mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 18:11 
Cytuj  
TUTAJ lub TUTAJ mozna wziac udzial w godzinnym chacie z developerami RIFT. Dzisiaj przepytany zostanie team odpowiedzialny za stworzenie zony Scarlet Gorge, ktora zostanie otwarta podczas najblizszego eventu.

Jako ze to pierwsza prawdziwa zona Contested napewno nie zabraknie pytan o Open World PvP wiec moze byc ciekawie i uznalem ze zasluguje to na osobny topic. W przyszlosci mozna tu wrzucac nastepne chaty, ktore odbywaja sie dosc regularnie.

START 11AM PST co daje chyba 20:00 u nas.

Link do topicu reklamowego na forum rifta: http://forums.riftgame.com/showthread.p ... -team-chat

PS. POPRZEDNIE DEVS CHATY jakby ktos chcial poczytac.


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 18:19 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:26 
Cytuj  
Huragan is now known as [WarCry]Zarri

najwiekszy hater Rifta has arrived :]


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:35 
Cytuj  
<%Gavin> Contested does not mean auto-flagged except on a PvP server
<%Gavin> you are not auto-flaged in your starter zones, even on a pvp server

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
<%Gavin> Contested does not mean auto-flagged except on a PvP server
<%Gavin> you are not auto-flaged in your starter zones, even on a pvp server


No to juz wiemy. Po 20lvl autoflaga na PvP do "konca gry". Jak w WoW. Na PvP serwie ofc.

To jest ciekawsze:

[20:44] <@Rifty> Domnall asks: On PvP servers, will there be any sort of NPC help to counter the faction imbalance?

[20:44] <%Gavin> That's a good question -- and the answer is yes

[20:45] <%Gavin> clever players have already figured out that augmenting the wardstones at their quest hubs is a very effective strategy
[20:45] <%Gavin> i've also seen players hide inside of guardian/defiant invasions, and then use flares to send in reinforcements to the wardstone that they're attacking
[20:46] <%Aaron> plus you get to see asha, what's not to like about upgrading?

Ogolnie to bedzie zwykla zona z normalnym contentem PvE z centralnym dupnym Fire Riftem i neutralnym miasteczkiem, ktore bedzie robilo za non-instanced Battleground.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:52 
Cytuj  
no to si. takie tarren mill (?) z wow'a gdzie byl dosc czesto niezly fun z pizgania sie nawzajem.

hm ale szczerze to jak na pol godziny to niewiele pytan padlo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:01 
Cytuj  
Tak mi sie wydaje ze noze byc podobnie o ile ofc ludzie beda chcieli sie pizgac.

Ci co chca questowac robia sobie questy na polnocy i poludniu zony a ci ci chca sie pisgac cisna do srodka i sie pizgaja. :)

Oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie zebrac sie grupa i przejechac po quest hubach na polnocy i poludniu. Powiedzieli ze nic nie jest poblokowane, zona jest otwarta, itp...

Dodajac do tego zone eventy, ktorych bedzie "wiecej niz jeden" (wlasnie wydawalo mi sie ze w Freemarch widzialem conajmniej dwa ale nie bylem pewnien czy sa wiecej niz 1 na zone):

[20:52] <@Rifty> Guest8397 asks: Will there be a zone wide event? If so will it be cooperative or who can do it first wins between the factions?
[20:54] <%Aaron> First off, there are more than one of these in the gorge. And in one example the answer would be cooperative, and another opposed.

Moze byc ciekawie. Zwlaszcza ten ktory ma byc bez wspolpracy miedzy frakcjami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:06 
Cytuj  
Cooperative event nie znaczy ze nie bedzie sie lac przeciwnika. Anyway nigdy nie spodziewalem sie jakis open field objectives.
Jak narazie to wyglada ok.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:12 
Cytuj  
Tez sie nie spodziwalem objectives. Patrzac na to, jaka hujowizne wymyslali w WoW (noszenie piasku w Silithus, Wieze w Plaguelandsach czy Halla w TBC) albo jak lipnie sa zaimplementowane Keepy w WAR. Wole zeby nie bylo objectives niz by mialy byc jakies z dupy, chujowe.

I tak ZAWSZE (co jest dziwne zreszta) najwiekszy fun i rozpierdol byl tam gdzie objectives odgornych nie bylo - Tarren Mill, STV, Stolice, itd.... Jesli bedzie ladnie rosl favor na outdoor PvP to ludzie sie beda pizgac dla samej przyjemnosci i pewnosci ze kiedystam dostana nagrode.

