mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:19 
Cytuj  
Ci co "szukają w Rifcie głównie pvp" - to nie jest gra dla was. ;/

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:28 
Cytuj  
możesz mi w takim razie wyjaśnić po co jest podział na serwery pve i pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:29 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
możesz mi w takim razie wyjaśnić po co jest podział na serwery pve i pvp?

ZBYS MOGL KOGOS ZAJEBAC JAK BEDZIE ROBIL RIFTA KURWA!

Powiem to inaczej. Zeby dotarało. Zostawiają sobie otwartą furtke. Ale w tej chwili nie jest to żaden priorytet.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:32 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
możesz mi w takim razie wyjaśnić po co jest podział na serwery pve i pvp?


To ze w grze jest PvP nie znaczy ze jest ono glownym featurem. Podzial jest po to zeby mozna sie bylo bic. Pozatym w wlasciwie w kazdym themeparku jest taki podzial, bo wlasciwie w kazdym themeparku jest PvP - poprostu jest to dodatkowa czesc gry. W sensie ze PvE>PvP. Odwrotnie niz w wiekszosci sandboksow jak EVE, DArkfall czy MO - gdzie PvP>PvE.

W GTA4 mozna pograc w bilard ale jakos nie widzialem ludzi, ktorzy kupili GTA4 jako symulacje bilarda.


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 14:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:33 
Cytuj  
Czyli to jest Player vs Rift vs Player?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Czyli to jest Player vs Rift vs Player?

Powiedzmy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:39 
Cytuj  
To powinni zmienić nazewnictwo serwerów bo jest troszkę mylące jak ktoś wbija sie na serwer Player vs Player i okazuje sie że 95% contentu to pve jest a nie pvp.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:40 
Cytuj  
nie szukam takiego pvp jakie jest w DF :) Bardziej mi zależy na pvp zbliżonym do warhammera online :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:41 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
To powinni zmienić nazewnictwo serwerów bo jest troszkę mylące jak ktoś wbija sie na serwer Player vs Player i okazuje sie że 95% contentu to pve jest a nie pvp.

PvP oznacza, ze mozesz atkowac graczy w contested zonach.

Jaki ty chcialbys specjalny-pvp-server-only-content ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jaki ty chcialbys specjalny-pvp-server-only-content ?


Wystarczy żeby przywrócili to co już BYŁO w poprzedniej becie, nie jest to imo tak wiele, gracze skupiający się na pve maja do tego serwery, simple.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:44 
Cytuj  
iniside napisał(a):
PvP oznacza, ze mozesz atkowac graczy w contested zonach.


Dokladnie. Tyle.

W dodatku taki podzial i takie nazewnictwo nie zostalo wymyslone dzisiaj.

Server PvP = server PvE z dodana mozliwoscia atakowania graczy outdoor w contested zonach.


"Wystarczy żeby przywrócili to co już BYŁO w poprzedniej becie, nie jest to imo tak wiele, gracze skupiający się na pve maja do tego serwery, simple."

Piszcie petycje. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:49 
Cytuj  
TBH wprowadzili te wardstony ale nie przerobili zony dookola. Imho powinni dodac po prostu jeszcze jakis Super Ancient Wardstone w miejscu z rownym dostepem dla obu frakcji, czy jakas taka polanke na rifta bez questowych mobow i byloby miejsce do radosnego zergowania czy odcinania wroga od ich miasta malymi squadami. Fun, kille i nagroda w postaci PvE.

Z wiekiem coraz bardizej wspominam jakies AZN produkcje gdzie party siedzialo na spocie godzinami, ale nikt nie narzekal, bo co 10 min ktos inny chcial ten spor wydrzec. Bylo PvP i nagroda w postaci najlepszego spota do PvE.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:58 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
To powinni zmienić nazewnictwo serwerów bo jest troszkę mylące jak ktoś wbija sie na serwer Player vs Player i okazuje sie że 95% contentu to pve jest a nie pvp.

Dla jednego na serwerze PvP będzie to 99% PvE, a dla drugiego 90% PvP.
Ludzie są rożnie nastawieni do gier, byli nawet tacy co stawiali na PvE w Darkfall i zrobili rage quite jak ich pojechali :)

Na serwerze PvP od ponad 20lvl czyli po kilku godzinach gry mamy world PvP, nie ma i nie będzie open pvp czy ffa.

