mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 21:40 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Chyba nie zrozumiałeś czemu zamieściłem powyższy filmik.


Za pół godziny Colin na żywo:
http://twitch.tv/guildwars2

Będzie dużo o przyszłości gry. Między innymi o przyszłych dwutygodniowych łatkach, pokazane zostaną nowe skille i poprawiony crafting. :)


Wodny po twoich wypowiedziach jestes moze 20 paro letnim dzieckiem ktory podnieca sie wszystkim co powiedza devsi. Zal mi Cie strasznie.

Niby promujesz gw2 a z gra masz tyle wspolnego co nic


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 22:15 
Cytuj  
Ale przeciez COLIN na zywo!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 22:48 
Cytuj  
no juz bez przesady pieniek :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 22:53 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Wodny po twoich wypowiedziach jestes moze 20 paro letnim dzieckiem ktory podnieca sie wszystkim co powiedza devsi. Zal mi Cie strasznie.

Niby promujesz gw2 a z gra masz tyle wspolnego co nic

Gdzie się podniecam? Zamieściłem link do live streamu i tyle. Liczyłem, że powiedzą cokolwiek ciekawego i się zawiodłem. Ciekawe co będzie na tym blogu w czwartek, oby nie kolejne gówno, bo chyba zwątpię. Mylisz się, że podnieca mnie wszystko co mówią devsi, bo ja nie wierzę w ich każde słowo i raczej oceniam dopiero bo doświadczeniu czegoś w grze. Niektórzy mieli ostry ból tyłka po na przykład tym całym manifeście. Rzeczywistość okazała się inna i mi ona odpowiada. To co mówi Colin dzielę przez 3. Niech się lepiej zdecyduje co będzie w Living Story a co w dodatku. Jeden developer mówi jedno, potem Colin wyskakuje zza krzaka i wszystkiemu zaprzecza. Ostatni content patch mi odpowiada, mimo to liczę na więcej i lepiej. Widać, że ta cała idea Living Story jest jeszcze w powijakach i do doskonałości im naprawdę sporo brakuje.

Promuję "GW2"? Z której strony? Po prostu staram się informować na bieżąco te 2/3 osoby, które jeszcze poza mną zaglądają do tego działu. Tyle.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 15:29 
Cytuj  
https://www.guildwars2.com/en/news/look ... 2-in-2013/

Plany do końca 2013:
- kolejne łatki co 2 tygodnie
- więcej eventów
- zmiany w world bossach
- zmiany w lochach i fractalach
- Super Adventure Box
- powrót wydarzeń takich jak Halloween i Wintersday
- w kolejnych łatkach będzie więcej contentu na stałe
- ciągłe dodawanie nowych umiejętności i traitów dla każdej profesji
- więcej contentu i opcji pozwalających na zdobywanie punktów umiejętności
- specjalne skrzynki za zabijanie championów, które mogą zawierać między innymi punkty umiejętności lub unikatowe skiny
- więcej kasy za przechodzenie różnych ścieżek danego lochu tego samego dnia
- nowe materiały do craftingu zdobywane w PvE i WvW za wykonywanie różnych czynności
- Magic Find przypisane do konta a nie do gearu postaci, poziom MF będzie można zwiększać za pomocą specjalnych przedmiotów
- jak już wprowadzą ten system MF to rozkładanie niebieskich i zielonych przedmiotów na materiały może zaowocować przedmiotami do zwiększania MF
- crafting do 500 poziomu
- craftowanie zbroi i broni typu Ascended
- powyższe bronie i zbroje będą miały też rzadką szansę na wypadnięcie z pokonanych wrogów lub skrzyni
- możliwość wycraftowania prekursora potrzebnego do robienia legendarnych przedmiotów
- nowe bronie legendarne
- przedmioty legendarne inne niż bronie
- możliwość ustalania bonusów broni legendarnych kiedy postać będzie znajdowała się poza walką, dzięki temu nie trzeba będzie ich transmutować
- w WvW pojawi się jakaś mechanika, która zastąpi już dawno usunięte orby
- więcej nagród w sPvP
- legendarne skiny broni w sPvP
- nowe mapy w sPvP
- Queue i Leaderboards dla Solo Play w sPvP
- LFG
- dalsze prace nad likwidowaniem cullingu w PvE


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 16:29 
Cytuj  
Wszystko pierdy. Ale nowe skile i traity? Wkoncu!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 20:40 
Cytuj  
mechanicznie/gameplayowo zmiany ok tylko ze kurwa nie wiem czy oni sa swiadomi ze to juz rok... living story jakby go nie zachwalali to kontent na 2 dni kazdy patch i przydaloby sie juz hintnac dodatek/PRAWDZIWY DUZY kontent patch i w ktory strone pojdzie fabula (Cantha/Elona/Polnoc/Magumma). Bo pierdoly ala zmiany MF, ktore pewnie wymagaja calych 15 klikniec w bazie danych to nie wszystko.

Jakby pozmieniali all o czym pisza i wydali jakis sensowny nowy kontent na wiecej niz 1 dzien grania to bym wrocil poogladac widoczki (jedyne w czym ta gra jest naprawde dobra). Moze w 2014. ;)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 21:57 
Cytuj  
Trial:
https://register.guildwars2.com/trial


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 18:53 
Cytuj  
https://www.guildwars2.com/en/news/guil ... irst-year/ :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 18:42 
Cytuj  
Jest jakis buddy system, akualny trial, a moze ktos moglby pozyczyc konto na pare dni? Od GW2 odrzucila mnie glownie zjebana optymalizacja, natomiast siedze juz na nowym rigu i mysle nad ponownym zakupem, ale chcialbym najpierw obadac jak obecnie wyglada gra na zywo.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 22:03 
Cytuj  
Był trial tydzień temu.