Jest mnostwo ludzi, ktorzy tak jak my przedkladaja World PvP nad instanced, chocby bylo nie wiem jak fajnie wymyslone.

Ja np juz wiem ze bede gral wlasciwie tylko Battle Of The Port Scion bo to mi przypomina Alterac Valley z WoW'a - best battleground ever. :) Reszte moga wyjebac tbh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tez sie nie spodziwalem objectives. Patrzac na to, jaka hujowizne wymyslali w WoW (noszenie piasku w Silithus, Wieze w Plaguelandsach czy Halla w TBC) albo jak lipnie sa zaimplementowane Keepy w WAR. Wole zeby nie bylo objectives niz by mialy byc jakies z dupy, chujowe.

I tak ZAWSZE (co jest dziwne zreszta) najwiekszy fun i rozpierdol byl tam gdzie objectives odgornych nie bylo - Tarren Mill, STV, Stolice, itd.... Jesli bedzie ladnie rosl favor na outdoor PvP to ludzie sie beda pizgac dla samej przyjemnosci i pewnosci ze kiedystam dostana nagrode.

Jest mnostwo ludzi, ktorzy tak jak my przedkladaja World PvP nad instanced, chocby bylo nie wiem jak fajnie wymyslone.

Ja np juz wiem ze bede gral wlasciwie tylko Battle Of The Port Scion bo to mi przypomina Alterac Valley z WoW'a - best battleground ever. :) Reszte moga wyjebac tbh.


jedyna wada tego WF jest to, ze jest na 20v20. Troche malo ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:17 
Cytuj  
ja sie boje, ze sie skonczy jak w warhammerze.
wszyscy beda tylko te wf robic ;/

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:28 
Cytuj  
O to chodzi ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:31 
Cytuj  
nie rozumiem?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:32 
Cytuj  
PvP for life, nigga :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:35 
Cytuj  
Wyjdz.


"ja sie boje, ze sie skonczy jak w warhammerze.
wszyscy beda tylko te wf robic ;/"

Taka mentalnosc ludzi. Ale w WARZE nie bylo balansu miedzy Renownem i nagrodami za Scenario i Keepy. Dlatego ludzie klepali Scenaria do bolu.

Kwestia balansu, moze Trion nie zjebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:38 
Cytuj  
tez lubie pvp, tylko, ze wf/scenariusze traktuje jako dodatek do pvp.
prawdziwy fun daje mi opvp.

wiesz Kabra jesli contested zones bedzie oferowac ziliard questow i bedzie sie je oplacalo robic ciut bardziej niz wf to bedzie ok.
nie wiem czemu nie skopiowali rozwiazania z daoc'a - tam za zabijanie mobow w zonie rvr dostawales bonusowego expa za to np. 100 za moba plus 30 za niebezpieczna zone (jesli dobrze pamietam).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:41 
Cytuj  
Znaczy się ja nie przepadam za bardzo za mass pvp. Gankowanie też jakoś mnie nie cieszy (bicie gankerów już bardziej ^^). PvP 10v10 albo 15vs15 odpowiada mi najbardziej (chociaż więcej jest debili z którymi trzeba się użerać), co nie znaczy że na OPvP nie będę uczestniczył.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:41 
Cytuj  
oby nie bo scenariusze/bg/wf mało mnie interesowały zawsze, taki zapychacz czasu jedynie, jak wf wessa graczy to będzie zwyczajnie quit z mojej strony


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:43 
Cytuj  
problem z wf/scenario jest zawsze ten sam.
max level na dany tier, 2-3 drogi do sukcesu i powtarzanie tego w kolko.
oczywiscie, za pierwszym, drugim, 10 razem jest to fajne - ale juz nawet w rifcie z moim buildem rogue zaczynalo byc nudne podpieprzanie tej 'flagi' na poczatku kazdego wf.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale juz nawet w rifcie z moim buildem rogue zaczynalo byc nudne podpieprzanie tej 'flagi' na poczatku kazdego wf.


Chodzi ci o ten Fang Of Regulos co trzeba z nim uciekac i zadaje dmg?

W Alphie juz sie go nie da podpieprzyc od razu - ma 30 sekundowa "niepodnoszalnosc". :) Trzeba go sobie wywalczyc.

Mala zmiana a zmieni calego WF.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:52 
Cytuj  
Ogolnie naprawde bym sie nastawiala na cuda. Nikt nigdy nie ukrywal ze to gra glownie PvE, a PvP ktore jest bo jest, zeby nie bylo, ze nie ma. Mnie to golnie nie przeszkadza. Jakby nie bylo PvP i tak bym gral.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.