mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 09:40 
Cytuj  
Ja nie ukrywam ze troche ich indolencja mnie zaczyna wkurwiac...

Od tygodnia nie mozna zrobic CoF ani personal story ani explore mode.Bug jest taki ze robi sie grupe i wchodza wszyscy i kazdego umieszcza w innej instancji.

To samo jest z Arath przez co nie mozna skonczyc story line.

Gra jest tak pobugowana jesli chodzi o Skill Pointy ze chuj mnie strzela.

Najlepsze ze na personal story jest tez od cholery bugow.Jeden jakos udalo mi sie ominac.Natomiast opisze Wam qest na 78 chyba lvl.

Chodzi o to ze ze statku rozwalamy balisty, potem rozwalamy takie sciany co powstaja a potem trzeba zejsc pod poklad i zatkac dziury przedmiotami ktore wypadaja z ozow.Nie da sie zejsc pod poklad bo od reki teleportuje na gore.Pisza juz o tym od paru tygodni i nic.Niektorym dziala a wiekszosci nie.

Poprosilem kolege o pomoc i skakalismy tak dlugo ze statku az nas nie wrzucilo na gore i po 1,5h zatkalismy dziury.Koledze nawet jakims tak skillem udalo sie w pewnym momencie wskoczyc pod poklad.

Ogolnie szczerze powiem ze slabo to wyglada jesli chodzi o rekacje na naprawianie podstawowych bugow gdzie ludzie masowo pisza o tych problemach.

No jak ja mam np zbierac tokeny z CoF na gear jak od tygodnia tam nie mozna wejsc?

Nie wspomne juz o ilosci bugow w instancjach...

Albo kupcie sobie np runy na PvE takie same jak macie na SPvP wlozone to Wam bedzie pokazywac ze macie 12/6 :D

Paranoja.

Citadel of Flame

Fixed exploits that allowing players to speed clear paths of this dungeon.
Reduced difficulty of the Searing Effigy.

Arah

Fixed map exploit that was allowing players to speed-clear paths of this dungeon.
Fixed a blocking bug in story mode.


I widze ze Arath odblokowali a CoFa nie i co teraz mamy czekac na kolejny patch az bedzie mozna tam wejsc?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 09:59 
Cytuj  
Większe pacze są co poniedziałek z tego co wiem. Cały czas łatają bugi ale jednak ogromna część eventów nadal się buguje, tak samo ze skillpointami. Dlatego jak darowałem sobie póki co robienie mapy na 100% i czekam aż wszystko fixną.

Irytuje mnie natomiast farmienie kasy na klasach, które nie słyną AoE i mają ciężko z dobrą farmą bo jednak coś mimo wszystko trzeba wyfarmić, aby kupić sprzęt i machiny na 3W. Zaraz ktoś pewnie powie, że trza mieć wyczucie etc ale to nie do końca prawda niestety :).


yhhh.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 10:05 
Cytuj  
Nie. Ja ci powiem, ze poprostu trzeba miec warriora ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 10:10 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie. Ja ci powiem, ze poprostu trzeba miec warriora ;p.


Nie

Ja mam własnie warriora- full sprzęt pod MF- exotiki armor ( wycraftowany), broń + sigil Lucky+exotiki biżuteria- mam max jaki można mieć, odpalam żarcie do MF 40 % i ...
mam często runy z Plixem CS gdzie nie mam ani jednego dropu rare , a kumpel Elementalista z takiego runu ( trwa jakies 20 min) ma 2-4 rare
niestety aoe Ele rządzi :)

expie Ele :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 10:30 
Cytuj  
@lordyp

A kilka pytan.

Ile masz lacznie MF z bufem z zarcia?

Ten sprzet wycraftowany to jest ten co czesc daje +3% MF?Ja widzialem ze u jednego vendora za tokeny z jednej instancji mozna kupic taki i bede chyba farmil na niego.

I dlaczego runy Lucky (nie wiem co one daja swoja droga) a nie Of The Pirat ktore wszyscy laduja w sprzet pod MF?

