mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 19:19 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja sie nie dziwie, ze w tej grze nie ma obonamentu. Bylby wiekszy fail niz w przypadku SWTOR.

Grafika mi sie nie podoba jako calosc (choc niektore elementy sa zrobione ladnie np. armory), postac porusza sie jak paralityk (gram ta duza rasa), walka jest nijaka. Ogolnie grafika podoba mi sie mniej niz w GW.

Cutscenki totalnie mi sie nie podobaja, wiec korzystam ze zbawiennego skip. Eventy robia gorsze wrazenie niz te z WARa.

Ogolnie pierwsze wrazenie bardzo przecietne. Moze dalej sie robi ciekawiej, ale jakos nie chce mi sie tego sprawdzac.


Ta, niezłe zainteresowanie grą, nie wiedząc nawet jaką rasą się grało. A o tekście "utscenki totalnie mi sie nie podobaja", gdzie jak byk wielkimi literami u góry jest napisane "work in progress" to już nie wspomnę...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 19:28 
Cytuj  
ja info o tej grze w ogóle nie śledzę, ale właśnie dowiedziałem się od znajomego który jest fanboyem, że w GW2 nie będzie rajdów PvE... fail


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 19:29 
Cytuj  
No, cutscenki work in progress, performance work in progress. Duzo tego jak na 1 miesiac czasu dont ya think?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 19:45 
Cytuj  
No dobra, a pomijajac eventy, swiat, pve... Jak wam sie podoba structured pvp? Ja probowalem dzisiaj troche i powiem szczerze, ze kompletnie nie potrafie sie w tym odnalezc. Mam jakies wrazenie, ze w takim WoW na przyklad jednostka znaczyla troche wiecej. A tutaj pozostaje bieganie w grupie, targetowanie wspolnie jednego celu, pizgania az nie padnie, zmiana celu i tak w kolko.
Jakies komentarze?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 20:01 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A o tekście "utscenki totalnie mi sie nie podobaja", gdzie jak byk wielkimi literami u góry jest napisane "work in progress" to już nie wspomnę...


Jak na moje to te "WIP" tyczy sie generalnie calosci, a nie konkretnie scenek, one sie chyba za bardzo nie zmienia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 20:03 
Cytuj  
Pisalem wczesniej - solo sie gra chujowo, bo masz bardzo maly wplyw, ale juz turnieje z druzyna sa bardzo fajne. Wiadomo, ze w teamfightach wazne jest dobre callowanie targetow, ale dochodzi tez sporo elementow taktycznych. Na forescie jest fajne ninjowanie tych neutral mobow, ktore buffa daja. Czesto zdarzaja sie fajne walki 1v3 gdzie musisz przetrzymac punkt zanim twoja druzyna przybedzie z pomoca itp.
Jest tez troche minusow - dodging skilli jest troche lackluster. Zeby cos ominac to trzeba zaczal sie turlac praktycznie w momencie wystrzalu projectile, czyli na dobra sprawe nie wiesz co w Ciebie koles bedzie strzelal, wiec jest to mocno randomowe.

Ogolem jak bym mial porownywayc to mimo, ze sie fajnie gra to zlozonosc rozgrywki niestety jest na podobnym poziomie co LoL, czyli co by nie bylo dosc mala.

Osobiscie dla mnie szczytem fajnego ogrania PvP to byly areny w WoWie i tamtejszy system walki - kluczowe interrupty, dobrze timowane cc, pozycjoning. Pomijajac chujowy balans to tam grajac mialem podobny feeling co grajac w dote - moglem wszystko.
W GW niestety tego mi brakuje - tak naprawde z tych rzeczy co wymienilem wyzej to w GW2 mozesz jedynie przerwac komus stunem jak uzywa heala przez co wchodzi mu na niego maly CD i go zabijasz. Innych opcji 'solo outplayed' nie widze tbh.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 21:03 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
(...) ale właśnie dowiedziałem się od znajomego który jest fanboyem, że w GW2 nie będzie rajdów PvE... fail

fanboyem WoWa? bo na pewno nie GW2 :lol:


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 21:08 
Cytuj  
capri napisał(a):
Varenthin napisał(a):
(...) ale właśnie dowiedziałem się od znajomego który jest fanboyem, że w GW2 nie będzie rajdów PvE... fail

fanboyem WoWa? bo na pewno nie GW2 :lol:

tak GW2, zjebie
tworzy nawet stronę o tej grze http://gwden.com/


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 21:52 
Cytuj  
hint: jego znajomy to fanboy gw2, a varenthin to fanboy wowa


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 21:53 
Cytuj  
Niah napisał(a):
hint: jego znajomy to fanboy gw2, a varenthin to fanboy wowa

w którego nie gram od 1,5 roku :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 21:58 
Cytuj  
Ale ci sie kiedys podobal i uwazasz rozwiazania, ktore byly w WoWie za dobre = fanboj!


