mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:29 
Cytuj  
Aha, czyli na jedno przekleństwo zareagowałeś od razu, Mendol, ale już na prawie całą stronę spamu nie raczyłeś zwrócić uwagi? Nie ma to jak kompetentny moderator. Pomijam fakt, że wulgaryzmy w tym dziale pojawiały się niejednokrotnie, a uwaga została zwrócona tylko na mój jeden post. Brawo.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:34 
Cytuj  
Dokładnie tomu, tylko moderator ma prawo przeklinać.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:37 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Aha, czyli na jedno przekleństwo zareagowałeś od razu, Mendol, ale już na prawie całą stronę spamu nie raczyłeś zwrócić uwagi? Nie ma to jak kompetentny moderator. Pomijam fakt, że wulgaryzmy w tym dziale pojawiały się niejednokrotnie, a uwaga została zwrócona tylko na mój jeden post. Brawo.


Jesli ci cokolwiek nie pasuje to naprawde nie musisz tutaj nic pisac.
I jesli twoje wypowiedzi beda w takim tonie jak poprzedni post to bede je usuwal.
Jak sama nazwa tematu wskazuje ludzie beda pisac tutaj rozne rzeczy.
I nie widze w tym problemu - o ile dyskusja jest na jakim takim poziomie.
Twoja wypowiedz znacznie odstaje od niego, wiec albo sie zastosujesz do prosby albo bedziesz ukarany :)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:42 
Cytuj  
Nazwa tematu i dział w jakim się on znajduje jasno świadczą o tym, że posty mają być na temat RIFTA nie TERY. No ale widocznie nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.

//EOT


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
EloNis napisał(a):
Aha, czyli na jedno przekleństwo zareagowałeś od razu, Mendol, ale już na prawie całą stronę spamu nie raczyłeś zwrócić uwagi? Nie ma to jak kompetentny moderator. Pomijam fakt, że wulgaryzmy w tym dziale pojawiały się niejednokrotnie, a uwaga została zwrócona tylko na mój jeden post. Brawo.


Jesli ci cokolwiek nie pasuje to naprawde nie musisz tutaj nic pisac.
I jesli twoje wypowiedzi beda w takim tonie jak poprzedni post to bede je usuwal.
Jak sama nazwa tematu wskazuje ludzie beda pisac tutaj rozne rzeczy.
I nie widze w tym problemu - o ile dyskusja jest na jakim takim poziomie.
Twoja wypowiedz znacznie odstaje od niego, wiec albo sie zastosujesz do prosby albo bedziesz ukarany :)


Moderacja na najwyzszym swiatowym poziomie lol. Zreszta jak na calym forum.

Imho albo moga klnac i spamowac wszyscy albo nikt i kasujemy 75% dzialu.

No chyba ze to ma byc kolejny dzial moderowany pod i opanowany przez "elyte mmorpg.pl", ktora moze klnac i jechac po kazdym a inny (nowi) sa na dziendobry rownani z ziemia. A widze tu w dziale troche "swiezej krwi" co zdazylo sie chyba pierwszy raz na tym forum od 2004 roku, kiedy to mial premiere WoW.

Przyczepienie sie do slowka "wypierdalac" przez ciebie jest conajmniej smieszne. Jak juz chcesz moderowac i wziales sie za to, to rob to bezstronnie i na poziomie plz.

Nie robcie z tego dzialu kolejnego prywatnego forum dla pieciu ludzi na krzyz, bo tak mozna okreslic mmorpg.pl atm.

Ja taz napisze - fanboje TERY i innych koreanskich grindow - MACIE SWOJ TEMAT W OGOLNE . :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:54 
Cytuj  
Przejrzalem TEN temat od poczatku i jakos nie rzucilo mi sie w oczy, zeby ktokolwiek wypowiadal sie w wulgarny sposob.
I nie przyczepilem sie do slowka tylko do sensu wypowiedzi.
Sam zaczales ten temat zeby sprowokowac ostra wymiane zdan.
Z tego co zauwazylem pisze tutaj troche wiecej niz 5 osob i kazda z nich potrafi dyskutowac bez obrazania innych.
Ale biorac pod uwage twoje wypowiedzi Kabraxis oraz zachowanie to naprawde jestes ostatnia osoba, ktora powinna zwracac komus uwage.

Elonis - nie widze nic ZLEGO w tym aby tutaj ludzie mogli sobie porownac rozne gry do RIFT'a. bardziej to pomaga potencjalnym nowym graczom, niz twoje 'wypierdalac'.


