mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 19:44 
Cytuj  
Tak jak napisał Thou, wbrew temu co wszyscy sobie myślą, bardziej pozytywną (dobrą) frakcją są Defianci. Oni wiedzą co się stało przez nieporadność Guardianów, bo przecież wrócili z przyszłości (znaczy się nasz avatar) i dlatego wiedzą, że trzeba walczyć ze złem a nie czekać aż ktoś zrobi coś za nas.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:36 
Cytuj  
ja jestem za guardianami, tak jak czesc innych osob.
przede wszystkim dlatego, ze w becie gramy defiantami - a az tak napalony nie jestem, zeby robienie tych samych questow po raz kolejny sprawialo mi frajde :)
raciala Kelari nie bralem pod uwage.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:43 
Cytuj  
Ja się nie sugeruje lore, nie lubie takich rzeczy w grze mmo, sam sugeruje się czymś innym zazwyczaj lub idę grać tam gdzie znajomi.
Jak mam możliwość wyboru w nowej grze to patrze co wybiera ogół by tak jak pisałem unikać znalezienia się z nimi po jednej stronie.
Jak będzie to niestety przekonamy się zapewne dopiero po kilku dniach grania, a może nawet po dłuższym czasie po premierze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:46 
Cytuj  
ja nie zwracam tez uwagi na lore w rifcie.
jedyne co mnie martwi w przypadku guardianow to fakt, ze moze ich byc zdecydowanie mniej niz w defiantow.
ale to rozwazania na retail tak na dobra sprawe.
bede przekonywal wszystkich zeby po premierze grac guardiansami tak czy inaczej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jedyne co mnie martwi w przypadku guardianow to fakt, ze moze ich byc zdecydowanie mniej niz w defiantow.


to jest plus :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja się nie sugeruje lore, nie lubie takich rzeczy w grze mmo, sam sugeruje się czymś innym zazwyczaj lub idę grać tam gdzie znajomi.
Jak mam możliwość wyboru w nowej grze to patrze co wybiera ogół by tak jak pisałem unikać znalezienia się z nimi po jednej stronie.
Jak będzie to niestety przekonamy się zapewne dopiero po kilku dniach grania, a może nawet po dłuższym czasie po premierze.

No dla mnie fluff i lore sa elementami decydującymi. Niestety po stronie Guardianow zwyczajnie nie byłem w stanie się zmusić grać.

Podobnie w WoW po stronie Ally. Dopiero wprowadzenie Draeni poprawiło sytuacje ;p.

W WAR też nie byłem w stanie grać Orderem ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:51 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/p ... 55#4005055
z tego glosowania wynika, ze wiekszosc - defianci. Wiec, guardians ;]

liczylbym na to, bo jakos chyba guardiansi bardziej mi sie podobaja z wygladu. Gorzej jesli nas bedzie 10%...


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 sty 2011, 20:52 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:51 
Cytuj  
Mnie ciekawi jak sobie Trion poradzi z balancem na serverze. Dobrze bylo to pomyslane w Aionie, ze jak jednej strony bylo za duzo to blokowalo tworzenie nowych postaci po tej stronie dopoki sie nie wyrowna.
Czy w RIFCie cos wiadomo na ten temat ?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:54 
Cytuj  
Devsi mowili cos, ze beda jakos wtedy pomagac npc czy cos?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 21:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Devsi mowili cos, ze beda jakos wtedy pomagac npc czy cos?

AFAIK mowili o tym, ze inwazje rownierz przeprowadzaja NPC, i o tym, ze w kazdej chwili gracze moga wezwac pomoc NPC (co kosztuje) jak i podpiac sie pod taka inwazje NPC. Nie wspominajac juz o tym, ze przeciez mozna biegac po okolicy otwierac rifty i bronic ich az zamienia sie w inwazje. Taka inwazja z Major rifta to nie jest pierdzenie po krzakach wkoncu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 21:01 
Cytuj  
cool sprawa.

btw. trzcionka ;]


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 00:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mnie ciekawi jak sobie Trion poradzi z balancem na serverze. Dobrze bylo to pomyslane w Aionie, ze jak jednej strony bylo za duzo to blokowalo tworzenie nowych postaci po tej stronie dopoki sie nie wyrowna.
Czy w RIFCie cos wiadomo na ten temat ?


To jest najgorsze z mozliwych rozwiazan. Spotkalo sie z negatywnym przyjeciem w Aionie i Trion na 100% nie bedzie forsowal takiego rozwiazania.

Sorry ale sytuacja gdy kupuje gre po premiarze, oplacam abonament i nie moge grac ze znajomymi na serwerze XXX po stronie YYY bo zakladanie postaci jest zablokowane jest nie do przyjecia.

Aionowi to w niczym nie pomoglo, nie pomoze tez Riftowi.


