mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 07:45 
Cytuj  
Razoth, od dawna wiadomo, że jestes lizajdupą kabry, więc twoje wypociny są .... Też nic nie napisałeś o GW 2, pewnie nawet nie grasz bo gry nie kupiłeś.
Jak narazie to kabra wpierdala się do topików gier, których nie lubi i sobie robi flejm. Ja mu tylko odpowiadam, bo nie znoszę takiego durnego, nerdowskiego zachowania.

Smutne to jest to, że Kabra tysięczny raz próbuje nas przekonać, że jakaś gra jest chujowa i mamy w nią nie grać. A jak gramy to jesteśmy plebem. Dodatkowo jest opinia w grze to jeden wielki, prowokujący flejm. I tak wyjechałem do niego z takim tekstem bo mi sie gra podoba i nie podoba mi sie, jak jakis nerd bawi sie w pseudo krytyka, który robi to dodatkowo źle i tylko prowokuje niepotrzebnie swoją wypowiedzią.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 07:51 
Cytuj  
Jakby kabraxis potrafił swoja opinie przedstawić w cywilizowany sposób to nikt by do niego pretensji nie miał. Tzn. mnie mało obchodzi ja go mam na ignorze. Stężenie głupoty i hipokryzji w tym dziale, po prostu przekroczyło akceptowalną przeze mnie granice.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 09:01 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jakby kabraxis potrafił swoja opinie przedstawić w cywilizowany sposób to nikt by do niego pretensji nie miał. Tzn. mnie mało obchodzi ja go mam na ignorze. Stężenie głupoty i hipokryzji w tym dziale, po prostu przekroczyło akceptowalną przeze mnie granice.

I kto to pisze...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 10:39 
Cytuj  
Ale wy jestescie zalosni chlopaki... kurwa... :)

Oj biedni wy bo jak kabraxis posta napisze to tak gula skacze ze hej, tymczasem zaden jeden nie napisze nic co mozna by uznac za kontrargument. haha kurwa pathetic to malo powiedziane.

Milo jednak wiedziec ze zmieniliscie ton 'z niepodoba sie to spierdalaj' (bo sie nie sprawdzal i ludzie sie burzyli ze chcecie dzial cenzurowac) na 'kabraxis przedstwawia swoja krytyke zle i mnie sie chce plakac' dodatkowo ' nie mam argumentow zeby odpisac wiec bede jechal po nim to moze nikt nie zauwazy jaki jestem glupi'.

Kontynuujcie lol. Takiego butthurtu jak w tym dziale poloczonego z calkowitym brakiem merytorycznej odpowiedzi jeszcze nie widzialem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 10:50 
Cytuj  
Twój post został zgłoszony do administracji forum.

Nie widzę sensu dyskutowania z Tobą, podobnie jak reszta. Było to wałkowane. Żadne argumenty do Ciebie nie trafiają.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 11:16 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Twój post został zgłoszony do administracji forum.

Nie widzę sensu dyskutowania z Tobą, podobnie jak reszta. Było to wałkowane. Żadne argumenty do Ciebie nie trafiają.

Ze cię ręka nie boli od zgłaszania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 11:30 
Cytuj  
chlopcy, tutaj sobie mozecie sie bawic dowolnie.
prosze nie raportowac postow z tego tematu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 11:40 
Cytuj  
zaboleq => Może i on pierdoli wzięte z jakiejś czarnej, kosmicznej dupy głupoty ale przynajmniej pierdoli na temat. Ma pełne prawo się mylić i być głupi :P.

Swoją droga zawsze mnie bawi jak wielką niektórzy mają potrzebę napisania tego jak bardzo im się coś nie podoba. A jeszcze śmieszniejsza jest tego forma, która jest jednym wielkim /tauntem skierowanym do głupków, którzy są wystarczająco naiwni by się na to nabrać i wdać we flame. Najbardziej negatywna forma pisania jaką można sobie wyobrazić + teksty typu: "najgorszy syf, gówno, malaria, dno" + parę oczywistych kłamstw w które nie uwierzyła by nawet bezmózga małpa z Zoo. Tia argumenty aż się wylewają. A jak się zwróci takiemu uwagę to "fanboyu może podasz jakieś merytoryczne argumenty?". Takie jak wasze :P? No to żaba wam właśnie odpisuje na waszym poziomie.
Druga śmieszna grupa (trochę mniej) to ci, którzy są świecie przekonani o tym, że naprawią świat i "nawrócą" tych, którzy myślą inaczej niż oni. "Albo się ze mną zgadzasz albo wypierdalaj".