Ja liczę jedynie że world pve będzie dawało takie same korzyści jak siedzenie w instancjach pve, a to już samo nakręca pvp, proste i czytelne.
Zwyczajnie różnica między PvE serwerem, a PvP ma byc taka że serwer PvP daje nam dodatkowy element i fun dla tych co to lubią i wybierają z rozmysłem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:31 
Cytuj  
Propozycja tej petycji do tłumaczenia.

----------------------------------------

Jestem zaniepokojony zmianami dotyczącymi PvP jakie pojawiły się na ostatnim “Planar War” event six, zmiany te niszczą sens grania na serwerze PvP.

Chcę grac na serwerze PvP i oczekuje:
1. cofnięcia zmian dotyczących guardów w quest hubach do tego co było na "Battle of the Ascends" event five ( aktualna sytuacja niszczy world pvp )
2. likwidacja teleportów do dungeonów ( zmniejsza trakcyjność world pvp )
3. likwidacji exp na warfront i dungeon ( niszczy world pvp i zamyka graczy w instancjach )
4. dodatkowej akceptacji podczas logowania się na serwer PvP przez graczy że chcą grać z w/w zasadami

Apeluje do producentów gry o rozwagę i rozsądne podejście do tematu serwerów PvP bo może się to zakończyć odpadnięciem części graczy, którzy liczyli na zasady jakie były do tej pory.

Chcę przypomnieć producentom gry Rift że wielu graczy zaufało im i zakupiło preorder gry i ze zdziwieniem przyglądają się ostatnim zmianom, które psują sens rozgrywki na serwerach PvP.
Mam nadzieje że ostatnie zmiany to tylko przejściowy błąd producenta związany z badaniem rożnych rozwiązań w grze, a nie docelowe zasady.
Dużo graczy po ostatnim beta evencie wycofała się z zakupu i czeka na oficjalne stanowisko Trion na temat zasad jakie będą na serwerach PvP.

------------------------------------

Jeśli ktoś chce zrobić korektę i tłumaczenie to bardzo proszę.
Wiem że sprawa expa w wf/ins jest dyskusyjna ale to ma sens na serwerze PvP i mam nadzieje że to rozumiecie, a nawet brak akceptacji przez Trion tego daje szanse że inne rzeczy zostaną wprowadzone.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 15:33 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:33 
Cytuj  
Wywalic pkt 3 bo nie ma nawet cienia szansy zeby przeszedl i mozna tlumaczyc. :)

Niech to bedzie poprostu petycja o revert guardow/quest hubow do stanu z event 5 plus ofc pozostawienie Ancient Wardstones - niech sobie sa. :)

Nie probuj embe lapac za wielu srok za ogon na raz. :)


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 15:35 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:34 
Cytuj  
Zawsze musi być jeden najmniej realny punkt by resztę przepchnąć ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:44 
Cytuj  
Dodałbym jeszcze likwidację itemów stricte do pvp i zrównanie statów dla pvp/pve, ale na to pewnie też nie ma szans, bo skoro już to zaimplementowali, to ciężko im się będzie z tego wycofać.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:49 
Cytuj  
tak ale na wf bardzo fajnie doświadczenie się zdobywa, dlatego uważam że likwidacja exp w tym przypadku jest bez sensu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:51 
Cytuj  
anubis napisał(a):
tak ale na wf bardzo fajnie doświadczenie się zdobywa, dlatego uważam że likwidacja exp w tym przypadku jest bez sensu :)

zapraszam na serwer pve


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:52 
Cytuj  
Bez pvp ta gra umrze śmiercią naturalną sami pve gracze zostaną ale póżniej też zaczną narzekać że jak chce kogoś zabić to nie ma kogo bo wszyscy grają pve :D Mnie to kurwa denerwuje ze najwiecej narzekaja pve gracze placza lamentuja niszcza aspekt pvp a pozniej maja pretensje ze nikt nie chce grac w grę i nie mają co robić krafcic dla siebie ? :D gram samemu ze sobą :D Ci właśnie wowocy niszczą klimat gry gra powinna dostarczac adrenaliny a nie ze idę na spota czy zginę czy kogoś zabiję to nic mi to nie da :D zero ryzyka utraty czegoś i zysku jakiegoś a bez adrenaliny gra szybko się nudzi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.