A sry widzialem ze pisales o sigilu do broni a jakich w takim ukladzie run do armoru uzywasz?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 10:35 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie. Ja ci powiem, ze poprostu trzeba miec warriora ;p.


Nie

Ja mam własnie warriora- full sprzęt pod MF- exotiki armor ( wycraftowany), broń + sigil Lucky+exotiki biżuteria- mam max jaki można mieć, odpalam żarcie do MF 40 % i ...
mam często runy z Plixem CS gdzie nie mam ani jednego dropu rare , a kumpel Elementalista z takiego runu ( trwa jakies 20 min) ma 2-4 rare
niestety aoe Ele rządzi :)

expie Ele :)

Ele jest dla mnie zbyt squishy zeby bezstresowo farmić. Warriorie z two-handed swordem i dual axe poprostu wchodzi sie w moby jak w masło czy to pojedyczne czy aoe. Nie martwiac sie o to, ze sie cało z tego nie wyjdzie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 10:37 
Cytuj  
No problem polega na tym, że m się tego ele kiepsko lvluje :P. Ugrzęzłem w Kessex Hills z 18 lvl i dupa. Exp leci masakrycznie wolno, dodatkowo 2 moby są mnie w stanie położyć bo jestem kruchy jak ciasto z kruszanką:P.

Chce ktoś lvlować tego ele razem:D??

No Warek mi się podoba bo ma normalne range bronie ale spelle ele tez mi sie podobają :F. Widzę z DE, że jako ELE mam dropy praktycznie z każdego moba. Z Guardiana już niekoniecznie :/...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 11:11 
Cytuj  
@kaczy
Explorer Draconic set- 6 części każda +3% MF- w tym 5x Sup. Rune of Pirate, co daje +50% MF i jedna Sup. runa of Traveler +10% MF- jest najbardziej korzystny układ runek :)

broń graetsword +3 % MF + sup. sigil of Lucky- przy zestakowaniu do 25 daje +15 % MF

biżuteria- 5 cześci exotik opal każda daje +7%- co łącznie daje 35 %

łącznie beż żarcia: armor=78, broń= 18, biżuteria =35 - razem 131 % MF

jeszcze oczywiście mozna dać runke do MF do pleców, no ale to już przesada :)

@zaboleq
ja własnie akurat mam Ele na 18 lvl i expie w Snowden Drifts , a wiec ten sam lvl mobow- 15-25 i tak w miare biore na klate nawet ze 3 mobki- trzeba po prosty szybko zmieniac żywioły- dowalić jednym , uleczyć sie przy pomocy drugiego i odskoczyć przy 3 - ele to właśnie żonglerka żywiołami :)


Ostatnio edytowano 2 paź 2012, 11:22 przez lordyp, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 11:14 
Cytuj  
To mnie ladnie kolega wczoraj w wuja robil bo mowil ze wyciaga 250% MF :P

Musze sobie tez ten set sprawic i to jak najszybciej...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 11:18 
Cytuj  
no z tego co wyczytałem max MF to jest 228 %

do tego co masz używasz jeszcze papu i dodatkowo odpala się MF ze skili gildyjnych :)
chyba też są bosty za gemy ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 11:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No problem polega na tym, że m się tego ele kiepsko lvluje :P. Ugrzęzłem w Kessex Hills z 18 lvl i dupa. Exp leci masakrycznie wolno, dodatkowo 2 moby są mnie w stanie położyć bo jestem kruchy jak ciasto z kruszanką:P.



Bo ele jest squishy, spróbuj scepter/dagger albo dagger/dagger i wrzuć sobie coś w earth też, pocieszę cie tylko że potem jesteś jeszcze bardziej squishy :P


BTW ja nie narzekam na rzadko odpalające się eventy itd nawet w nisko levelowych zonach, dlatego miałem nadzieję że opcja guest to będzie możliwość bezstresowego swapowania serverów jeżeli chodzi o pve.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 12:55 
Cytuj  
No mnie to też martwi bo z chęcią pograłbym ze znajomymi z innych serwerów.

