mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 20:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to jak, nikt nie przetłumaczy tego zgrabnie ?



I am concerned about last changes in PvP system which(who - nie wiem jak powinno byc :P) appear in the last beta event "Planar War", these changes destroy the sense of playing on the PvP server.

From PvP server I expect:
1. The withdrawal of changes who concern Guards in the quest hubs to what was on the "Battle of the Ascends" event five (current situation destroys the world pvp).
2. Liquidation teleports to the dungeons (it make world pvp less attractive).
3. Remove expirience at warfronts and dungeons (it destroy world pvp and it close players in dungeons).
4. Additional rules who players have to accept before joining PvP server.


Jak sie podoba to pozniej zobacze ta druga czesc ale jako ze moj angielski posysa wole dac kawalek niz tlumaczyc calosc :)

O kolega nizej mnie wyreczyl :p


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 20:29 przez Thou, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 20:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
Propozycja tej petycji do tłumaczenia.

----------------------------------------

Jestem zaniepokojony zmianami dotyczącymi PvP jakie pojawiły się na ostatnim “Planar War” event six, zmiany te niszczą sens grania na serwerze PvP.

Chcę grac na serwerze PvP i oczekuje:
1. cofnięcia zmian dotyczących guardów w quest hubach do tego co było na "Battle of the Ascends" event five ( aktualna sytuacja niszczy world pvp )
2. likwidacja teleportów do dungeonów ( zmniejsza trakcyjność world pvp )
3. likwidacji exp na warfront i dungeon ( niszczy world pvp i zamyka graczy w instancjach )
4. dodatkowej akceptacji podczas logowania się na serwer PvP przez graczy że chcą grać z w/w zasadami

Apeluje do producentów gry o rozwagę i rozsądne podejście do tematu serwerów PvP bo może się to zakończyć odpadnięciem części graczy, którzy liczyli na zasady jakie były do tej pory.

Chcę przypomnieć producentom gry Rift że wielu graczy zaufało im i zakupiło preorder gry i ze zdziwieniem przyglądają się ostatnim zmianom, które psują sens rozgrywki na serwerach PvP.
Mam nadzieje że ostatnie zmiany to tylko przejściowy błąd producenta związany z badaniem rożnych rozwiązań w grze, a nie docelowe zasady.
Dużo graczy po ostatnim beta evencie wycofała się z zakupu i czeka na oficjalne stanowisko Trion na temat zasad jakie będą na serwerach PvP.

------------------------------------

Jeśli ktoś chce zrobić korektę i tłumaczenie to bardzo proszę.
Wiem że sprawa expa w wf/ins jest dyskusyjna ale to ma sens na serwerze PvP i mam nadzieje że to rozumiecie, a nawet brak akceptacji przez Trion tego daje szanse że inne rzeczy zostaną wprowadzone.


Dear Devs,

I write this, because I am worried about the last changes that took place at the last beta event concerning PvP - the changes that were made completely destroyed the idea of what it is to play on a PvP server.

I want to be able to play on a PvP server without the major concern being catering to the PvE crowd, therefore I'd expect the following:

1. Rolling back the changes that affected guards at quest hubs to how it was back in beta event five, as the system that is in place now completely destroys World PvP.
2. Removing dungeon teleports, as it ridicules the idea of Open PvP with the ability to just teleport somewhere else.
3. Removing experience gain on warfronts and dungeons, as it takes a large pool of players that run instances on a PvP-supposed-to-be server, thus leading to destroying World PvP.
4. Additional ruleset to be accepted by a player who decides to join a PvP server, as it would make sure the player knows what he is getting into.

I ask for your open-mindness and a good approach to PvP servers as it might lead to losing a large playerbase who wanted the PvP to be just how it was before the patch.

I also want to remind the Rift Devs that many players trusted, and still trust you and preordered the game only to be baffled by the changes made to PvP servers that took OUR fun away and shattered the idea of playing on a PvP server how it was back before the update.
I hope the last patch wasn't your main goal and was developed to check what works well and what does not and you do realize it cannot be left that way. You lose people that way - after the last beta event some of the players changed their mind and pulled their order back until the PvP matter is going to get sorted out.

Sincerely,
An actual OPEN WORLD PVP Player

chce sie komus bawic w korekte to prosze, bo pisane na szybkosci ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 20:55 
Cytuj  
ew. wersja skrocona: Giev us back our PvP kthnxbye!!!oneone ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 01:08 
Cytuj  
general - http://forums.riftgame.com/showthread.p ... post903002
beta - http://forums.riftgame.com/showthread.p ... post903489


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 01:45 
Cytuj  
Jak narazie pierwszy feedback na petycje jest pozytywny, tak wiec podpisywać sie tam wszyscy all stąd:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 01:53 
Cytuj  
Wpisałem się w obu, jutro pewnie będzie 20 stron whine'u.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 01:57 
Cytuj  
Podpisałem się w obu.

Edit: Nieźle. 6 stron w ciągu godziny na głównym forum.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 03:05 
Cytuj  
oczywiście royal legion wyraża zdecydowany sprzeciw i odsyła do darkfalla ;) o ironio

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 06:24 
Cytuj  
co to za bzdura z platnymi itemami?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 07:26 
Cytuj  
Też się podpisałem, topic ma już 15 stron ^^


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 07:40 
Cytuj  
Mimo, ze mam zamiar grac na PvE to i tak podpisalem. Ja jestem happy to niech pk tez maja fun, a co :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 08:05 
Cytuj  
Podpisane obie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 09:05 
Cytuj  
Wypowiedział się w tych topikach "ktoś z góry" ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 09:25 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wypowiedział się w tych topikach "ktoś z góry" ??

Oni bardzo rzadko odpowiadaja w tematach. Jak ich to zainteresuje to poprostu wprowadza zmiany bez wdawania sie z dyskusje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 09:30 
Cytuj  
Czekamy do nastepnego eventu :) Już tylko 6 dni zostało :P a potem 3 dni do hs yay \0/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 10:17 
Cytuj  
4 strony na beta i 19 na general. Sie dzieje.
Podpisane

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 10:35 
Cytuj  
A faktycznie ktos wysłał linki do devsów bezpośrednio jak ktoś tam pisał na ogólnym?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 10:51 
Cytuj  
hmm faktycznie oddzwiek jest i to ladny jak to zadziala to chyba uwierze ze to 1 gra gdzie gracze moga wplynac na devsow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 11:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
hmm faktycznie oddzwiek jest i to ladny jak to zadziala to chyba uwierze ze to 1 gra gdzie gracze moga wplynac na devsow.


Tylko, że niestety w drugą stronę też to będzie działać. Zbierze się grupa której się nie podoba, że podczas bicia mobow ktoś im wbija nóż plecy, piszą petycje, organizują pozytywne wpisy, devsi to widzą i zmieniają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 14:53 
Cytuj  
Dla nich jest serwer pve.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.