mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 13:04 
Cytuj  
Dajcie się ludziom pojarać. :P


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 13:05 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Beta Weekend ponoć 20 kwietnia się zaczyna także wściekłość uzasadniona. :)
nie no skoro 20 a sprzedają od 10 i jest 10 to strasznie bardzo uzasadniona :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 13:11 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Też tego nie rozumiem :) Skoro zawsze można znaleźć kogoś, kto wam użyczy konta beta aby wypróbować. Po co ten rush ? ;)

Bo osobiscie na beta weekend znikam na 3 dni ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 13:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wodny napisał(a):
Beta Weekend ponoć 20 kwietnia się zaczyna także wściekłość uzasadniona. :)
nie no skoro 20 a sprzedają od 10 i jest 10 to strasznie bardzo uzasadniona :P

No a jak. 8)


To gram.pl to całe porąbane. Nagle banda ludzi co kupiła zaczyna się wymądrzać i bronić strony i CDP. Lizidupy. Nie znoszę takich ludzi. Poza tym niektórzy tam zachowują się jak jacyś sekretni wysłannicy CDP. Masakra.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 13:47 
Cytuj  
od poczatku bylo wiadomo ze rzucą im jakieś ochłapowe ilości.

A ktoś rozmawiał z nimi czy wszystkie już sprzedali a nie będą puszczać falami ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 13:49 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Beta Weekend ponoć 20 kwietnia się zaczyna także wściekłość uzasadniona. :)


No ja nie wiem, caly czas jak ktos pisze ze 20tego to AN poprawia ze na koniec kwietnia.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 13:53 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
od poczatku bylo wiadomo ze rzucą im jakieś ochłapowe ilości.

A ktoś rozmawiał z nimi czy wszystkie już sprzedali a nie będą puszczać falami ?

Wszystkie standardowe i kolekcjonerskie edycje poszły. Już nic nie ma i raczej już nic nie będzie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 14:01 
Cytuj  
W sumie po co rozdawac klucze do bety za darmo w necie, jak mozna za nie zgarnac juz kase. Sprytnie. Tylko imo takie podejscie chyba zle wrozy sklepikowi. Mam nadzieje, ze nie zrobia sie zbyt chciwi.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 14:23 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ludzie są wściekli. W sumie miło byłoby gdyby CDP stracili status dystrybutora/wydawcy w Polsce. Nauczka bym im się przydała i to spora. Nawet mnie, osobę czekająca na "GW2" z wywieszonym jęzorem, udało im się zniechęcić od kupna w sklepie gram.pl. Porażka na całego. Tak się nie robi. Poza tym kopie miały być falami wypuszczane do sklepu żeby każdy nawet wieczorem mógł sobie kupić. Tak się nie stało. Obie edycje nie są dostępne. Konsulowie na gram.pl wielce zdziwieni zainteresowaniem grą. Dobrzy są. Chyba z kosmosu uciekli skoro nie spodziewali się takiego ataku na ich stronę i sklep. Życzę im wszystkiego najgorszego i żeby wszystkie wielkie tytuły jak "GW2" skutecznie omijały ich firmę. Może się w końcu nauczą.

Mi się już nie spodobała wypowiedź jednej pani konsul, że 'sprzedaż zacznie się o 9, bo nie będzie wstawać o północy'. I nie chodzi mi tutaj o to, że kazałabym jej wstawać, ale to ma być profesjonalizm? Tak się rozmawia z klientami? :D Niepoważne...
Sama chciałam kupić na gram.pl, ale że mam na głowie małe dziecko i nie mogłam siedzieć pół dnia i klikać na F5, to po prostu kupiłam klucz u ANET.


_________________
http://karolinacianciara.pl/


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 14:28 
Cytuj  
A mam pytanie do tych co kupili na oficjalnej stronie ile Wam pobrało?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 14:30 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
W sumie po co rozdawac klucze do bety za darmo w necie, jak mozna za nie zgarnac juz kase. Sprytnie. Tylko imo takie podejscie chyba zle wrozy sklepikowi. Mam nadzieje, ze nie zrobia sie zbyt chciwi.

