mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:40 
Cytuj  
No a wiesz w ogole co to jest to SLI, ze tak polecasz?

Dobra, zeby nie bylo zem wredny :P Obsluga SLI jest tylko dla ludzi, ktorzy maja 2 karty Nvidii wsadzone do kompa, reszcie nic nie da.


Ostatnio edytowano 26 sty 2011, 15:42 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:41 
Cytuj  
Thou napisał(a):
Jak ktos ma GF to radze zupdatowac sterowniki... jest tam dodany profil SLI dla Rifta czy jakos tak :)


Kod:
SLI (Scan Line Interleave - Przeplot Skanowania Linii bądź Scalable Link Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza) - technologia pozwalająca na skorelowanie pracy dwóch (lub trzech) kart graficznych celem szybszego renderowania obrazu.


Pomoze jedynie osobom, ktore maja dwaGFy polaczone razem w SLI. Czyli raczej niewielu osobom...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:46 
Cytuj  
A no bylo cos takiego :P Ale jest tam pare poprawek :) Pozatym nie napisalem chyba ze polecam tylko jest tam update do profilu SLI :< Na pewno wiedzialem ze nie zaszkodzi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 19:23 
Cytuj  
3 minutowy trailer RIFT

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=15527


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 20:19 
Cytuj  
W retailu bede po stronie guardianow... ile razy mozna miec najwiekszy heal na wf 20-29 rogue dpsem z 12pkt w barda :< 8wf przegrane....

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 22:06 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):


świetna robota dużo lepsze niż to co było w grze do tej pory


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:18 
Cytuj  
pytanie moze wyda sie glupie i smieszne nie mniej pytam i to powaznie:
jako ze nie przygladalem sie dokladnie tej pozycji wiec zdam sie na wasze opinie.
jest sens zaczynac?wiem ze ze gra dopiero startuje, ale chcialbym wiedziec czy to gra na dluzej czy kolejna pozycja na zabicie czasu -2-3 miesiace?
(na dluzej tzn chociaz dobre pol roku)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:22 
Cytuj  
Tego to nie wie nikt. Sam raczej kupie retaila, ale nie nastawiam sie na zabawe na dlugie miesiace/lata :). W tym roku wychodzi tyle zajebistych gier single player, ze na mocne grania w jakies mmo nie bedzie czasu. Juz w samym marcu jest taki wysyp tytulow, ze Rifta pewnie bede odpalac ostatniego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:35 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
pytanie moze wyda sie glupie i smieszne nie mniej pytam i to powaznie:
jako ze nie przygladalem sie dokladnie tej pozycji wiec zdam sie na wasze opinie.
jest sens zaczynac?wiem ze ze gra dopiero startuje, ale chcialbym wiedziec czy to gra na dluzej czy kolejna pozycja na zabicie czasu -2-3 miesiace?
(na dluzej tzn chociaz dobre pol roku)

Oczekujesz chyba za dużo od ludzi z tego forum jeśli myślisz że napiszemy ci jak długo będziesz grał i czy cie wciągnie na dłużej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:58 
Cytuj  
Skoro moje pytanie jest za trudne to moze inaczej:

Czemu akurat Rift?
-bo akurat nie ma nic innego
-bo probuje kazdego nowego mmo
-bo koledzy graja
etc etc

Wiem ze sa osoby ktore graly juz w niejednego mmo, dlatego licze ze potrafia powiedziec co ich sklonilo akurat do tej gry.
I ewentualnie czy maja zamiar pograc troche dluzej niz pierwszy miesiac:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 19:56 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Skoro moje pytanie jest za trudne to moze inaczej:

Czemu akurat Rift?
-bo akurat nie ma nic innego
-bo probuje kazdego nowego mmo
-bo koledzy graja
etc etc

Wiem ze sa osoby ktore graly juz w niejednego mmo, dlatego licze ze potrafia powiedziec co ich sklonilo akurat do tej gry.
I ewentualnie czy maja zamiar pograc troche dluzej niz pierwszy miesiac:>

Nie wiem.
Ale darmowy mieisc to i tak dluzej niz single.

