mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:26 
Cytuj  
Srsly ludzie... to zaczyna byc nudne i chore.

Wiem ze sa tutaj ludzie, ktorzy chcieli i chca grac w RIFT dla PvP. Good for you.
Ale pierdolicie o tym PvP W KAZDYM topicu, obojetne z jakim tematem rozmowy.

Non stop narzekanie ze nie mozna tego, ze nie mozna tamtego.... widzialem nawet narzekania jakiegos pro ze nie ma kary expa za smierc i full lootu.

No kurwa... zalozylem tutaj topic O ENDGAME PVE: viewtopic.php?t=38439

komentarze:

Cytuj:
Nie ma tez nic o PvP

Cytuj:
Niby to miało byc full pvp etc a wyszło, że skonczy się jak wow - czy lfg i instance tylko.

Cytuj:
spoko fajne to bedzie dla osob co lubia pve nawet powiem ze i mnie przez chwile zainteresowalo ale to chyba przez sposob pisania kabry. szkoda ze nic o pvp nie pisza czyli jednak pvp to tylko z nazwy bedzie.


/facepalm

Uwierzcie mi jak bedzie podcast o ENDGAME PvP to tez wam wkleje. :) Pomijajac juz fakt ze nie wiem co to jest endgame PvP, czym sie rozni pizganie na 30lvl od pizgania na 50lvl? Bo to jest endgame PvP.
Mozecie przyjac ze zona PvPvE czyli Battle Of Prot Scion to bedzie engame PvP plus PvP Soule i Ranki Prestige.

PODSUMOWUJAC napisze jak najmniej ofensywnie:

RIFT to gra PvE z PvP jako dodatek. Zawsze tak bylo. NIe bedzie tu robienia calej gry pod PvP ala DAOC czy WAR. NIE bedzie kar za smierc czy full lootu. Przypuszczalnie nie bedzie extensywnego rozwijania PvP zaraz po premierze - skupia sie na PvE.

DODATKOWO - PvP w grze jest i dziala. Mozna sie lac ala WoW w contested zonach i sa Warfronty (cztery sztuki). Z graczy jest drop (losowy) i mozna levelowac poprzez PvP.

Poprostu PvP nie jest glownym featurem tej gry i jej glowna "filozofia".



Na serio - takim gadaniem nonstop o PvP krzywdzicie tylko ta gre i wprowadzacie w blad nowych ludzi, ktorzy przychodza tu po info o grze.
Pomijam fakt ze tacy ludzie nie zadadza sobie nawet trudu wpisania RIFT w google i poczytania oficjalnej strony ale przez to wszechobecne PvP w tym dziale potem sa takie kwiatki jak ten napisany przez "pana od kabla":

Cytuj:
Niby to miało byc full pvp etc
w temacie dotyczacym podcasta TYLKO i WYLACZNIE o endgame PvE.


Gadajcie sobie o PvP ale dzisys... nie wciskajcie go wszedzie na sile.
Nie zdziwie sie jak przeczytam komentarz "Ale mialo byc full ultra hardcore PvP" w temacie o craftingu.

PS. Proponuje to przykleic. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:42 
Cytuj  
to nie bedzie full pvp? :P

Serio kabra nie traktujesz tej gry za powaznie? To gra ino ma dawac fun i takie tam. A narzekanie to uroki naszej narodowosci i wieku. Jak byl czlowiek mlodszy to sie napil wody zagryzl czerstwa bulke i pogral w statki i bylo ok a teraz oczekiwania sie zmienily taki lajf. Jeszcze bym cie zrozumial zeby tych gier wychodzilo teraz ze 3 i czyms sie roznily od siebie ale wychodzi tylko jedna i tak czy siak 90% wykupi i sprawdzi samemu chociaz przez miesiac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:47 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Serio kabra nie traktujesz tej gry za powaznie?


Tu nie chodzi o moje traktowanie gry - tu chodzi o poziom dyskusji w dziale.
Pasowalo by zmienic nazwe na "PVP w RIFT, ktorego (podobno) nie ma mimo ze jest".

Sorry ale troche mozna sie podlamac jak robisz ladny topic, wklejasz info bo myslisz ze moze ktos bedzie mial z tego pozytek a potem widzisz komentarze z dupy, zupelnie nie zwiazane z tematem.

Chyba przestane postowac jakiekowleik info bo nie ma za bardzo sensu i tak wszytko zostaje zalane trashtalkiem o PvP.


