mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 11:42 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
oj isengrim po tym hymnie troche mi sie zal ciebie zrobilo ale teraz pierdolisz strasznie. nawet w durnym wow musieli wprowadzic namiastke pvp i kazda praktycznie nowa gra oferuja pvp w jakiejs postaci. juz nie mowie nawet o takich tytulach jak l2 czy aion.

No i w RIFT masz namiastke PvP. Nie wiem o co chodzi.
Jest 5 WF.
Sa PvP Rifty (taki King of The Hill).
Jest PvP w trakcie inwazji.

Ja kuwa nie wiem czego wy chcecie ?
Aren ? Nie będzie.

Jak dla mnie PvE w Rift jest swietne. Raidy sa fajne i klimatyczne. Nie są też przesadnie skomplikowane. (ogólnie ich mechanika jest prosta, trzeba tylko być dość mocno skoncentrowanym, bo liczy sie jej dokładne wykonanie).
Dungeony też nie są złe.
A Ember Isle, jest bardzo fajnie zrobione.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 11:54 
Cytuj  
ty iniside chociaz w tego rifta grasz?
Czy bronisz ot tak, zeby bronic jak to bylo od bety?

bo z tego co widze wypowiadaja sie tu osoby ktore aktywnie graja (a przynajmniej tak mi sie wydaje) jak Lokken, czy vidi21 i raczej widza co sie w grze dzieje.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 12:04 
Cytuj  
no nie wiem ja mam 2 postacie na randze 8mej i widze, ze non stop ludzie quituja. przez ostatnie 2-3 miesiace zmienilem znajomych w rifcie pare razy lol. zostalo moze z 5-10 osob z ktorymi gram od dawna. po prostu ludzie chcacy grac duzo pvp niestety nie maja za wiele rzeczy zaoferowanych. to co wspomniales pewnie jest fajne ale na jakis czas, potem trzeba dalej cos robic. a naprawde... wprowadzenie walk o zony, keepy itd to bardzo malo roboty dla devsow bo to nawet nie musialoby byc zbalansowane ale wskrzesiloby mocno world pvp i mass world pvp.

w pewnym momencie po prostu brakuje progressu


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 12:13 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
ty iniside chociaz w tego rifta grasz?
Czy bronisz ot tak, zeby bronic jak to bylo od bety?

bo z tego co widze wypowiadaja sie tu osoby ktore aktywnie graja (a przynajmniej tak mi sie wydaje) jak Lokken, czy vidi21 i raczej widza co sie w grze dzieje.

Gram. Mam suba do lutego :<

Akurat zony i keepy to bardzo duzo roboty. I nie chodzi o to, zeby poprostu dac pusta plaska mape z szczescianem udajacym keep.
trzeba to oskryptowac, dodac jakies itamz pewnie itd. Po drugie licza sie priorytety.
Oni naprawde wiedza co gracze robia w grze, bo to mozna monitorować i zbierać statystyki i na tej podstawie planuja kolejny content.
Widać krzykacze PvP sa zbyt malą grupą docelową, zeby się wogole nimi przejmować.


Btw. z takim podejsciem GW2 tez ci sie szybko znudzi i nie bedziesz mial co robic, bo tam do pvp odrazu dostajesz wszystko i grasz jak w Quake ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 12:47 
Cytuj  
oj wcale nie. w gw2 jest zapowiedziane bardzo duzo contentu. do rifta mam tylko takie 'ale', ze oni sporo obiecali jesli chodzi o pvp a nie wiele zrobili.

co do keepow- mi by i szescian wystarczyl i skrypt umawiania sie an walki


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 13:25 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
oj wcale nie. w gw2 jest zapowiedziane bardzo duzo contentu. do rifta mam tylko takie 'ale', ze oni sporo obiecali jesli chodzi o pvp a nie wiele zrobili.

co do keepow- mi by i szescian wystarczyl i skrypt umawiania sie an walki

Screenshot or didn't happen.
Nie przypominam sobie zadnych obietnic dotyczacych pvp.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 22:53 
Cytuj  
a bo mi sie chce ci szukac. jakbys czytal fora to bys wiedzial


_________________
Obrazek

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 20:38 
Cytuj  
1.6 dziś w US. U nas będzie jutro. Ostateczne patch notes

http://forums.riftgame.com/official-rif ... ost3390165

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.