Lol. Srsly..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 14:32 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
wodny napisał(a):
Ludzie są wściekli. W sumie miło byłoby gdyby CDP stracili status dystrybutora/wydawcy w Polsce. Nauczka bym im się przydała i to spora. Nawet mnie, osobę czekająca na "GW2" z wywieszonym jęzorem, udało im się zniechęcić od kupna w sklepie gram.pl. Porażka na całego. Tak się nie robi. Poza tym kopie miały być falami wypuszczane do sklepu żeby każdy nawet wieczorem mógł sobie kupić. Tak się nie stało. Obie edycje nie są dostępne. Konsulowie na gram.pl wielce zdziwieni zainteresowaniem grą. Dobrzy są. Chyba z kosmosu uciekli skoro nie spodziewali się takiego ataku na ich stronę i sklep. Życzę im wszystkiego najgorszego i żeby wszystkie wielkie tytuły jak "GW2" skutecznie omijały ich firmę. Może się w końcu nauczą.

Mi się już nie spodobała wypowiedź jednej pani konsul, że 'sprzedaż zacznie się o 9, bo nie będzie wstawać o północy'. I nie chodzi mi tutaj o to, że kazałabym jej wstawać, ale to ma być profesjonalizm? Tak się rozmawia z klientami? :D Niepoważne...
Sama chciałam kupić na gram.pl, ale że mam na głowie małe dziecko i nie mogłam siedzieć pół dnia i klikać na F5, to po prostu kupiłam klucz u ANET.

I brawo dla Ciebie. Ja zrobię tak samo. Dzisiaj kupię ze strony "GW2". Znajomy pomoże, bo sam jak na razie nie posiadam konta.

Wstałem wcześnie rano. Jak zawsze. Ślęczę przez godzinę i w końcu się wkurzyłem. Ileż można. Ludzie opowiadają, że mieli grę w koszyku i nie mogli zrealizować zamówienia. Ciekawe ile osób wzięło po więcej niż jedną sztukę do koszyka po to tylko by potem sprzedawać na Allegro. Z tego co wiem to na EK był limit 1 sztuka na 1 osobę. W przypadku edycji standardowej pewnie takiego ograniczenia nie było.

Szukam pracy już kilka miechów i jak widzę takich ludzi jak ta cała pani konsul to mi się niedobrze robi. Człowiek chce znaleźć pracę a taki babiszon łaskę robi, że udostępni możliwość kupna produktu. Chętnie bym ją zastąpił za mniejszą kasę i na pewno nie odwalałbym takiej maniany.

Czy to całe gram.pl jest jakoś związane z CDP? W sensie czy CDP to właściciele tego sklepu czy co?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 15:03 
Cytuj  
Gram.pl to kiedyś był sklep CD Projektu, natomiast kiedyś, z tego co pamiętam, się rozdzielili. Czy tylko na papierze, tego już nie wiem :)


_________________
http://karolinacianciara.pl/

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 15:04 
Cytuj  
Ponoć teraz należy do Grupy Action S.A. , która jest chyba największym graczem jeżeli chodzi o hurtownie sprzętu komputerowego ,a poza tym ma salony Sferis oraz ActiveJet. Własną markę PC-tów Actina.

Trochę chyba też w AGD / RTV siedzi.

Czy CDP jest dalej w jakimś stopniu kapitałowo zaangażowane to nie wiem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 15:23 
Cytuj  
4 strony o tym jak wciskacie f5 zeby kupic swoja ukochane gre... ale z was nerdy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 15:26 
Cytuj  
http://www.guildwars2.com/en/news/the-w ... today.html

Heheh. The wait is over. Chyba dla nich :P Maja juz kase. I to mysle calkiem spora.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 15:40 
Cytuj  
Postanowiłem spróbować kupić CC, zostawiając wybraną tę nieszczęsną Japonię i przeszło bez problemu.
Żeby było zabawniej, w momencie rejestracji kupionego klucza dostałem odpowiedź na mail do supportu, według której problem z paypalem powinien być już rozwiązany, więc radzą mi spróbować jeszcze raz.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 15:47 
Cytuj  
Jak już ktoś ma założone konto może sprawdzić wersję beta sklepiku:
https://gemstore.ncplatform.net/


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 16:23 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Jak już ktoś ma założone konto może sprawdzić wersję beta sklepiku:
https://gemstore.ncplatform.net/


No fajny, btw dla tych co jak ja się zastanawiają nad HoM, jak rejestrowałem klucz to zlinkowałem sobie konto od gw1 do gw2 już.

Szkoda tylko że klucz do gw2 nie pasuje do ncsoft master acc.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 10 kwi 2012, 16:25 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 16:23 
Cytuj  
Dali to oficjalnie czy ktos sobie beta klucze kolekcjonuje? :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.