanowili mniejszość. W tej grze niedługo będą mergować 2 ostatnie ang EU serwery.


Ostatnio edytowano 4 lut 2011, 00:11 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:11 
Cytuj  
jest gdzieś mapa która pokazuje które tereny należą do jakiej frakcji a które są wspólne ??

Isengrim owszem gra chodzi zajebiście teraz ale ten patch o którym wspomniałem zniszczył Warka :(


Ostatnio edytowano 4 lut 2011, 00:12 przez anubis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:12 
Cytuj  
Chyba wszystkie poza startowymi są contested.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:12 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
No ale pamiętaj że oni robią Rift żeby zarobić i chcą dopieścić tych graczy, których interesuje PvE. PvP traktują jako dodatek, odstresowywacz po 5 wipe.


Dlatego pisalem wielokrotnie ze gracze szukajacy w RIFT glownie PvP moga sie srogo zawiesc bo all zmiany sa i pzypuszczalnie beda dyktowane pod wygode graczy PvE.

Ani to moje wina ani Mendola.... taka gra. Nikt w Trionie pokazujac gruszke nie obiecywal jablek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 00:12 
Cytuj  
tak, tylko pamietaj Is, ze war z zalozenia mial miec zajebiste rvr.
ktore mialo przyciagnac ludzi z daoc'a, wow'a.
a niestety nie bylo ani fajnego pve ani dobrego rvr.
rift ma pare pomyslow na pve, ktore jak widac sie sprawdzaja, zeby dodatkowo zarobic wprowadzili pvp. jak sie sytuacja rozwinie zobaczymy za pare miesiecy. ale pewnie skupi sie na tym, od czego zaczeli.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.