mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 13:52 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):
Pamiętaj - klony /phantasmy oraz kiting są podstawą survivability mesmera.
Must have - Deceptive Evasion trait - klon przy każdym uniku.


To wiem a na trait ma za niski lvl jeszcze :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 13:54 
Cytuj  
Melee w tej grze robi prawdobodnie największe dmg ( greatsword warrior robi niesamowite) ale też najczęściej pada więc jeżeli ktoś ma z czymś problem pozostaje walka na dystans i kiting :).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 13:55 
Cytuj  
Dlatego przestali sprzedawać nowe kopie gry i pracuja nad problemami.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 14:13 
Cytuj  
Nie boli was juz jezor od lizania dupska AN?

Bloodleaf napisał(a):
Dlatego przestali sprzedawać nowe kopie gry i pracuja nad problemami.

Ta, bo po releasie to naprawde mega problem jest z dostepnoscia gry w sklepach.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 14:26 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):
Melee w tej grze robi prawdobodnie największe dmg ( greatsword warrior robi niesamowite) ale też najczęściej pada więc jeżeli ktoś ma z czymś problem pozostaje walka na dystans i kiting :).


Dlatego jako warrior biegam z greatswordem (w plecaku dwa jednoręczne miecze jakby co) i rifle (w plecaku łuk jakby co). Jak trafiam na trudnego mobka (a w brew pozorom, co niektórzy tu piszą, są takowe, i to dość często) to przełączam się na rifle i napierdzielam z daleka (+ turlanie się :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 15:06 
Cytuj  
Prawda jest taka ze inne MMO w ciagu ostatnich lat tydzien po premierze juz pisaly o przyszlych patchach i uruchamialy PTRy a w GW2 dziala mniej rzeczy niz w BWE1. :) W takim tempie to pierwszy content patch za pol roku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 15:08 
Cytuj  
nie kojarze zeby wiele z tych ostatnich mmo mialo spvp z tournaments i do tego calkiem zajebiste wvw/rvr.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 15:40 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):
Bloodleaf - atm staff + 2x swords . Staff ma 3 świetne umiejętności - aoe , teleport+clone i warlock (który potrafi robić niezłe dmg - crity nawet po 2.5k na lvl 75). Mam prawie lvl 80 i dotąd ten spec się sprawdzał więc nie bawiłem się jeszcze w analizowanie innych :wink:. Chaos Storm , Mind Wrack i Blurred Frenzy gwarantują niezłe aoe ale podstawą tego speca jest survivability imo , niezła generacja klonów (Phase Retreat - instant clone i teleport + niski cooldown) , sporo buffów.
Pamiętaj - klony /phantasmy oraz kiting są podstawą survivability mesmera.
Must have - Deceptive Evasion trait - klon przy każdym uniku.


O, ja biegam podobnie - z tym że po długotrwałych (tzn. długotrwałych jak długotrwałych, po prostu nie mogłem się zdecydować co mi najbardziej pasuje jako drugi zestaw...) testach stwierdziłem że szkoda się babrać melee jako mesmer więc w main handzie mam scepter, a sword w off-handzie.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 15:54 
Cytuj  
Jezu a ciebie już gęba od narzekania nie boli?

Nie chce ktoś grac bo gra ma dla niego za dużo bugów za mało endgame zbyt zjebaną grafikę za dużo dynamic events itd itp po po uj grać , sprzedać g .. w cholerę i po sprawie, narzekanie tutaj na forum o którym nikt z Anet nawet nie słyszał nic kompletnie nie da.

Ja się bawię wyśmienicie i wiem że będę jeszcze długo bo mam dużo rzeczy które CHCĘ zrobić a nie takie do których zrobienia zmusza mnie gra.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 16:07 
Cytuj  
Wzruszajace. Nie zmienia to faktu ze:

1. to co naisalem to prawda.
2. to forum jest nie od wlazenia An w dupe i nie jest tylko twoje, iniside i makaburi czy jak mu tam (bo chyba tylko w y na nic nie narzekacie i bezkrytycznie jaracie sie jak dzieci) i jakolwiek byscie sie nie spuszczali to glosy krytyki sie beda pojawiac - i to uzasadnione.
3. to ze tydzien po premierze nie dzialaja podstawowe features w grze 'when its ready' jest wrecz zabawny
4. nie da sie narzekac gdzie indziej bo oficjalne forum GW2 nie istnieje atm (nastepny lol)

Narzekam bo lubie i jest na co i bede to robil az mi sie znudzi. Nie chcesz to nie czytaj i graj. Jesli tak sie swietnie bawisz nie rozumiem dlaczego tak cie dupa boli na moje posty i tracisz czas na ich komentowanie.

Przerabialismy to przy D3, przy innych grach i znowu jest to samo ... grupa raptem paru ludzi, ktorzy sie zakochali w grze i ktorych mega boli jakikolwiek negatywny post, probuje zacenzurowac innych poprzez gadanie "sprzedaj gre i spierdalaj.. GW2 jest perfekcjyjne".

PS. Sorry mendol ale on zaczal :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 16:16 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Prawda jest taka ze inne MMO w ciagu ostatnich lat tydzien po premierze juz pisaly o przyszlych patchach i uruchamialy PTRy a w GW2 dziala mniej rzeczy niz w BWE1. :) W takim tempie to pierwszy content patch za pol roku.

Które ? Wymień conajmniej 3. I 3 które wywiązały sie ze swoich obiecanek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 16:37 
Cytuj  
Kazde duze... moze oprocz SWTOR, ktory nie mial patchy szybko ale za to wiekszosc features dzialala. W RIFT i TSW info o pierwszym duzym patchu bylo zaraz po launchu (w RIFt to chyab nawet przed launchem) a sam patch po miesiacu. I nie zarzucaj mi kolejny raz koloryzowania tylko choc raz sam podeprzyj sie faktami w dyskusji i posprawdzaj sobie daty na necie. Bo ja doskonale wiem o czym pisze.

