mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
anubis napisał(a):
tak ale na wf bardzo fajnie doświadczenie się zdobywa, dlatego uważam że likwidacja exp w tym przypadku jest bez sensu :)

zapraszam na serwer pve


jakoś na sc w warku też expa się zdobywało i nikt na to nie narzekał

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:55 
Cytuj  
elitper napisał(a):
Bez pvp ta gra umrze śmiercią naturalną sami pve gracze zostaną ale póżniej też zaczną narzekać że jak chce kogoś zabić to nie ma kogo bo wszyscy grają pve


Przyklad WoW przeczy twoim slowom. Jakos 10 mln ludzi gra i maja gdzies Open PvP :)
Trion o tym wie, ze Open PvP niszczy fun z gry dla gankowanych/griefowanych ludzi i na pewno na to nie pozwoli.
Ostatnie zmiany w grze to idealny przyklad polityki anti-griefing by Trion.


_________________



*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
elitper napisał(a):
Bez pvp ta gra umrze śmiercią naturalną sami pve gracze zostaną ale póżniej też zaczną narzekać że jak chce kogoś zabić to nie ma kogo bo wszyscy grają pve


Przyklad WoW przeczy twoim slowom. Jakos 10 mln ludzi gra i maja gdzies Open PvP :)
Trion o tym wie, ze Open PvP niszczy fun z gry dla gankowanych/griefowanych ludzi i na pewno na to nie pozwoli.
Ostatnie zmiany w grze to idealny przyklad polityki anti-griefing by Trion.


miliony much jedzą gówno więc i my powinniśmy jeść ?? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:03 
Cytuj  
anubis napisał(a):
embe napisał(a):
anubis napisał(a):
tak ale na wf bardzo fajnie doświadczenie się zdobywa, dlatego uważam że likwidacja exp w tym przypadku jest bez sensu :)

zapraszam na serwer pve


jakoś na sc w warku też expa się zdobywało i nikt na to nie narzekał

był to jeden z powodów że RvR umierało bo wszyscy siedzieli na scenario

elitper napisał(a):
Bez pvp ta gra umrze śmiercią naturalną sami pve gracze zostaną ale póżniej też zaczną narzekać że jak chce kogoś zabić to nie ma kogo bo wszyscy grają pve :D...

nie, serwery PvE zawsze są podstawą w takich grach i są bardziej liczebne, dyskutujemy o zasadach na serwerach PvP


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:05 
Cytuj  
jakoś RR trzeba też było gdzieś nabijać,jak nie nie było zadym w keepach :P

edit:

jakby nie było punktów doświadczenia to wf można byłoby całkowicie usunąć bo nie opłacałoby się na nie chodzić :)


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 16:15 przez anubis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:13 
Cytuj  
anubis napisał(a):
Huragan napisał(a):
elitper napisał(a):
Bez pvp ta gra umrze śmiercią naturalną sami pve gracze zostaną ale póżniej też zaczną narzekać że jak chce kogoś zabić to nie ma kogo bo wszyscy grają pve


Przyklad WoW przeczy twoim slowom. Jakos 10 mln ludzi gra i maja gdzies Open PvP :)
Trion o tym wie, ze Open PvP niszczy fun z gry dla gankowanych/griefowanych ludzi i na pewno na to nie pozwoli.
Ostatnie zmiany w grze to idealny przyklad polityki anti-griefing by Trion.


miliony much jedzą gówno więc i my powinniśmy jeść ?? :P


Widocznie to gówno musi być smaczne skoro co chwilę są jakieś porównania do warcrafta. :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:15 
Cytuj  
anubis napisał(a):
Przyklad WoW przeczy twoim slowom. Jakos 10 mln ludzi gra i maja gdzies Open PvP :)
Trion o tym wie, ze Open PvP niszczy fun z gry dla gankowanych/griefowanych ludzi i na pewno na to nie pozwoli.
Ostatnie zmiany w grze to idealny przyklad polityki anti-griefing by Trion.


miliony much jedzą gówno więc i my powinniśmy jeść ?? :P[/quote]

Na świecie wg. badan jest już prawie 2x więcej kobiet niż mężczyzn czyli prawie 2/3 nosi biustonosze czy to znaczy że my też powinniśmy ? :P


A na poważnie, już pisałem o tym że ludzie chcą móc gankować innych ale sami nie chcę być gankowani bo już grief.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:18 
Cytuj  
dla mnie wow = epic fail :)
Pograłem 3 miesiące i uważam to za stracony czas i pieniądze. WoW jest dla mnie gra bez klimatu :) Nie wspominając o goblinach które są totalna porażka :) Nieudaną próba skopiowania z warka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:21 
Cytuj  
A teraz jeszcze podaj ile % kobiet w ogóle nosi biustonosze, bo stwierdzenie 1kobieta=1biustonosz jest mylne ! Może to być uwarunkowane ich budową ciała - tzw. deska, albo po prostu mogą nie lubić. :]

Wracając do tematu ja nie lubię gankować, bo nie daje mi to funu, jak ktoś mnie utłucze podczas, gdy jestem zajęty np. questowaniem to wracam i ubijam go 5-krotnie, żeby zrozumiał jak wielki błąd popełnił. :]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:21 
Cytuj  
Cały wow jest jedną wielką zjebaną kopią warka.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:23 
Cytuj  
anubis napisał(a):
dla mnie wow = epic fail :)
Pograłem 3 miesiące i uważam to za stracony czas i pieniądze. WoW jest dla mnie gra bez klimatu :) Nie wspominając o goblinach które są totalna porażka :) Nieudaną próba skopiowania z warka :)


Właśnie udana, bo się przyjęło !
Warek online wyszedł czyli pierwowzór, kopiujący mechanikę, interface wow'a + klimat warhammera i co ? I g.. :]

Niah napisał(a):
Cały wow jest jedną wielką zjebaną kopią warka.