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 14:49 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:48 
Cytuj  
Jak ktoś ma już "papke" w bani to przeczyta 2-3 komentarze na byle stronie i grzecznie się posłucha:) amerykańce tak robią:) że jak im na IGN napiszą, że gra jest imba choćby była gniotem totalnym to wszyscy kupią:)

PS. Proponuje PVP ala Real PVP, delete postaci po śmierci ^^. Pamiętam, że w jakiejś grze coś takiego widziałem :)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:50 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
roponuje PVP ala Real PVP, delete postaci po śmierci ^^. Pamiętam, że w jakiejś grze coś takiego widziałem :)

W Diablo HC... :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:55 
Cytuj  
Ale o so chozi? Ja przecież proponowałem już bo to gra stricte PvE , wyjebac serwery PvP w pi...u, wyjebać pvp w pi...u i skupic sie w 100% na pve bo to gra stricte pve więc o co kaman?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:36 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ale o so chozi? Ja przecież proponowałem już bo to gra stricte PvE , wyjebac serwery PvP w pi...u, wyjebać pvp w pi...u i skupic sie w 100% na pve bo to gra stricte pve więc o co kaman?

masz serwery pve


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:57 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ale o so chozi? Ja przecież proponowałem już bo to gra stricte PvE , wyjebac serwery PvP w pi...u, wyjebać pvp w pi...u i skupic sie w 100% na pve bo to gra stricte pve więc o co kaman?


Wystarczy wyjebać WF i nei ma już pvp hahaha :D w dzisiejszych czasach gra mmo bez pvp jest skazana na porażkę :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:16 
Cytuj  
elitper napisał(a):
w dzisiejszych czasach gra mmo bez pvp jest skazana na porażkę :)


Ale to gra stricte pve jest, w takiej nie powinno byc pvp :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:39 
Cytuj  
oczywiście, dlatego tez na serwerach PvE nie ma world pvp, nikogo to chyba nie dziwi


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:20 
Cytuj  
Im wiecej czytam postow Kabra tym rosnie we mnie przekonanie ze pvp w tej grze urze wraz zosiagnieciem 50lvl. Dlaczego? Ano postac wymaksowana nie bedzie zapiatalac na quest spoty wiec nie pobijemy takowej, postac taka bedzie lazila do instancji rajdowych. podkreslam instancji, gdzie dodatkowo postac taka sie ordynarnie teleportuje, nie bedzie musiala wystawic dupska na ryzyko walki w drodze do takiej instancji, ona sie tam kurwa po prostu teleportuje, wiec popieram postulat likwidacji serwerow pvp gdy ikreslenie to jest nieadekwatne do zmian wprowadzanych przez devsow.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:53 
Cytuj  
... wymogiem teleportowania sie do instancji jest to, ze jedna osoba musi sie w niej znajdowac, a zeby sie w niej znalazla musi do niej dojsc i wejsc metoda tradycyjna. Jak bedziesz mial ochote na 50 lvlu zapolowac na ludzikow, ktorzy chca zrobic sobie jakiegos insta, to nic nie bedzie stalo ci na przeszkodzie. prosta sprawa ustawisz sie pod tym instem, i bedziesz pizgal kazdego gracza, ktory bedzie probowal sie do niej przebic. Takie nikczemne zachowanie daje nam 99% szans na przybycie odsieczy, czyli sporej zgrai kumpli pokrzywdzonego chcacych dostac sie do insty. wiec nie popadajmy w skrajnosci, ze opvp umrze na 50 lvlu bo ludzie beda robic tylko instancje.

z gory tez prosze o nie snucie spiskowych teorii dziejow o tym jak to rogue na hide beda omijac nas broniacych wejscia do insta i teleportowac do siebie radosna gromadke kumpli czekajacych na ten moment w safe zone.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:10 
Cytuj  
Bo przecież wszyscy będą się honorowo bić z Tobą pod inst zamiast zarzucić jakiegoś roota i od raz wbiec do insta, albo po jednym deadzie na soulwalku nie odrodzą się zaraz pod wejściem i hop do środka. Przecież każdy gracz PvE jest honorowy i roleplayuje jak szalony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:21 
Cytuj  
ciekaw jestem ile razy mozna pisac to samo, zanim trafi to do zakochanych w rifcie graczy? to samo jest na oficjalnym forum, to samo tutaj.
'chce grac na serverze pvp bo ma fajna nazwe ale generalnie to nie chce zeby sie roznil od servera pve'.
NIKT nie twierdzil, ze rift ma miec zajebiste pvp jak w daoc'u, dfo, czy nawet warhammerze. BA nikt tego nawet nie oczekiwal (przynajmniej od razu).
jednak sami devsi zwieszywszy niezla kase posrod graczy, ktorzy chetnie pograliby w dopracowany produkt, oferujacy cos wiecej niz pizganie mobkow - zaczeli sie wypowiadac na temat pvp w rifcie, robic filmiki jak to pieknie mozna pizgac kolesi na spotach i w ogole ach i och.
i ok. okazalo sie, ze mozna pizgac kolesi na spotach, co wiecej mozna pizgac wioseczki przeciwnika - co powoduje sliczna reakcje przeciwnej frakcji i zajebista zadyme. do tego wf'y.
bylo fajnie, chcialo sie grac.
ale niestety - niedopracowany server pve spowodowal, ze wieksza czesc graczy pobiegla z placzem do devsow. i ok. na serverze pve wprowadzili zmiany, ktore mialy sens i podstawe. niestety zrobili to rowniez na serverze pvp. i co? i okazalo sie, ze pomimo zachwytow nad wprowadzonymi zmianami spieprzyly one w duzej czesci fun, ktory mielismy z tego ograniczonego pvp.