Ogólnie jesteście siebie warci. Jak polscy politycy.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 1 paź 2012, 11:46 przez Bierzgal, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 11:45 
Cytuj  
Z checia poczytam jakie to klamstwa pisze...

o eventach powtarzajacych sie co 5 min, ktore nie wplywaja na nic w zonie i sa slabym narzedziem storytellingu (o tym jak to Jankowi Merchantowi 567 razy na dzien jeblo kolo u wozu lol i potzrebuje pomocy)? O tych moze zbugowanych od premiery? A pewnie o tych bossach co sie ich bije na autoataku (pasjonujace) albo naciskajac 2 obslugujac cannony (pasjonujace nawet bardziej), wszystko dzieki (rewolucja!) brakowi Holy Trinity. Moze o tym ze crafting nieprzydatny, drogi w chuj i matsy kosztuja 10 razy wiecej niz produkt finalny? Moze o dimisnishing returns na dropy i nagrody, ktore i tak sa slabiutkie overall? moze o drop rate niebieskich matsow, ktory jest chyba nizszy niz w koreanskich grinderach? moze o gold sinkach na kazdym kroku, ktorych jedynym celem jest wymuszenie na casual playerze schematu: kup gemy -> wymien na zloto bo do samego gameplayu nie wnosza nic a hardcorowiec MMO i tak zarobi spekulujac na AH czy np botujac? No i koniec koncow pewnie klamie o tym zajebostym systemie progresu postaci gdzie przez 3/4 gry najebujesz tym samymi skillami (rewolucja! zupelnie co innego niz bylo!) i od lvl mniej wiecej 30 poczucie progresu jest zerowe bo skilla dostajesz co 10 leveli albo i rzadziej.
O tym ze jak to w kazdej grze ncsoft boty lataja sobie samopas nie wspomne - bo to (oczywista oczywistosc) bedzie kolejne klamstwo.

srlsy zeby zarzucic komus klamstwa to pasowaloby podac jakie i napisach czemu to sa klamstwa. Czekam.

Klamiesz to tutaj jedynie ty misiu, zarzucajac klamstwo mnie.

Nastepny kolezka z merytoryka i argumentacja za pan brat kurwa..


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 paź 2012, 11:57 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 11:55 
Cytuj  
Ludzie, weźcie pod uwagę to, iż gra ma dopiero miesiąc. Które mmo było idelane w dniu premiery / pół roku po premierze? Żadne.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 11:56 
Cytuj  
Kabraxis => Mnie nie interesuje cała ta dyskusja. Napisałem tylko jednorazowo swoje zdanie na jej temat. Nie jest to brak argumentów z mojej strony, po prostu mnie nudzi i męczy takie bezcelowe gadanie. Jak mam coś napisać to wolę napisać coś o grze niż o tym co KTOŚ napisał. Mało mnie obchodzi zdanie innych na temat GW2. Nie lubię rzeczy, które prowadzą do niczego. A jeśli komuś się coś nie podoba to co bym nie napisał, tego nie zmieni. Nie musi mi się podobać czyjeś zdanie. Wiele rzeczy mi się nie podoba, ale walczyć z tym to tak jak walczyć z wiatrakami. Każdy ma prawo do własnego zdania, choćby nie wiem jak bzdurne było i mi się nie podobało.

Tutaj ogólnie za mało się pisze o samej grze a za dużo o tym co piszą inni. Więc nie, nie podyskutujemy "misiu". Byłą by to strata czasu z mojej strojny. Nie lubię walić głową o ścianę.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:00 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Swoją droga zawsze mnie bawi jak wielką niektórzy mają potrzebę napisania tego jak bardzo im się coś nie podoba.

Był (i dalej jest) temat do oceniania założony. Nie był to temat 'tu chwalimy'. Nie wiem czemu masz problemy z zrozumieniem tego albo czemu ci to przeszkadza. Pamiętaj forum to wymiana poglądów. Co samo z siebie zakłada, żę będą takie, z którymi sie nie zgadzasz. Razoth też o tym pisał.

Zaboleq tamten konkretny temat rozwalił po prostu. Pamiętaj to była reakcja na jeden post kabry, który był na temat. To nie było po powodzi hejterskich postów, które się Kabrze zdarzają i go w tym nie bronie bo się wtedy zachowuje po prostu źle i nawet czasem ban by się może przydał. Zaboleq postanowił po prostu potrolować albo mu piana na pysk wyskoczyła bo nie ma żadnego dystansu.

Pamiętaj zawsze możesz założyć temat "co się nam podoba" i wtedy negatywne opinię w tym temacie będą do usunięcia. Możesz też poprosić Mendola aby tak ustawił zasady działu, że absolutnie wszystkie nie-pozytywne wypowiedzi (nawet te nie hejterskie) były dozwolone tylko w wyzaczonym temacie.
Hejt, rage, personalne wyjazdy i rozwalanie dyskusji trzeba tępić - reszta jest normalną dyskusją i mogą być w niej opinie których nie podzielasz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:01 
Cytuj  
To nie zarzucaj innym klamstwa jak nie potrafisz go udowodnic i teraz sie rakiem wycofujesz lol.
Zreszta niczego wiecej sie nie spodziewalem.

