mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 23:34 
Cytuj  
Tu możecie linkować skriny i lokacje do ciekawostek w grze.
Ztcw to puzzle i secretne lokacje dropują sprzęt na levelu gracza otwierającego, więc opłac się tam iść dopiero na 50, ale... :)
Ponowne otwarcie secreta/puzzla dropuje woreczek ze śmieciami typu patyczek za 1 srebra ;)

Ja znalazłem po stronie defiant takiego epixa:

Obrazek


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 23:47 
Cytuj  
Farciarz. :)

Ja oblecialem 6 skrzynek w Lake Of Solace i same Blue/Greeny. Plus ok. pol platynki z kazdego chasta.

Ponizej mapka z zaznaczonymi chestami (na czerowno Freemarch puzzle)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Calkiem prowdopodobne ze skrzyn jest wiecej bo jest sporo jeziorka jeszzcze zablokowanego niewidzialnymi scianami.

Hinty: Pierwsza polecam otworzyc skrzynie na polnocy w tej zatoczce. Pozostale sa dosc gleboko i potrzeba miksturek do Water Breathing zeby je otworzyc. Natomiast z kazdego chesta dropi pare mikstur dajacych WB na 10 minut.

Co do Freemarch puzzli - solo sa niezwykle upierdliwe - polecam wziac 1-2 osoby do pomocy i rowniez miksturke do Water Breathing.
Ultra hint: Puzzle polegaja na zapalenie 10 lamp w krotkim czasie tak aby utworzylo sie swiecace kolo. Lampy pokazuja sie na planie kola w losowej kolejnosci w static miejscach i trzeba dokladnie i bardzo szybko klikac. Najlepiej ustawic sie w srodku i oddalic kamere i zawiesic ja nad postacia.
Puzzle zalicza tej osobie ktora zapali pierwsza i ostania lampe (musisz te dwie inaczej nie zaliczy).
Czasem tez jak za bardzo klikasz w te lampki to nie zalicza - trzeba precyzyjnie i bardzo szybko raz kliknac.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Polecam tez popolowac na rare mobki - ale to juz po release i po powstaniu jakiegos database z dropami bo named rare mobki maja static drop listy. Taki mobek to gwarant greena/blue plus czesto sporo kasy. Itemki sa nie randomowe bo maja nazwy po mobkach - np. "The Big Rare Spider Axe" itp...
Niestety rare mobki sa dosc rare i ja widzialem tylko rare Enta 15lvl w Silverwood (niesolowalny jako rogue wtedy - 2 hits KO) oraz w tej becie spotkalem rare 28lvl pajaka przechadzajacego sie po drodze (!!!) w Scarlet Gorge, ktory dropnal mi niebieska macke z jego imieniem.
Na pocieszenie dodam ze czasem jest nawet kilkanascie takich named rare na zone - wystarczy poczytac achievementy.

Fajny temat btw..

BTW2. Stonefield puzzle sa doslownie 50 metrow na zachod od miejsca w ktorym stoisz. :)
Taki rzad teleskopow, ktore trzeba w dosc krotkim czasie aktywowac w odpowiedniej kolejnosci.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 06:09 
Cytuj  
Skrzynki są na max lvl 30, na rogalu dostałem same of Fortress rzeczy nie wiem po kij ale epickiego guna tez :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 09:32 
Cytuj  
Ja wczoraj je otworzylem na 20 na warku i dostalem tez same "of fortress". 3 zielony itemy i dwa niebieskie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 11:45 
Cytuj  
jak uzależnione od lvl są te skrzynki?
mi na 22 lvl wypadły itemki z 20 lvl
to jest co 10 lvl czy np co 5 i np na 25 lvl dostanę z 25lvl?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 11:57 
Cytuj  
Nie wiem jak z chestami i cairnami, ale loot z puzzli jest co 5 lvli. Masz 24 lvl dostajesz loot na 20 lvl. Masz 25 lvl to dostajesz już na 25 lvl.