Dlaczego RIFT:
1) System klas
2) Design swiata


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 20:59 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Skoro moje pytanie jest za trudne to moze inaczej:

Czemu akurat Rift?
-bo akurat nie ma nic innego
-bo probuje kazdego nowego mmo
-bo koledzy graja
etc etc

Wiem ze sa osoby ktore graly juz w niejednego mmo, dlatego licze ze potrafia powiedziec co ich sklonilo akurat do tej gry.
I ewentualnie czy maja zamiar pograc troche dluzej niz pierwszy miesiac:>


Gram w Rift bo mam odświeżone to co mi się podobało w warhammerze i wow, a nie jest albo failem albo nudne do bólu na dzień dzisiejszy.
Graja tez znajomi ale to generalnie w każde mmo, no i jest posucha w grach mmo i dopiero coś sensownego będzie chyba pod koniec roku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 22:34 
Cytuj  
Mowicie o samych zaletach to powiedzcie cos wadach:


"Co w Rift'cie jest kiepskie"

1. ...
2. ...
3. ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 22:39 
Cytuj  
1. Optymalizacja. Nie jest kiepska, jest chujowa.
2. Nagrody za Rifty są śmieszne, niby główny feature gry, a wynagradzany tak, że nie ma o czym mówić.
3. Wygląd end game setów który mi się zajebiście bardzo nie podoba. Chodzi mi o te za PvP.

W sumie to nic więcej imo. Mam nadzieję, że powstaną bardziej zróżnicowane WF albo jakieś fajne World PvP obiekty.

Edit: ponoć crafting jest jeszcze całkiem przeciętny, ale nie wiem bo nie craftowałem jeszcze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 23:12 
Cytuj  
Crafting jest przecietny ale przydatny. Na tyle przydatny ze w becie trace czas na robienie crafti questow bo kupilem sobie zajefajna recepte na Life Leech potke. :)

Co do nagrod za rifty - nie zgodze sie. Dosc szybko mozna teraz zebrac tokeny na blue itemz albo esencje do Focusa. O wiele szybciej niz w poprzednich betach. Tylko itemkow do wyboru mogloby byc wiecej.
Epaxa tez mozna latwo wyrwac za zone eventy.

W dodatku z riftow leci duzo fajnych consumbles. Mam cale bagi zawalone pierdolami z riftow. :)

Mi tam pasuje.

Moja lista:

1. Optymalizacja
2. Optymalizacja
3. Optymalizacja

:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2011, 13:41 
Cytuj  
Dla mnie minusy w Rift to:
- ogólnie że istnieje instancjowane pvp w grze
- możliwość lvlowania na instancji pvp
- crafting wow style
- podział na frakcje
- brak info na temat grywalności w endgame


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2011, 16:29 
Cytuj  
Pograłem i trochę krapowato to wygląda. Ale to tylko moje zdanie i można się z nim nie zgodzić.

Rifty i wędrujące moby są jakimś tam urozmaiceniem ale ogólnie nie na dłuższą metę.


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2011, 16:33 
Cytuj  
Co do instancji jest całkiem przyzwoicie. Zrobiłem fae i dd i całkiem dobrze się bawilem i loot z bossow tez jest niezły

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2011, 18:02 
Cytuj  
Kamienne rifty to po prostu miazga, od 20 lvl dopiero ładna zabawa się zaczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2011, 21:56 
Cytuj  
Nie wiem o co poniektórym chodzi z tą optymalizacją, gram w full hd i ultra ustawieniach i gra po prostu śmiga. Grafika mi się bardzo podoba, niewielkie zastrzeżenia mam do animacji ruchu postaci - mógłby być bardziej naturalny choć i tak na tle innych produkcji jest ok. Na minus: kolejna gra z gatheringiem wymuszającym wyścigi do złóż surowców. Nie przepadam za WoWem ale to co zrobili w archeologii, że każdy znajduje dla siebie tu by się przydało. To co zbieram, gdzie i w jakiej ilości powinno zależeć od umiejętności postaci (mining, foraging), a nie szybkości klikania myszą. Na szczęście złóż jest sporo i często się odradzają. Rift mi się generalnie podoba - nie ma męczących questów, ładny i ciekawy świat, jest w nim co robić. Poważnie zastanowię się nad kupnem pełnej wersji.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.