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:00 
Cytuj  
Z tym sie zgodze. KAzdy kto mysli ze rozwiazania z wow sa dobre jest fanbojem wowa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:00 
Cytuj  
Mnie sie kiedys WoW podobal i uwazam ze rozwiazania wnim uzyte byly zajebiste (Vanilla i TBC).
GW2 jest atm naturalnym rozwinieciem tych decyzji i designu i przeciwienstwem tego co zrobil Blizzard ze swoim themeparkiem w WOTLK i CATA (pominawszy sposob na endgame, bo ten jest zupelnie inny).

Ogolnie zgubilem sie w tej glebokiej dyskusji jaka tu jest prowdzona ale moglby mnie ktos oswiecic czego ja jestem fanbojem? WOW'a? GW2? Themeparkow? Czy czego? Serio licze na jakas blyskotliwa analize, bo kazdy tu taki znawca designu MMORPG i upodoban innych ludzi....

:wtf:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lip 2012, 22:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mnie sie kiedys WoW podobal i uwazam ze rozwiazania wnim uzyte byly zajebiste (Vanilla i TBC).
GW2 jest atm naturalnym rozwinieciem tych decyzji i designu.

Ogolnie zgubilem sie w tej glebokiej dyskusji jaka tujest prowdzona ale moglby mnie ktos oswiecic czego ja jestem fanbojem?

:wtf:

Path of Exile ;P

co mi się nie podoba w GW2:
brak rajdów, brak przeciwnych frakcji, brak pvp poza instancjami, model biznesowy (różnego rodzaju boosty, dodatkowe sloty w bagu/banku etc. na sprzedaż), uniwersum, ograniczona ilość skilli które można mieć w danym momencie, "dodge system", brak typowych tanków i healerów


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:09 
Cytuj  
Czyli chcialbys 1:1 kopie RIFT/WOW. To ja mysle ze masz w co grac. :) Nie potepiam - po prostu stwierdzam fakt. WoW + RIFT + LOTRO i darmowki jak Allods i RoM i powinienes byc w MMO niebie. Takich gier jest na rynku kilkadziesiat.. brac i wybierac...

Nie rozumiem dlaczego leci taki hate kiedy w koncu jaks firma probuje do sprawy podejsc choc minimalnie inaczej.
A nuz sie uda i nowe bedzie lepsze? Nie wiemy (chodzi o endgame np teraz).

Na serio po 7 latach napierdalania raidow w instancjach jeszcze kogos to kreci? Ja wymieklem w okolicach Ulduaru (dobry raid zreszta pod wzgledem klimatu i Lore - nic leszego od tego czasu nie bylo).

PS. choc z niektorymi rzeczami sie zgodze - np sklepik ssie na maxa, Jak oosoba ktora zaplacila 200PLN za gre gdy nawet nie znalem daty premiery, spodziewalem sie mniej cash-grabu i smrodu F2P. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:12 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Mnie sie kiedys WoW podobal i uwazam ze rozwiazania wnim uzyte byly zajebiste (Vanilla i TBC).
GW2 jest atm naturalnym rozwinieciem tych decyzji i designu.

Ogolnie zgubilem sie w tej glebokiej dyskusji jaka tujest prowdzona ale moglby mnie ktos oswiecic czego ja jestem fanbojem?

:wtf:

Path of Exile ;P

co mi się nie podoba w GW2:
brak rajdów, brak przeciwnych frakcji, brak pvp poza instancjami, model biznesowy (różnego rodzaju boosty, dodatkowe sloty w bagu/banku etc. na sprzedaż), uniwersum, ograniczona ilość skilli które można mieć w danym momencie, "dodge system", brak typowych tanków i healerów

No to przecież masz setki takich gier.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:22 
Cytuj  
Z innej beczki - zanioslem dzis GW2 na pendrive do znajomego...

