mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 21:19 
Cytuj  
Jestem ciekaw czy da się mocniej naciskać na devsów by na serwery pvp nie wprowadzali wow style, tylko zostawić to co było jeszcze tydzień temu i było zostawione wyłącznie na serwerach pvp.

Może jakiś temat z petycja od graczy serwerów pvp i masowo tam potwierdzać że się z tym zgadzamy.
Tu bym nie mieszał w głowie devsom tylko wymienił podstawowe rzeczy:
- cofniecie zmian z guardami do wcześniejszego beta event
- wywalenie teleportów do dungeonu
- wywalenie expa z wf i instancji ( dyskusyjne )
- zaznaczenie że chodzi tylko o serwery PvP !!

Nic więcej nie pisać i nie robic czegos czego nie da sie zmienić drobnym patchem.
Można by tez przypomnieć im że likwidują często jedyną zachętę dla graczy mających w dupie WoW.
Drugie przypomnienie to że ludzie już mają preordery wykupione i nie podoba im się nagłe zmienianie mechaniki gry.

Jeśli będzie więcej chętnych co się z tym zgadza to trzeba by przygotować temat po angielsku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 21:23 
Cytuj  
dajesz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 21:37 
Cytuj  
Luz. Podpisze sie pod tym bo mimo ze mam troche inne zdanie to nie jestem samolubem i poprzedni stan rzeczy za bardzo mi nie przeszkadzal.

Wazne zeby jak najwiecej osob mialo fun. Ja mialem fun i mam tez teraz, wam go troche zabraklo wiec... podpisze sie nawet dwa razy. :)

PS. Napisac po englishu, wrzucic na jakies petitions.com czy cos i wkleic w kazdym dziale RIFT forum ludziom do podpisywania. Plus na ze 3-4 wiekszych fansite'ach. Duzo ludzi zrezygnowalo z odwiedzania general forum do retaila ze wzgledu na zalew dzieciarnia po becie 4, ktora byla pierwsza na duza skale.

BTW. Na wywalenie expa za instancjonowany content bym nie liczyl ale na revert rulesetu PvP do stanu pre-beta6 jak najbardziej. Temat dosc czesto sie pokazuje na oficjalnym forum.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 21:41 
Cytuj  
Nie da rady, nie będą robić dwóch patchy i oddzielnie prowadzić supportu dla oddzielnych serwerów. Ale podpisać się podpiszę, tylko że exp z wf jest fajne ;F

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 21:46 
Cytuj  
Z wywalaniem teleportów i expa za insty i wfy bym się nie zgodził. Ileż kurw* można questować, a przecież jak wychodzisz z instancji to i tak jesteś przed nią a nie w miejscu w którym byłeś wcześniej, więc jako takiego załamania w world pvp nie będzie. Idąc dalej za tym tokiem myślenia, żeby dostać teleporta do insty, ktoś musi do niej wejść, a więc jeżeli będzie się blokowało wejście do insty to nikt nie wejdzie, czyt. reszta teamu będzie musiała przyjść żeby skopać Wam tyłki. Robicie z igły widły.


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 21:53 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
reszta teamu będzie musiała przyjść żeby skopać Wam tyłki.


Kto gral w AO ten pamieta jakim fajnym rozwiazaniem byl codzienny rajd na Tarasque na RK. Public dungeon z najlepszym i najdrozszym itemem na back w grze. Oczywiscie sam dungeon calkowicie otwarty na PvP :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 22:13 
Cytuj  
Ok niech zostawia wioski tak jak jest teraz. Ale niech dodadza wieksze kary i nagrody za pk. Po 1 nawet na q bedzie sie chodzic w grupach po 2 patrz 1 team play po 3 juz nie bedzie geronimo i jade na nich bo przeciez chujztegozezginejkaitaknicniestrace. Nie mowie o full loot ale strata expa golda currency 1% szansa na dropa itema z ekwipunku itd. ale znajac zycie to zbyt hardkorowe podejscie i nic z tego nie bedzie dlatego tez ciagle sie zastanawiam nad tym preorderem. Bo wbijesz ten lvl, wymaxujesz itemki, sprawdzisz 63 buildy, w miedzyczasie setki instancji riftow etc i co dalej? zeby zostawili fajne pvp bylby sens to robic ale tak. mam kurwa serio duza rozterke.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 22:24 
Cytuj  
Piszpan, widzę, że myślisz kategoriami L2. To już nie te czasy, WoW pokazał, że lepiej sprzedaje się brak negatywnych skutków śmierci innych niż ewentualny debuff sprzedaje się lepiej i raczej nie ma co liczyć na inne rozwiązanie w mainstreamowych sandboxach w najbliższym czasie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 22:36 
Cytuj  
dlatego te gry robia sie takie nijakie. moge sobie pojsc pod wioske guardianow i isc robic kawe jak zginie to co z tego... moge pokazaz jaki to jestem zabijaka i sie rzucic samemu na wioske guardinaow zabija mnie.. i co z tego... zeby chociaz jakies nagrody.. ale ok nie bede marudzil sandbox to przeciez sandbox tylko brakuje tego napiecia mimo wszystko...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 23:05 
Cytuj  
Większość ludzi ma takie podejście jakie ma i dla mniejszości nie będą raczej tego zmieniać, to (gra) ma na siebie zarabiać przede wszystkim. :]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 23:13 
Cytuj  
Jakbym chciał grac w grę w którą grają gospodynie domowe healujące na raidach jednocześnie gotujące obiad, szczyle o inteligencji ameby nakurwiający dziesiątki tysięcy dmg na sekundę oraz pseudointeligenci tankujący za pomocą dwóch klawiszy grałbym w wowa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:38 
Cytuj  
No to niech ktoś to ładnie napisze po angielsku, nawet jeśli nie wpłynie na decyzje devsów to da im sporo do myślenia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:38 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jakbym chciał grac w grę w którą grają gospodynie domowe healujące na raidach jednocześnie gotujące obiad..

hi mendol o/

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:40 
Cytuj  
słyszałem mendola z pewnością nie jest gosposią


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:41 
Cytuj  
Jest, nieznaszsie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:44 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jest, nieznaszsie.


ok, jest gosposią


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:48 
Cytuj  
oj tam, raz sie zdarzylo :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 08:45 
Cytuj  
Mam tylko nadzieję że nowa nazwa gildii nie bedzie <Koło Gospodyń Wiejskich>

Ja bym wyjebał jeszcze pojebane farmienie repa w wfach zeby kupic pvp gear na level inny niz 50 -_-


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 09:31 
Cytuj  
Moze nie koło, ale obok...


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 13:15 
Cytuj  
jestem za petycją, pvp powinni udoskonalać a nie dostosowywać pod graczy pve, tym bardziej że też jestem osobą która szuka w Rifcie głównie pvp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.