mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 13:26 
Cytuj  
Song napisał(a):
wodny napisał(a):
Stanie się to już 12 czerwca:
http://www.riftgame.com/en/promo/freetoplay.php :)

Koniec gw2 nadchodzi...


lol koniec gw2 zaczal sie z jego wydaniem :)

w polsce rift raczej srednio jest znany. ja mam nadzieje ze byc moze z naplywem tony graczy cos sie zacznie dziac na openpvp serwach.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 13:38 
Cytuj  
Przeciez gw2 jest tak zajebiste, ze ciekawsze jest wyszukiwanie info i prowadzenie monologu na forum niż granie w samą gre.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 59
Dołączył(a): 10.03.2013
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 15:10 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Przeciez gw2 jest tak zajebiste, ze ciekawsze jest wyszukiwanie info i prowadzenie monologu na forum niż granie w samą gre.

+1

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 15:18 
Cytuj  
ejj niech syf (GW2) zostanie na swoim miejscu, tj w dziale gdzie pan wodny i jego dwoch przydupasow prowadzi 'rozmowy' o grze (LOL).

PS. Mysle ze RIFT i GW2 powinny sie zamienic miejscami (GW2 do 'mniej popularnych')... sorry ale to jest chyba jedyny dzial na forum ktory umarl tak szybko (nawet D# dluzej pocisnal choc glownie ze wzgledu na flame).
Sama gra jest rowniez lekko martwa i raczej bez nadzieji na jakies ozywienia i zmiany w najlblizszej przyszlosci (ostatnio NCSOFT zdementowal pogloski o dodatku).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 16:57 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Song napisał(a):
wodny napisał(a):
Stanie się to już 12 czerwca:
http://www.riftgame.com/en/promo/freetoplay.php :)

Koniec gw2 nadchodzi...


lol koniec gw2 zaczal sie z jego wydaniem :)

w polsce rift raczej srednio jest znany. ja mam nadzieje ze byc moze z naplywem tony graczy cos sie zacznie dziac na openpvp serwach.

Sewrry Full i Overflow na mapach to pewnie sie bierze z braku graczy. Nawet trolowac nie potraficie ;/

Mam wrazenie, ze niektorych strasznie tu dupa boli, ze GW2 odnisolo sukces a gry w ktore gracie jakos zapadly w zapomnienie. Skoro wam sie tak podobaja to dlaczego w nie nie gracie ? Tylko wszedzie gdzie sie da wciskacie jakis niskich lotow BS..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 59
Dołączył(a): 10.03.2013
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 17:26 
Cytuj  
Sukces? Overflow jest chyba jak sie 3 graczy loguje... Bo sever nie uciaga;)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 17:58 
Cytuj  
Przypominam, że siedzimy w topic'u o Rifcie, nie GW2, więc Fanboi'e GW2 proszeni są o opuszczenie lokalu.

Świetna sprawa, że Rift idzie f2p. Dobre zagranie marketingowe.


Pozdrawiam,
TheMan


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 18:07 
Cytuj  
Wypraszam sobie. "Fanboje" GW2 niczego tutaj nie zaczeli.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:06 
Cytuj  
GW2 sukces... hehe.... chyba w gimnazjach do ktorych chodzicie lol. Tak chujowego i plytkiego (i prostego) 'MMO' ze swieca szukac i wyjebywac z tym crapem stad. Poziom spierdolenia przejscia z GW1-->GW2 jest tylko troche nizszy niz ten z D2 -> D3. Tak wiec inisajd won - napewno wodny ci wklei za niedlugo jekies pasjonujace patch notes z contentem na 3h grania wiec bedziecie mieli w grze co robic. Bueehehehe... AN tak nie ma pomyslu na te gre ze musza jakies rzucanie krabami wrzucac lol (a np o Polymock dalej ni widu ni slychu a rpzbudowane activities mialy byc na launch... pewnie za trudne dla przecietnego gimba).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:54 
Cytuj  
inside pls. jak ci sie podoba gw2 to spoko rzecz gustu. dla mnie jak rowniez dla wielu moich znajomych to qpa i tyle. i zeby mi cos sciskalo dupe czy cos to wiesz nie te dzialy wogole ;) rift mnie przycignal na jakies 3 miechy, dodatek na miech czy poltorej gw2 na 3 dni i tyle. jesli chcesz hejtu to ci moge napisac dlaczego ludzie olewaja gw2 ale zreszta po co. nvm mam nadzieje ze friko rift mnie tym razem przyciagnie chociaz na miech to bedzie sukces.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2013, 19:57 
Cytuj  
inisajda boli dupa ze darmowe NWN jest lepsze nz GW2 co kosztowalo 60 eurasow i ma pewnie 4razy wiekszy team ludzi za soba (szkoda ze 3/4 to marketingowcy co pisza devsom co maja mowic i wymyslaja nowe buzzwordy).