Moj sprzet to AMD 2x3.0Ghz, 4GB RAM i HD 4870 1GB RAM... gram w rozdzielczosci 1650x1050.
Jego to Intel C2D 2x2.8, 4GB RAM i GF 9800GT 512RAM.... monitor full HD (1920×1080).

Gra mu chodzi raz lepiej niz u mnie... (tez chujowo ale lepiej na tych samych ustawieniach)

K U R W A

Nastepny komp robie na nVidii i Intelu. Pierdole.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:25 
Cytuj  
Sprawdz w GPU-Z ile % karty graficznej gra uzywa. I zainstaluja Beta sterowniki (Clean install).

Na moim 7850 mam do 100 fps.
A kiedy na monitorze jest duzo ruszajacych sie postaci na otwartym terenie (WvW) spada do 20.
Stad wyciagam wniosek ze waskim gardłem so Skeletal Meshe i to, ze ich animacje sa pewnie liczone na procesorze...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Czyli chcialbys 1:1 kopie RIFT/WOW. To ja mysle ze masz w co grac. :) Nie potepiam - po prostu stwierdzam fakt. WoW + RIFT + LOTRO i darmowki jak Allods i RoM i powinienes byc w MMO niebie. Takich gier jest na rynku kilkadziesiat.. brac i wybierac...

Nie rozumiem dlaczego leci taki hate kiedy w koncu jaks firma probuje do sprawy podejsc choc minimalnie inaczej.
A nuz sie uda i nowe bedzie lepsze? Nie wiemy (chodzi o endgame np teraz).

Na serio po 7 latach napierdalania raidow w instancjach jeszcze kogos to kreci? Ja wymieklem w okolicach Ulduaru (dobry raid zreszta pod wzgledem klimatu i Lore - nic leszego od tego czasu nie bylo).

PS. choc z niektorymi rzeczami sie zgodze - np sklepik ssie na maxa, Jak oosoba ktora zaplacila 200PLN za gre gdy nawet nie znalem daty premiery, spodziewalem sie mniej cash-grabu i smrodu F2P. :)

niech zrobią WoWa na nowym engine-ie, dodadzą kilka nowych ciekawych pomysłów i wracam

ja nie hate-uje GW2, tylko krytykuję go w kilku punktach, które mi się nie podobają

na chwilę obecną moim faworytem aby w coś pograć z MMO to The Secret World, ale jeszcze trochę poczekam aż ogarnę gierki które niedawno kupiłem oraz pojawi się nowy patch i trochę szczegółowych opinii na temat endgame-u w TSW


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:29 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Czyli chcialbys 1:1 kopie RIFT/WOW. To ja mysle ze masz w co grac. :) Nie potepiam - po prostu stwierdzam fakt. WoW + RIFT + LOTRO i darmowki jak Allods i RoM i powinienes byc w MMO niebie. Takich gier jest na rynku kilkadziesiat.. brac i wybierac...

Nie rozumiem dlaczego leci taki hate kiedy w koncu jaks firma probuje do sprawy podejsc choc minimalnie inaczej.
A nuz sie uda i nowe bedzie lepsze? Nie wiemy (chodzi o endgame np teraz).

Na serio po 7 latach napierdalania raidow w instancjach jeszcze kogos to kreci? Ja wymieklem w okolicach Ulduaru (dobry raid zreszta pod wzgledem klimatu i Lore - nic leszego od tego czasu nie bylo).

PS. choc z niektorymi rzeczami sie zgodze - np sklepik ssie na maxa, Jak oosoba ktora zaplacila 200PLN za gre gdy nawet nie znalem daty premiery, spodziewalem sie mniej cash-grabu i smrodu F2P. :)

niech zrobią WoWa na nowym engine-ie, dodadzą kilka nowych ciekawych pomysłów i wracam

ja nie hate-uje GW2, tylko krytykuję go w kilku punktach, które mi się nie podobają

na chwilę obecną moim faworytem aby w coś pograć z MMO to The Secret World, ale jeszcze trochę poczekam aż ogarnę gierki które niedawno kupiłem, pojawi się nowy patch i trochę szczegółowych opinii na temat endgame-u


Nikt nie mowi ze hejtujesz. Poprostu mowimy, ze gier jakich chcesz sa setki na rynku i sens robienia poraz kolejny dokładnie tego samego, jest zerowy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.