Ostatnio edytowano 12 lut 2011, 21:59 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 21:55 
Cytuj  
omg..japa kabraxis

ojciec nie ma czasu ferdek tez niewiele i administracja tego forum praktycznie nie istnieje , jedyna moderacja to pod-dzialy .

mendola mozna lubic badz nie , ale trzeba przyznac ze dzial RIFT jest przejrzysty , tresciwy , mozna znalezc ciekawe informacje i jest sporo podwieszonych tematow .

chcesz zeby ten zdial przypominal general chat z gry? , bo ja nie , nudne przepychanki WoW to WoW tamto nie wnoszace zadnych walorow informacyjnych .

ludzie co sie interesuja gra szukaja prostych informacji - screeny , cena , trailery , i tu mozna takie wiadomosci szybko znalezc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 22:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mendola mozna lubic badz nie , ale trzeba przyznac ze dzial RIFT jest przejrzysty , tresciwy , mozna znalezc ciekawe informacje i jest sporo podwieszonych tematow .

chcesz zeby ten zdial przypominal general chat z gry? , bo ja nie , nudne przepychanki WoW to WoW tamto nie wnoszace zadnych walorow informacyjnych .

ludzie co sie interesuja gra szukaja prostych informacji - screeny , cena , trailery , i tu mozna takie wiadomosci szybko znalezc


Duza czesc tego wszytkiego wkleilem ja sam wiec bez takich tekstow w moim kierunku plx. :) Palce mnie bola od wklepywania info o grze w ten dzial. :)

Mi nie przeszkadza brak moderacji na tym forum - ale jesli ktos sie za to bierze to niech to robi bezstronnie i po rowno dla kazdego. A nie od razu przypierdalanko bo nowy napisal brzydkie slowo podczas gdy 2 tygodnie temu wyprodukowalismy z mendolem i cala reszta 10 stron flamu. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 22:16 
Cytuj  
Zwroc uwage, ze wyprodukowalismy go w temacie, ktory miedzy innymi po to zostal tutaj stworzony.
Ale jesli to ci umknelo to niestety nic na to nie poradze.
I gdybys rowniez nie zauwazyl - staram sie nie kasowac postow, tylko zwracac uwage gdy uwazam, ze tekst jest nie na miejscu badz obrazliwy dla innych.
Anyway nie chce mi sie wiecej tlumaczyc bo do niczego to nie prowadzi.

Ale chyba faktycznie zaczne wiecej uwagi przywiazywac do kolorow, bo widze, ze moje uwagi sa cytowane dosc wybiorczo :)


Ostatnio edytowano 12 lut 2011, 22:28 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 22:18 
Cytuj  
i jestesmy Ci wdzieczni , nikt Ci nie odmawia wkladu w ten dzial :)

tylko masz jedna wade- sklonnosc do fanbojowania , a po tym co pisales o Two worlds to raczej niewiele ludzi Ci wierzy na slowo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 22:24 
Cytuj  
Już się dawno przekonałem że dobry flame i drama przydaje się, wytrzymajcie te parę dni do open bety :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 22:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
i jestesmy Ci wdzieczni , nikt Ci nie odmawia wkladu w ten dzial :)

tylko masz jedna wade- sklonnosc do fanbojowania , a po tym co pisales o Two worlds to raczej niewiele ludzi Ci wierzy na slowo

Ej bo Two Worlds 2 byllo zajebiste. Dopoki nagle nie wyszlo ze jednej polowy gry nie ma a druga jest tylko online..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 23:03 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
i jestesmy Ci wdzieczni , nikt Ci nie odmawia wkladu w ten dzial :)

tylko masz jedna wade- sklonnosc do fanbojowania , a po tym co pisales o Two worlds to raczej niewiele ludzi Ci wierzy na slowo

Ej bo Two Worlds 2 byllo zajebiste. Dopoki nagle nie wyszlo ze jednej polowy gry nie ma a druga jest tylko online..


Dokladnie. Skad niby mialem wiedziec ze polowy gry z zapowiedzi zwyczajnie nie ma? :)

W TW2 nie bylo bety zeby potestowac.

Ale ze mam sklonnosc do fanbojowania to wiem. Z tej prostej przyczyny ze mnie gry jeszcze kreca mocno - nie jestem tak wypalony jak wiekszosc z tego forum, zwlaszcza jesli chodzi o MMO. Poprostu jak mnei gra jara to o tym pisze a nie na zasadzie "no niby dobre ale i tak pewnie bedzie chujowe". To za ~5 lat. :)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 23:53 
Cytuj  
Jak juz nawiazaliscie do tematu TW 2 i wielkiej buby z pusta polowa mapy ....

niby ta pusta czesc to multiplayer content, tak powiedzieli devsi, i tego trzyma sie cale community nadal grajace w TW2.

tylko ze jest male ale ... caly multiplayer content zamkniety jets w malusich i ciasnych instancjach, wiec rownie dobrze moze byc polozony, w odleglej galaktyce, nijak sie to mam w praktyce do tlumaczenia "fenomenu" pustej mapy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.