LFG już 17 września:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... tml/page/1


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2013
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 09:58 
Cytuj  
Najwyższa pora... ale i tak robie narazie przerwe od GW2. Back to school jakoś mnie nie motywuje do grania. Lubie mieć jeden konkretny klimat w grze, a nie wszystkiego po trochu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 08:16 
Cytuj  
da sie jakos ping sprawdzic?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:27 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
da sie jakos ping sprawdzic?

https://forum-en.guildwars2.com/forum/g ... ng-in-game :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 16:24 
Cytuj  
Jak to jest z kluczami US? Mogę go zarejestrować będą w europie i grać na US serwerach? Co więcej czy mogę przenieść konto na serwery EU?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 17:00 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Arturnik napisał(a):
da sie jakos ping sprawdzic?

https://forum-en.guildwars2.com/forum/g ... ng-in-game :)


Ta slabo niestety, a transfer troche kosztuje.

Biegam sobie ostatnio, widze ze WvW w miare sie ogarnelo nawet na jakims crapowatym serwerze na ktorym jestem, sprobowalem tego Super Adventure Box i musze przyznac ze calkiem fajnie zrobiona sprawa, na razie world 1 przeszedlem podoba mi sie to skakanie szukanie sekretow, ale walka z ostatnim bossem w world 1 bardzo sympatyczna hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 11:17 
Cytuj  
Jest obecnie sens kupowac GW2? Poprawili wydajnosc od premiery? Jak z iloscia ludzi na niszszych levelach - puste zony czy mozna kogos spotkac zeby zrobic public q? WvW zyje czy umarlo? Dla osoby, ktory woli PvE od PvP jest co robic na 80 levelu czy wali nuda? Dajcie znac :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 11:52 
Cytuj  
1. Jest sens. Gram dość często. Ostatnio tylko od tygodnia nie załączyłem, bo jakoś nie interesuje mnie już zbytnio ten SAB. Fajne to to było kilka miesięcy temu. Doszedłem do wniosku, że większość osiągnięć tam zdobywa się za pomocą gry z poradnikami i filmikami z YouTube w tle. Porażka.
2. Jeżeli chodzi o wydajność jest zdecydowanie lepiej. No i usunęli culling w WvW i PvE także w końcu widać ile ludzi w to naprawdę gra.
3. Zawsze znajdą się jacyś gracze. Nie ma wielkich pustek. Twórcy starają się sprowadzać graczy do zon o niższych levelach za pomocą różnych wydarzeń typu ostatnio dodane inwazje.
4. WvW ma się dobrze. Są gracze, dodają ciągle nowe umiejętności i inne takie. Od października bodajże WvW będzie podzielone na sezony.
5. Mam tylko jedną postać i gdzieś około 450 godzin na koncie. Na nudę nie narzekam, ale moja opinia może nosić ślady fanatyzmu. Te patche co 2 tygodnie niby pierdółkowate, ale według mnie można się przy nich naprawdę dobrze bawić. U mnie gra obecnie polega głównie na uczestniczeniu w atrakcjach przygotowanych z okazji tych patchy, robię osiągnięcia dziennie i miesięczne, czasami Fraktale.

"GW2" to jeden z moich najlepszych zakupów jeżeli chodzi o gry.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 13:09 
Cytuj  
Sens jest jesli gra ci sie podobala, po wbiciu tego max levelka to jesli lubisz takie dziwne content patche jakie dodaja (nie znam ich na tyle by je wymieniac ale nie trzeba wbic max levela zeby brac udzial) to nawet warto, obecnie jest to Super Adventure Box, taka minigierka w ktorej dodali cos w rodzaju platformowki - masz tam kilka zyc, jestes na 3-4 strzaly od kazdego mobka, do tego od cholery skakania, sekretow itp. wszystko w minecraftowej oprawie. Mnie sie to bardzo spodobalo, ale jest to tez frustrujace jak cholera.

Do tego jesli lubisz bawic sie w achievementy czy ubierac postac chyba przede wszystkim GW2, ale ogolnie na temat tego nie moge sie wypowiadac bo kompletnie mnie to nie rajcuje i odrzuca wrecz.

- Co do wydajnosci sie nie wypowiadam,

- ludzi moze nie na nizszych levelach ale na moim serwerze Gandara o dziwo jest od cholery, na WvW nie ma takiego tloku jak rok temu, do tego ludzie sa troche bardziej ogarnieci i generalnie jak biegalem wczoraj i 2 dni temu - to nie bylo za bardzo nawet bitew, tylko w kolko tracenie i odbijanie objectivow na zmiane, no ale z tego co slyszalem jak ktos chce naprawde ogarnietego WvW to tylko na okreslonych US serwerach.

Ogolnie rok temu gra byla dla mnie rozczarowaniem, po wbiciu max levela, skonczeniu storyline bylem znudzony i nie mialem co robic, teraz jak wrocilem to od 2 dni mam zabawe, planuje tez znalezienie jakiegos ladnego secika i po ukonczeniu tego SAB powoli go sobie kompletowac - ale jak wyjdzie to sie dopiero okaze.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 13:26 
Cytuj  
Jak ktoś gra na Gandarze to może zagadać. Moja postać to - Luciana Porphyreus. Zawsze chętnie pomogę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.