W GW2 nie dziala nawet forum wiec ja rozumiem ze nie maja gdzie pisac o przyszlosci gry ;) Za to bardzo fajnie ze dostaje codzienne updaty o tym zebym bron boze sobie nie dal konta shakowac bo oni maja zabezpieczenia z zeszlej dekady i ze juz dzis napewno, no moze jutro a najdalej w przyszly czwartek bedzie wszystko dzialac. I tak od tygodnia. :)

Ogolnie jak sam poczatek launchu byl dobry to teraz wszytko sie sypie i wylazi amatorka i jak bardzo gra jest "when its ready". Fanbojowanie i postawa "a u was to murzynow bija" ("wymien conajmiej trzy") tego nie zmieni.

Plus tak jak mowie - zero informacji na temat state od the game oprocz "obiecujemy ze jutro bedzie all dzialac". Komunikacja zerowa (glownie przez brak forum).. za to pisza jednozdaniowki na tweeterze ze jak zwykle sa 'aware of the issues". no to super. :)
Ogolnie to cale pisanie na tweeterze i reddicie, podczas gdy nawet nie ma w launcherze patch notes a forum gry jest nieaktywne to kolejny fail.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 16:46 
Cytuj  
Cytuj:
The trading post is still in manteinance for some worlds. Sorry for the inconvenience, no ETA on this particular issue. ^DO

Jaks nie widze zeby cos obiecywali.

Ile duzych MMO było w ostatnim czasie ? Ano wlasnie..
Launch TSW przy launch GW2 to bardoz kiepskie prownanie, bo oni do tej pory nie maja tylu graczy co GW2 w day 1.


SWTOR ? No w GW2 zdecydowana większość features też działa..
A no i SWTOR faktycznie miał zapowiedzny dodatkowy content. Do tej pory widzimy jak wygląda jego wdrażanie :lol: :lol: :lol: :lol:
Jakoś przeboleje te pare które nie działa, bo SWTOR to już mnie znudził po 35lvl..

Pozatym co maja zapowiadać. Narazie updatuja wiki i pisza o problemach nad którymi pracują. Kolejna częśc naprawia content który akurat nie działa (i robia to bardzo szybko).


Dwa największe ficzery które nie działają to:
1. Trade Post. Ale to nie jest w zaden sposob deal breaking i pozatym już sie z tym prawie uporali.
2. Toutnamenty. To może być deal breaking dla części graczy.
Cała reszta działa jak marzenie.
Oczywiscie najwięcej krzyczą ci który gra sie poprostu znudziła i lubią marudzić dla samego marudzenia.

Serio kurwo. Dobiłem do 67 przez cały ten czas spotkałem 3 niedziałające DE. Wszystkie zapartortowałem i najdalej kolejnego dnia już dzialały.

Konta też mi nikt nie hacknął. Może czas przestać używać wszędzie tych samych haseł ?

aha i:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_status_updates
Czas założyć konto na twitterze.

Edit:
NA co im forum ? Zeby mieli kolejny problem do rozwiązywania ? IStnieją jakieś priorytety i forum jest bardzo nisko na ich liście.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 16:49 
Cytuj  
tak jak ci napisalem, jesli piszesz sensownie i swoja krytyke rozwijasz, nie obrazasz innych specjalnie to pretensji nie mam :)
co wiecej zgadzam sie z tym co piszesz.
tylko, ze ja zyje wspomnieniami z daoc'a i dlatego jestem w stanie przezyc te 15fpsow na wvw.
a spvp tez daje fun.
dlatego dziele sobie czas i jakos to leci.
ale wkurza mnie tyle rzeczy w gw2, ze nie chce mi sie poprostu wymieniac - a zdobywanie zameczkow 'zamazuje' te wady :)



INSIDE: za moment skonczysz pisanie tutaj bo ponosi cie troche.

i szkoda, ze pracuja nad naprawda czegos co powinno dzialac od samego poczatku (ah, spvp).
a o wvw ani slowa.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 17:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a o wvw ani slowa.

Bo:
working as intended ? ;]
Po polsku: Działa tak jak działa i lepiej nie będzie, aż do next dodatku.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 17:22 
Cytuj  
Scepter jest fajny szczegolnie na poczatek, szybka generacja klonow + dwa bloki :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 17:26 
Cytuj  
Na gw2guru forum wypowiadają sie devsi z Anet, wystarczy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 17:46 
Cytuj  
zrobilismy burdel i teraz musze sprzatac ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 11:03 
Cytuj  
Pierwszy boss zaliczony ;)
http://www.youtube.com/watch?v=XjYja5xYduo&hd=1

Z plynnoscia nie ma to za wiele wspolnego, tak jak w tytule, 6 FPS.

Core 2duo 3GHz
3,25 gb ram (xp ftw)
radek 4870

Bez frapsa mialem jakies 20 i nie bylo zle.
Podczas bety gra chodzila mi duzo gorzej.
Teraz przy 20 klatkach wydaje mi sie wszystko plynne, moze wzrok mi sie starzeje ^^

ps. znajomy prowadzi monolog, bo jeszcze nie opanowalem jak nagrywac dzwieki z gry i moj glos jednoczesnie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 12:32 
Cytuj  
Nagrywanie za pomocą MSI Afterburner ponoć jest wydajniejsze. Tzn. powoduje mniejsze spadki FPS niż fraps.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.