Bywa... heheh...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 00:24 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Przeciez gw2 jest tak zajebiste, ze ciekawsze jest wyszukiwanie info i prowadzenie monologu na forum niż granie w samą gre.

Jeżeli to o mnie to zupełnie nie trafiłeś, bo ja gram cały czas.


Preview sklepiku:
http://massively.joystiq.com/2013/05/17 ... item-shop/


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 10.03.2013
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 06:44 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nyx napisał(a):
Przeciez gw2 jest tak zajebiste, ze ciekawsze jest wyszukiwanie info i prowadzenie monologu na forum niż granie w samą gre.

Jeżeli to o mnie to zupełnie nie trafiłeś, bo ja gram cały czas.


Preview sklepiku:
http://massively.joystiq.com/2013/05/17 ... item-shop/

Płać i kup sobie fancy hat, a to i tak nie wpłynie na gameplay

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 07:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
inside pls. jak ci sie podoba gw2 to spoko rzecz gustu. dla mnie jak rowniez dla wielu moich znajomych to qpa i tyle. i zeby mi cos sciskalo dupe czy cos to wiesz nie te dzialy wogole ;) rift mnie przycignal na jakies 3 miechy, dodatek na miech czy poltorej gw2 na 3 dni i tyle. jesli chcesz hejtu to ci moge napisac dlaczego ludzie olewaja gw2 ale zreszta po co. nvm mam nadzieje ze friko rift mnie tym razem przyciagnie chociaz na miech to bedzie sukces.

No SL to mnie przyciagnal na 3 godziny. A i to dlatego, ze dawali za darmo ;s.
Ludzie nie olewaja GW2, bo dalej w GW2 gra wiecej osob niz w RIFT. Wiec WTF ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 07:24 
Cytuj  
sorry nie sledze ani gw2 ani rifta takze serio nie wiem i nie interesuje mnie to ile gra tam ludzi. mowie ze znajomi olewaja gw2 nawet ci najzaciekliwsi fanboje. zreszta mi samemu ciezko pojac co mozna w tej grze tyle czasu robic? takie bezcelowe w uj. dobra zreszta i tak syf w rifcie wyszedl takze eot. chociaz z 2 strony przynajmniej temat sie rozruszal i rifta :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 12:01 
Cytuj  
http://pl.twitch.tv/trionworlds/b/404734853 stream, info o $klepiku, planach, zwolnieniach i inne takie.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 22:15 
Cytuj  
Pograłem sobie, korzystając z tych darmowych dodatków etc. - ludzi multum. O każdej godzinie dnia i nocy kręcą się arenki - nabiłem chyba z 7 lvli na samym pvp. :P Myślę, że to może być jedno z lepszych, głośniejszych przejść na f2p.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 22:25 
Cytuj  
Przejście na jakikolwiek f2p lub freemium daje początkowo tłumy. Ponieważ Rift przechodzi na podobny f2p system jak US Aion, TERA, różne azjatyckie grinderki pokroju Perfect World Online czy inne, STO czy Neverwinter Online, itd to automatycznie znaczy, że ilość graczy będzie jeszcze większa i dłużej się utrzyma.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 12:00 
Cytuj  
Lul, kiedyś byłem takim ortodoksem, że tylko open pvp/full loot i te sprawy, a teraz muszę z niesmakiem przyznać, że się zajebiście bawię w theme parkowym rifcie. Zdecydowanie bardziej jest to dopasowane do moich obecnych oczekiwań co do mmo niż Darkfall, gdzie żeby się trochę pobawić to najpierw musiałem kilka godzin zbierać resourcy na stuff.

Do Rifta z kolei wbijam i mam insta fun (pvp, pve co kto woli), questy nie są wymuszone przez mechanikę, random eventy są imo lepsze niż w GW2, pomysł na rozwój postaci i mieszanie speców -> genialny.

Jak ktoś nie testował, to powinien, zwłaszcza, że to teraz nic nie kosztuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 14:13 
Cytuj  
Ja się dziwie, że opierałem się Riftowi tyle czasu. Wstępnie gra robi wrażenie. Zobaczę na jak długo, ale mnogość tego co można w grze robić czy np. ilość buildów są imponujące (szczególnie porównując do obecnego WOWa, w którego pograłem całe dwa dni po 2 latach przerwy i bardzo się zawiodłem).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.