mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 22:55 
Cytuj  
nie myl loyalty z creditami

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 06:32 
Cytuj  
Ja za ok 8 miesięcy dostałem około 1600 creditsów.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 08:30 
Cytuj  
Pamiętajcie, że z każdym nowym kolorem licznik się zeruje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 08:42 
Cytuj  
ja dostałem 10550
opłaciłem jeden miesiąc, potem kupiłem dodatek w tej promocji z rocznym abonamentem.

Sam dodatek (z abonamentem) ponoć był wart 8500.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 08:54 
Cytuj  
ja dostalem 8k ale kupilem cos 3,2k pkt na pts a chyba x 2 sie liczylo. szkoda ze za storm legion nic nie dali.

wczoraj pierwszy dzien na bloodiron i pierwsze wrazenie pozytywne ze 20+ open killi , jakies wyzywanie na czacie, itd. fun. ale nie wiem czemu juz wieczorem znalazlem raptem 1 kolesia fakt ze nilismy sie z 10 razy ale bez jaj ;/ takze na koniec dnia raczej rozczarowanie. No nic poczekam z miesiac jak ci lowlvlowcy nie wbija i nie bedzie luda na open to chyba sobie i rifta odpuszcze;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 16:38 
Cytuj  
Piszpan - zmieniłeś nację? Jak wrażenia?
Bo nie wiem czy zmieniać ;)

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 21:07 
Cytuj  
Mowilem ze to gra dla prozniakow i tego sie bede trzymal w sadzie !

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 08:39 
Cytuj  
Dobra po weekendzie na bloodiron raczej na plus. W sumie jakies 120-130 killi na open, troche girefiengu nabsow ale glownie walki 3v3 10v10 20v20 cos w ten desen. nie jest to jeszcze to ale idzie ku lepszemu ciagle czekam az ludzie powbijaja 60 i zaczna latac na eventy do ashora czy dendrome tabunami.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 13:08 
Cytuj  
Nie chce ktos kupic platyny na lepszy start? mialbym ok 1k do opchniecia. Jakby co to pisac PM z propozycja ceny bo nie wiem po ile chodzi gold w RIFT a na allegro nie ma.

Server raczej dowolny bo stransferuje chara ewentualnie a jesli da sie przesylac golda miedzy frakcjami (nie wiem czy sie da - na PvE chyba sie da np przez AH bo jest wspolne) to strona tez obojetna a jak nie to plat jest u Guardians'ow.

Dawno nie gralem wiec nie wiem jak teraz latwo/trudno sie zdobywa platyne wiec jakby ktos chcial to smialo uderzac - jak nie to se kupie za to mounta ze sklepiku bo mi lezy tylko i sie marnuje. :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 14:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie chce ktos kupic platyny na lepszy start? mialbym ok 1k do opchniecia. Jakby co to pisac PM z propozycja ceny bo nie wiem po ile chodzi gold w RIFT a na allegro nie ma.


Na allegro nie ma bo chodzi po 0 :D
Fajna mialem akcje na Icewatch, nie moglem maili odebrac bo wywalalo mi komunikat ze mam za duzo golda jak na moj loyality lvl Oo To z kolei blokowalo mi transfer na inny serwer. Gdybym nie mial altow to bym byl w przyslowiowej czarnej dupie bo gold bym musial wywalic albo lvlowac alty, bo jak wiadomo lvl alta determinuje ilosc transferowanego golda.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 15:39 
Cytuj  
Jeśli grałeś wcześniej to powinieneś mieć wystarczająco loyalty by odblokować wszystkie funkcje konta.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 20:08 
Cytuj  
jak za zero to wezmę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 12:20 
Cytuj  
hmm... tak sobie ostatnio pomyslalem, ze zamiast w rifta to chyba chętniej bym pogral w jakiegoś wowa, ale vanilla, ale pewnie nie ma takich serwerow z wieksza iloscia ludzi ;)

ale dfo fajniejsze ;P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 12:28 
Cytuj  
W WoWie nadal jest full luda.... bylem miesiac temu na Burning Legion i nic sie nie zmienilo :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 12:33 
Cytuj  
ale mi chodzi o vanilla wow, bez dodatkow, wiec to musiałby być priv.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 13:00 
Cytuj  
Jest jeden niezly priv z vanilla wowem Emeral Dream, i mam high podobnie po pograniu w rifta doszedlem do wniosku ze jak juz grac w mmo tego typu to wow lepszy. Dodatkowo w MoP jeszcze nie gralem, ciagnie mnie ale nie chce mi sie narazie kupowac sub + dodatek.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 13:16 
Cytuj  
Dla mnie wow istniał do BC, później od razu mnie się odechcialo w to grac. pre-BC istniało cos takiego jak World PvP.