oczywiscie, nie wiemy jak to bedzie wygladac na levelu 50 - ale wlasnie urok gry w vanilla wow polegal na tym, ze mozna bylo robic questy, pizgac przeciwnika, dogadac sie z nim, ze robimy spokojnie questy itd. itp.
i to przez polowe gry.
a w rifcie jakos to nie dziala. i nie bardzo bedzie chcialo mi sie grac 4 miesiace zeby zrobic 50lvl i wtedy sie przekonac co to za wspanialy pomysl na pvp ma trion.

biorac pod uwage, bardzo dobry swoja droga i przydatny/ post kabraxisa odnosnie planow triona co do endgame w rifcie - i calkowite pominiecie przez devsow pvp - nie nastawia to pozytywnie do gry i nie wrozy jakis wielkich zmian odnosnie pvp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:21 
Cytuj  
wejdzie jeden rogal w stealth i tyle. druga baja ze to wymaga stania pod instancja i co non stop rozgladania sie? bez sensu. Kolesia nawet jak zabijesz to wstanie i jest immune to pvp to sobie wejdzie do dunga i wciagnie reszte. Nic sie nie da zrobic zeby przeszkodzic takim carbirkom wejsc do dunga.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 18:27 
Cytuj  
Ten topik powinien powstac wczesniej, bo sporo bzdur tu sie pojawialo o Rifcie. Jak zaczynalem sie intersowac tym tytulem to z wypowiedzi userow wynikalo, ze to taki drugi WAR tylko z fajniejszym pve. Okazalo sie, ze to solidny klonik wowa z paroma pomyslami z innych gier. Dla mnie wszkoda czasu na zabawe w ten tytul i nie bardzo rozumiem zaintersowania jakie wzbudzil. Ale moze to kwestia ogolnej nedzy na rynku mmorpg.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 22
Dołączył(a): 16.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 19:14 
Cytuj  
odnośnie PvP to poszukajcie (i posłuchajcie) sobie podcastów w tym temacie.
(bodajże 27 i 28 )

http://www.riftpodcast.com/

jak dla mnie wszystko co chcę wiedzieć, a resztę i tak sprawdzę naocznie :P

Kabraxis się postarał (gratki), a Wy mu taki topic zepsuliście tym gadaniem o PvP :P :)


_________________
-------------------------------------------------
'ere we go, 'ere we go, 'rough da cosmos...


Ostatnio edytowano 8 lut 2011, 19:18 przez Ashigara, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 19:16 
Cytuj  
mhm. posluchac mozna. szkoda, ze to co zapowiadaja w pve pewnie zrobia.
gorzej, ze o pvp tylko mowia.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 19:24 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak zaczynalem sie intersowac tym tytulem to z wypowiedzi userow wynikalo, ze to taki drugi WAR tylko z fajniejszym pve. Okazalo sie, ze to solidny klonik wowa z paroma pomyslami z innych gier.


Same here. I tak bede napierdalal heady dla szatana na grind/quest spotach poki mnie nie znerfuja :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 20:23 
Cytuj  
Imho wszyscy przesadzaja, jedna lub druga strone.
Bawie sie tak, jak bawilem sie w WAR zanim go nie zepsuli (czyli przez prawie rok w becie).
Jakies, WF, po świecie tez mozna pobiegac, to tu, to tam.
Wszystko bedzie lepsze od zameczku ktory nic nie dawal, a jego utrata sie oplacala bo dawala mozliwosc odbicia go i zgarniecia easy punkcikow.

Wiec minimum 2 miesiace mam zamiar sobie pobiegac radosnie, a potem sie zobaczy, czy ustawia w endzone jakis wielki kamyk o ktory wszyscy sie beda bic.
Najwyzej jak ludzie odejda to zrobie 3cia psotac i sobie popizgam na WF solo jeszcze miesiac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.