mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 11:40 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
A jaki jest reward za zrobienie mapy w 100% , oplaca sie?

I mam 31 lvl ale na mapie mi nie odkrylo zadnego dungeona.Rozumiem ze musze sobie na general czacie poszukac jeszcze 4 osob zeby sie do niego wybrac?

Warto. Są za to najczęściej 2 złote (exotic) przedmioty, 40 materiałów do craftu jednego rodzaju i kasa. A jak chcesz znaleźć dungeon do którego masz dostęp to otwórz mapę świata, daj zoom out na max i zobacz gdzie jest ikonka takich drzwi.

Pierwszy dungeon, Ascalonian Catacombs jest (niespodzianka) w Ascalonie ;P. W pierwszej lokacji levelowej charrów.

TobiAlex napisał(a):
A właśnie - w dungeonie level się skaluje?

W dół, tak.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 11:49 
Cytuj  
Ok juz znalzlem wszystkie dungeony :

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Dungeon

Tutaj mapka :

http://gw2cartographers.com/


Pierwszy raz trzeba przejsc jako story mody a potem dopiero jako explorable mode.

Czy do ekipy ludzi sie szuka na czacie czy tam w gildii normalnie?Czy tzreba tam podejsc i wejsc w jakis portal czy wystarczy kliknac na te drzwi na mapie i przenosi jak do waypointow?

Aha i czy jest jeszcze cos takiego jak info co dani bossowie tam dropuja?Taki wowhead?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 12:36 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Pierwszy raz trzeba przejsc jako story mody a potem dopiero jako explorable mode.

Czy do ekipy ludzi sie szuka na czacie czy tam w gildii normalnie?Czy tzreba tam podejsc i wejsc w jakis portal czy wystarczy kliknac na te drzwi na mapie i przenosi jak do waypointow?

Aha i czy jest jeszcze cos takiego jak info co dani bossowie tam dropuja?Taki wowhead?

Przynajmniej jedna osoba z party musi iść na miejsce i wejść w portal, wtedy wszyscy dostaną summon do środka (chociaż nie zawsze to działa). Ekipy szuka się po staremu. Drzesz japę na LFG lub idziesz ze znajomymi z gildii :P.

Jest 8 instancji. Każda ma 2 tryby. Story mode i exploration mode. By odblokować drugie trzeba pierw przejść pierwsze. Story mode jest proste i przyjemne, exploration mode jest bardziej rozbudowane i daje możliwość wyboru "gdzie iść". Nie ma stałego lootu z bossów. Zawsze coś tam jest ze skrzynek, ale nie jest to nic ustalonego z góry. W exploration mode zdobywa się walutę danego dungeonu, która potem można wydać u vendorów w Lions Arch i kupić sprzęt z danej instancji, egzotyczną broń, armory etc. To wszystko jest kosmetyczne. Dobry sprzęt nie jest taki trudno do zdobycia. Postać, która świeżo wbiła 80tkę może sobie pozwolić na full zielony/żółty gear. W GW2 gra się by nie wyglądać jak szmata, nie by być silnym. Oczywiście ten sprzęt z instacji jest egzotyczny, czyli najlepszy jaki może być z tym, że każda instancja skupia się na tylko jednym połączeniu statów. Czyli z jednej, złoty sprzęt ma power/prec/%crit, z innej są power/vit/toughness etc. Kupuje się tam też 1 mats do broni legendarnej (w każdej inny, na co innego).

Co mi się osobiście podoba, że wbijając 80 lv, nie idę do "jedynej słusznej instancji w której leci najlepszy sprzęt" jak w innych grach. Idę tam gdzie mam ochotę iść. Level mam odpowiednio obniżony a loot nadal na 80 lv.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 09:19 
Cytuj  
Mam pytanie , czy do pvp uzywa sie jakis innych armorow bo gdy wchodze zmieiaja mi sie bronie i armory, w tym zdobytym w kompani nie da sie walczyc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 09:24 
Cytuj  
Do sPvP masz osobny sprzet. Wszystko wymaxowane i kazdy ma to samo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 10:44 
Cytuj  
W sPvp liczy sie glownie wyglada bo staty od tych najgorzej wygladajacych do tych najlepiej sa takie same.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 11:28 
Cytuj  
Nie każdy ma to samo tylko każdy ma dostęp do tego samego. Co ciekawe sporo osób o tym nie wie i włazi do gry z tym co dostają na wejściu. Vendorzy w Mists dają całkiem sporo możliwości kombinowania ze statami. Mogło by być tego trochę więcej tho.

