mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 15:01 
Cytuj  
jest to proste. kazda klasa ma jakiegos fotma + kilka innych bardzo mocnych setupow.
naprzyklad s8:

priest: shatterplay, heroic rls - rank1 compy i troche gorsze rmp i dispel cleave, ale tez topowi gracze wbili w tym r1
druid: lsd, mld - totalnie fotm + wld - gorszy troche ale rank1able
hunter: african turtle cleave - totalny fotm + z gorszych PHD, czy priest/rest/hunter - obydwa bezproblemowo rank1able
warlock: lsd, rls - fotm + shadowplay, shadowcleave - troszke gorsze
shaman: lsd, jakikolwiek wizzard cleave czy jako resto czy jako ele - fotm
dk: niestety w s8 najgorszej sobie radzil przez co nie mial fotmowych setupow, ale z bardzo dobrych to boring cleave, phd
rogue: rls, heroic rls - bardzo dobre compy i troche gorsze rmp
mag: shaterplay, mls, mld - fotm i z gorszych rmp

moim zdaniem okolo 10-12 setupow, ktore sa bardzo dobre na r1 + kilka slabszych, ale w dobrych rekach takze nadajace sie na rank1 to wystarczajaca ilosc setupow, aby nazwac rywalizacje sprawiedliwa i w miare rowna.
nie twierdze oczywiscie, ze to tak rowna gra jak mecz sportowy bo wiadomo ze tutaj mamy do czynienia z roznymi kompozycjami klas itp, ale i tak jest dobrze.



@down.
myslnikow sie nie ogarnia czy co?


Ostatnio edytowano 28 mar 2011, 15:32 przez Kole0, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 15:13 
Cytuj  
A ja znowu musze przekopiowac ten belkot do worda i sobie podzielic na czynniki pierwsze zeby dalo sie czytac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 07:46 
Cytuj  
Ja nadal nie ogarniam o co chodzi z tą "sprawiedliwą' formą pvp, widocznie jestem za głupi :S


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 16:52 
Cytuj  
Za 4 dni kończy mi się free month i cancelnąłem suba. Im dalej w las tym więcej WoW'a. Nie dam rady wbić nawet 50, bo questy są skrajnie debilne, instancji mi się nie chce robić, a tłuczenie w kółko Black Garden (bo inne wf wchodzą sporadycznie jak zakolejkuje na wszystkie 3) jest tak samo denne jak te questy. Jak mnie kiedyś najdzie ochota pograć w WoW'a to wtedy może opłacę sobie Rifta. :)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 16:57 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Za 4 dni kończy mi się free month i cancelnąłem suba.


GZ !

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2011, 09:11 
Cytuj  
Ja przedłużam, właśnie wykupiłem suba na 6 miesięcy !


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2011, 16:51 
Cytuj  
i co gracie wiecej niz 1 miesiac? bo mi troche zajmie jeszcze do 50tki, ostatnio czasu nie mialem w ogole. Wiec, zebym nie dolevelowal a tam nikogo nie bedzie ;P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2011, 17:00 
Cytuj  
sam tylko zaglądam ale zawsze w Relax Cartel jest co najmniej 20 online ludzi, więc chyba bardzo dobrze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2011, 23:48 
Cytuj  
ciekawe kiedy zagladasz, srednia w rc to 15 z czego endgame to kolko wzajemnego zainteresowania dlubiace w nieskonczonosc insty t1, a na raid rifty, raid na pvp ... no nie uzbierasz hipkow bo nie ma z czego.

znakomita wiekszosc wykupila suba na 3 kolejne m-ce pewnie tylko po to by sie poubierac na fioletowo i stwierdzic ze .... no nie ma co robic na max lvlu, ubieranie bylo fajne ale jak juz sie ubralem .........