w rifcie dla mnie jest ten problem co Kabra ostatnio pisal:
"- w porownaniu z LOTRO czy WoW 'mialki' swiat i Lore"
;)

Dzieki za nazwe priva, a noz kiedyś obczaje. Ale pewnie z 800 osob max ;p


_________________
.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 14:42 
Cytuj  
1600 niby ale cała populacja serwera ja sobie odpuściłem ze względu na lagi w pvp grając magiem miałem opóxnienia po 2, 3 sekundy serwer fajny, ale nie przystosowany do większej ilosci graczy. A Emerald Dream to niby najlepszy serwer wiec odpuściłem zupełnie...


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 15:36 
Cytuj  
Server z lagiem 2 sekundy na skillu to nie jest fajny server. :) Pewnie po kosztach jada bo maja duzo graczy i nawet pewnie vmap nie ma wlaczonych (do nich trza juz mocniejszych maszyn) wiec w PvP napierdalalsz przez sciany. :/

Za czasow WOTLK jeszcze gralem na ruskim privie z 3k online i ping byl 40. :)

Z tym ze 'lepiej juz grac w WoW' absolutnie sie nie zgodze. Pomijajac juz ze teraz w RIFT gra sie za free to RIFT ma wszytko co ma WoW (Z wyjatkiem tego Lore ale ja juz z infantylnosci WoWa wyroslem a dodatkowe zony w RIFT sa fajnie klimatowe) + duzo wiecej (albo te same rzeczy lepiej zrobione - np glupi fishing).

Pozostaje tylko teraz czekac na ogloszenie o ile im przychody wzrosly i jak to wplynie na wydawanie contentu. Tutaj ostatnio Blizzard mocno przyinwestowal chyba. :)

Dla mnie jesli chodzi o themeparki to RIFT jest niepodwazalnym numer one, drugie LOTRO a dopiero potem WoWik - choc WoWik mocno na sile bo naprawde gra jest tak pusta, mialka i de facto martwa (open world) ze az sie rzygac chce (a potem to juz pominmy milczeniem moze.. hehe)

EDIT: Tu sie gralo: http://wowcircle.com/stat.html

Zdecydowanie najlepszy priv na swiecie. Jak gralem to prowadzili go developerzy najbardziej zaawansowanego Emu WoW'a - TrinityCore, tak wiec ten serv mial zawsze szybciej, mocniej, lepiej, bez bledow :)
Srsly - gralo sie lepiej niz na 'globalu', no i za free (wtedy jeszcze RAFow chyab nie bylo ze sie placilo 10zl za miech to w uj ludzi wolalo grac na privach :). MIelismy chyba 100 osobowa PL gildie tam na tym WOLTK x1.
Minusem sa ruskie i chat w cyrylicy ale chat mozna wylaczyc a WoW post-TBC to i tak wlasciwie gra singleplayer wiec inni gracze robia za 'szum tla'.
Nie wiem jak poszla developerka Cata na privach bo przestalem sie interesowac, ale WoTLK i wczesniejsze rzeczy ten serw powinien miec 100% blizzlike (skrypty itp..).
:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 18:21 
Cytuj  
Pragne sprostowac. Bo fanem wowa nie jestem :)
"tak sobie ostatnio pomyslalem, ze zamiast w rifta to chyba chętniej bym pogral w jakiegoś wowa, ale vanilla =/= "juz lepiej rgac w wowa" ;)

Kiedys gralem tutaj, ale widze, ze pustki http://www.croggesserver.com/index2.php , kiedys bylo duzo ale lagow nie bylo.

Dla mnie dodatki zabily aspekt mmo, wszystko bylo na klikniecie, dolaczanie do wszystkiego na click, summonowanie wszedzie. W vanilla nawet jak wyszly battlegroundy, to jak sie czekalo to sie napierdalalo z ludzmi pod BG. No i istnialo jakiekolwiek pvp poza BG.

pamietam tez priva uowow.com z full lootem :)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.