A windows jest kopią "mekintosza" i jaki z tego wniosek ? Że jeżeli już kogoś naśladować to tylko tych najlepszych.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:25 
Cytuj  
Gobliny w warku są milion razy lepiej zrobione niż te w wowie :) Nie wspominając o ich klimacie :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:26 
Cytuj  
B Z D U R A

War sfailował z powodu lagu, doprowadzenia siegów do farmy pve oraz anemicznego combatu.


Rzekłem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:37 
Cytuj  
anubis napisał(a):
jakby nie było punktów doświadczenia to wf można byłoby całkowicie usunąć bo nie opłacałoby się na nie chodzić :)

punkciki na itemki to główna zachęta, dyskutujemy oczywiście o serwerze PvP gdzie podstawą ma być world pvp, farma wf dla expa to bardzo dobra rzecz ale na serwerze pve


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
anubis napisał(a):
jakby nie było punktów doświadczenia to wf można byłoby całkowicie usunąć bo nie opłacałoby się na nie chodzić :)

punkciki na itemki to główna zachęta, dyskutujemy oczywiście o serwerze PvP gdzie podstawą ma być world pvp, farma wf dla expa to bardzo dobra rzecz ale na serwerze pve


no to się w końcu zgodzę :) tylko itemy też mogłyby wypadać fajne po zabiciu przeciwnika :) Oczywiście nie z jego inv :) bo loota czy full loota ja za bardzo bym nie chciał :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:59 
Cytuj  
My nie żądamy wprowadzenia full lootu w rifcie, jesteśmy jak muzułmanie demonizowani przez debilną większość która nie rozróżnia serwerów pvp od pve. Wow ogłupił społeczeństwo tak jak to robi teraz mtv, nikt by słuchał w polsce murzyńskiego gówno rapu gdyby nie było puszczane właśnie w mtv.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
Propozycja tej petycji do tłumaczenia.

----------------------------------------

Jestem zaniepokojony zmianami dotyczącymi PvP jakie pojawiły się na ostatnim “Planar War” event six, zmiany te niszczą sens grania na serwerze PvP.

Chcę grac na serwerze PvP i oczekuje:
1. cofnięcia zmian dotyczących guardów w quest hubach do tego co było na "Battle of the Ascends" event five ( aktualna sytuacja niszczy world pvp )
2. likwidacja teleportów do dungeonów ( zmniejsza trakcyjność world pvp )
3. likwidacji exp na warfront i dungeon ( niszczy world pvp i zamyka graczy w instancjach )
4. dodatkowej akceptacji podczas logowania się na serwer PvP przez graczy że chcą grać z w/w zasadami

Apeluje do producentów gry o rozwagę i rozsądne podejście do tematu serwerów PvP bo może się to zakończyć odpadnięciem części graczy, którzy liczyli na zasady jakie były do tej pory.

Chcę przypomnieć producentom gry Rift że wielu graczy zaufało im i zakupiło preorder gry i ze zdziwieniem przyglądają się ostatnim zmianom, które psują sens rozgrywki na serwerach PvP.
Mam nadzieje że ostatnie zmiany to tylko przejściowy błąd producenta związany z badaniem rożnych rozwiązań w grze, a nie docelowe zasady.
Dużo graczy po ostatnim beta evencie wycofała się z zakupu i czeka na oficjalne stanowisko Trion na temat zasad jakie będą na serwerach PvP.

------------------------------------

Jeśli ktoś chce zrobić korektę i tłumaczenie to bardzo proszę.
Wiem że sprawa expa w wf/ins jest dyskusyjna ale to ma sens na serwerze PvP i mam nadzieje że to rozumiecie, a nawet brak akceptacji przez Trion tego daje szanse że inne rzeczy zostaną wprowadzone.


Tam wg mnie bardziej by pasowalo, "Od servera PvP oczekuje:" przynajmniej jakos fajniej mi sie tlumaczy :P Ale to subiektywnezdanie.

A co do 3ciego punktu... wystarczy ze itemy za PvE jak instancje czy WF byly slabsze od tych za ten world PvP czy co tam chcecie ^^.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:12 
Cytuj  
od servera pvp oczekuje, ze zgodnie z jego nazwa BEDZIE na nim jakies PVP poza WF'ami. i w sumie nic wiecej. a AW, z jego pieknymi opisami mozecie sobie wlozyc do sejfu i zamknac do przyszlego dodatku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 19:21 
Cytuj  
No to jak, nikt nie przetłumaczy tego zgrabnie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 19:31 
Cytuj  
more pvp plz niggas.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.