A sprzęt nie ma takich samych statów, on nie ma statów w ogóle :P. Armor i bronie są całkowicie gołe. Jedyne co ma staty to amulet i runy, którymi można dowolnie żonglować.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 20:52 
Cytuj  
Ktoś może mi napisać jak wkleić swoją pozycję na czata?
Podobno trzeba coś z shiftem nacisnąć, ale jak wciskam enter a później shift+LPM to nic się nie dzieje.

/waypoint też nie działa :har:

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 20:57 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Ktoś może mi napisać jak wkleić swoją pozycję na czata?
Podobno trzeba coś z shiftem nacisnąć, ale jak wciskam enter a później shift+LPM to nic się nie dzieje.

/waypoint też nie działa :har:


Shift + click na waypoint / poi.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 21:01 
Cytuj  
ShadeKnight => Jak chcesz zaznaczyć swoją pozycję na mapie to dajesz Alt+LMB. Postawisz wtedy personal waypoint, który widzą na mapie wszyscy w party. Jeśli chcesz zlinkować waypoint z gry to po prostu Shfit+LMB. Bez żadnego wcześniej entera. Wklei na ostatnio używany chat.

Z Shiftem można też pingować na czerwono i rysować ścieżki.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 21:15 
Cytuj  
Ctrl+Click na czymkolwiek (Poi waypoint).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 22:15 
Cytuj  
Czerwone punkty, ścieżki i personal waypoint działają, ale z tym klikaniem na waypointy żeby wkleiło na czat to jakoś nie chce.
Gdzie to trzeba klikać? Na mapie i mini mapie nie działa albo ja jakiś lewy jestem. :-?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2012, 07:50 
Cytuj  
Czy ktoś mi może powiedzieć, il gemów trzeba sellnać, żeby dostać za nie 1 golda na AH??

To działa instant czy jak? Czy muszę czekać jakiś tam czas aż ktoś to kupi?


Miałem se kupić skin ale wolę wyfarmić to sobie sprzedam te gemy:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2012, 08:15 
Cytuj  
Teraz za 1g dostaję 110 gemów, i tak jest to instant.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 20:08 
Cytuj  
Może mi ktoś powiedzieć jak przypomnieć hasło?

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 12:13 
Cytuj  
bOr_sook napisał(a):
Może mi ktoś powiedzieć jak przypomnieć hasło?

Mysle ze najpierw musisz zalogowac sie na https://login.ncsoft.com/login/loginform ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 12:26 
Cytuj  
Jak sprawdzić w trakcie trwania sPVP tabele z punktacja - w sensie da sie czy trzeba czekac do zakonczenia az sama wyskoczy?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 13:27 
Cytuj  
Domyslnie "b" chyba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 08:25 
Cytuj  
Ok, wbiłem w weekend 80 lvl Guardian. Przeszedłem się na Cursed Shore do Penitent Patch i o ile eventów sporo, to niestety chyba za dużo elementalistów i innego AoE :P. Czasami coś się udało wydropić ale nie za często. Obecnie mam tylko 4g a człowiek chce się jakoś ubrać kurcze w jakieś exotici :P. Macie jakieś porady co i jak?


Nie wiem, czy farma speedrunów CoF po nerfie jest tak efektywna jak wcześniej. Z tego co widzę to ludzie nadal farmią ale chyba głównie dla marków na exotic sprzęt.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 08:57 
Cytuj  
Levelować alta i czekać aż naprawią Orr.
I poczekać aż zwiększą ilość tokenów jaka dropi z dungeonw (i będą też account bound).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.