Ogólnie gra ele bardzo mi się podoba i jak gram ostrożnie to nie mam problemów z survi aż takich ale... To nie to samo co guardian :D.
Może po prostu zona mi nie podpasiła, musze sprawdzić inne, np te u nornów/charrów bardzo mi się podobały w sumie.


Warek ma rzeczywiście dużo lepsze aoe od Guardiana?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 13:00 
Cytuj  
http://www.guildwars2guru.com/topic/688 ... ight-pics/

Twilight.

O kutfa. Ten efekt jest zajebisty ;p. chcialbym kose dla nekrusa z takim efektem ;p. Musze szybciej levelowac mojego guardian i warriora kazdemu dam po jednym Twilight i naze ich Night Reaper ;p.


Tak. Warek ma lepsze AoE od Guardiana ale jest mniej wytrzymały. Axe offand jest zabojczy. Jak sie wpadnie w grupe mobow to sie poprostu robi z nich rzez. Nawet jak maja knock-backi, wystarczy odpowiednio manerwować kiedy skill jest aktywny.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 13:42 
Cytuj  
No efekt zajebiaszczy, tylko teraz wyfarm tyle matsow i golda :(. SP to w sumie nie tak duży problem jak się farmi eventy i WvWvW).

Kurde, jak farmić golda tym guardianem, brak mi pomysłu jak robić to inaczej niż DE w CS, gdzie od 16 jak siedze to siedza ele i warki i wszystko kradną :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 13:48 
Cytuj  
Ja farmiłem na trollach. Bez zadnych problemow. Staff albo scepter.
Nawet przy kilkunastu osobach wystarczy trafic scepterem 2-3 razy i "zalicza" Ci mobka.
Stoja na środku masz zasieg praktycznie na cały spot.

Na eventach też da się farmić, trzeba tylko wyczuc moment, w ktorym nadbiegajaca grupa mobow przestaje byc niewrazliwa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 14:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
nie mam problemów z survi aż takich ale... To nie to samo co guardian :D.


No to wyobraź sobie ele z przeżywalnością guardiana :p żadna inna klasa nie ma aż takiej przeżywalności, imo na drugim miejscu jest warek a reszta gdzieś z tyłu.

Ze znajomymi z innych serverów będziesz mógł przecież pograc w grupie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 14:51 
Cytuj  
Nie można obecnie grać w grupie. Ten `guesting` jest obecnie wyłączony.


I o jakie trolle chodzi :P?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 15:12 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
żadna inna klasa nie ma aż takiej przeżywalności, imo na drugim miejscu jest warek a reszta gdzieś z tyłu.

Jeśli mówimy o PvE only to jedną z najwyższych przeżywalności ma prawdopodobnie thief. Z 3k armoru, evadem wbudowanym w skille i trzema źródłami wysysania hp z celu jest praktycznie nieśmiertelny w grupie mobow. Pomijając już blindy i vanishe. Trochę gorzej się trzyma gdy jest 1 mocno bijący cel ale gdy coś wali ciosy po pół hp to mało kto jest w stanie to wystać w miejscu.

Ogólnie praktycznie każdy ma opcję zżółwiowania się i jeśli się na to zdecyduje to będzie zadowolony z efektu. Takie zerwanie ze stereotypem mi się właśnie podoba. "Fire dps? Meh, I'm water tanky-support".


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 15:58 
Cytuj  
No ja mam wszystkie klasy, w sumie mam 12 charów :P jak dla mnie to guardianem a potem warkiem wlatuje w grupę mobów i mam w d... czy jest ich 2 czy 6 i czy jest tam jakiś "special" czy nie i tak wszystkie kładę zanim padnę niezależnie od builidu jaki mam, mówię tu ofc o pre 80 czyli leveling.

Co do małej ilości eventów itd to cos chyba zaboleq pisałeś że poszliście z gidlia na med server?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 20:27 
Cytuj  
No eventów w CS jest spoko ale na tych początkowych zonach to różnie niestety...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.