"Tak jak napisał Thou, wbrew temu co wszyscy sobie myślą, bardziej pozytywną (dobrą) frakcją są Defianci. Oni wiedzą co się stało przez nieporadność Guardianów, bo przecież wrócili z przyszłości (znaczy się nasz avatar) i dlatego wiedzą, że trzeba walczyć ze złem a nie czekać aż ktoś zrobi coś za nas."

Obie frakcje "wracaja z przyszlosci". Defiantow wskrzeszaja maszyny, Guardianow kaplani Vigil. I nie, Defianci nie sa "lepsza" frakcja - toc to oni (a raczej ich podejscie do maszyn) sa winni przerwaniu Ward'a i ponownej inwazji BloodStormu na Telare.


PS. Juz teraz sa ingame itemy, tzw. "clickables", ktore spawnuja grupki NPCow (inwazje) do pomocy. Mozna je kupic za currency z riftow. Mozna tez upgradeowac Wardstony w outpostach, taki full upgrade Wardstone ma wiezyczki, ktore atakuja hostile playerow - dalkiem przydatna rzecz. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 00:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):


"Tak jak napisał Thou, wbrew temu co wszyscy sobie myślą, bardziej pozytywną (dobrą) frakcją są Defianci. Oni wiedzą co się stało przez nieporadność Guardianów, bo przecież wrócili z przyszłości (znaczy się nasz avatar) i dlatego wiedzą, że trzeba walczyć ze złem a nie czekać aż ktoś zrobi coś za nas."

Obie frakcje "wracaja z przyszlosci". Defiantow wskrzeszaja maszyny, Guardianow kaplani Vigil. I nie, Defianci nie sa "lepsza" frakcja - toc to oni (a raczej ich podejscie do maszyn) sa winni przerwaniu Ward'a i ponownej inwazji BloodStormu na Telare.

Cytuj:
Telara prospered for centuries under the Mathosians, until the death of King Jostir 80 years ago. His demise set in motion a battle for the throne between his twin sons, Zareph and Aedraxis Mathos. Aedraxis, the elder brother by a few seconds, had become corrupted by the Dragon Cults, and allowed himself to become an embodiment of Regulos' power on Telara.

In the final battle between the brothers, Aedraxis pierced the barrier between the planes, calling on the god of death to overcome Zareph. Regulos' power flooded through the opening in the Ward, manifesting into what Telarans have come to call the Shade. The Shade's black tendrils of death and ruin annihilated the opposing armies, killing even Aedraxis, and left much of Telara devastated.


Co prosze ? ;p.

Imperium Eth, które było pionierem rozowju technologii nie istnieje. Sami zniszczyli swoja egzystencje, kiedy ich technologie zaczęły infiltrować Dragon Cults.
Tak wiec oni nie sa niczemu winni. Winna była tu typowa ludzka słabość ulegania zepsuciu (zajechało ostro Warhammerem i kultami Chaosu ;p)


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 01:30 
Cytuj  
Guardianie sa wskrzeszani i wysylani 20 lat po wydarzeniach z tutoriala. Przynajmniej tak słyszałem, bo nie zagłębiałem się w to.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:23 
Cytuj  
http://forums.riftgame.com/showthread.p ... -Round-Two!
:<

http://forums.riftgame.com/showthread.p ... ool-Server
woot


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:30 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://forums.riftgame.com/showthread.php?3819-POLL-The-Faction-Divide-Round-Two!
:<

http://forums.riftgame.com/showthread.p ... ool-Server
woot

Przeciez ta ankia jest juz przestarzała.
Jak zmienia raciale to pewnie wiekszosc pojdzie do Guardianów "bo są ładniejsi" i maja lepiej przemyślną ścieżke questowania.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:31 
Cytuj  
i wtedy jestesmy w czarnej dupie ;)
ale i tak u guardianow :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:32 
Cytuj  
A ja mam nadzieje ze zostawia raciala... dla mnie duzo bardziej przegiety jest racial z Guardianow tych Mcostam :P. Dodatkowo jakjestes rogue to latwo zrobic anicryt build - oczywiscie moje subiektywne zdanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:33 
Cytuj  
Thou napisał(a):
A ja mam nadzieje ze zostawia raciala... dla mnie duzo bardziej przegiety jest racial z Guardianow tych Mcostam :P. Dodatkowo jakjestes rogue to latwo zrobic anicryt build - oczywiscie moje subiektywne zdanie.

Niech zmieniaja. Bedzie kogo lać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:38 
Cytuj  
Sugerujesz, ze wiekszosc wybiera rase z powodu jakiegos tam raciala? imo z powodu wygladu czy lore, wiec imo nie powinno sie nic zmienic i wiekszosc powinna polezc do defiantow.

ETH u defiantow wyglada calkiem normalnie.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.