Srlsy 'nie lubie dyskutowac na temat innych' ale parujacego kloca z zarzutami o klamstwie i powiekszajacego mojego epeniska (ze niby jestem ponad dyskusje 'z glupkami') sobie rzuce a co mi tam!
Ja pierdole, jaki kolezka.

Idz pan w chuj i dalej czekam an ten spis klamstw lol.


Cytuj:
Ludzie, weźcie pod uwagę to, iż gra ma dopiero miesiąc. Które mmo było idelane w dniu premiery / pół roku po premierze? Żadne.


Dlatego napisalem ze moze za rok cos z GW2 bedzie fajnego. Moze. Podobna jest sytuacja z D3 naprzyklad.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:03 
Cytuj  
Bierzgal, ale właśnie kabra nie robi tego na złość tylko on tak robi zawsze i taki ma styl pisania. Najgorszy hejter, flejmer i Bóg jeden wie co jeszcze. Tylko on tak naprawdę :(.

Ja nie będę z nim prowadził rozmowy na argumenty bo to nie bitwa na głosy. Mam inne zdanie i nie muszę mu udowadniać nic a nic. Ja nie chcę go do niczego przekonywać. Tylko Kabra pierdoli takie głupoty na tym forum o każdej grze, która mu się nie podoba. To jest chyba troll-trend jakiś.

Kabra po prostu próbuje wszystkim na siłę udowodnić, że coś jest beznadziejne i po co my gramy etc. Żal po prostu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:09 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabra po prostu próbuje wszystkim na siłę udowodnić, że coś jest beznadziejne i po co my gramy etc. Żal po prostu.


Nie, nie probuje. To ty odnosisz takie wrazenie i juz ci pisalem ze to jest twoj problem. Pewnie kasa z bota w D3 styknie na jakiegos dobrego psychoanalityka.

Znowu najwiecej pyszcza ci co nic na temat samej gry nie sa wstanie madrego napisac. :)

Masz zabolek moze jebniesz na zawal:

Spoiler:


:lol:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:11 
Cytuj  
Kabra, już Ci tyle osób pisało, że próbujesz udowadniać na siłe, że twoje "recenzje" pachną tylko prowokacją a'la PiS i jego marsz w ten weekend. Jesteś Macierewiczem tego forum.

Bardzo chętny zaquotuje twoje posty odnośnie d3 i G2. Wszystkie w tym samym tonie czyli: "gówno", "w chuj słabe", "debili to robili", "gra w to tylko pleb" etc, etc, etc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 1 paź 2012, 12:12 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:12 
Cytuj  
Kabraxis => W egotyczny sposób założyłeś, że pisałem o tobie. Pisałem ogólnie o haterach. A nie mam ochoty na rozmawianie z tobą nie ze względu na brak argumentów tylko z racji na niski poziom twoich wypowiedzi i ton w jakim je piszesz. Tak jak w RL mogę dobierać sobie ludzi, z którymi mam kontakt tak w internecie robię to samo.

Z mojej strony eot. I tak poświęciłem na tę "dyskusję" więcej czasu niż mi to odpowiada. Jak już napisałem, wolę pisać o grze niż o tych, którzy piszą o grze.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:17 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Kabraxis => W egotyczny sposób założyłeś, że pisałem o tobie. Pisałem ogólnie o haterach. A nie mam ochoty na rozmawianie z tobą nie ze względu na brak argumentów tylko z racji na niski poziom twoich wypowiedzi i ton w jakim je piszesz. Tak jak w RL mogę dobierać sobie ludzi, z którymi mam kontakt tak w internecie robię to samo.

Z mojej strony eot. I tak poświęciłem na tę "dyskusję" więcej czasu niż mi to odpowiada. Jak już napisałem, wolę pisać o grze niż o tych, którzy piszą o grze.

Dodaj do ignora. Mowie ci. Odrazu sie lepiej czyta.
Jedyna wada tego rozwiazania, to fakt, posty ludzi z ignorem dalej konsumuja transfer i wogole nie powinny być wysyłane.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:30 
Cytuj  
No juz nie przesadzaj - na pewno nie jestem tak cpu hevi jak skeletal myszy.

Bierzgal - na serio jebie mnie to o czym lubisz dyskutowac a o czym nie, jebie mnie rownierz na jakich zasadach dobierasz sobei towarzystwo. Nie zarzucaj ludziom klamstwa jak nie potrafisz tego udowodnic. czy to ogolnie czy personalnie - tyle z mojej strony.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jedyna wada tego rozwiazania, to fakt, posty ludzi z ignorem dalej konsumuja transfer i wogole nie powinny być wysyłane.


2 wady bo tapatalk pokazuje te posty więc jestem skazany na używanie forum tylko na pc.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.