@Kabra, mówisz, że w Freemarch puzzles są upierdliwe i not soloable? To spróbuj wysolować puzzle w Moonshade.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 12:13 
Cytuj  
Sebek napisał(a):
@Kabra, mówisz, że w Freemarch puzzles są upierdliwe i not soloable? To spróbuj wysolować puzzle w Moonshade.


Gorsze niz quest z napelnianiem kufli w Stonefield?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 12:16 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Sebek napisał(a):
@Kabra, mówisz, że w Freemarch puzzles są upierdliwe i not soloable? To spróbuj wysolować puzzle w Moonshade.


Gorsze niz quest z napelnianiem kufli w Stonefield?


Nie wiem, nie grałem czarnuchami. Ale puzzle w Moonshade są chore i chwile schodzi zanim je rozwiążesz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 13:02 
Cytuj  
Ja otwierałem skrzynki rogalem na 39 levelu i dostawałem itemy na 30 level, jak otworzyłem lokacje którą podał souless to dostałem blue na lvl 35 więc imo skrzynki są do max 30 levelu, teraz pytanie jak tam sie dostac na 30 levelu guardianami :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 22:39 
Cytuj  
Jakby ktos mial problem z tarczami w Gloamwood http://riftideas.com/gloamwood_puzzle_shield_wall.php

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2011, 23:11 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=yyqcUuQw ... re=related
i w pokrewnych filmach tez sie powinno cos znalezc


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2011, 08:02 
Cytuj  
Czy juz wiadomo na jakich levelach otwierac skrzynki/ukladac puzzle?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2011, 15:11 
Cytuj  
Silverwood i Freemarch jest daje itemki lvl 30 max, nie wiem jak reszta ale prawdopodobnie max lvl itemków zwiększa się o 5 dla każdej zony.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 10:10 
Cytuj  
wczoraj zrobilem puzle w silver niebieska tarcza na 30 lvl calkiem si ale pozniej polazlem do kopca w gorach i tam juz zielone spodnie na 30 czyzby za wczesnie tam polazlem czy za pozno czy tez ranodm? i jak to w koncu jest oplaca sie teraz otwierac czy czekac na 50?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 10:27 
Cytuj  
Loot z puzzli/dust bag jest randomowy, możesz zrobić i 10 i nie dostać nic oprócz greena, ja zrobiłem wczoraj skrzynki w Lake of Solace i z 5 dostałem 2 greeny i 3 epiki.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 10:32 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Loot z puzzli/dust bag jest randomowy, możesz zrobić i 10 i nie dostać nic oprócz greena, ja zrobiłem wczoraj skrzynki w Lake of Solace i z 5 dostałem 2 greeny i 3 epiki.


no ok a jak z lvlami?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 10:40 
Cytuj  
Tego nie wie nikt chyba, ja wiem jedno na 100% itemki z Lako of Solace ze skrzynek to max lvl30 więc na tym levelu najbardziej opłaca się je otworzyć.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 10:49 
Cytuj  
Blood a jak tam się dostałeś? Moze dzisiaj tam pojedziemy?;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 10:56 
Cytuj  
Jak robiliśmy raid na defiantów to ja sobie do lake of solace pojechałem, bo to była zona obok. Fajne, o masz z 6 skrzynek + puzzle także itemków można nachapać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 11:13 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Blood a jak tam się dostałeś? Moze dzisiaj tam pojedziemy?;)


No jak to jak? w stealth ale ciężko było, po drodze zninjowałem jeszcze Red Handed achi hehe, zajebałem tych co czekali na respawn worka i sam go zabrałem :D

Teraz mam porticulum do Dragoncośtam to mogę polecieć i się zsummonujecie na bannerek , przy okazji by się by przydał priest warden z water breathing buffem to byśmy zrobili puzzle bo potiony są zbugowane i działaja tylko parę sec.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.