90% pozostalych to alty "kolka wzajemnego zainteresowania" (jak nie maja mainem co robic) a reszta to ludzie grajacy 20 min dziennie lub tez 3 x w tygodniu.

nie wiem jak wyglada sytuacja w innych gildiach pl, ale ogolnie ciezko kogos spotkac w zonach 45+ jest pusto, bo ludzie obrzygali sie zbieraniem artefaktow i bieganiem od q huba do q huba i robieniem w kolko tego samego tylko na coraz silniejszych mobkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2011, 08:16 
Cytuj  
hehehe kolko wzajemnego zainteresowania? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2011, 08:43 
Cytuj  
Interesuje sie mendolem, z wzajemnoscia. No ale jakos nie mam problemu z party od miesiaca.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2011, 08:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehehe kolko wzajemnego zainteresowania? :)


Grupa Trzymajaca Władze :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2011, 10:24 
Cytuj  
Yarrow napisał(a):
ciekawe kiedy zagladasz, srednia w rc to 15 z czego endgame to kolko wzajemnego zainteresowania dlubiace w nieskonczonosc insty t1, a na raid rifty, raid na pvp ... no nie uzbierasz hipkow bo nie ma z czego.

znakomita wiekszosc wykupila suba na 3 kolejne m-ce pewnie tylko po to by sie poubierac na fioletowo i stwierdzic ze .... no nie ma co robic na max lvlu, ubieranie bylo fajne ale jak juz sie ubralem .........

90% pozostalych to alty "kolka wzajemnego zainteresowania" (jak nie maja mainem co robic) a reszta to ludzie grajacy 20 min dziennie lub tez 3 x w tygodniu.

nie wiem jak wyglada sytuacja w innych gildiach pl, ale ogolnie ciezko kogos spotkac w zonach 45+ jest pusto, bo ludzie obrzygali sie zbieraniem artefaktow i bieganiem od q huba do q huba i robieniem w kolko tego samego tylko na coraz silniejszych mobkach.


za to nigdy cie na vencie nie widziałem, więc QQ more


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2011, 10:56 
Cytuj  
no w grupie trzymajacej wladze jest ze 20 osob ;)
nie jest wiec najgorzej. a to, ze 50 chodza na wspolne t1 to nic na to nie poradzisz. wczoraj z nowymi 50 zrobilismy kilka t1 miedzy innymi po to, zeby je ubrac i wiecej osob moglo biegac razem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 20:30 
Cytuj  
/cancel:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 20:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
i co gracie wiecej niz 1 miesiac? bo mi troche zajmie jeszcze do 50tki, ostatnio czasu nie mialem w ogole. Wiec, zebym nie dolevelowal a tam nikogo nie bedzie ;P


Mysle, ze i tak bede za toba w levelowaniu hehe.


_________________
BF3: hungrymumin

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 10:10 
Cytuj  
Przyznam ze cancelnalem przed uplynieciem pierwszego miesiaca. Za przeproszeniem gowno tez zwojowalem bo wbilem 30 lev - chyba :P nawet nie pamietam bo troszke czasu mi bylo szkoda siadać codziennie...
<huragan tease on>
gra mi sie podobała ale nie miała tego czegoś, albo to coś znikneło zaraz po starcie gry
<huragan tease off>
Teraz, czekam na cos innego niz fantasy - moze tanki, a moze swtor - kto wie.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 11:22 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
<huragan tease on>
gra mi sie podobała ale nie miała tego czegoś, albo to coś znikneło zaraz po starcie gry
<huragan tease off>


To "cos" to grywalnosc. Niestety Rift jej nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 12:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sathorn napisał(a):
<huragan tease on>
gra mi sie podobała ale nie miała tego czegoś, albo to coś znikneło zaraz po starcie gry
<huragan tease off>


To "cos" to grywalnosc. Niestety Rift jej nie ma.


a tam huragan pierdolisz. kup se od kogos rifta za pare zl z postacia 50 lvl wpadnij do nas na venta i zobaczysz jak wesolo mozna pograc :) fajnie sie ludziki przewracaja fajnie sie gankuje na open fajne sa masowki. jest masa rzeczy spierdolonych ale ciagle idzie sie pobawic wieczorami.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 21:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
To "cos" to grywalnosc. Niestety Rift jej nie ma.
a twoje posty nie maja sensu, a mimo to ciagle je widac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.